CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Pikir

LAPORAN GATHERING

Reply #118 LaraCroft's post

ni mesti tak baca abih ni...selak2 le page belakang ye...ade gambo kat sane...tak pn tanya le org tu...dia byk snap gambo teman...teman je tau...hahahha

Originally posted by Mithali Wannabe at 6-2-2006 03:22 PM

tuuu qilla tak masuk lagi.. yg teman tau, kamera yg neezie guna tu kamera qilla...lain tadak..

hidden camera tak dak ka?
aisyesyeyyyyyyyyyyy

Originally posted by Mithali Wannabe at 6-2-2006 03:21 PM

heheh abg Pk pn penganjur gak, apesal nama teman sorang je naik... :stp: hehehhehe
:malu:

maap :tq: tahniah buat PK, MW dan keluarga coz u make it happened :pompom:

Reply #123 mulanis's post

dan juga yg dtg le...kalo tak tak menjadi punye...TAHNIAH!

ingatkan tak ramai...sekali...pergh komitmen forummers bod perak mmg superb!

Reply #124 Pikir's post

pehh.. kembanggggggg perut aku dipuji Pikir..

Reply #125 Gemukkkkkkk's post

kembang angin ke gemukkk...heheh...dari mula sampai sampai aku balik, korang berdiri je kat situ yek...heheh...siap bergambar lg kat fcourt tuh...hahaha...tak pernah lagi aku bergambar kat jusco, tp semlm hancus...tak ingat malu dah...

Follow Us
fuh..... jejaka2 perak sihat2 rupenya ek..... wahh....

Reply #126 Pikir's post

mesti lah berdiri.. baru nampak macho dan hensem serta berkarisma.. kalau duduk karang, nampak le perut tersembul.. (taktik mesti mau ada, beb)

macam aku ni, dah jadi kes urat malu sudah putus daaa.. sebab tu dengan selamba je bergambar kat situ.. sedangkan dulu kalau nampak sesapa bergambar camtu.. kaw-kaw le kitorang gelakkan diorang..

waa best nye korangg.... bile nak buat tang KL plak?

Originally posted by jelitadangdut at 6-2-2006 14:28

nerb...moh pegi chop & steak ....tak aci beno ari tu...kita tak bertegur saper yek....cemana buleh tak perasan kan..kan...:geram:

jom kak jel jom...tu la...kenapa la saya pun tak perasan kan kak jel....hmm...

Reply #127 Gadis's post

terpikat ke?:cak:

semua blum kena chup tu...(kecuali aku le...herk..herk..)

Reply #129 TheOne's post

sape nak jd penganjur...theone lak kot:cak:

tahniah kat PK ngan MW kerna berjaya menganjurkan gathering semalam..... cayer laa... insya-allah kalo kat kl dis akan join..ehehee

the he he...
aisehhh kantoi gak aku...

kol 10:00am : qilla sms aku tanya aku gi kol bape

kol 11:15am : aku sms incik pikir cakap lewat skit dtg

kol 11:20am : incik pikir tepon aku mengatakan dia tgh cari parking lagi sambil aku berpoya-poya depan tv  sementara menunggu ninja boy

kol 12:00pm : baru panas kan enjin keta lalu ikut jalan lama sementara cik qilla sms menyanya aku kat mana selamba jer aku jawap kat sg sipot...the he he sori qilla dan kome semua

kol 12:30pm : ampes road block kat depan balai polis sg siput jem sekejap kat situ

kol 12:45pm : sampai kat chemor incik neezie tepon menyanya aku kat mana

kol 1:10pm : masih terhegeh-hegeh mencari parking dengan paneh lit lit lagi...ajer haworrr punya ramai orang kat JJ...tapi takpe hero biasa laa last-last baru muncui bila keadaan dah genting...the he he

kol 1:20pm : jeng jeng jeng duk kali ke 3 aku masuk ke JJ tu bukan reti sangat ke mana nak di tuju dengan punya ramai makhluk dlm tu kena tepon incik pikir la jawapnya

