CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Truth.8

GOD- Spirits -Orbs-entity- Roh-Jin-dunia roh dan lain

Edited by Truth.8 at 4-9-2017 11:31 PM
orangbesi replied at 2-9-2017 01:38 PM
macam saya ckp tadi, tidak ada kesyaitanan...sedangkan Soloman boleh berkawan dgn jin dan syaitan  ...
maaf saya tak berani nak berkata2 ttg sebelum AL QURAN DITURUNKAN
kerana ada perbezaan sebelum dan selepasnya
cuma sekadar utk difikirkan
kiranya Solomon mati berdiri sehingga rayap/anai2 makan tongkat dia
gamaknya berapa lama Soloman  terbiar dlm keadaan sebegitu???

cara mati soloman saya kurang pasti. soloman keturungan yahudi ini banyak melakukan magick2...sigil2 ini di gunakan. ada sigil di guna di panggil malaikat .....ada berjuta malaikat ....setiap malaikat ada nama....soloman guna sigil tersebut ....benar atau tidak saya x nak komen....
ada satu kisah benar yg pernah ditayan di tv 2 tahun 80'an...di mana seorang Rabbi Yahdui membuat bentuk manusia lelaki masculine melalui tanah ..lalu di hidupkan bentuk itu..tujuan utk membunuh musuh2 yg sentiasa kacau kawasan Yahudi....bentuk di cipta khas utk bunuh musuh2 .....lalu di guna segala mcm ayat2 dan nama Pencipta di ukir di dahi patung yg di perbuat tanah...maka ia hidup dan bergerak...di minta bunuh musuh2....bila abis kerja itu, benda ini  di matikan oleh Yahdui alimi tersebut.....utk menghidupkan benda ini bukan mudah....ia mengambil masa.....itu saya tonton ...

perkara ini  masih di amalkan tapi secara rahsia...pandangan saya x salah kalau nak binasa musuh jahat dengan amalan ini .....cuma benda yg  dia hidupkan  harus di lupuskan secepat mungkin bila tugas itu selesai....saya belum expert  lagi dlm hal....mungkin saya akan cuba  dgn izin Pencipta...sebab semua kuasa dtg  dari  DIA

kawal syaitan dgn sigil???
jadi kamu nak kembali kepada ciri2 kajahiliah ye
bukan dengan mengawal dgn DIRI KAMU YG SEBENAR
DIRI YG DICIPTA DARI SEBAIK-BAIK KEJADIAN

bila Yesus berpuasa 40 hari di gua, syaitan dtg utk goda dia dgn mcm2 "tactic ", makan dpn Yesus, janji nak bagi kemewahan dan lain....Yesus layan syaitan dgn biasa aja...x takut....
maksud, kalau demon -syaitian dtg dgn sigil tersebut, x salah berkawan...saya boleh sembang, baca kitab Bible dan lain...harus ingat, bentuk rupa syaitan bukan lah hodoh atau menakutkan ......ia dtg dgn biasa atau apa jua rupa.....

jadi, saya boleh kawal dia kalau dia muncul....boleh sembang dgn dia pasal dunia , bawa ke alam lain utk melihat dan lain2....
saya nak cerita lebar panjang pasal demon pada kamu pun susah sebab minda kamu  belum  di buka lagi....sekirana di buka, kamu  paham maksud yg tersirat ....sebab kewujudan demon ini....jgn asyik menonton filem2 seram atau asyik dengar dari pak arab...

satu lagi, tanya pak arab maksud shekinah.....sehingga skg pak arab masih guna nama tersebut....shekinah ini asal dari  Yahudi...lepas di  curi oleh pak arab...cuba ke bukit bintang kedai pak arab jual wangian bakar (incense)...tanya mereka ada jual wangian shekinah...(warna biru)

ada di antara arab ini masih amalkan benda2 ini...

Edited by Truth.8 at 3-9-2017 12:16 PM
benar
dan pertanyaan......
selepas Moses - ada tak para2 Utusan sebelum Jesus
dan jika menurut AYAT INI - Jesus dan para Utusan2 sebelumnya tidak mati dibunuh kannnnn

Yesus dtg dgn fulfillment menurut Kitab Bible....tanpa fulfillment, maka  kematian Yesus means  nothing...
ayat ini saya share utk mereka yg di ancam oleh musuh...x salah kalau di baca...
dulu 6 tahun lepas , saya di ganggu oleh makluk jahat ..seolah-olah  saya di tarik ,di tolak dari katil dan sekat nafas saya ... saya boleh rasa n  nampak benda hitam badan besar dlm vision saya...saya boleh rasa ia berada di sisi saya semasa tido...saya x takut...ia berulang tiap2 malam....
lalu saya tulis Psalm 91 lekat  di tempat saya tido...saya baca hari2  ...pagi saya  baca kuat sikit dan bakar incense...skg x ada lagi makluk tersebut...boleh tido nyenyak ..Pslam 91 amat kuat.. kena baca hari2 &  di puja....maksud di puja ialah, anoint minyak, membakar incense  semasa baca ayat ini...ayat2 dari Bible bukan hiasan untuk di  gantung aja tapi untuk membaca hari2..baru ayat itu power...

