CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ninyahnoks

Kelab Peminat Official Fattah Amin - the fateam Dibubarkan

Close [Copy link]
Badigol replied at 7-7-2018 12:00 AM
Bagus fans mcm awk ni..walaupn sy tgk awk ni agk fanatik pd fatah tp awk xpernah pula risau smada  ...

sy peminat..bkn pemenat,, sy nak chill2 je suka retis...retis je kuttttt....sy out dolu la... habihla besok kena hanjeng oleh kaka kaka sy tuhhh... dgn 2rangkap panton ikan gelama mak ilai ilai sy nk g beradu.

Aku nak tgk, geng ak26j ad kt kt event esk... klo ada, mohon tepek sini...  kenalkan muka2 xmalu nih...geram aku x abeh lg...sape sruh simbah minyak balik

Ok, benang ni dah nampak macam ada unsur-unsur nak gaduh balik. If this continues, aku tutup benang ni.

Cuba tengok igs Fattah dengan Fazz , dia orang ketawa bergurau senda dengan selfi dua menjadi satu dan Fattah cukup bahagia dengan hidup dia sekarang, rasanya dah banyak kali yang Fattah cakap dia cukup bahagia sekarang ni, apahal korang yang tak puashati tu, apa yang korang nak? Itu hidup dia, biarkanlah walau bagaimana sekali pun dia nak jalani kehidupan dia. Apa daaahhhh.
# done membebel.

melnanzz replied at 6-7-2018 04:14 PM
Ok, benang ni dah nampak macam ada unsur-unsur nak gaduh balik. If this continues, aku tutup benang  ...

Jgn la tutup lg..tggu hbiskan smpai post 2500 la..skrg pn dh 24++ dh pn..lps tu dh boleh tutup.hehe.jgn marah ye mod

cintalayu replied at 6-7-2018 10:32 AM
Malas nak scroll dari atas...cuma nak bagitau kat @riy tue, ko jangan nak membongak yang ko kena rem ...

Dah kenapa sebut2 karat faz bagai ? dah salah buat cara salah.. dah kantoi buat cara dah kantoi. tak payah nak babitkan atau kaitkan orang lain.. belum kantoilah apalah.. Jangan nak jadi batu api dalam ni nak lagakan fan fattah dengan fan faz.. Korang dah berlaga dalam whastapp sesama sendiri jangan nak mengada nak bawa perangai korang masuk dalam ni ... aku sebenarnya malas nak komen pasal perkara ni.. SS whatsapp korang dalam group tu aku baca. komen forumer dalam ni pun aku baca sama.  Lepas baca, aku diam je.. tapi komen kau ni buat aku nak bersuara.. Aku salah seorang igers silent supporters fattzura.  dan follow semua igers 26 tersebut..
Jangan kata salah 1 fan artis je support , salah 1 fan lagi artis tak support.. Hello.. Tolong sikit yer.. Kau tak nampak orang lain support  dan kau nampak muka orang yang sama support salah 1 sebabnya diorang tunjukkan diri diorang. Tapi bagi aku itu cara diorang support fattzura.. Cara orang mcm aku pula.. Support tapi dalam masa yang sama sembunyikan identiti.  macam aku , aku lebih selesa cara tu.. Fattah aku pernah jumpa, faz pun aku pernah jumpa.. dan korang 2 3 orang daripada 26 org tu pun aku pernah jumpa dan borak cuma korang tak tahu itu aku.. Jadi jangan nak memandai kata hanya korang je support artis belah sana.. Kalau takde korang, hanya berapa kerat je support faz??? Jadi bermakna korang ni hebatlah sebab tu boleh masuk campur hal rumah tangga orang, mengata, mengutuk, membangunkan, menjatuhkan fattzura ikut apa yang korang nak? weuuuuuuuuuu!!! ( aku pinjam perkataan ni ) rasa sesuai dengan korang... Malas aku nak taip panjang2..  apa pun FATTZURA tetap dihati aku..

Follow Us
Edited by disneyprincess at 7-7-2018 02:36 AM
cintalayu replied at 6-7-2018 06:32 PM
Malas nak scroll dari atas...cuma nak bagitau kat @riy tue, ko jangan nak membongak yang ko kena rem ...

Hello makcik ak26. Kau tu baru kenal fazura setahun ye. Itu pun sebab dia kawan dengan fattah. Kalau tak korang tak hadap pun fazura tu kan.

Dah la perangai busuk laga2 kan ex admin fazwar dengan faz. Sampai macam2 jadi kat dia. Apa yang kau tak puas hati sangat? Kau tau tak dia tu dah bertahun2 rapat dengan faz? Kitorang fazwar sendiri pun tak jealous korang siapa nak buat begitu?

