CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234Next
Return to list New
View: 9159|Reply: 79

Netizen Tak Tahan Fattzura Menunjuk-Nunjuk Aksi Mesra 'Halal'

Selepas foto Zulofa dikecam hebat netizen kerana aksi berpelukan, kini ‘power couple’ Fattzura mendapat habuan daripada netizen kerana dikatakan menunjuk-nunjuk aksi kemesraan mereka.

Berbanding Zulofa yang hanya mesra untuk menghayati watak, Fattzura yang telah halal tetap juga dikritik netizen. Rata-ratanya kurang bersetuju dengan kemesraan halal yang mereka pamerkan.

Foto: Ig raden_era

Menjawab kecaman daripada netizen itu, Fattah Amin meluahkan rasa hairan dengan sikap mengambil tahu netizen.

Menurutnya sekiranya tidak suka melihat kemesraan mereka, netizen tersebut boleh menghiraukan foto dan video yang melintasi media sosial mereka.

Foto: Ig fattahaminz

"Saya tidak faham dengan sesetengah pihak yang menghina dan mengutuk tapi masih mahu melihat gambar atau video kami. Mudah saja sebenarnya, jika tidak suka, mengapa membazirkan masa untuk tengok?

"Seperti yang sering saya tegaskan sebelum ini, berdoalah dan cakap saja yang baik-baik.

"Atau lebih baik berdiam diri daripada terus meninggalkan komen yang mampu mengguris hati mana-mana pihak," katanya dipetik daripada BH Online.

Foto: Ig fattahaminz

Namun begitu bukan semua yang membenci melihat kemesraann mereka. Rata-rata yang video atau foto yang tular adalah disebabkan bilangan tontonan dan like yang banyak, iaitu hasil tontonan peminat. Jadi, boleh dikatakan ramai yang menyukainya. Yang tidak suka hanya segelintir.

Bagi yang meluat melihat aksi mereka di laman Instagram contohnya, tips dari CARI anda boleh ‘block’ atau jangan tonton atau like foto dan video mereka kerana apa sahaja yang muncul di ruangan EXPLORE adalah berkisar dengan apa yang anda pernah klik, like atau tonton sepanjang hari. - CARI

Spt mana iols meluat tgk gambar peluk x halal mana2 retis yg shooting drama, iols akn block. Jd yg meluat tgk fattzura yg dah halal ni sila block je la. Kan senang je tu. Buat apa pening2 kepala...

eleh.. biar lah..berapa tahun je pun nk bersemut.. pas anak 5 klu semut lg baru epik

Iols sll juga tgok ig fattzura yg lalu di ig explorer. Tak follow pun sbb iols sllnya ig yg publicly boleh tgok kenapa nk follow kan. Semak wall feed iols jek. Kalo rasa nk tgok iols bukak la. Tp pg ni iols dah jatuh chenta tgok fattzura kat event fattah n friends? Alahai manisssnya. Sama cantik sama lawa. Humble and simple baju kasut rambut kakafaz.  Lunch break nnt nk tgok lg. Hr ni hr acik castle utk iols. Ok bai.

Lazatnya he olls

MarissaOberlin replied at 19-2-2018 12:03 PM
Lazatnya he olls

Kann ..... but dah laki orang.. aku respek jantan laki orang sweet2 ngan bini....yg harom siler meninggal...kekkekke.....

Follow Us
yg halal meluat uollsss... yg tak halal.... suweeettt katanya

MarissaOberlin replied at 19-2-2018 12:03 PM
Lazatnya he olls

untung faz ek.hikhik

bersemutt pon kena kondem... xbersemut pon kena kondemm...
bertabah la jd retis yer

Edited by pujanggamerpati at 19-2-2018 01:54 PM

sempoii jeee diaorg nih.. alaaa yg tunjuk bukan diaorg..org sekeliling yg sibuk hambik gamba dan vid... diaorg jarang update berdua...apa apala yg penting helok..

de_ikea replied at 19-2-2018 11:29 AM
Iols sll juga tgok ig fattzura yg lalu di ig explorer. Tak follow pun sbb iols sllnya ig yg publicly ...

hahaha! welkam to the club bebeh

koda replied at 19-2-2018 11:21 AM
Spt mana iols meluat tgk gambar peluk x halal mana2 retis yg shooting drama, iols akn block. Jd yg m ...

khuenzzz? hahaha! block button tu dicipta ada tujuannya

Tapi IG Story she ols memang berkepit dengan he ols je la. Makan hati cik Lopak tengok

Edited by Missy_la at 19-2-2018 03:10 PM

Masalahnye bukan aku hingin nak tengok pun. Tapi kalau dah balik2 muka korg jugak lalu lalang kat IG explorer aku tu, ternampak jugak la kan. Lain la kalau aku terhegeh2 pi IG ko. Macam sorang pelakon bertudung ape tah nama dia yang kawen doktor tu (lupa dah nama dia). Time mula2 kawen dulu balik2 muka dia ngan husband dia bila aku bukak IG explorer. Meluat aku menengoknya macam dia sorang je yang dah kawen kat satu Malaya ni.
Padahal aku bukak IG explorer tak pernah pun sebab nak tengok Insta artis2 Malaysia ni. IG bagi suggestion based on demographic je. Dah la IG ni xde filter preference. Ishhh

Missy_la replied at 19-2-2018 03:07 PM
Masalahnye bukan aku hingin nak tengok pun. Tapi kalau dah balik2 muka korg jugak lalu lalang kat IG ...

Alaaaa.. Chill bebeh, buat mcm Ku buat ni. Aku kan meluat nyampah, annoying ngn kapel bakalan penomenak halal sbb berlapik si julop tu. Aku blok semua noqs. Asal lalu je aku blok, ngn MA ,jul repin sume aku blok. Amik masa sikit dlm 3/4 hari gitu sbb byk kan.klu tknk blok mcm kuar KT rotikaya ke hapa aku click je KT button 'hide image' tu. Ko buat je gitu. Lama2 clear la ko punya newsfeed tu. Rileks noqs benda kita yg buat.

Aku ok jer..xminat pun deme ni..tapi cuci mata tengok si cantik fazura... ooo maiii indahnya ciptaan tuhan...

MarissaOberlin replied at 19-2-2018 02:12 PM
Tapi IG Story she ols memang berkepit dengan he ols je la. Makan hati cik Lopak tengok

takkan lah hajjah nak folo ig sheols

biarla depa
fazura tu lawa noh

Incanto replied at 19-2-2018 03:51 PM
takkan lah hajjah nak folo ig sheols

Alaa mana tahu she ols nak stalk buat la fake akaun. Hakak pun kadang2 stalk bekas laki hakak hokeyhhhh sambil makan hati la tapinya

MarissaOberlin replied at 19-2-2018 04:32 PM
Alaa mana tahu she ols nak stalk buat la fake akaun. Hakak pun kadang2 stalk bekas laki hakak hoke ...

dulu sheolls ada stalk fattzura fan punya ig... sheols terfollow, terus gelabah dia pegi block org tuu. lenkali nak stalk gunalah fake acount macam sis kann