gangguan makluk hitam ini mungkin ada dua sebab: mungkin saya ke tempat yg ada benda itu , lalu bdnda itu ikut saya  atau musuh yg hantar utk membunuh saya...tapi naluri saya kuat pada musuh...saya pun tau siapa dia...

terus terang saya ckp, sehingga skg tiada sebarang gangguan walaupun ada obrs tiap2 malam dan spirits lain, saya tidak rasa sebarang gangguan....sebab ayat Psalm 91 masih saya letak di dinding dan di baca hari2

Truth.8 replied at 2-9-2017 07:02 PM
cara mati soloman saya kurang pasti. soloman keturungan yahudi ini banyak melakukan magick2...si ...

cara mati soloman saya kurang pasti. soloman keturungan yahudi ini banyak melakukan magick2...sigil2 ini di gunakan. ada sigil di guna di panggil malaikat .....ada berjuta malaikat ....setiap malaikat ada nama....soloman guna sigil tersebut ....benar atau tidak saya x nak komen....

hanya ini satu riwayat ye yg saya dapat. dia mati berdiri bertongkat dan takkala tongkatnya reput dimakan rayap/anai2 baru baru dia jatuh
dan para2 jin baru sedar mereka telah terpedaya lalu berlepas diri
ini bermaksud jika soloman ada sigil sekalipun, hanya bilamana tahu ttg kematian solomon je jin2 ni tak lagi ikut perintah

ntahlah ttg malaikat - tapi yg menyamar sebagi malaikat banyak sangat2 leeee

ada satu kisah benar yg pernah ditayan di tv 2 tahun 80'an...di mana seorang Rabbi Yahdui membuat bentuk manusia lelaki masculine melalui tanah ..lalu di hidupkan bentuk itu..tujuan utk membunuh musuh2 yg sentiasa kacau kawasan Yahudi....bentuk di cipta khas utk bunuh musuh2 .....lalu di guna segala mcm ayat2 dan nama Pencipta di ukir di dahi patung yg di perbuat tanah...maka ia hidup dan bergerak...di minta bunuh musuh2....bila abis kerja itu, benda ini  di matikan oleh Yahdui alimi tersebut.....utk menghidupkan benda ini bukan mudah....ia mengambil masa.....itu saya tonton ..

dalam agama islam sendiri AYAT2 ALLAH, SURAH2 TERTENTU DIGUNAKAN
sebagai ilmu pengasih pembenci
bahkan ilmu kebal dan ghaib pun guna AYAT2 ALLAH juga
buktinya - trajedi 13mei 1969 - selendang merah kan

KATA TUHAN: JANGANLAH KAMU MEMBUNUH JIWA YANG DIHARAMKAN

jadi, saya boleh kawal dia kalau dia muncul....boleh sembang dgn dia pasal dunia , bawa ke alam lain utk melihat dan lain2....

betul, alam jin ni ada lebih 1001 alam termasuk alien2 puaka2 satu2 tempat
dalam diri kamu pun ada unsur ini juga kan
wangian2 ni - setahu saya lebih kepada golongan2 jin
kerana PARA MALAIKAT dr NURR maka mereka NAMPAK NURR pada diri individu2 manusia

Truth.8 replied at 2-9-2017 07:21 PM
Yesus dtg dgn fulfillment menurut Kitab Bible....tanpa fulfillment, maka  kematian Yesus means   ...

Yesus dtg dgn fulfillment menurut Kitab Bible....tanpa fulfillment, maka  kematian Yesus means  nothing...

sekiranya dah fulfillment
kenapa kristian masih sama pegang taurat??? old n new testement?

lalu saya tulis Psalm 91 lekat  di tempat saya tido...saya baca hari2  ...pagi saya  baca kuat sikit dan bakar incense...skg x ada lagi makluk tersebut...boleh tido nyenyak ..Pslam 91 amat kuat.. kena baca hari2 &  di puja....maksud di puja ialah, anoint minyak, membakar incense  semasa baca ayat ini...ayat2 dari Bible bukan hiasan untuk di  gantung aja tapi untuk membaca hari2..baru ayat itu power...

1Whoever dwells in the shelter of the Most High
will rest in the shadow of the Almighty.1 Hebrew Shaddai
2I will say of the Lord, “He is my refuge and my fortress,
my God, in whom I trust.”.......

