CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: KoSe

NoRAnIZA IDRiS-The BESt Of RAtu Pop TraDISIONAl

Close [Copy link]
Originally posted by hazeladline at 16-4-2004 03:47 PM:
x de kene-mengene ke?
heheh sorry..

sokonglah sayang_mulut!

aper yang ko nak sokong nyer....biasek jerk...

Originally posted by Huz12002 at 16-4-2004 12:57:

EH KO BERUK PERASAN YANG TERGELAK 80000 HARI!!!!.....APA SALAHNYA KALAU AKU CAKAP AKU SUKA LAGU CINDAI DAN YA MAULAI DARI ALBUM ETNIK KREATIF CT TU.....SEBAB 2 LAGU TU Y ...

kata2 dari seorang bergelar hajjah gitu..

yg aku maksudkan ialah ALBUM ETNIK kReatif ctla..bukak album pop dia..dari album etnik ct ko cuma minat cindai n ya maulai jer...pastu nak claim minat gak kak ani..geli geleman aku membacanya..

klu kerana aku ko taknak minat kak ani..tentunya ko pun ada hasad dengki pd kak ani..kenapa aku kata begitu? kerana ni dia senarai penyanyi2 yg aku minat..ZIANA ZAIN,DAYANG NURFAIZAH,MISHA OMAR,NORANIZA IDRIS,JEE,SYAFINAZ,LIZA HANIM, CAMELIA, NORA, NING BAIZURA, Uks/AMIr, ANUAR ZAIn, HAZAMi, AZHARINA AZHAR, EZLynn,SARAH, WAHEEDa,NURFATIMA, ELLY MAZLEIn, SHEILA MAJID, EXISt, SPIDEr, M NASIR, SHAriFah AinI, AmY MAstURA, ERRA FAziRA, n ELLA...

tapi kenapa kak ani je yg ko point???? so, klu kerana aku...artis2 dalam senarai di atas tu ko kena point gak ok...

p/s aku sekadar berkongsikan info utk org2 yg nak tahu info2 terkini jer...yg jenis ketinggalan zaman spt ko tu tak payahlah baca posting2 aku yer..

Originally posted by burung_pungguk at 17-4-2004 12:22:

DAH JUAL KAT KEDAI KE cik KOSE...? ari tu aku cari tak jumpa...:stp::stp::stp:

dah ada dah...cari lagi..

semlm masa sureheboh baru elok sket vokal kak ani ni. yela, mungkin pergerakan pun tak banyak, dia bole kosentret part vokal dia.

tp lagu zapin budi tu aku tak baper berkenan deh...flutenya nyaring sangat...masa endingnya sebijik cam ya salam (ke mmg lagu zapin endingnya mmg camtu)...korusnya (yg penyanyi latar nyanyi cam nak runtuh stadium tu) lebey kurang cam lagu dondang dendang....

1st time aku dengar lagu zapin budi tu--->bingit & meriah sangat. versi sm salim punya lagi best

lagu hati tak tahan tu

aku leh layan gak..sbb dah ada promo kat radio..

yang lelain tuu...hmm...

susah nak cito

Originally posted by KoSe at 19-4-2004 10:25:

kata2 dari seorang bergelar hajjah gitu..

yg aku maksudkan ialah ALBUM ETNIK kReatif ctla..bukak album pop dia..dari album etnik ct ko cuma minat cindai n ya maulai jer...pastu nak claim min ...

kalau ko boleh cakap macam tu...tak kan aku nak diam????.....Bahasa Cik Kose yang kurang sopan tu padanlah dibalas ngan bahasa yang kurang sopan jugak!....CIK KOSE....the point is.....sebab aku tak berapa minat lagu2 etnik ni....jadi memanglah lagu2 dari irama begitu aku tak banyak minat....cuma satu dua je....tak salah kan???...different people ada selera masing2.....walau pun dia penyanyi kesukaan ku....tapi tak semua irama2 tu kita minat!!!!!....lain lah cik kose!...memang selera cik kose barangkali lagu2 Etnik......tak kosa aku nak dengkikan Kak Ani tu????.....who is she...aku nak dengki????Sorry lah!!!!......sedangkan siti yang dah berjaya memenangi beratus award tu pun aku tak dengki....ini pulak kak ani!!!.....kalau ko bagi contoh aku dengki kat kak nita ke.....kat sheila majid ke....boleh jugak aku terima....kerana pada aku...memang mereka berdua tu penyanyi yang amat berjaya yang aku amat2 hargai dan minati selain siti....dan untok pengetahuan cik kose.....aku juga menghormati dan minat kak ani kerana kegigihan dia memertabatkan lagu2 etnik ni....walaupun aku tak berapa minat lagu2 etnik.......jadi tak ada sebab pun aku nak rasa dengki kat dia.....pernah kah ko nampak komen2 aku yang negative pasal kak ani???....bukan seperti cik kose tu...bukan aje siti yang jadi mangsa...sampai peminat2 siti pun cik kose rendah2 kan....macam lah ko tu terror sangat!!!!:gila::gila::geram::geram::geram:

