CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: wak_karman

[Tempatan] Rumah Borak CI

Close [Copy link]
OrenTheReturn replied at 22-11-2017 01:22 AM
Sis dani nape buang lagu tu, aku tak smpt nak dgr.

Not bad tmpt ni blh jadi tempat kita huhahuh ...

bideo instagram kot, ai salah tepek... pastuh ai gibap jah

nah lagu ai tengah layan sekarang...

Stars shining bright above you
Night breezes seem to whisper "I love you"
Birds singing in the sycamore trees
Dream a little dream of me
Say nighty-night and kiss me
Just hold me tight and tell me you'll miss me
While I'm alone and blue as can be
Stars fading but I linger on dear
Still craving your kiss
I'm longing to linger till dawn dear
Just saying this
Sweet dreams till sunbeams find you
Sweet dreams that leave all worries behind you
But in your dreams whatever they be
Stars fading but I linger on dear
Still craving your kiss
I'm longing to linger till dawn dear
Just saying this
Sweet dreams, till sunbeams find you
Gotta keep dreaming leave all worries behind you
But in your dreams whatever they be
You gotta make me a promise, promise to me
You'll dream, dream a little of me

Gitteww...

dani-rox replied at 22-11-2017 02:11 AM
bideo instagram kot, ai salah tepek... pastuh ai gibap jah

nah lagu ai tengah layan sekar ...

Sis dani lagu mcm ni ko suruh dgr.....mcm mana nak move on ni....luka yg masih tak sembuh tu lagi bertambah perit

OrenTheReturn replied at 24-11-2017 03:14 PM
Sis dani lagu mcm ni ko suruh dgr.....mcm mana nak move on ni....luka yg masih tak sembuh tu lagi  ...

bertabahlah sis oren... teringat citer p ramlee, sampai dlm sup kambeng pun masih terbayang2 wajah si dia

dani-rox replied at 26-11-2017 09:31 PM
bertabahlah sis oren... teringat citer p ramlee, sampai dlm sup kambeng pun masih terbayang2 wajah ...

Haha sup kambing pun blh jadi cermin nampak wajah kekasih

Sukarnya untuk kuuuu...
Berpisah denganmuuuu....
Kau kunci cintakuu di dalam hati muuuuu...
Merontaaa...hatiiikuuu...
Menangissss kerna muuu....
Kau kuncii cintakuu di dalam hatimuuuu...
Sehingga ku lemasss bila kau tiada di sisikuuu

Kita layan akak ramlah hokkaeyy...

[youtube]2XMGM2viuOI[/youtube]

JEMPUT SEMUA WARGA #TamanMelawati

#Share Penjualan Ikan Dengan Harga Patut Berbeza Dengan Harga Pasaran.

Tarikh   : 02 DISEMBER 2017 (SABTU)
Jam      : 9.00 Pagi HINGGA SELESAI
Tempat :  TAPAK PARKING HADAPAN KLINIK IDZHAM, JALAN BANDAR 4, TAMAN MELAWATI, 53100 KUALA LUMPUR.

Senarai Harga Ikan Yang Dijual :

Ikan Kembung - RM5 Sekilo
Ikan Cencaru   - RM5 Sekilo
Ikan Selayang (Sardin) - RM5 Sekilo
Ayam Biasa -RM10 seekor
Ayam Pencen -RM6 seekor
Gas Isian Semula - RM20 (bagi 14Kg Sahaja)
Petai / Telor / DLL

Ikhlas dari
Dato Sri Jamal Yunos
Ketua UMNO Bahagian Sungai Besar.

Semua Di Jemput Hadir.

#DSJY #JelajahSelangor #IkanMurah #BantuRakyat

Silalah war2kan tq..

Follow Us
dani-rox replied at 26-11-2017 09:31 PM
bertabahlah sis oren... teringat citer p ramlee, sampai dlm sup kambeng pun masih terbayang2 wajah ...

Hello sis dani mana ko menghilang, hiburkanlah hatiku ini

OrenTheReturn replied at 29-11-2017 11:21 PM
Hello sis dani mana ko menghilang, hiburkanlah hatiku ini

hola sis oren... sori lambat reply sbb demam. plus batuk2, suara dah mcm itik serati

wahh lama tak dengar lagu ramlah ram, thanks sis hahaha... dah dpt lupakan si dia atau belum

dani-rox replied at 2-12-2017 12:07 AM
hola sis oren... sori lambat reply sbb demam. plus batuk2, suara dah mcm itik serati

wa ...