Tuhan turunkan Ayat ini agar manusia percaya dan yakin dengan Kekuasaan dan ketentuan Tuhan
dan bukan percaya pada kekuatan ayat2 tersebut
mungkin nanti kamu akan berhadapan dgn demons yg boleh membacakan ayat ini lagi baik dr kamu membacanya

Truth.8 replied at 2-9-2017 07:21 PM
Yesus dtg dgn fulfillment menurut Kitab Bible....tanpa fulfillment, maka  kematian Yesus means   ...

kenapa kristian masih sama pegang taurat??? old n new testement?

1Whoever dwells in the shelter of the Most High
will rest in the shadow of the Almighty.1 Hebrew Shaddai
2I will say of the Lord, “He is my refuge and my fortress,
my God, in whom I trust.”.......

Tuhan turunkan Ayat ini agar manusia percaya dan yakin dengan Kekuasaan dan ketentuan Tuhan
dan bukan percaya pada kekuatan ayat2 tersebut
mungkin nanti kamu akan berhadapan dgn demons yg boleh membacakan ayat ini lagi baik dr kamu membacanya

orangbesi replied at 5-9-2017 11:56 PM
Yesus dtg dgn fulfillment menurut Kitab Bible....tanpa fulfillment, maka  kematian Yesus means  no ...

kenapa kristian masih sama pegangtaurat??? old n new testement?

Dulu saya dah tulispanjang lebar….fulliment  x semestinyaold testament harus lupus….x baca  apasaya tulis  “uphold the laws”..law of oldtestments.

Tuhan turunkanAyat ini agar manusia percaya dan yakin dengan Kekuasaan dan ketentuan Tuhan
dan bukan percayapada kekuatan ayat2 tersebut
mungkin nantikamu akan berhadapan dgn demons yg boleh membacakan ayat ini lagi baik dr kamumembacanya

Kekuatan ayat iniharus di baca bukan hiasan …ramai yg membuat hiasan untuk di gantung didinding  tanpa puja(membaca) ayat2 inisupaya ia lebih effective .. Bila saya membaca ayat2 Pslam 91, ganggunan makluk x hadir…. X salah ayat2 Pencipta  ini di puja

Follow Us
Edited by Truth.8 at 7-9-2017 07:56 PM
hanya ini satu riwayat ye yg saya dapat. dia mati berdiri bertongkat dan takkala tongkatnya reput dimakan rayap/anai2 baru baru dia jatuh
dan para2 jin baru sedar mereka telah terpedaya lalu berlepas diri
ini bermaksud jika soloman ada sigil sekalipun, hanya bilamana tahu ttg kematian solomon je jin2 ni tak lagi ikut perintah

x kesah lah macam mana dia mati..berdiri kah baring kah ...janji dah di semadi..muhammad kau mati pun gigi x ada , ini saya dengar...betul ke? Satu lagi malaikat cabut hati dia dan bersih...kenapa macam itu? Malik: Gabriel came to the Prophet Muhammad while he was playing with two boys. The angel took him, lifted him up, opened his chest, and removed his heart. Then he opened his heart and removed a blemish from it. ... Then Gabriel washed it in a basin made of gold with water from the well of Zamzam.link :
ntahlah ttg malaikat - tapi yg menyamar sebagi malaikat banyak sangat2 leeee

[quote]dalam agama islam sendiri AYAT2 ALLAH, SURAH2 TERTENTU DIGUNAKAN
sebagai ilmu pengasih pembenci
bahkan ilmu kebal dan ghaib pun guna AYAT2 ALLAH juga
buktinya - trajedi 13mei 1969 - selendang merah kan

ayat2 quran juga ramai muslim lahir dari  terrorist...membunuh dan membuat dunia x sesuai di duduki.. dari mana dtg perbuatan jahat ini? ayat2 quran????

KATA TUHAN: JANGANLAH KAMU MEMBUNUH JIWA YANG DIHARAMKAN

Tapi muslim membunuh ramai hari2..masjid pun di bom oleh muslim

betul, alam jin ni ada lebih 1001 alam  termasuk alien2 puaka2 satu2 tempat
dalam diri kamu pun ada unsur ini juga kan
wangian2 ni - setahu saya lebih kepada golongan2 jin
kerana PARA MALAIKAT dr NURR maka mereka NAMPAK NURR pada diri individu2 manusia  

abis wangian dari arab  ia itu gaharu dan lain2 begitu wangi  di jual oleh arab muslim ini untuk jinn kah?Di malaysia dan arab pun jual...wangian itu  sangat wangi...salah ke rumah saya sentiasa wangian?? wangian modern pun ada ramai sembur supaya wangi...yg saya bakar wangian tanpa sebarang kimia...OB  sila guna otak sebelum tulis...ini bukan panggil jin atau ghaib...makluk ghaib dtg kalau kita panggil dia..paham.

Saya memang suka wangian dari arab  dan lain ....kualiti yg bagus...supaya rumah saya sentiasa wangi dan besih...so  dlm diri saya ada jin lah??? Mcm itu?
Itu hari saya sanggup beli minyak pati bunga kasturi  100% ...Rm130...botol kecil tapi ia 100% dari bunga tersebut..minyak di pekat sebab pati dari bunga tersebut...jadi jin dlm diri saya sebab minat benda2 ini?

Truth.8 replied at 7-9-2017 11:53 AM
Dulu saya dah tulispanjang lebar….fulliment  x semestinyaold testament harus lupus….x baca   ...

Dulu saya dah tulispanjang lebar….fulliment  x semestinyaold testament harus lupus….x baca  apasaya tulis  “uphold the laws”..law of oldtestments.

kamu yg kata fullfillment kan
dan secara logiknya jika dah fullfillment - kan dah sempurna, kenapa tak dipakai yg dah sempurna ni?
jadi bila kalian masih guna pakai old testement bersama dgn new testement
bermaksud yg new tu tak cukup kan ----- logik akal sebagai manusia yg ada fikiran

Kekuatan ayat iniharus di baca bukan hiasan …ramai yg membuat hiasan untuk di gantung didinding  tanpa puja(membaca) ayat2 inisupaya ia lebih effective .. Bila saya membaca ayat2 Pslam 91, ganggunan makluk x hadir…. X salah ayat2 Pencipta  ini di puja

kekuatan ayat???
bukan KEKUATAN YANG MENURUNKAN AYAT2 TERSEBUT???
beza kedua-duanya tu -
sebagaimana ada org2 islam yg ZIKIR NAMA2 TUHAN, ZIKIR AYAT2 dan SURAH2 tertentu
dan selalunya atau hampir semuanya - golongan jin yg mendekati mereka
semakin banyak golongan jin ini atau kekuatannya bertambah - semakin kuat UJIAN/DUGAAN
ramai yg tanpa disedari - kecundang

kamu PUJA TUHANMU kerana apa???
kerana KEBESARAN DIA atau kerana perlukan sesuatu
kalau masih ada keperluan, maka mana KEIKHLASAN kamu?
tanpa ikhlas - demons lah yg datang cucuk/hasut/malah beri gambaran yg baik2

Truth.8 replied at 7-9-2017 11:53 AM
Dulu saya dah tulispanjang lebar….fulliment  x semestinyaold testament harus lupus….x baca   ...

kamu yg kata fullfillment kan
dan secara logiknya jika dah fullfillment - kan dah sempurna, kenapa tak dipakai yg dah sempurna ni?
jadi bila kalian masih guna pakai old testement bersama dgn new testement
bermaksud yg new tu tak cukup kan ----- logik akal sebagai manusia yg ada fikiran

kekuatan ayat???
bukan KEKUATAN YANG MENURUNKAN AYAT2 TERSEBUT???
beza kedua-duanya tu -
sebagaimana ada org2 islam yg ZIKIR NAMA2 TUHAN, ZIKIR AYAT2 dan SURAH2 tertentu
dan selalunya atau hampir semuanya - golongan jin yg mendekati mereka
semakin banyak golongan jin ini atau kekuatannya bertambah - semakin kuat UJIAN/DUGAAN
ramai yg tanpa disedari - kecundang

kamu PUJA TUHANMU kerana apa???
kerana KEBESARAN DIA atau kerana perlukan sesuatu
kalau masih ada keperluan, maka mana KEIKHLASAN kamu?
tanpa ikhlas - demons lah yg datang cucuk/hasut/malah beri gambaran yg baik2

Truth.8 replied at 7-9-2017 12:06 PM
x kesah lah macam mana dia mati..berdiri kah baring kah ...janji dah di semadi..muhammad kau mati  ...

x kesah lah macam mana dia mati..berdiri kah baring kah ...janji dah di semadi..muhammad kau mati pun gigi x ada , ini saya dengar...betul ke? Satu lagi malaikat cabut hati dia dan bersih...kenapa macam itu? Malik: Gabriel came to the Prophet Muhammad while he was playing with two boys. The angel took him, lifted him up, opened his chest, and removed his heart. Then he opened his heart and removed a blemish from it. ... Then Gabriel washed it in a basin made of gold with water from the well of Zamzam.link :

kamu masih tak boleh rasa apa2 ke
bila jasad kamu ditinggalkan tanpa dikebumikan selama 2,3 bulan......
kamu tak perasan ke bila diri kamu berpisah dgn jasad kasar kamu???

