CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ct_subang

FATE TWISTER

Lui Lui tak ceria sangat dalam cite ni compare dgn dlm Burning Flame. Mungkin sebab dia sakit kot dalam cite ni. Lawak lah  Seong Hei dgn tin Sang, kekadang baik, kekadang macam anjing dgn kucing. Menyakitkan hati jer tengok pakcik dia dua beranak tu, apalagi pompuan perasan yang suka kat Tin Sang tu......

Originally posted by mai_pinky at 12-4-2005 08:05:
Lui Lui tak ceria sangat dalam cite ni compare dgn dlm Burning Flame. Mungkin sebab dia sakit kot dalam cite ni. Lawak lah  Seong Hei dgn tin Sang, kekadang baik, kekadang macam anjing dgn kucing.  ...

Aha, tapi Lui Lui tu tetap cute!!!

bencinya perempuan yang menggatal suka pada tin sang tu. merenyam betul.

Originally posted by under_13 at 11-4-2005 19:42:
klakar aku tengok masa tin sang cakap kat 'anak' siong hei tue.........rupanya siong hei yg jadi ayam tu.....lawak siot:lol

tak larat bila diorang kata "ayam gila.." skali mak dia daaa...

smalam aku tekan2 chenel tertengok citer fate twister ni kat chenel 8 singapore.. tapi alih bahasa mandarin.. tak syiokk tengok.. episode dia dah ke depan gak laaa... banyak konflik kat syarikat tu.. banyak fate yang di'twist'kan..

tapi bila tengok tajuk citer ni cam klakar plak.. :hmm: aku rasa cam comel lagi tajuk "a twist of fate.." :ah:

aku gelak sakan la tgk citer tuh...tapi aku dah agak mesti Lui Lui tuh sakit sebab masa LL tuh kene culik dia samseng...kan dia ada cakap nak ajak LL gi makan ais krim ngan mandi kolam punya la cuak SH masa tuh....

semalam baru terbongkar kesah patut la dia gila2 mintak balik duit dia logik la...sebab dia simpan duit tuh untuk anak dia sakit....semalam masa dia dok menangis tunggu LL dirawat aku kelakar plak tgh2 sedih sempat lagi nak gelak...ada de ke mintak tisu lagi pastu disangkanya mintak duit...tapi ako ingat masa tuh mmg dia nak mintak duit...tak sangka plak rupa2 nak mintak tisu lagi...siap cakap jangan nangis lagi tisu dah habis...sabo aja

Follow Us
yelah..kelakar sesangat

• Lawrence Ng dgn Ada choi mmg terer berlakon.. tabik ah... gaduh mcm bebudak... aku suka! :bgrin:.. mcm yg lelain kata, aku pun suka part si TS kata si SH masa pakai kostum ayam tu berlari seberang jalan sebagai ayam gila... hahahaha :lol

sernmic6 This user has been deleted

ada n lawrence

aisay
    mereka sejak tahun 1998 lagi, mereka berlakon sbg couple iaitu Healing Hands I dan Healing Hands II (2000)
    dan menang My Favourite Partner Award dlm TVB Anniversary banyak kali dah

Originally posted by shidaaziz at 12-4-2005 09:11 AM:
    bencinya perempuan yang menggatal suka pada tin sang tu. merenyam betul.

nanti aku lagi nyampah kat amy lam tuh. dia jahat.nf: pompuan yg menggatal tuh namanya kiki.

kiki tu walopun gedik cantik gak..ekekke..mekap mata dia cam mariah carey jer..kuikuiii

husz This user has been deleted
    Originally posted by aLiN_82 at 12-4-2005 09:23 AM:
  • Lawrence Ng dgn Ada choi mmg terer berlakon.. tabik ah... gaduh mcm bebudak... aku suka! :bgrin:.. mcm yg lelain kata, aku pun suka part si TS kata si SH[/ ...

• hehehe......aku pun suka part tu...klaka siot...agaknya bilalah diorang dua tu nak berbaik ek???

Originally posted by blankie at 12-4-2005 08:34 AM:
    smalam aku tekan2 chenel tertengok citer fate twister ni kat chenel 8 singapore.. tapi alih bahasa mandarin.. tak syiokk tengok.. episode dia dah ke depan gak laaa... banyak konflik kat syarikat ...

tajuk tu sebenarnya dlm bhs kantonis...sbb nak tembus pasaran a/bangsa diorang bg tajuk bi...tp tulah tak semestinya tajuk bi tu kena ngn meaningnye.... entahlah...sbb kdg2 sesetgh citer tu tajuk bi dia mcm ikut sedap bunyi aje....tp tak taulah kot2 diorang dah pilih tajuk yg terbaik...

nyampah tol aku ngan lelaki tua 3 orang tue.nak aje aku tembak

aku baru start tgk citer nih semalam...tak terlambat lagi kan? tapi citer nih memang best....ari nih yg kelakar part last skali...org tua tuh baru menang mahjong sekali seong hei jatuh atas meja tuh....yg kelakar bila dia nak cover dari diorg supaya jgn nampak kamera tuh...tak sabar nak tgk camna diorg leh terjatuh cinta....

aku teringat SH kata kat kiki "awak masaklah dengan badan awak yang cantik tu"

gedik giler gigi lai:margaret chung dlm citer nih............sesuai tol diorang berdua jadi geng:lol

amy tue apsal aku tengok cam nak ngorat bos dier tue jer? ke aku yang salah faham?

Originally posted by DaoMing_Si at 13-4-2005 05:01 AM:
    amy tue apsal aku tengok cam nak ngorat bos dier tue jer? ke aku yang salah faham?

eh...betullah ...aku pun rasa cam tu jugak....... ei....nyampah tullah org tua 4 ekor tu....rasa nak bunuh je...

uiksss takkan la sampai nak membunuh....sabo aja la kalau bunuh habis la kesah tuh....kita kenakan aja diorang cukup2:ketuk::ketuk::ketuk: