CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 4603|Reply: 3

Masalah Resdung(Cara Sembuhkan)

Post time 15-9-2018 10:29 AM From the mobile phone | Show all posts |Read mode
Edited by kikete at 22-6-2019 03:49 PM

Saya terpanggil untuk kongsi masalah saya aitu resdung dan cara untuk pulihkan.
saya guna trifactor botol biru cair utk rawat resdung .setahun sy ikhtiar utk berubat bg pulihkan resdung,sbb resdung sy jenis kronik..bersin,sakit kepala,rambut gugur,alergik dgn makanan laut ,jerawat naik mencanak2,muka hidung gatal,hidung tersumbat,nafas berbau ,senang kata satu pakej sume ada..ada masa rasa nk demam sampai x leh bangun,makan supplement herba,buat rawatan firnena kat rumah beli on9..mcm nk mati sakit gila bila masuk cecair dlm idung,tak okey juga just lega kejap,kena buat berterusan,lepas tu sy cuba shaklee hampir berbulan2,boleh kata hmpir semua produk utk set resdung jerawat  sy beli..vivix  pon sy beli..,jerawat dan bersin okey kejap tp kena amik vit c megadose,tp klu termakan seafood jerawat dan bersin dtg balik,sampai la sy baca artikel pasal resdung nie berkaitan faktor keimunan yg kita  overaktif (celaru),dia serang semula jaringan badan tu dpt semua reaksi naik jerawat bersin dansbgnya tu..lepas tu sy jumpa produk trifactor nie..dia utk pulihkan keimunan

Edited by nor228 at 24-9-2018 06:50 PM

Saya dahulunya bermasaalah resdung kronik, pelbagai cara dan usaha saya lakukan. Namun tiada yang mujarap, sehingakan doc mencadangkan supaya pembedahan dilakukan.
Atas cadanggan seorang kawan saya mengambil Clearguard. Alhamdullilahsetelah sebotol kini sudah 9 tahun resdung saya hilang sama sekali. Kalau barang sesiapa yang inggin mencuba boleh menghubunggi melalui whataaps di 011 24130032. Harga tak lah mahal kalau dibandingkan dengan pembedahan, hanya RM 150 sahaja.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

berapa harga dia ksall nak try juga... ksall pun every week berhingus yg tak reti berhenti tu... bersin.. gatal mata.. ..gatal muka... hidung telinga.. kepala berkelimumur...

ksall ada makan satu ubat ni... esok ksall check nama dia.. makan sebiji sehari... rm0.50 sebiji.. beli kat farmasi...kalau makan ok.. kalau lupa makan.. mmg seharian tak boleh duduk.. gatal sungguh muka dan mata...

Edited by noney at 23-7-2019 04:51 PM

sstgh penghidap resdung akan mendapat jerawat kronik akibat resdung,alah pada seafood,cuaca,habuk,,jerawat besar2 mcm bisul+ nanah+ dpt simptom mcm hidung tersumbat,gatal mata,,bersin,hidung berair,kelemumur .ada kala badan rasa mcm nak demam,boleh selesai masalah tu dengan consume produk respiratory,sbb resdung ni akibat alahan yg disebabkan keradangan,so .produk ni dirumus khusus utk masalah respiratory..“respiratory cure” merawat sistem respirotari yg bermasalah.. bkn sekadar bg kurang @ rsa lega je.ia juga utk alahan, sinus dll masalah berkait rapat dgn sistem pernafasan-bronkol - paru2..ia merawat punca penyakit..jerawat pula berlaku kerana darah kotor yg mengalir dibawah kulit disebabkan hama resdung tu mendapat keradangan akibat alahan...so produk ni sgt membantu hilangkan jerawat batu tu dan tidak akan tumbuh berulang inshaaAllah. coz ia juga ada fungsi cuci darah..yg pasti memulihkan resdung dari puncanya inshaaAllah.nak beli boleh wasap 01139291480.