CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: shark

Kenapa kebanyakan perempuan suka suami orang?

Iema5008 replied at 21-2-2018 07:03 PM
Aku share berdasarkn pengalaman kwn2 dan aku sendiri.
Pengalaman aku, dia dulu ex aku. Tp lepas ka ...

hmmm mesti kawan u ni tough woman. Rasa takde salahnya..but yeah semua terletak kat dato tu...klu betul nak buatla cara betul, Kesian pompuan tu..and kesian bini dato tu....uwarghhh life is cruel

Ye ke pompuan suke laki org? Mana banciannye?

biasa nya lebih thrill.

Mostly laki orang yang i kenal depan bini menikuss.Belakang bini bukan main birah.

Takde nya tasty mana kalau dah nama laki orang. Bujang juga win.

sis nak citer gak pengalaman sis.
sis ada bestpren lelaki, yup die ni laki org. maap ckp sis mmg rapat ngan die, smpi org ingat weols skandal. tp takdela skandal mende pun.
tup tup , weols dpt tau, ada dlm circle kitorg ni, kawen ngan laki org. smpi cerai katenye. laki org n bini baru tu mmg weols kenal.
the best thing is, ada orang termengata meols depan-depan, eh mengata ke kalau camtu just org tu ckp, 'aku ingatkan ko yg nak kawen ngan laki org si zzz tu, rupe-rupenye org lain'.

sis senyum pahit jelah. the thing is, jgn anggap sebab org tu rapat ko terus cop skandal. kwn kitorg tu tau tau je dah kene sondol. wallahualam..

Rate

1

Follow Us
prettyuglybabe replied at 21-2-2018 11:58 AM
sila masukkan lagi dalam poll:

- sebab laki orang menipu

Setuju yg ni..

Aku klau tau status mne jntan yg bkl aku knl sebab mugkin staff baru or ape tak kira tua or muda,aku avoid cara aku,means klau brbual pon sbgai kwn sekerja dn berbual psl kerja,cara brbual pon main peranan,klau awal2 dah brbual berbahasa i dan u,sy dan awk,or bahasakn masing2 gn pnggilan nama dgn lenggok ke arah nk bersweet2 tu,mugkin akn trjerumus,so cara aku brbual ala2 agak harsh yg masih lagi hormat..cth kat tmpat aku ade kapten or habang2  dept flight operation yg jd staff baru tp da kwen,pepandailah korang nk greet for the first time camne sbb lama2 korng tetap akn berurusan...tak dinafikan cara korang berurusan tu mugkin bole sngkut each othetr..part tu korang kne jga2 psl laki.org ni part mengayat kemainnn...korang kne pndai2 la elak buat mcm yg aku tulis kat atas...stakat ni rmai yg ala2 surrender gn aku...gn mmber2 sekeje lain tak tahu laa...sbb aku tau aku prempuan klau oneday laki aku yg selama ni dgn aku setia pe semua kne kebas aku mugkin hilang arah kot,ex bf kne kebas pon aku smpai solat hajat menangis berminggu2 mntk dipulang blk hatinya yg dah sangkut gn betina lain tp tak balik jgk eloklah tu takde jodoh khennn..sekian pnjanv plak bebelan ku...

Rate

1

saja nak test power... say no to homewreckers

Iema5008 replied at 21-2-2018 11:03 AM
Aku share berdasarkn pengalaman kwn2 dan aku sendiri.
Pengalaman aku, dia dulu ex aku. Tp lepas ka ...

Bagus nya sis, good for you, x pe la bukan pasal nak jaga hati orang.. Nanti kalau kawen dgn laki orang.. Hati sendiri pon sakit.. Baik x payah kan

laki orang pandai menipu..