mungkin juga Muhammad kurang giginya masa dia mati
tu hari bila perang, dia kena dibaling batu, kena pada mulutnya patah giginya
kuranglah giginya kan

iya Jibrael belah dada cuci hati semasa beliau masih kecil
kerana sebagai persediaan MENERIMA AYAT2 TUHAN
terdapat perbezaan (     ) sebelum AL QURAN DITURUNKAN - iaitu semasa usia Muhammad 40 tahun
aku sendiri pun tak tahu nak sebut perkataan apa
hanya SELEPAS AL QURAN DITURUNKAN - para2 jin tak boleh naik lagi ke langit pertama sekalipun

ayat2 quran juga ramai muslim lahir dari  terrorist...membunuh dan membuat dunia x sesuai di duduki.. dari mana dtg perbuatan jahat ini? ayat2 quran????

KATA TUHAN: DARI AYAT2 KU RAMAI YANG MENDAPAT PETUNJUK DAN ADA YANG DISESATKAN

apa yg nak dihairankan, sebagaimana terjadi pada agama2 sebelumnya - perhatikanlah
mula2 elok je ikut agama, lepas tu hawa nafsu menguasai diri
KATA TUHAN: SESUNGGUHNYA MEREKA MENGAMBIL HAWA NAFSU SEBAGAI TUHAN
ni yg bahaya ni, tuhan yg dok dalam diri sendiri - hinggakan akal pun dah tak boleh digunakan

Hukum TUHAN dah jelas kan, nak ikut atau tak nak???
kalau tak ikut walau SATU AYAT/PERINTAH TUHAN - maka kafir kan

KATA TUHAN: BALASLAH YANG SERUPA TETAPI MEMAAFKAN ITU LEBIH BAIK
sebab itu aku tak berani nak kata apa2 pasal semua tu hanya dengar saja
kalau ianya berlaku depan aku - maka jelas aku akan bertanya dan bersoal jawab
samada mereka masih hamba TUHAN atau hamba setan

wangian dan gaharu - aku pun suka tapi kadang2 je
manusia suka wangi, jin2 pun suka gak
dan PARA MALAIKAT langsung tak peduli wangi ke busuk ke cam perangai iblis ke
MEREKA MENJALANKAN TANGGUNGJAWAB SEBAGAIMANA DIPERINTAHKAN
belek le dalam diri kamu - ada pun MEREKA2 ini

Truth.8 replied at 7-9-2017 12:06 PM
x kesah lah macam mana dia mati..berdiri kah baring kah ...janji dah di semadi..muhammad kau mati  ...

kamu masih tak boleh rasa apa2 ke
bila jasad kamu ditinggalkan tanpa dikebumikan selama 2,3 bulan......
kamu tak perasan ke bila diri kamu berpisah dgn jasad kasar kamu???

mungkin juga Muhammad kurang giginya masa dia mati
tu hari bila perang, dia kena dibaling batu, kena pada mulutnya patah giginya
kuranglah giginya kan

iya Jibrael belah dada cuci hati semasa beliau masih kecil
kerana sebagai persediaan MENERIMA AYAT2 TUHAN
terdapat perbezaan (     ) sebelum AL QURAN DITURUNKAN - iaitu semasa usia Muhammad 40 tahun
aku sendiri pun tak tahu nak sebut perkataan apa
hanya SELEPAS AL QURAN DITURUNKAN - para2 jin tak boleh naik lagi ke langit pertama sekalipun

KATA TUHAN: DARI AYAT2 KU RAMAI YANG MENDAPAT PETUNJUK DAN ADA YANG DISESATKAN

apa yg nak dihairankan, sebagaimana terjadi pada agama2 sebelumnya - perhatikanlah
mula2 elok je ikut agama, lepas tu hawa nafsu menguasai diri
KATA TUHAN: SESUNGGUHNYA MEREKA MENGAMBIL HAWA NAFSU SEBAGAI TUHAN
ni yg bahaya ni, tuhan yg dok dalam diri sendiri - hinggakan akal pun dah tak boleh digunakan

Hukum TUHAN dah jelas kan, nak ikut atau tak nak???
kalau tak ikut walau SATU AYAT/PERINTAH TUHAN - maka kafir kan

KATA TUHAN: BALASLAH YANG SERUPA TETAPI MEMAAFKAN ITU LEBIH BAIK
sebab itu aku tak berani nak kata apa2 pasal semua tu hanya dengar saja
kalau ianya berlaku depan aku - maka jelas aku akan bertanya dan bersoal jawab
samada mereka masih hamba TUHAN atau hamba setan

wangian dan gaharu - aku pun suka tapi kadang2 je
manusia suka wangi, jin2 pun suka gak
dan PARA MALAIKAT langsung tak peduli wangi ke busuk ke cam perangai iblis ke
MEREKA MENJALANKAN TANGGUNGJAWAB SEBAGAIMANA DIPERINTAHKAN
belek le dalam diri kamu - ada pun MEREKA2 ini

