CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: belilies

G.A.H. ND V7

Close [Copy link]
Mistral replied at 9-3-2017 11:41 PM
Adik laki yang bakal handsome tu pun nak enterframe defend kakak konon.
Padahal duduk rumah sapa be ...

Laughing stock of the year.

Dah hakak sumber fulus khuenn, tak sapot mati pun kang xdpt benefit.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Edited by brutbrut at 10-3-2017 08:37 AM
belilies replied at 10-3-2017 08:19 AM
Laughing stock of the year.

Dah hakak sumber fulus khuenn, tak sapot mati pun kang xdpt benefit ...

Mmg la dia tahu, and ofcoz la dia ckp semua yg baik2 pasal kakak dia si sado sora kepit ni. Klu aku kaki comment kt ig aku nk je tnya, kakak ko sempurna sgt ke xde salah silap? Dia x tau ke busuk hati kakak dia tu keras hati, ego, kaki dendam? Tp ye la kan x kan nk pong pang busuk kakak kt socmed. Sendat ckp dlu jj yg kejar dia, gilakan dia, and kunun dh tahu klu kawin dgn jj akn jd mcm ni sbb mil x suka, klu ko dh tau nape ko birah melayan n kawin juga?? Sebenarnya ko mmg x tau la kan!! Ko sms juga jj weird hour! Mmg ko yg gatal nk juga laki org! Kenapa dulu ko x mengelak and x layan jj mcm skrng?? Sbb dlu ko confident blh buat fmly jj tunduk sembah ko! Dh masuk fmly org cara busuk lg nk tunjuk keras kepala, ego... go die!

yang aku tak paham sangat ni.

aku tak dengar sesiapa dari Family PS Nora yang meroyan pasal kisah cinta yang tak kesampaian ke jannah tu

Tapi mengapakah tetiba Hadik Badangniah Sado meroyan pasal di ganggu gugat serta kisah 10 tahun sebelum dan selepas mahu  di Drama terbitkan kembali?

Adakah ada sudah hampir pemberian anugerah untuk insan insan seni? atau apakah jeles tahap peringkat langit ke 7 dengan kisah Lopah vs Fatah vs RMS? yang tak sudah sudah?

Yang mana satukah sebagai pemangkin yang membuatkan Hadik Badangniah ni meroyan tetiba?

cer khabor..

ilya replied at 9-3-2017 04:38 PM

aku tak dengar sesiapa dari Family PS Nora yang meroyan pasal kisah ...

Janda sewel ni tiga bulan sekali mesti meroyan. tiga bulan sekali mesti MEROYAN. Hati dok asyik dengki sakit hati dgn orang lain tu lah padahnya.

IMO, Kalau ko tak suka si duda call block jer lah - susah ke? lepas tu buat perjanjian kalau nak jumpa anak datang petang Jumaat hantar balik petang Isnin. Payah ke? kata belajar law? Tapi takat katam sehelai dua buku edisi law melayu aii paham lah sangat

Jejai pun satu. Sampai bila nak biarkan mak ayah ko nak dimalukan by this janda setan? ke ko dah mendrem? kemungkinan lah jugak ~ scaryy!!

BODOH SANGAT LA SHEILA RUSLY kalau berbesan kan keluarga yestet and bermenantukan anak yestet ni.   Kalau coco jadi Sheila Rusly cepat cepat suruh anak cabut.   baik la carik yang lain semengah sikit yang bukan jenis jalang nanti bila kena tinggal mula la meroyan.  

ini adik dia si elisya ni esok esok kalau tak menjadi ngan anak si sheila rusly boleh la buat press conference bagitau kat semua,  saya berkenalan ngan si anu sejak umur saya 18 tahun lagi.  saya tak nak bergesel gesel berpeluk liuk lintok ngan si anu,  tapi si anu tu yg tergila gilakan saya....dia yang paksa paksa saya bergesel gesel bertepuk tampar cubit mencuti lekat melekat gomoi mengomoi....dia dia dia... bukaaaaannnnn saya.  saya suchi bersey tarak kotor punya.....

coco tgh confuse - sendot meroyan cakap Jejai gila talak ganggu dia.  tapi tgok di IG 3days ago dia upload vdo balik dari mana ntah ngan anak anak jejai masuk rumah macam tak kekok pun... nampak macam it is routine dah biasa buat... so sapa yg gila talak siapa ni???
https://www.instagram.com/p/BRTMXsQBxg3/

Follow Us
DARSITA replied at 10-3-2017 10:07 AM
Janda sewel ni tiga bulan sekali mesti meroyan. tiga bulan sekali mesti MEROYAN. Hati dok asyik  ...

habitlah ni yer?
hmpphh tak boleh cakap apalah kalau gitu
ni edisi Azwan Ali muda ler ni.