Follow Us
cik kose?

salah tu..

encik lagi tepat kot

heheheh

susahkan nak tau jantina forumer kat cn...kan senang kalau tau..heheheh

Originally posted by iscol_klang at 2004-4-19 11:40 AM:
semlm masa sureheboh baru elok sket vokal kak ani ni. yela, mungkin pergerakan pun tak banyak, dia bole kosentret part vokal dia.

tp lagu zapin budi tu aku tak baper berkenan deh...flutenya nyar ...

tengok gak masa sure heboh.. lagu zapin tu rasa tak best sgt..
tapi lagu Hatinya Tak Tahan mmg best.. tapi rasanya masa dia nyanyi lagu tu kak ani cam miming jer..tak pasti la..tapi rasa camtu sbb dia pun kene nari lagik..tarian pun best per..:ah:

err, dah tengok dah VC Hatinya Tak Tahan kat channel 9.. dalam VC tuh..ada Arash Mohammad.. style jawa sket...best la plak tengok...

Originally posted by w|nTer^GurL at 20-4-2004 03:54:

tengok gak masa sure heboh.. lagu zapin tu rasa tak best sgt..
tapi lagu Hatinya Tak Tahan mmg best.. tapi rasanya masa dia nyanyi lagu tu kak ani cam miming jer..tak pasti la..tapi rasa camtu ...

saya tak pernah tengok lagi klip hatinya tak tahan..tengok sikit jer kat melodi haritu..

klu kat channel 9 tu slalu ditayangkan kul baper win?

aku pun tak penah tgk lagi..

tapi kalauuuuuuuu lahhhh....tarian dia sama mcm kat surehambar tu ari

aduhlah..tebiat kot..

ataupun pesen joget baru...sesuai ngan rentak lagu

Originally posted by Sydney-Bristow at 20-4-2004 09:38:
aku pun tak penah tgk lagi..

tapi kalauuuuuuuu lahhhh....tarian dia sama mcm kat surehambar tu ari

aduhlah..tebiat kot..

ataupun pesen joget baru...sesuai ngan rentak lagu

itu memang tarian tradisional org jawa...buruk ke lawa ke step tu memang itulah tariannya..

jawa mmg cam tu eks

patutlah orang dangdut semua step montot dorang lebih  kurang sama jerk

meeonly This user has been deleted
Originally posted by KoSe at 03-12-2003 08:36:

saya tak pernah tengok lagi klip hatinya tak tahan..tengok sikit jer kat melodi haritu..

Ari tu dia ni jadik tetamu undangan Muzik2 TV3, bila saje dia nak menyanyi bersama penari2 dia tu, terputus terus rancangan tersebut....

Melepas le lagi tengok tarian jawa tu.....

Lagu tu memang best tapi tak tak berapa sesuai ngan sore si kak ani...sowi...this is my personnal opinions...

Originally posted by meeonly at 20-4-2004 10:23:

Ari tu dia ni jadik tetamu undangan Muzik2 TV3, bila saje dia nak menyanyi bersama penari2 dia tu, terputus terus rancangan tersebut....

Melepas le lagi tengok tarian jawa tu.....

Lagu tu ...

tak kisah..kita di sini bebas memberi pendapat masing2....klu u boleh bagi pendapat camner nak improvekan vokal kak ani lagi bagus...maksud dari segi lenggok ke ataupun apa2 la..sebab kak ani memang suka feedback dari org ramai..so that dia boleh improve..mungkin taklah jadi yg terbaik..sekurang2nya menjadi lebih baik dr sebelumnya..

saya dah tengok show kak ani tu secara live bebrapa kali..mendapat undangan istimewala kiranya..:bgrin::bgrin:

tapi teringin sangat nak tengok klip video tu..

kalu dah kawan tuu

tak payah kiralah undangan rasmi

anggaplah sokongan moral demi kenkawan

Originally posted by Sydney-Bristow at 20-4-2004 10:44:
kalu dah kawan tuu

tak payah kiralah undangan rasmi

anggaplah sokongan moral demi kenkawan

bukan kawanla..aku memang fan kak ani dan kenal ngan ramai lagi fan kak ani..diorg yg kenalkan aku ngan kak ani..kitaorg memang selalu dapat undangan khas show2 xclusif kak ani...

aku ni baru umur 25 la..bukan sebaya kak ani..:bgrin::bgrin:

meeonly This user has been deleted
Originally posted by KoSe at 03-12-2003 10:47:

bukan kawanla..aku memang fan kak ani dan kenal ngan ramai lagi fan kak ani..diorg yg kenalkan aku ngan kak ani..kitaorg memang selalu dapat undangan khas show2 xclusif kak ani...

aku ni bar ...

Very very best friend le tu

aku ingat pangkat2 ah so cam umo kak ani gak

aku baru nak panggil nko AH SO

Originally posted by KoSe at 2004-4-20 08:36 AM:

kul 12 tgh hari sampai kul 3.. tak tetap sangat bila nak ditayang..tapi kalau nak tgk gak..kene tengok slalu la channel 9.. vc dia boleh tahan la...