Alah siannya tak sihat, patutlah tak nampak dua tiga hari ni, gegeh aku menghappykan diri kat forum.
Semoga cepattt baikk sis dani supaya boleh kita terus berhapi2 an n membirah di CI ini.

Amboi ko kan soalannn...mcm mana nak jawab ye...ermmm aku rasa mcm nak nyanyi lagu ni kat dia

Pulangkannn
oh cinta hatiku
oh hentikanlah menghantuikuuuuu
Oh pulangkan oh pulangkanlahhhhh
hatikuuuu

Edited by dani-rox at 2-12-2017 12:51 AM
OrenTheReturn replied at 2-12-2017 12:18 AM
Alah siannya tak sihat, patutlah tak nampak dua tiga hari ni, gegeh aku menghappykan diri kat foru ...

ha'ah tengah paksa diri minum air bebanyak lah nih. menyampah betol sakit2 time hujung2 thn... org sambut krismas dan thn baru, takkan ai terbongkang kat katil jah. no way jose aloloo... ramai jah poremer bole menghiburkan hati sisthur yg lara itteww, jgn terkena jantan garit sudeh

hamagad... masih sukar utk dilupakan rupanya.

One, two, three, they gonna run back to me
'Cause I'm the best baby that they never gotta keep
One, two, three, they gonna run back to me
They always wanna come, but they never wanna leave
Ex's and the oh, oh, oh's they haunt me
Like gho-o-osts they want me to make 'em all, all, all
They won't let go
Ex's and oh's

aahahaha

dani-rox replied at 2-12-2017 12:50 AM
ha'ah tengah paksa diri minum air bebanyak lah nih. menyampah betol sakit2 time hujung2 thn... org ...

Ye lah cepat2 baik dah xmas dgn new year ni, tak bestlah tak meriah nanti.
Ye manakan sama semua org yg aku baik kat sini ada keistimewaan sendiri yg aku suka. Nasih baik kenal CI ni, boleh jugaklah selit2 meluahkan perasan benda2 yg tak blh dedah kat donia nyata tu, klu tidak mau aku jd org gila kahkahh, lega skit hari tu lps aku tulis kesah hitam aku tu kahkahh nasib baik org tak kenall

Lagu kau bagi kan semuanya lagi buat aku tak boleh move on sabo jah. Tapi iyalah apa blh buat sis dani walaupun hati rasa tersiksa life goes on gitew...hadap je lah nak lari mana pun tak boleh, hrp masa jah akan mengubati kedukaan ini Apapun aku cuba menghappykan diri tak blh ikut perasaan sedih sgt, walaupun rasa mcm hipo tapi aku dah bagi ruang utk diri aku berserih bagai nak rak sekarang masa utk aku keluarkan diri aku dr kesedihan ini penatttlah hidop sedih2 ni rasa tersiksa sgt, taknaklah mcm tu
Meh lah kita dgr lagu ni, aku suka jugak dgr lagu ni
[youtube]iy4mXZN1Zzk[/youtube]

Amboi pelik semacam gothic dance zmn 80an, ke sampai skrg masih pelik

OrenTheReturn replied at 3-12-2017 12:06 AM
Ye lah cepat2 baik dah xmas dgn new year ni, tak bestlah tak meriah nanti.
Ye manakan sama semua ...

just let it all out. wpun ai tak reti nak bg nasihat, tp baca2 luahan hati tu bole lah. ai kagum k kalau tengok komen kat FD ka masalah peribadi ka... ramai gak poremer yg bg nasihat dan idea bernas, handle masalah. ai pulak umpama tunggul, mampu simpati jah
btw kalo rasa nak bersedih ka nak menangis tu, menangis puas2. once you are done crying , never cry for it again. Gitteww. ai pernah buat lepas kena dicurangi boipren tak guna, aiyooo satu hari tu sikit2 menangis... sikit2 termenung sambil meleleh2 air mata membasahi pipi. lagu2 semua sedih lg memilukan. BBNU kan, rasa dunia ni mcm berakhir sebegitu. dah lepas tu kan, rasa lega sgt. dengar lagu pun yg menaikkan semangat semua LOL bila si hansuang tu call ai balik... tanya khabar lah kunun, ai bolayankan adja. padan muka cuma bila dah berumur ni, rasa kelakar la pulak... menangis macam mati laki padahal putus cinta jah pun hahahaha

OrenTheReturn replied at 3-12-2017 12:11 AM
Amboi pelik semacam gothic dance zmn 80an, ke sampai skrg masih pelik

tp mcm best jah kan... takda la penat sgt. slow and steady jah. kalo twerk tu, terseliuh pinggang la pulak

dani-rox replied at 3-12-2017 10:30 PM
just let it all out. wpun ai tak reti nak bg nasihat, tp baca2 luahan hati tu bole lah. ai kagum k ...