ayat sweet tu menipu la

I pun nak cerita la sikit experience with married man ni. Back in 2010, I baru putus tunang time tu and one day, I met this guy. Dia dlm 3 tahun lebih tua dari I and based on physical appearance, I ingat dia bujang sbb dia yg approach I dulu. Kitorang berkawan dlm setahun lebih jugak and sepanjang setahun tu, I rasa mcm r/ship kitorang tu was 'too perfect', sampai I rasa pelik. Mana ada hubungan yg sempurna kan?
Dia sentiasa available kalau I ajak dia keluar. Ikut I pergi kenduri saudara mara I, jumpa my parents, etc. Mak I mmg dah cukup berkenan dgn dia n dah bunyi2suruh mamat ni masuk meminang. Bila I bagitau dia, dia keep on saying if only I jumpa u awal sikit, mesti kita dah lama kawen.  I thought dia bercakap mcmtu sbb financial komitmen dia time tu.
One day, masa kitorang klua berdua, dia nak pegi restroom jap kat petrol station and nak kill time, I bukak la dashboard dia semua tgk sana sini. I jumpa surat nama perempuan yg bukan adik beradik dia, tapi beralamat rumah dia.
I start CSI sndiri based on nama tu..cek dlm FB tapi sbb nama tu a bit common, banyak la jugak suggestion yg klua. Tapi hari2 i stalk satu2, tgk kalau dpt apa2. Smpi la i jumpa the real owner of that name dlm FB. bukak2 je gambar, terpampang gambar mamat ni dukung baby dgn caption " hubby and daughter". Rasa mcm nak pengsan je time tu.
Bila I call and confront dia, last2 dia mengaku mmg dia dah kawen. Tapi mcm biasalah, all the lame excuses kluar dari mulut dia.  sebab kesian lah, sebab mak ayah dah kenal la, sbb anak kawan parents la, x pandai masak la, kurus mcm batang kayu lah, semua benda klua dari mulut dia untuk justify.
Siap cakap gambar yg i nampak tu, gambar lama b4 kenal i .kononnya mmg dorang x sehaluan dah lama. Nak membongak pun agak2 la..baju dia pakai dlm gambar tu dah tentu2 I yg hadiahkan dia. haha. such a loser.
Lelaki kalau nak dapatkan perempuan tu, kemain lagi sanggup cakap mcm2. Sampai kakak n mak dia dtg serang I konon I mengganggu rumahtangga anak dia. I pulak jenis yg x suka bertekak2, melawan2 ni...so sedap la dorang buli I time tu.
takpelah, yg penting skrg wife dia yg sentiasa insecure dgn perangai lakinya..even dah bertahun2 berlalu..masih lagi stalking me kat linkedIn bagai.

Rate

1

putriTS replied at 25-2-2018 01:21 AM
I pun nak cerita la sikit experience with married man ni. Back in 2010, I baru putus tunang time tu  ...

Apa kaitan tak pandai masak dgn kurus mcm batang kayu tu? Kurang ngertik

putriTS replied at 25-2-2018 01:21 AM
I pun nak cerita la sikit experience with married man ni. Back in 2010, I baru putus tunang time tu  ...

Pelik,xnk stalk laki dia lak?tau2 laki  kawen lg ngan org lain...

evlinne replied at 25-2-2018 02:13 PM
Apa kaitan tak pandai masak dgn kurus mcm batang kayu tu? Kurang ngertik

Kiranya semua benda dia nak jadikan point nak burukkan wife dia....takde benda yg baik.

ekselen replied at 25-2-2018 04:35 PM
Pelik,xnk stalk laki dia lak?tau2 laki  kawen lg ngan org lain...

Itula pasal....sedap je wife dia nak kaitkan semua benda dgn I. even benda yg jadi antara dorang way before I kenal husband dia pun dia salahkan I. Cakap I tipu baru kenal.

Saja gatal bijik

Sebab nak jadi peng-extend masjid

jargon replied at 24-2-2018 07:31 AM
Aku klau tau status mne jntan yg bkl aku knl sebab mugkin staff baru or ape tak kira tua or muda,aku ...

I feel u...nak ckp lembut2 plak dgn laki org...oiii org pny la

putriTS replied at 25-2-2018 05:53 PM
Itula pasal....sedap je wife dia nak kaitkan semua benda dgn I. even benda yg jadi antara dorang w ...

Manusia mcm tu mmg senang nk menyalahkan org lain utk menutup kekurangan diri sendiri. Mmg selalu jumpa org mcm ni.