CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lofar11

Di mana suami Noor Nabila

matjerk replied at 18-5-2021 07:41 PM
Itu dah kawen chu ols.... yg sebelum kawen....lagi lah... gesel2.... dok bersayang2 kat komen... m ...

mls la nk gali..dh slmt bercerai pun..i is xfhm la keluarga dia punya pemikiran camna..kontra btl..yela siap pgil ustaz dtg bg tazkirah kat umah..i nmpk dorg mcm alim la jgk banding family i takde nya ayah i pgil ustaz..takde pun ayah i pakai kurta kopiah..bkn dr keluarga alim tp buat la bnda wajib mcm solat zakat apa semua..tp still bkn family alim la..tp nk berpeluk ngan laki / bf mmg tak la..pdhl weols ni bkn alim pun..
pening la.
oak nab pun pdhl time tu dh janda..ajaran mana eh dorg ikut..belah pakistan ke?

pastu yg part bgsnya dorg ni saling bersatu kan...dlm family i xnmpk sifat bersatu  gini..kalau sorg kena hentam..yg lain join sekaki..i rasa kalau family iorg lain.xdenya nk amik port..siap mrh lg kalau tgk ank join maki hamun org..
pjg lebar plak..gewamm la mat

edayildiz replied at 18-5-2021 08:10 PM
mls la nk gali..dh slmt bercerai pun..i is xfhm la keluarga dia punya pemikiran camna..kontra btl. ...

Yes iolls setuju semua yg chuolls ckp

edayildiz replied at 18-5-2021 08:10 PM
mls la nk gali..dh slmt bercerai pun..i is xfhm la keluarga dia punya pemikiran camna..kontra btl. ...

Itu yg sering dibanggakan dorang ni.. family bersatu dlm apa keadaan pun... family aku lain... penah ada issue dgn sorang mak sedara ni... mengata blkg mak aku... dan mak kezen aku...  mmg tersinggung sgt lah kata2 tu..  tp mak aku pesan jgn balas apa2..diam je... kezen aku plak.. semua adik beradik  up kat fb...(kezen aku ni sibling semua pmpuan).. hentam2 mak sedara ni... dgn kata2 yg sgt x sesuai diucapkan pada org tua.. semua pakat bersatu lah..boikot mak sedara ni...smpai raya pun x de sorwng sedara kezen aku dtg ziarah mak sedara tu.  Sedangkan kami..mak kami pesan suruh p jenguk jugak mak sedara tu..so kami pun pegi. Walau mak kami x pegi sbb merajuk hati dgn adiknya itu.   mcm kes lofa n fatah dulu  sskjp semua ni bersatu hentam fatah mcm2   . bersatu mcm ni patut dibanggakan kan ke?

Tapi kannn koranggggg...ai raseerrrr kak nab memang sepadan dgn sharnaz..masa becinta masa kawin.
Tapi tulahh becerai jugekkk

Meiizu replied at 18-5-2021 10:21 PM
Tapi kannn koranggggg...ai raseerrrr kak nab memang sepadan dgn sharnaz..masa becinta masa kawin.
T ...

khennn, masa dgn nanaz kak Nab nampak muda bahagia, skrg ni satu sbb dh jd mak2 lps tu mcm Vibes Tua EE tu dpt ke Nab, so nab mcm umo 40 dh walhal umur baru 36,nmpk cm 40an sbb ee pun 46,vibes EE 40an tu lekat kat nab, masa dgn nanaz, nab time tu 33 nanaz 32 vibes muda sweet sgt hahahaha

matjerk replied at 18-5-2021 07:14 AM
1. Yangdilindungi - ni masa project nak jual bisnes air liur... buat talk misi nak selamatkan ruma ...

chuols dpt ke tgk pic2 ig adeena tu? Ada gambar real sheol?

Follow Us
matjerk replied at 18-5-2021 07:14 AM
1. Yangdilindungi - ni masa project nak jual bisnes air liur... buat talk misi nak selamatkan ruma ...

Bila ada multiple IG ni... rasa EE ni mcm tak betul pulak. Kita yg kerja bodoh bodoh ni pun takde masa nak create banyak banyak IG. Distraction kot bila org komen merata and tak boleh focus kerja.

Betul ke EE ni CEO? Pelik be beno perangai

lofar11 replied at 18-5-2021 10:59 PM
khennn, masa dgn nanaz kak Nab nampak muda bahagia, skrg ni satu sbb dh jd mak2 lps tu mcm Vibes T ...

meran nampak sgt kertu ya..haha!

dan aku tgk semua menantu mamazat semua kepam. dulu kan punyalah bangga nk dpt menantu hebat hebat sekali..tuhan tnjuk semua menantu xde 1 pn boleh pakai, nk kata hensem tu tak hensem, berharta apatah lagi..

jauh dr angan angan mat jenin mamazat..tu la, lain kali jgn ckp mendongak langit sangat..

Aku suka tengok masa ee ngan lcb. Masa tu nampak ee ada marwah ,kharisma dia n power dio as husband kepada lcb. Ee yang control LCB. Masa tu pon sosok ee harum wangi n banyak puja puji kat dio ni. But sekarang ni tak tahulah cakap .... yg tetanya tu  Why dio tak bawa pindah kak nab kat kondo die tu. Ni adik pulo lofa yg baru kahwin yg pindah jap kat rumah lain.  Aku pulo yg malu ni.. tecabar ego kan.

Masukkeluar replied at 19-5-2021 02:09 AM

dan aku tgk semua menantu mamazat semua kepam. dulu kan punyal ...