Kitorang ni pun rapat dengan faz dah bertahun tapi tak pernah langsung ye nak tentukan macam mana dia teruskan kerjaya dia. Tak pernah feeling2 rasa macam "adik beradik" sampai nak masuk campur urusan peribadi dia.

Kitorang pun tak pernah ye buat group whatsapp dengan manager faz lepas tu mengata belakang itu ini macam yang korang buat.

Korang pulak dah diberi akses utk rapat dengan faz tiba2 nak kutuk dia itu ini, nak lagakan dia dengan ex admin fazwar. Kau siapa??? Keji sungguh perangai korang.
Tak tau malu punya acik kepam. Jaga je la laki korang tu. Sibuk nak masuk campur hal fattah.

Yang artis tu dia bukan korang. Nak support, support je la dari jauh. Tak payah sampai masuk campur urusan dalam kain orang tu.

Kitorang ni peminat faz punya la hormat kat fattah,  fan fattah & fan fattzura. Tak pernah jealous2 ke kutuk2 korang sebab faz lebih2 kan korang. Tiba2 kau nak kutuk2 faz macam tu, siapa tak marah. Tak sedar diri punya makcik2 26 ketul.

Meols dah jauh ketinggalan.. terbaca pasal isu ni pun bila cyberbully upload ss..

Sesape sudi pm meols bagi listing 26 orang tu, meols nak unfollow.. a few igs fattzura meols still follow.. tq in advance

Edited by shoyuna at 7-7-2018 06:00 AM

Dah kenapa lah fans fanatik ni nak tentukan hidup retis kesayangan.. tak boleh ke support career theyols je..

Fattzura tak perlu kot campur tangan uols pasal private life theyols ni..

Meols yang tenggelam timbul kat forum pun tau gak yang fattah memang nak slow berlakon this year kan? Dah kenapa fans sendiri risau fattah akan sendu klu kurang berlakon? Dah kata fans, support je lah.. tak payah nak sibuk tentukan hidup fattah amin tu.. dah jadi suami orang pun.. belum jadi suamipun dah besar panjang uols.. tau tanggungjawab sebagai sorang anak

Meols cukup malu dengan fanatik yang suka campur tangan life retis ni.. macam life sendiri tu dah perfect sangat nak atur hidup orang..

Lagi memalukan bila mengaku sorong retis, bermuka-muka kat depan, belakang bukan main mengutuk menghina..

Tak malu. Takde adab.

nmi replied at 6-7-2018 09:54 PM
Mcm gaya ohwow Kan??dulu2 masa fattzura selalu kena serang ohwow selalu meroyam mcm nie..

Kalau gitu lah caranya dia mengomen mmg x kan wujud rase bersalah. Apa yg dia buat tu bg dia betul. No wonder lah still up qoutes..

Kalau ikut hati aku,nak je aku pegi f2f dgn si owow tu bg sedas dua kt dia.tny nape dia buat camtu.pdhal fattah tu caya kt dorg.selalu aku mtg kat ofc dia xde plak tertembung dgn owow ni

cintalayu replied at 6-7-2018 06:32 PM

Terima kasih atas jasa2 mu geng 26, itu x dinafikan tp niat x menghalalkan cara. Sekian. Terima kasih.

Jgnla sedih ak26..pegi la sokong adik baru..dik qie qie tu tgh depress muka can do jgk bentuk la ikut acuan yg korang mahu.

okeh sapa2 yg pegi open house aj perfume, fazbulous up gamba okeh
tenang hati tak nampak muka acik kepam jahanam sebelah fattzura
jgn ak26j tetiba tak malu datang pulak
biar yg dtg tak ramai, tak berhimpit pun takpe
at least yg dtg ikhlas bukan lepas tu terasa kalau tak sebut nama

Wow Ada kenduri ke eee jahat nya fan fattzura Jenis tikam tikam adu domba,rasa la dulu buat Kat lofa khenn

Cicisweets replied at 7-7-2018 09:31 AM
Wow Ada kenduri ke eee jahat nya fan fattzura Jenis tikam tikam adu domba,rasa la dulu buat Kat lo ...

nak buat cmne. fattah tu hot sangattttt...complete package. menjadi rebutan semua orang.. acik2, benak2, retis2, muslimah2... semua nak piece of fattah.   yg belum move on pun adoooo. asik la trobek cinta 2 bulan tu. indenial... x abis2... ikikikiki.. udah2 la tuuuu..

Hi..i br join forum ni..