Edited by Truth.8 at 15-9-2017 02:57 PM

Another white creamy round shape orb  appear ...
Thank you who ever you are

How to Communicate with Spirit Orbs

Edited by Truth.8 at 5-10-2017 02:36 PM

My Spirit Orbs Sightings at home
Today I  totally feel relax and clam while listening to   spiritual songs….and burning incense and sage. When left my prayer room, I noticed a   white   bright light  like around shape and few orbs….That’s explained why I felt     clam and relax….GOD spirit , God angle or  good spirit.  Spirit world are real

Click to view enlarged

Click to view enlarged

Edited by Truth.8 at 26-10-2017 12:32 PM

It has been said that we are created in God's own image. There are those who know and understand this to mean that IN EACH OF US IS A SPARK OF THE DIVINE -- a spark which can aid us to attain wisdom, riches, love, joy, health, and success through the power of God's Holy Word.

THIS IS YOUR BIRTHRIGHT!   I believed using GOD words for spell lmagick is not wrong... all the magick  verses available in Psalm -Practical, honest, and straightforward,  magick will manifest.....as for using spell  for  killing/curses /hex  is only last resort  not recommend to use  for minor issue...

Does magick work for me ?  surly...100%...i used positive and negative only if needed ...

i used incense- fire and others to produced magick plus using GOD words and intent.....i call it magick science ..just like science one need substance to produced result so does magick....

Sanctified water- Psalms 23

To make sanctified water, which is used just a holy water is, you pray Psalms 23 over a container of water. You can add a pinch of salt  or a couple of drops of Rose Oil to give the water a bit more pep....

Happy trying
blessings

to remove politician or anyone in government  officer. read : Psalms 109.8

Edited by Truth.8 at 7-6-2018 09:57 PM

Many  humans  not happy with certain matters in life. that's is common. magick   comes in handly to perform but it should be use wisely .....some not happy with politicians - etc....

here is the verses to remove certain politicians :  read : Psalms 109.8
best if can do it daily with rosary made of herbs- such agarwood-palo santo -sandalwood-72 names of GOD or woods...anoint  pure olive oil or make one ..mixture cinnamon others....chanting daily Psalm 109.8 and mentioning the name of the politician to be remove...NOT DEATH OR CURSE...

when praying and chanting: burn incense frankincense and myrrh.. ask GOD to full filled the wishes before reading Psalm 109.8

As Jesus says "And Jesus said unto them, Because of your unbelief: for verily I say unto you, If ye have faith as a grain of mustard seed, ye shall say unto this mountain, Remove hence to yonder place; and it shall remove; and nothing shall be impossible unto you-Matthew 17:20

Remember the Bible is a book contains everthing from Magick -prophecy-foods and etc

Pray with faith

Edited by Pendekarlama at 31-10-2017 05:01 AM

aku tak tau lah  pengalaman  dunia mistik ni aku pernah rasa, semasa  kerja construction buat rumah orang, tak tau lah ape mamat ni letak kat tempat propety dia,  rumah banglo cam ni selalu jadi target  so pekerja lain lain jadi mangsa. aku  nak percaya bende ni tak gak. lebih korang tak percaya bende ni, lebih dia nak tunjuk kan  dia ni nyata di dunia manusia. pekerja lain  komplain kat aku dorang selalu nampak budak budak kecil masuk kat rumah banglo ni, tapi aku langsung tak nampak bebudak mengacau construction site, tapi bila dah tak hiraukan bende ni bebola putih tu selalu aku nampak merayau kat  ruang dapur yang belum siap. mula mula aku  ingat asap dari lantai tapi bila dah  rasa pening kepala macam nak muntah itu tanda tanda  roh yang suka mengacau manusia, bende ni macam kite gak   waktu dia hidup. tapi bila dah lama dia mati, dia dah jadik lebih buruk dari manusai tak de yang baik atau buruk, kecuali kalau bende tu dah design  melindungi manusia lain lah. ni dah sampai sakit teruk,  phergh seminggu aku sakit tenat kat katil tak dapat begerak. dari ari itu aku tak nak sampah bende ni tak real, bile je tempat baru aku pijak aku selalu minta izin. biar kuat iman, lagi kuat iman korang lagi dia nak cabar semangat korang. so ni nasihat aku sebelum masuk pintu atau mana mana tempat yang korang tak kenal. baca ayat bagi  dorang tau yang ko ni tak takut setan.