Ke minah ni nulis kat Insta time lalok?
Alahaiiii,

Bila baca minah ni meroyan feel dia macam dia duduk dalam bilik batu penuh dengan cermin
merentan sensorang ngadap cermin.

lazaruz6024 replied at 9-3-2017 09:39 PM
Yes yes drama tbaru dr sado mental..10 thn katanya dia simpan bukti..maknanya masa kawen ngan jejot  ...

Heran kan.. kalau ikhlas, takkan ungkit itu ini. Whatever happen behind the curtain.

Acu tengok acik arni bekaa awie. Kene bambu ngan awie pun xde satu pun ngutuk awie, unlike his second ex.

Tak fikir masa depan anak2 langsung. Kata belajar law.

brutbrut replied at 10-3-2017 08:35 AM
Mmg la dia tahu, and ofcoz la dia ckp semua yg baik2 pasal kakak dia si sado sora kepit ni. Klu  ...

Khuenn.. dah tau mudarat, lagi nak truskan. Ni dah lpas bcerai pun still berkokok citer buruk org.

belilies replied at 10-3-2017 10:40 AM
Khuenn.. dah tau mudarat, lagi nak truskan. Ni dah lpas bcerai pun still berkokok citer buruk org.

apam sendot rasanya yang berkokok.   hari tu keluar gossip ada retis yang cinta mati ngan husband... lepas bercerai.. dia ngan ex dia tak dpt nak mengawal nafsu and telah terprojek dalam sedar.     adakah gossip itu tentang sendot dan jejot ?

coco replied at 10-3-2017 10:12 AM
BODOH SANGAT LA SHEILA RUSLY kalau berbesan kan keluarga yestet and bermenantukan anak yestet ni.    ...

Khenn....  

ilya replied at 10-3-2017 08:38 AM

aku tak dengar sesiapa dari Family PS Nora yang meroyan pasal kisah ...

Itulah beza orang yang think before action. Consider dulu baik buruk sebelum bertindak. Jangan nanti pengaruh masa depan, bukan sendiri, anak dah 2 ketol.

Kalau ngaku bljar law, buat mcm org fhm law. Tak semua yg bljr law tu bijak. Ni ha, kalau post bukti ke media sosial, masih legit kah bukti tu nanti? dah jadi tatapan umum pun.

coco replied at 10-3-2017 10:44 AM
apam sendot rasanya yang berkokok.   hari tu keluar gossip ada retis yang cinta mati ngan husband. ...

Kat ig sheols yg baru baru ni pun ada video jj tutup pintu then cakap ngan sheols.

CHECK-IN!!!

Mohon Pasah hire Mike or Harvey plis!!

Nak loyer pompuan sila hire Alicia!!

Nak yang weird sket hire dia nih!!!

Mierafaziera replied at 10-3-2017 11:01 AM
Nak yang weird sket hire dia nih!!!

Tayah hire. Sheols skolah law tak abes decided to defend herself.

Kat benang tu kemain nak kumpul list pencaras. Kalau derang betol2 bijak, hampar je bukti kukuh sblom masukkan nora dlm list.

Kalau stakat hearsay, aku pun blh kata aku rampas jj dr fs.

belilies replied at 10-3-2017 10:46 AM
Kat ig sheols yg baru baru ni pun ada video jj tutup pintu then cakap ngan sheols.

yes vdo ni la ... vdo yg dia baru balik ngan anak anak kan... nampak mcm keluaq sekali ngan JJ.  JJ pun ada up gambar main ngan anak anak dia dlm IG dia.  and on the same day/night  sendot ada main ngan anak anak dia baring baring kat lantai angkat anak anak dia ngan kaki....maybe jejot yg amik vdo.  pastu sendot upload gak kat IG dia.  so apa yg jejot meroyan ganggu dia....   gila dah sendot ni rasanya

Dari pemahan kita la yg keje kat office law nie, Pesah cuma main2 je atau ugut2 manje je (mana dia berani pun) ade ke manusia dah siap perisai klu dah tau diritu tidak diundang masuk? so that I mean Pesah dah standby sejak dr kenal JJ lagi dgn hujah2 yg Pesah x rampas tapi JJ yg tergile2 kat Pesah.

coco replied at 10-3-2017 11:18 AM
yes vdo ni la ... vdo yg dia baru balik ngan anak anak kan... nampak mcm keluaq sekali ngan JJ.  J ...

Iols tringat plak video sheols cium raysha sambil jeling cam.

Nampak cam provok tangkap lentok.