CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: akuyangcute

Sex Harrasment!!

Post Last Edit by Cruz_Hateluv at 17-8-2011 17:43

lg satu...kalo bgurau biasa2 tu aku x amik port pon..takat  gurau mgata2 sesama ofismate biasa la tu...jgn lebey2 smpai pgang2 sudah

lg satu...kalo bgurau biasa2 tu aku x amik port pon..takat  gurau mgata2 sesama ofismate biasa la tu ...
Cruz_Hateluv Post at 17-8-2011 17:41

..ya larr kena gak tgk situation n rasional dalam handle sesuatu keadaan kan..x bleh gak membabi buta trus nak hentam,at least kasi sound bebaik pastu kalo x makan aka kureng ajar laie tu uda lain cerita..bab gaduh ngan sesama kekawan pompuan pun adatlaa lar tu biarkan jer handle sendirik..   

kira ko banyak gak kan melalui kes camni even family member pun ada terkena.. tu pasal ko sensetip pasal kes2 camni bab ko tahu camna perasaan nya ...

..ya larr kena gak tgk situation n rasional dalam handle sesuatu keadaan kan..x bleh ...
akuyangcute Post at 18-8-2011 09:38

actly aku xsuke and paling nk avoid gaduh2 ni,aku jnis biase2 je,bkn pns baran pon...tp kalo da kes kuang ajo gni,harus la aku jd hangin:@

masa gf aku xnak gtau tu,aku stil x puas hati,aku g jumpe n tnye best pren gf aku,sbb aku tau org pmpuan pape pon msti dia share kt kwn baik...mber dia mmg tau,tp mber gf aku pon xbrani nk gtau sape bdk laki tu sbb takut aku mgamuk,tp dia gtau gk,bdk laki ank org kaya n jnis sosial...
ehh,aku xheran la dia anak org kaya kalo kuang ajar...tambah2 lg setakat nk berlagak dgn duit dan kete mak bapak bagi,lagii aku xheran..{:2_74:}

actly aku xsuke and paling nk avoid gaduh2 ni,aku jnis biase2 je,bkn pns baran pon. ...
Cruz_Hateluv Post at 18-8-2011 11:02

gigih gak ko sampai provoke kan besfren' gf ko.. ko jangan..kang tetiba budak kureng sivik tu jenis yg x nak ngaku kalah parah gak korang gaduh berdas tembakan..hahaha..alarr..gurau jer jangan ambi ati    

besanya mmg budak yg berharta ni mmg kureng sivik sket(tapi kekadang org tua miang gak cth:bos setan aku tu ) bab dorang rasa papun bulih dapat apa yg dorang nak ye larr banyak duit jadik belagak sket pikir sumer benda bulih d beli..
dalam kes ko tu mmg sedih larr bab budak tu belagak pun ngan harta & duit mak pak nyer jadik x ke mana gak..menang gaya jer tapi tin kosong..hahahaha

gigih gak ko sampai provoke kan besfren' gf ko.. ko jangan..kang tetiba budak kureng sivik t ...
akuyangcute Post at 18-8-2011 12:31

ko nk tau,try la gtau laki ko ade org kacau ko,tp xgtau sape org nyer,.tgok dia desak x tnye ko..haa:D

biasa la tu,anak org kaya blagak,yg  xkaya pon ade yg blagak(ni lg menyampah) tp xsume la,kwn2 aku ade yg kaya cool je,merendah diri,hormatkan org.bile org ckp dia kaya,dia ckp tu harta mak bapak dia

huhuh..seriau kene peluk dan diminta cium gtau...
mmg harus jd nitemare spnjg hayat...

my friend penah kene dlm lrt..kesian die..huhuhu...my hubby pun slalu pesan...tika naik lrt..hati2..sb ramai jate2 dlm tu..suke amik kesmptan bile dh terhimpit2 gitu

Follow Us
ko nk tau,try la gtau laki ko ade org kacau ko,tp xgtau sape org nyer,.tgok dia desak x tn ...
Cruz_Hateluv Post at 18-8-2011 12:47

hahahaha.....x nak larr aku kang jadik cam kes ko laks aku gak stress gilerr sudah nyerr..
yg hampeh x kaya n belagak tu mmg 85% seyes aku banyak jumpa rerata..(ni pasal sindrom self-esteem dier mmg kureng jadi try to somebody tp so sad x menjadi.. bab mmg asal not born to be..  )
yg kaya pastu very the humble 10% skala nyer aku jumpa..

huhuh..seriau kene peluk dan diminta cium gtau...
mmg harus jd nitemare spnjg hayat...

my friend ...
aini01 Post at 18-8-2011 13:44

tq kerana memahamiku...
hehehe.... kannnn aku sampai sekarang ni trauma x baik2 laie perasaan tu
bila flashback mase rasa cam baru jerr kejadian tu arghhh,.... x tau nak hilangkan kisah hitam tu!!!

mmg tempat2 camtu kes2 camni senang terjadi kan..bab time tu larr kalo org yg kurengg sivik ni nak ambi kesempatan benci tul spesis ni :@ rasa kalo xder undang2 aku nak jer trus bunuh org2 camni..(aku ni cakap jer lebih tapi ari tu pun trus nak balik tau nak nanges jer... )

tq kerana memahamiku...
hehehe.... kannnn aku sampai sekarang ni trauma x baik2 l ...
akuyangcute Post at 18-8-2011 14:17

mau x nangis...hati perempuan kan lembut

mau x nangis...hati perempuan kan lembut
Cruz_Hateluv Post at 18-8-2011 21:41

nak bagi ko bunga gak laa..thanks gak tuk ko bab sedikit sebanyak menyenangkan ati aku plus moral support hehehe..
sekurang2nya ada gak orang nak dengar laharan aku ni..hahahaha..

so lani camne?ada ape2 hapdet?

so lani camne?ada ape2 hapdet?
shaykays Post at 24-9-2011 21:51

setakat ari ni camtu gak larr xder hapdet..
mase lum ader keberanian tuk bagi tau kat laki aku..

Reply 1# akuyangcute

geram gak bace cite ni..patutnya dia patut disepak sebelum ditinggal pergi..muehehe {:1_270:}

Reply  akuyangcute

geram gak bace cite ni..patutnya dia patut disepak sebelum ditinggal per ...
BuBuComey Post at 28-12-2011 18:09

Tu larr..tp time tu aku da x tepikir apa2 laie takut pekara yg lebi buruk belaku pastu aku da nak nanges tu..airmata aku time tu dekat hujung2 mata..hahaha...ka