Haha ye menangis mcm mati lakiii siannya uols, faham sis dani, haruslah menangis bagai nak rak...berkabung gitew rasanya semua gegurls yg pernah kecundang pernah melaluinya bery d depress sgt masalahnya bukan sekali menangis all out tp berkali2 gitew..sungguh menyiksakan tp ialah setengah org it takes time kan mungkin aku ni bukan sekuat ko sis dani aku tahu sbb aku pnh melaluinya sekali berkurun dulu tiba2 dah kertu ni kena melaluinya sekali lagiiii oh apalah dosakuuu takpelah aku take it slow gitew aku just want to b realistic dgn diri aku ni, aku pecaya things will get better n only time will heal a broken heart nak ckp dah move on pun menipu sgt klu hari2 masih duk g melawat fb dia walaupun tahu dah berkurun dia tak penah update tapi skrg ni aku dah ok skitlah dr sebelum ni  

Life goes on gitew, forum ni pun membantu jugak sebenarnya, klu takde forum ni mana nak cita sisi hitam aku kahkah

dani-rox replied at 3-12-2017 10:32 PM
tp mcm best jah kan... takda la penat sgt. slow and steady jah. kalo twerk tu, terseliuh pinggang  ...

Betul gothic punya dance lagi nmpk menarik dr twerk tu ntah apa2 aku tak bekenan. Gothic dance tu mmg sesuai dgn imej dorg.

OrenTheReturn replied at 4-12-2017 04:01 PM
Haha ye menangis mcm mati lakiii siannya uols, faham sis dani, haruslah menangis bagai nak rak.. ...

takdalah kuat sis oren... cuma bila dah meratab sendu seharian, ai rasa penat dan haus sbb kurang air dlm badan... pastuh takut tetiba buta ka apa ke. naya jah, dah lah kena tipu jantan kabaret, cacat penglihatan pula. mentaliti bebudak kan lain2 ai bizikan diri dgn aktip bersukan dan keluar berjimba dgn kawan. homai, serius ai ingat sis iron lady gituh... ye la komen2 semua brutal dan menyengat hahaha tak sangka jauh di sudut hati seorg Oren ada taman firdausi rupanya anyhoo... teruskan surviving sis

dani-rox replied at 7-12-2017 01:31 AM
takdalah kuat sis oren... cuma bila dah meratab sendu seharian, ai rasa penat dan haus sbb kurang  ...

Oo kesahnya yelah sebenarnya bagus mcm ko tu tp iyalah manusia ni tak sama kan cara kita handle seuatu yg mendatang tu. Aku takdelah iron lady pun kohkoh tengok2 keadaaan jugak. Masa first love dulu dicurangi jugak dgn jantan keparat, mcm mati laki jugak gayanya aku pun ye lah first love yg betul2 jatuh cinta tu mmg memeritkan masa tu tp lepas2 tu aku tak penah jatuh cinta lg,  bofrenssss lain lps tu semua senang2 jah aku dumped lol tak perlu berkabong pun belum berpisah dah ada yg lain kohkohhh tapi lps jumpa hb aku nmpk dia lah lelaki yg aku nak hidop selamanya bersama so aku stoplah perangai jantans sana sini, tp lps bertahun tiba2 pulak terjatuh hati dekat mamat tu bery d wrong timing sgtt putus terpaksalqh jwbnya haruslah merana jiwa ini kita tak ditakdirkan bersama gitew. Tapi aku rasa aku mcm lagu yg ko letak tu....dr kejauhan pohon supaya dia tak melupakan aku terus kohkoh tolong ingat aku skit n klu bermimpi tu tolong mimpi aku sedikit yach bolehhh?...kohkohhh

OrenTheReturn replied at 9-12-2017 09:17 PM
Oo kesahnya yelah sebenarnya bagus mcm ko tu tp iyalah manusia ni tak sama kan cara kita handle se ...

Gitteww.