Elok la mamazat kahwinkan anak dia dengan sedara mara sendiri jah. Macam LMK tu kapel dengan sepupu sendiri. Bagaikan pinang di belah dua gitu sebab sana2 hauk hazab huduh. Bak kata azwan ali

Bungong replied at 19-5-2021 02:15 AM
Aku suka tengok masa ee ngan lcb. Masa tu nampak ee ada marwah ,kharisma dia n power dio as husband  ...

mcm ko tak kenal nab, mana blh mana reti mengalah hahah org lain kena ikut kata dia, xde nya dia nk dgr cakap EE ddk condo, tp ye jgk dgn lcb ee nampak mcm CEO, skrg mcm cikgu pencen pun ado

matjerk replied at 18-5-2021 09:22 PM
Itu yg sering dibanggakan dorang ni.. family bersatu dlm apa keadaan pun... family aku lain... pen ...

bersatu memaki org..tu la i pun mcm xtau budaya mana dorg ni ikut..kalau family i pun xdenya gini..kau betul ke kau salah ke..xde sapa nk bersatu mcm gitu..
tgk la family dia..
pastu artisnya sorg jer..yg lain ikut mencapub..tu pun artis gred F ..berlakon 5 thn sekali ..tu pun satu drama syok sndiri..mengacara pun mcm apa..lxayak pun diigelar artis..:
helok lg family senrose..at leasy dorg 3 beradik artis..mmg berlakun selalu..ada jer muka memasing..kazen2 pun pelakon...tp makcik pakcik dorg takde plak mencapub gini..normal jer tgk dorg xmcm keluarga jah..sekor2 nmpk bercelaru

KucingBiru replied at 19-5-2021 01:48 AM
Bila ada multiple IG ni... rasa EE ni mcm tak betul pulak. Kita yg kerja bodoh bodoh ni pun takde  ...

semua tu dia handle ke? daebak la..xde kerja kot.

makcik meran yg rajin memasak tu
dah up post
kesian kat newlyweds kesayangan dia
katanya dorg adik beradik rajinnn bekerja tauu
buat apa la netz ni semua jahat kat anak2 kentut

again they fail to understand the core of the problem

kohkoh

mesti meran stress, umur tak jauh beza dgn atuk rebond
tapi kena bersila mengadap mcm budak kecik mintak maaf, pula tu tak habis2 dicerca netz sejak berkahwin

hahaha padan muka! malu lar CEO tu

KucingBiru replied at 19-5-2021 01:48 AM
Bila ada multiple IG ni... rasa EE ni mcm tak betul pulak. Kita yg kerja bodoh bodoh ni pun takde  ...

Jarang lelaki normal mcm ni.
Ceo plak tu kononnya.
Dia ni kombinasi sohai + joy repah + hairul azreen = merang

Masukkeluar replied at 19-5-2021 02:09 AM

dan aku tgk semua menantu mamazat semua kepam. dulu kan punyal ...

Dulu si tini ni bangga abis
Sebab ingat istana tak ada air dalam genggaman
Bakal mak mentua sultan satu hari nanti
Tu yang sejuk perut mengandung
Mimpi apa jadah la masa mengandung
Ambek nak, apa dapat sekarang
Tadah je la muka, walaupun malu diri sendiri
Anak raja pun tengok jugak nak buat bini

lofar11 replied at 19-5-2021 02:58 AM
mcm ko tak kenal nab, mana blh mana reti mengalah hahah org lain kena ikut kata dia, xde nya dia n ...

Maybe merang kata kita raya kita je lah. Kat rumah aku. Mu.. aku..anak mu..anak aku.. aku ada rumah kan...
Pastu nab kata dok sayyyyyy aku umah mu... kay aku doh kato mu nikah dgn aku... mu keno duduk dgn family aku....
Then merang kato... ikut mu lah.. aku nak kelik umah aku.
Tu yg x de gambar raya.
Puak2 ni mmg x leh tinggal family dorang ni. Mmg nak kena keliling dgn puak2 dia gak hari2. Jauhkan lah keturunan aku dari family sebegini...  klu duduk sebumbung ramai2 gini.. mcm mana family sendiri...nak dtg melawat sekali sekala? Family ko takpe lah.. dah mcm jadi rumaah sendiri... keluar masuk tanpa batas...
Cuba tgk lemak..kwn2 dia cuma kazen2 dia je.. sbb tu otak dia x berkembang... circle dia low edu mcm dia gak... kazen dia yg pakai tudung yg umah porem kata lawa sgt2 tu... muka je lembut... tapi sekali bukak mulut... "b*ghit" terus keluar... yg lain2 pun.. low class ....

OsHiN_hOnEy replied at 19-5-2021 07:22 AM
makcik meran yg rajin memasak tu
dah up post
kesian kat newlyweds kesayangan dia

Nak macam mana lagi layan je lah., tak berani lawan. Ape yang bini n family bini buat tengok je ikut je lah. Anak dara EA kena peluk cium cium tengok je lah. Kalau nak nampakkan sayang tu berpada  pada lah, EA tu anak remaja orang yg tak de hub darah pon dgn atok tu. Geli aku tengok  EA kena peluk cium tok sanjay..

dudaberhias replied at 19-5-2021 02:27 AM
Elok la mamazat kahwinkan anak dia dengan sedara mara sendiri jah. Macam LMK tu kapel dengan sepup ...

idham tu ke? berapa umo dia tu..mcm xkerja jer..pastu nmpk mcm acah hnsem pdhl muka mcm bangla
adik dia cantikkk...

Korang dah baca ni teruk jah karpet kena.