CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: wak_karman

[Tempatan] Rumah Borak CI

Close [Copy link]

hamagaadd

Adoiiii dasatnya birahan dia

marilah kita menjamu mata kat sini sis ku sayang. kosserlah mengomen sekejap2 ada acik bizibody nak dictate posting kita

This is for you

Sis dani berjaya sgt kita buat  ummah pemujaan ketap beberrr give me 5....we should celebrate dgn membirah kat sini kohkohhhh

dani-rox replied at 16-12-2017 12:20 AM
marilah kita menjamu mata kat sini sis ku sayang. kosserlah mengomen sekejap2 ada acik bizibody na ...

Wow...thankss....herm sungguh menyelarakan gitew kohkohhh ketak2 badan dia

dani-rox replied at 16-12-2017 12:20 AM
marilah kita menjamu mata kat sini sis ku sayang. kosserlah mengomen sekejap2 ada acik bizibody na ...

Aku nak bagi ko picca abang patin ahmad sbg balasan hadiah aku ni dah lama tak blh telek gambao, ko carilah sendiri tepek sini ye. Tapi kan nolepa pnh announced kat meletop dia mimpi kawin dgn abang parin ahmad, aku syak dia syok kat fahrin lah masa tu

Follow Us
OrenTheReturn replied at 16-12-2017 12:20 AM
Sis dani berjaya sgt kita buat  ummah pemujaan ketap beberrr give me 5....we should celebrate d ...

kheennn... sanggup bertunggu bertangga kat mana2 thread yg mention neelopa dan pattzura. gila babi ka apa, mcm la patah amin nak ambik dia org jd bini no 2-4 kahkahkah

twerk sikit

OrenTheReturn replied at 16-12-2017 12:25 AM
Aku nak bagi ko picca abang patin ahmad sbg balasan hadiah aku ni dah lama tak blh telek gambao, k ...

it's ok sis. lately ai suka tengok gambar famili heols. keluarga gumbira gituh. bambam anak pahrin mcm heols masa kecik dulu

oh really... kalo pahrin masih bujang why not? boleh la perbaiki lg keturunan bg tinggi

dani-rox replied at 16-12-2017 12:26 AM
kheennn... sanggup bertunggu bertangga kat mana2 thread yg mention neelopa dan pattzura. gila babi ...

khahkahhh twerk tu bery d celebrate sgtt
Ntahnya puak pemujaan tu tak puas hati sebenarnya kita tak memuja mcm dorg boleh ketap bibir je lah hehe

Aku mmg kesian kat si lopa, kita ni kan perempuan tahulah hati kita ni mcm mana klu bab jantan ni bayangkan klu ditempat dia ex bf yg kita baru break n kita masih mengaharapkan berbaik balik tup tup tup secepat kilat dah bercouple dgn musoh sejati kita sendiri, ujong2 dpt tahu musoh sejati yg flirt dulu dgn ex kita yg bodoh2 alang tu. Musoh tu mmg ada rekod guna bf dulu utk sakitkan hati kita, aku tak blh nak sangka baik sgtlah dgn fazura tu bila tahu dia flirt dulu dgn fatah yg meruoakan bekas bf musoh dia, sbb dia penah tunjuk kejahatan dia pd lopa terang2.

dani-rox replied at 16-12-2017 12:31 AM
it's ok sis. lately ai suka tengok gambar famili heols. keluarga gumbira gituh. bambam anak pahrin ...

Cantik family dia, anak dia pun comel. Abang fahrin ttp
macho gitew.

Iye nolepa ckp gitew aku pnh tgk kat meletop u tube, masa tu fahrin dtg meletop utk promote film dorg belakon bersama, rasanya masa tu fahrin dah ada gf cuma tak wawar tak lama sgt lps tu dia pun kawin. Rasanya klu dia solo mau menjadi jugak tu.

