CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 787|Reply: 5

Ernie Zakri berubah jika ada Syamel

Post time 5-6-2018 11:30 AM From the mobile phone | Show all posts |Read mode
Saya ada pergi meet n greet ernie sebelum ini, beliau sungguh persmah dan majlis sgt hsppeming. Kerana ernie dtg meja ke meja, ,mersmah mesra. Best giler. Tetapi setelah saya ikuti beberapa majlis lain, ada sedikit perasaan tsk syok bila syamel terlibat sama. Automatic ernie jadi lain. Asik berkepit je. Bercinta ke mereka? Saya dahulu masuk syamelover jugak, tapi saya tak happy kat dlm grp tu sbb syamel tak mesra ngan fans yg baru, dia hanya layan fans lama.

Saya harap ernie tak mcm tu. Cuma saya perhatikan bila show melibatkan syamel, ernie akan terus balik dan tsk jumpa peminat2 yg dtg dari jauh semata2 nak jumpa eenie. Bils tanya admin, jawapan clise.. ernie tak sihat, ernie ada class,Ernie ada hal... tapi, bila tgk IG story PA dia, mereka bertiga keluar makan lah gi shopping la. Saya pernah serempak mereka bertiga di pavillion, mesra... mungkin sedang asyik bercinta tu pasal tak kisah hati dan perasaan pemimat. Kalau ernie rasa syamel boleh buat ermie berjaya, teruskan dgn sikap begitu. Kena ingat, peminat ni la yg akan menaikkan nama anda.

Kalau betul bercinta, aluamdulillah, cuma tolong bahagi2 kan masa anda, harap ernie tak ikot perangai syamel yg tsk mesra peminat.

Peminat dtg dari jauh, akhirmya hampa tak dpt jumpa. .. kami sygkan bakat erni. Harap ini dapat memberitshu erni bahawa tanpa peminat siapa lah anda.

Sekian terima kasih

pebenda ni? luahan hati kau ke? spelling berterabur. betulkan ejaan dulu ya.

Themilo replied at 5-6-2018 11:36 AM
pebenda ni? luahan hati kau ke? spelling berterabur. betulkan ejaan dulu ya.

Tak per janji sampai maksud tu. Tak tau nakluah kt ner. Ko baca pun dah syukur

Edited by belleshaz at 5-6-2018 03:19 PM

Cik/en ameflora, saya admin kepada ernienators. Selama saya kenal Ernie mahupun Syamel, kedua mereka adalah artis yg penuh displin dan sgt telus dgn kerja2 dan fans. Tak baik awak ckp mcm tu. Baru sekali dua je ernie tak join or jumpa lepas show, awak dah ckp mcm ni. Mmg tak dinafikan. Ada 2 tempat tu ernie tak dpt nak jumpa lepas show, 1 tu dia tak sihat. Mmg sakit. Tp dia tetap kuatkan diri utk senyum dpn kamera, kedua dia kena rush balik sbb ada class. Dia tenaga pengajar. So kena la faham kerja beliau. Tak semestinya sstiap show ernie kena stayback. Dia juga manusia biasa. Kita sebagai peminat tlg la hargai dan faham kerja beliau. Saya harap awak faham dan jgn salah kan syamel. Dia tak bersalah. Bulan baik ni elok la kita berfikirian baik2 je. Doa yg baik2. Ok!!! Sebenarnya saya Marah sgt..tp sayA slalu ingat pesan ernie.. biar org buat kita, kita jgn buat org. Minta ameflora sokong ernie ... awak pun g m&g kan tu hari..pasti awak kenal ernie mcm mana!.. husnuzon... salam ramadhan ke 20... semoga diberkati

Watever lah.. aku minat ernie nyer voice.. sedap suara dia.. yg latest(maybe) kat youtube tgk dia cover lagu raya dayangku intan.. sedap sgt.. ntah brape kali aku dgr lagu tu.. performance dia kat dfkl award yg boring tu pun best jgk..

belleshaz replied at 5-6-2018 03:13 PM
Cik/en ameflora, saya admin kepada ernienators. Selama saya kenal Ernie mahupun Syamel, kedua mereka ...

aku pn minat ernie ni
lagi2 bila tau dia anak sedara kak zz & abg nuar jen
mohon ernie belajar cara layan peminat dgn nuar jen. kurangkan hal peribadi cam nk lovely dovey dgn syamel tu. contohi auntie & uncle sheol klu nk lama dlm industrie ni.

my 2cents
love nuar jen
kimsalam klu jumpa larikkk

Follow Us