kol 1:25pm : mencari warga berbaju kuning nun duduk kat kawasan ceruk sikit terhadang dengan tempat juey ayor ate terus la bersalam perkenalkan diri...deme bercakap ngan aku haram aku idak baper dengor pun sebab punya ramai ummat kat dlm fotkot tu cong ceng cong ceng

kol 1:30-2:00pm : sesi sembang pun bermula ada punya la bagus apa idak nya bahagian pompuan dan lelaki gath kali ni di pisahkan dengan meja...haram aku idak baper kenai semua nya ate baru 1st time jumpa yg aku kenei qilla dengan neezie tu...yg lelain tu yg tak baper kenal mintak maap laa maklum la baru pertama kali jumpa katakan

setelah sesi bersembang mcm2 yg di ketua oleh neezie sesambil tu seorang demi seorang mintak undur kan diri...

1st puan in2eryn yg tak sempat jumpa...len kali ada jodoh kita jumpa yer

2nd tak sempat nyembang pun dengan dia nih iaitu natashanadia yg sweet the he he dan dia blah baru
aku tanya saper dia nih...the he he ---> anbulisia ngan gemukkk kome idak try ngorat ke dia nih

3rd cik qilla plak mintak undur diri cehhh sesilap gi layan TGV kat atas nuuuu ke main boling kut

4th misteri sungguh dia nih demer kata babysha tapi awat lain benor aku nengok...ampeh duk penaya aku yer kome takpe takpe rerupanya cik yang berseri-seri ape idaknya sentiasa tersenyum...iaitu cik seribulan

5th yang mintak diri incik Pikir dan isteri puan MW dan anak-anak nya yg comey 2 orang tuh...nasib baik idak meragam mana pun ari tu biasa ler bebudak...sebelum blah sempat ambik gambo lagi kemudian bagi bisnes kad lagi tu the he he terima kasih bebanyak ler kerana sudi jadi penganjur gak kali nih

6th kemudian incik neezie plak mintak diri kononnya mak dia suruh balik makan nasi kat rumah...the he he yer la tu anak emak ler katakan...bagus neezie nih seorang belia contoh tak caya tanya demer2 yg pergi gath...

7th tetiga sekali gus blah iaitu aku, anbulisia jejeka ensem dari KK org kg aku nih wehhhh jgn kome buli dia naaaa...kemudian tuan man..... incik gemuk beriring berjalan balik dengan aku...ate parking kat tempat berhampiran la kut...terima kasih incik gemukk yg begitu bermurah hati sponsor ayor coke utk kami semua

itu jer laaa laporan gath

antara perkara berbangkit masa gath :

saper kena belanja makan
gath kat mana lepas ni
kome keroje apa
lepas nih gath saper plak hostnya
citer pasal forum dan saper ahli2 forum dlm ni

ermm tuh jer la kut

terima kasih bebanyak aku ucap kan saper yg dpt hadir kan diri masa gath kali nih walau pun mmg meriah kerana kebisingan di JJ ni...
erkkk kome nak claim credit yg dtg ke...nanti aku bagi yer...sibuk sikit ari nih baru jer sampai dari ipoh nih...

-end-

[ Last edited by sepaileman at 6-2-2006 04:13 PM ]

1st puan in2eryn yg tak sempat jumpa...len kali ada jodoh kita jumpa yer

nak buat macammana, nnt klu ada gath kat ipoh, leh den dtg lagik.. ekeke

Insyaallah, buat lain kali terutama kat KL pasti aku turun ngan sponser mkanan sekali :cak:

tu dia report dari en sepai...pjg lebor...camtu le mod...haku tak reti nak cerita le..

repot penuh tu..

Originally posted by Pikir at 6-2-2006 16:08
tu dia report dari en sepai...pjg lebor...camtu le mod...haku tak reti nak cerita le..

ko manjang tak gheti....

best la sepai...begitu detail sungguh.. ktorg punya report nampak mcm main2 je...hehehhe