Edited by Truth.8 at 2-11-2017 01:24 PM
Pendekarlama replied at 31-10-2017 04:57 AM
aku tak tau lah  pengalaman  dunia mistik ni aku pernah rasa, semasa  kerja construction buat rumah ...
aku tak tau lah  pengalaman  dunia mistik ni aku pernah rasa, semasa  kerja construction buat rumah orang, tak tau lah ape mamat ni letak kat tempat propety dia,  rumah banglo cam ni selalu jadi target  so pekerja lain lain jadi mangsa. aku  nak percaya bende ni tak gak. lebih korang tak percaya bende ni, lebih dia nak tunjuk kan  dia ni nyata di dunia manusia. pekerja lain  komplain kat aku dorang selalu nampak budak budak kecil masuk kat rumah banglo ni, tapi aku langsung tak nampak bebudak mengacau construction site, tapi bila dah tak hiraukan bende ni bebola putih tu selalu aku nampak merayau kat  ruang dapur yang belum siap. mula mula aku  ingat asap dari lantai tapi bila dah  rasa pening kepala macam nak muntah itu tanda tanda  roh yang suka mengacau manusia, bende ni macam kite gak   waktu dia hidup. tapi bila dah lama dia mati, dia dah jadik lebih buruk dari manusai tak de yang baik atau buruk, kecuali kalau bende tu dah design  melindungi manusia lain lah. ni dah sampai sakit teruk,  phergh seminggu aku sakit tenat kat katil tak dapat begerak. dari ari itu aku tak nak sampah bende ni tak real, bile je tempat baru aku pijak aku selalu minta izin. biar kuat iman, lagi kuat iman korang lagi dia nak cabar semangat korang. so ni nasihat aku sebelum masuk pintu atau mana mana tempat yang korang tak kenal. baca ayat bagi  dorang tau yang ko ni tak takut setan.

If we have good intention, there is always good spirits guide us ...remember bad or good is part of GOD creations.  King Soloman befriends both good and bad Gjinn....the white round shape appear in my house  could be anything....as long I am not being distrub by such entity... I was once distrub by entity such throwing me out bed and holding my nose where I unable to breath...I know the person does this black magick  on me...hence, I  went fully to counter back the enemy with prayer and others...thanks GOD now I am back to normal without any kind of disturbing....I read  Psalms daily which is powerful GOD words.

Only those are weak and lack spiritual will be attacked and those who have bad hearted ...such lying, prenteder to be holy/or religious , cheating-taking bribe and those negative things..hence such things will attacked ...is possible GOD      send those evil spirits to attacked such  persons? please ponder....

by the way, I will use both good or bad  if my life is threatened....if peoples nice to me, my words will sweet as honey to bless them but if they cross over the limit, than they will get whatever that I will cast upon....

satu lagi, saya nampak golongan2 manusia suka kutuk agama kepercayaan lain tanpa belajar agama mereka....ini pun kemungkinan kenapa ramai manusia di kacau dan dpt bala...dan golongan  berpakaian alim ...kopiah , jubah panjang , sembayang 5 x tapi hati dan niat lain....nampak duit aja...kopiah dia terbang....saya pernah melihat golongan2 ini ....dan juga pernah melihat golongan2 x dpt ke surau atau masjid sebab hati x bersih walaupun dulu sembayang 5 x tapi bila dah turun penyakit x dpt solat....semua penyakit dan sakit ada maksud tersirat  ...lu pikir lah sendiri

Edited by Truth.8 at 7-11-2017 09:29 AM
Pendekarlama replied at 31-10-2017 04:57 AM
aku tak tau lah  pengalaman  dunia mistik ni aku pernah rasa, semasa  kerja construction buat rumah ...
aku tak tau lah  pengalaman  dunia mistik ni aku pernah rasa, semasa  kerja construction buat rumah orang, tak tau lah ape mamat ni letak kat tempat propety dia,  rumah banglo cam ni selalu jadi target  so pekerja lain lain jadi mangsa. aku  nak percaya bende ni tak gak. lebih korang tak percaya bende ni

Saya pernah dengar kontraktor x kira bangsa banyak menipu pelanggan...cuba google kontraktor melayu menipu pelanggan atau sini Kontraktor Melayu Penipu; https://bm.cari.com.my/forum.php?mod=viewthread&tid=487583

saya pun pernah tipu oleh kontraktor Melayu...saya upah dia ingat dia Islam baik tapi sangkaan saya silap...saya x salahkan agama mereka tapi ....malas nak tulis nanti label saya rasis pula .....tapi itulah  hakikat...banyak kerja2 silap dari wiring dan semua...pekerja pula (indon) kerap kali sakit atau penat...dah muda pula dah penat dan sakit....dlm hati saya berbisik, mungkin banyak dosa....kontraktor   Melayu pula ambil duit tapi  x nampak muka utk monitor rumah sedang ubah suai...asyik  kepit dgn  isteri kedua....minta duit aja walaupun kerja belum siap....muda2 dia pun penat ...dah tanda2 sakit  muncul......dengar2 ayah dia kontraktor juga...berusia...sakit amat perit....live support machine... ini lah  di panggil"KARMA"  BUAT BAIK DI BALAS BAIK , BUAT JAHAT DI BALAS JAHAT...ITULAH KEBENARAAN ..YG  KITA TAK BOLEH LARI...UNVERISE DI PANTAU OLEH KARMA...WALAUPUN KITA X NAMPAK...TAPI IA SENTIASA AWASI KITA...

