CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: Cari-Zidni

Seram... Patung Anak Berhantu. Dulu Ustaz Cakap Tak Percaya, Dah Kena Baru Sedar

meklalala replied at 28-12-2017 11:39 AM
mek nak citer jugak la..baru berlaku minggu lepas..ni berlaku kat sepupu mek..dia bagitau kat dalam  ...

Guna mobile ke mek?tekan advance and then masukkan picture pstu tekn kt pic tu lg..sy bt gitu ler..hehe

garyura replied at 27-12-2017 07:16 PM
Dulu masa anak aku umur 2-3 tahun aku beli patung patrik star.....satu pagi tu bini aku ngadu kata s ...

Hahahahhahaha.adoiiiii

sampai sekarang tidur dengan bantal katak. Setakat ni tak berbunyi2 lagi

Teringat kisah kt rumah nenek iols kt kmpung.  Tgh syok2 layan filem Annabelle tiba2 anak patung yg boleh ketawa tu berbunyi dlm kotak atas almari.. Terkejut satu rumah.. Terus cabut bateri then campak kat tong sampah luar rumah..

Xpela. Slow2 buang. Kadang2 anak syg sgt kan.

seram pulak rasa baca thread ni di malam jemahat naseb baik xde patung dlm rumah ni

Follow Us
Seram la pulak

salmon-suki replied at 28-12-2017 08:00 PM
Pernah beli patung y ala2 barbie tu tp bkn jenama barbie..y ni beli rega bwh 5ringgit,ada kt kedai2  ...

pasai bg pakai syampoo kot? hehehe.. tp skeri la kalau rambut dia makin panjang.. atau dalam kepala patung tu ade spare rambut.. bila tarik lg panjang..

aku pon ade pengalaman ngn patung ni..lama dah.. masa tu aku skolah rendah lagi.. mak aku suruh aku gi umah sorang makcik ni.. masa smpai umah makcik tu.. aku panggil la dia.. umah kami kuarters kerajaan.. masa tu makcik tu ade kat dlm bilik, apa dia buat x tau la.. aku plak duduk je depan pintu dia sebab umah dia ade pasang pagar.. pasal dia ade anak kecik..
masa tu waktu siang.. masa dok tggu tu, aku nmpak bear anak dia.. bear ni ade butang kat dada dia.. so, bila tekan butang tu kita mcm rakam sore kita.. then boleh play balik sore kita... tgh aku dok tggu tu.. tetiba bear tu berbunyi..x dpt nak tangkap butir sore.. tp yg pasti mg dia berbunyi.. yg aku ni da macam ehh.. sapa pi tekan... rasa mcm takut, tapi waktu tu siang.. paten aku kalau leh, aku x mo benda tu disebabkan mistik.. aku sebolehnya nak mcm berlaku sebab lain selain mistik..
so, aku perati je bear tu... dgn harapan mungkin td ade org rakam sore.. pastu angin lalu..button tu play balik sore.. tp apa yg aku pikir semua x mungkin..so, aku diam je la.. nak citer kat makcik tu pon.. x kan dia nak percaya.. tp aku rasa ade benda nyakat gak..aku pon balik umah ngan rasa seram2 nak gi umah makcik tu dah..

entah2 anak demam tu mengigau alihkan. propah.

Rumah nenek aku  byk  patung-patung ..mrk anggap itu mcm hiasan unik

seram lah bagi kita yg muslim ni

rumah orang bukan Islam,suasana keras lah..mana pernah dibacakan ayat al quran

bila kita masuk rumah tu kita solat  ...makhluk halus tu mmg nak ganggu kita ,halau keluar saja

la 3 tahun dah aku tak tidur situ ,aku tidur  kami sendiri kebetulah mak ayah aku  ada di sana

aku percaya  sebab  benda halus ni dia ada  byk bertenggek dirumah org2  bukan Islam.

na3uzubillah

Cuba bagkan tapak kaki
Tengok dia nak ngacau lg tak

sy bukan pengecut dgn patung je, dgn menan mcm piano yg leh bunyi2 tu pon sme...

sbb dulu penah tgh2 mlm kul 2pg benda tu bebunyik, mse tu dok umh dgn adik ipar je husb kje mlm...

tdo ttp pintu, skali adik ipar asik kol je, pelik jgk...trus klua...berderau jgk darah tetiba piano tu berbunyi2 takde org tekan pon...las2 cabut batri tindih bwh bantal, sok pagi citer kat husb dia trus buang...huhuhu

sampai skang kalau ingat anggap aje la benda tu ada short kt wayar2 dlm tu hahah

12
Return to list New