OrenTheReturn replied at 16-12-2017 12:37 AM
khahkahhh twerk tu bery d celebrate sgtt
Ntahnya puak pemujaan tu tak puas hati sebenarn ...

wah teori ko sis... possible jah kan. ai pun tak terpikir, tak sangka jugak fazura tetiba sudi kawen dgn si patah... ai cuma syak her biological clock is ticking jah kalo betul sbb dendam kesumat, gila dahsyat... semata2 tmj kah? org tu pun aman2 adja kawen dan beranak pinak. tak menahan bila ko cakap fazura tak dpt jd pwincess adalah balasan atas kebongkakannya dulu kalo la sheols cool jah, gelaran soltanah johor memang dlm tangan hahaha
ai rasa neelopa patut konsentret jah dgn kariernya, biarlah fazura happy sbb berjaya berlakikan ex bf musuh tp dia berjaya dlm bisnes. dan harus bersyukur jua tak berjodohan dgn patah, dari segi kematangan tu pun dah nampak perbezaannya... sorg bijak, sorg lg blur2 ayam.

bak kata kokesen; you win some, you lose some.

ugh... cuci mata lg sis... ralit sgt cerita psl patah amin, nanti TERmasuk mimpi pulekk.

dani-rox replied at 16-12-2017 01:00 AM
wah teori ko sis... possible jah kan. ai pun tak terpikir, tak sangka jugak fazura tetiba sudi kaw ...

aku pun terpikir mcm tu lps pecah lobang fazura first time jumpa fatah masa nak shooting drama tu terus flirt mcm tu dgn fatah, bukan dia tak tahu hubungan lopa dgn fatah masih terawang2 an, mcm tak clear sgt masa tu dorg ni dah putuske atau just gaduh, dia pun terus masuk jarum, mungkin dia suka kat fatah jugak lps tu tp cara dia mula2 jahatlah. Kita perempuan kita tahulah benda2 gini bab flirt2 ni takyah nak menipu aku lah lol

ye lopa semakin berjaya, tumpukan aje dgn kejayaan dia, teruskan melangkah gitew. Mmg fatah tak separan dgn dia, fazura lebih sesuai, hrp sama2 dpt belajar geograpi kohkohhhh

dani-rox replied at 16-12-2017 01:10 AM
ugh... cuci mata lg sis... ralit sgt cerita psl patah amin, nanti TERmasuk mimpi pulekk.

Adoiii sis dani , ko kan  haha....boleh buat laki aku pengsan klu dia masuk sini tgk thread yyg kita duk berbual ni kohkohhh

OrenTheReturn replied at 16-12-2017 01:16 AM
aku pun terpikir mcm tu lps pecah lobang fazura first time jumpa fatah masa nak shooting drama tu  ...

bila ko cakap mcm tu sis, teringat dgn diriku sendiri pernah layan jantan yg ai tak minat pun... tp disebabkan ex kawan yg pernah pitnahkan ai, pun sukakan jantan yg sama, ai pejamkan mata la mengedate heols. sekali tu jah, puas hati ai tengok pompuan tu mengamuk

hahaha tang org persoalkan ilmu geografi pun acik bawang bole sentap. tinggi betol darjat fazura sekarang, malaikat pun kalah

OrenTheReturn replied at 16-12-2017 01:18 AM
Adoiii sis dani , ko kan  haha....boleh buat laki aku pengsan klu dia masuk sini tgk thread yyg ki ...

bg tahu je la... "Research Purposes"

dani-rox replied at 16-12-2017 01:31 AM
bila ko cakap mcm tu sis, teringat dgn diriku sendiri pernah layan jantan yg ai tak minat pun... t ...

Kheennn kita pompuan kita tahulah bab2 bitchy nii lol takyah duk anggap pazura tu molia sgtlahh mcm malekat pulak.

Part geograpi tu mmg siap ada bukti video lagi bila dah memuja semua taik nak disorok bwh kapet

dani-rox replied at 16-12-2017 01:35 AM
bg tahu je la... "Research Purposes"

Hahaha good idea...reserch purposes
Teori jah yach, practical tak boleh lah kohkohh sayangggg

testing gembira