Ok berbalik dgn isu kenapa kamu rasa sakit dan lain2....

1) adakah kamu sebagai kontraktor x menipu pelanggan? sebelum sign atau ambil    duit ada janji2 manis ? lepas ambil progress payment,adakah kamu menyeleweng  ???biar jujur....

setiap perbuatan ada hukum karma... itu u kena ingat..
pernah tonton filem Melayu Jengka...kebetulan saya menonton semalam ( 6/11/17) ..saya kurang minat filem Melayu...semalam saya menonton di saluran 404 astro ( channel  film seram) ....menurut pengarah  cerita ini adalah benar...

Cerita mengisahkan pasangan suami isteri yang bakal menimang cahaya mata mereka tetapi dengan keadaan yang tidak mengizinkan membuatkan si isteri ingin bersalin di kampung halaman beliau iaitu Jengka Pahang.

cerita  lebih pada karma...suami yg curang pada isteri yg baik dari kampung...isteri berasal di Jengka Pahang...lahir dan dibesarkan di kampung Jengka...kampung  yg   ada ladang kelapa sawit...kemungkinannya ada makhluk 2 dah biasa dgn orang kampung di mana x   usik /ATAU KACAU orang2 kampung dan kemungkinan, makhlukini dah sayang pada  gadis kampung  dan anggap dia sebagai keluarga  dia juga...jadi, makhluk ini tahu gadis kampung jujur dan baik...maka makhluk ini x apa-apakan gadis ini...
bila pasangan ini pulang ke kampung , ibu diminta lahirkan anak di kampung...mereka setuju....
pendekkan cerita ... isteri dengar perbualan  mobil   suami .....ada hubungan sulit dgn gadis lain sehingga gadis itu mengandung...isteri  marah ...dan terluka...di situ lah mula benda2 seram... cuba tonton filem Jengka....isteri mana x luka bila suami buat janji yg dia seorang yg sayang tapi menyeleweng ckp...

hakikatnya, suamiyg curang  ini di serang oleh makhluk ini sehingga badan          dia berkecai...isteri  dia  melahirkan anak di ladang kelapa sawit ..x tau macam mana dia boleh berada di ladang itu  sehingga  melahirkan anak di ladang tersebut...kemungkinan makluk2 ini bantu gadis utk melahirkan anak dia...so, kemungkinan makhluk ini sayang dkt  gadis kampung ini dan faham perasaan dia yg terluka... makluk ini x usik dia ..cuma di  rasuk sementara aja...

Soalan: adakah makhluk yg    muka bengis ini jahat??? Bagi saya x....kesilapan adalah manusia yg pentingkan hawa nafsu-tamak , membuat jahat di muka  bumi dan lain....maka Pencipta turunkan makhluk yg  jahat utk membinasakan manusia yg jahat ini  dan ada juga makhluk masuk badan manusia bagi sakit sehingga maut...

Jadi gangguan ini akan menimpa orang2 jahat aja...yg baik –alim-jujur...makhluk ini x kan ganggu....
Saya pernah diusik oleh benda2 ghaib macam sentuhan manja2...mungkin dia tahu saya...malah sayasanggup keluar waktu malam ke  kubur tapi tiada gangguan.....
Kita di bekal dua nasfu..baik dan jahat...kalau boleh buat yg baik lebih dan kurangkan jahat itu...bukan 100% boleh kurangkan kejahatan diri kita sebab dah cipta mcm itu....Cuma boleh dikurangkan...dgn doa – sembahyang YG NIAT IKLAS...

X di nafikan makhluk baik dan jahat ada tapi  mereka ada tugas masing2  ...Cuma DIA aja tau maksud tersirat ....kesimpulan , buat lah amalan baik, jujur-tiada unsur penipuan,pegang pada janji,sayang pada semua makhluk...maka perjalanan hidup di muka bumi  ini indah , baik dan selamat...
Duit dan wang ringgit bukan segala-galanya... Renung-renungkan lah...

p/s :  samada filem  Jengka ini benar atau tidak, saya x nak komen