CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kentang.Goreng

[Tempatan] UPDATE DETAIL PENCABULAN #1 & #262 [Video] Gadis Melayu bertudung yang DICAB

cHimo replied at 20-9-2018 10:54 PM
Terasa la tuh dah la bodoh mengira prrffff..

kau tu yg bongok perasan muka supo babi hutan cam kau konon ada perogol naik nafsu nak rogol kau

Orka kot.. byk duit kan..
Bincang elok2, mintak maaf dan bayau je la pampasan ke hapa..
Ni mak2 datin jenis ego melangit..
Kau nak sue aku? Sila la..

mentaliti salahkan mangsa ni bukan budaya yg baik. dia ada hak buat report.

Apa ke teruk netizen menyalahkn mangsa.  

I ada abg autism. Mmg dari kecil mmg kena kawal tgk tv. Even part kissing dlm tv. My parents tukar channel dalam 5 minit supaya dia tak nampak. Bila akhil baligh tatau la dia datang mimpi ke. Sib baik autism jenis rimas dekat ngan org. Jadi mmg dia akan melacap dlm tandas. Utk melepaskan perasaan dia. Dia tak boleh bercakap

Abg aku masalah tak boleh kawal. Gluttony. Makan tak puas, makan berlebihan tak terkawal. Peti ais kami selalu kosong takde air manis, takde coklat, takde cikidis, takde makanan. Semua dia dah mengketedarah. Bila terlebih makan selalu muntah di karpet tengah malam. Jadi satu aktiviti keluarga basuh karpet tgh malan kat luar.

Bila dia tgk kat peti ais kami takde makanan. Dia boleh keluar merayau. Jiran pula baru pindah. Kami dah ckp, tolong tutup gate depan. Abg saya tu autism. Pastu dia ignore, jenis lalai tak tutup gate. Anjing masuk pun takpa kot jenis pemikiran. Pastu abg aku masuk rumah. Buka peti ais. Apa lagi jiran aku melompat la. Telefon la polis kes pecah masuk.

Terkejut kami polis datang rumah jiran. Sib baik la jiran2 lain dah kenal. Mak ayah aku merayu rayu minta ampun. Mcm menyembah je kat jiran baru tu. Last2 tak jadi kes polis.

Aduih bukan tak warning, dh bg tau. Skrg salahkan kami tak kurung anak autism ni. Menatang (mcm kucing parsi) pun tak gamak dlm kandang. Inikan orang

Yang ni sanggup tunggang nama agama Islam untuk justify komennya yang sempit dan bodoh.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Follow Us
lahanat mulut satu2,sure ke die takde nafsu? patutke 100% dilelaskan. at least hukum famili die yg abaikan sampai mamat tu melilau pegi pegang tek.

merrissa replied at 20-9-2018 10:30 AM
teringat plak time sekolah dulu..kelas kitaorg sebelah kelas pelajar2 istimewa ni....

contoh pern ...

kat asrama iols dulu bersebelahan dgn kelas pendidikan khas. elok je budak2 lelaki oku tu catfishing,laung2 nama sape yang dorang kenal dan pewit2. dari kesian jadi nyampah

CupuCupu replied at 20-9-2018 06:15 PM
Mls nk tgk video..terus sgt ke perabaan tu...aku bc hal ni pun jd conflict gak..sbb bdk tu mmg sah2  ...

Ko pompuan ke laki nak suruh pikir +ve je. Trauma tu bukannya dia minta.

spiderman80 replied at 20-9-2018 11:46 PM
Yang ni sanggup tunggang nama agama Islam untuk justify komennya yang sempit dan bodoh.

Oo.... Jadi kalau ada perempuan pakai seksi maka dia boleh dicabul, rogol dan bunuhlah sebab tak tutup aurat? Rasa nak maki hamun ja siapa yg bagi komen bodoh macam ni

tyrande_81 replied at 20-9-2018 11:45 PM
I ada abg autism. Mmg dari kecil mmg kena kawal tgk tv. Even part kissing dlm tv. My parents tukar c ...

Semoga famili u kuat..berat mata memandang..berat lagi bahu memikul..

fatinz replied at 20-9-2018 11:53 PM
Ko pompuan ke laki nak suruh pikir +ve je. Trauma tu bukannya dia minta.

Lol. Kan aku dh bg dua choice tu..

Aku br ingt kes serupa ni dh pnh blaku.cm kali ni havoc cket sbb parents bdk tu org bduit.kes yg aku ingat kat tmpat aku ada sorang lelaki lembam yg heret ppuan kat stesen myk utk cubaan rogol.dia pun ada kad oku.keputusannya kn hntr kat hosp gila.

spiderman80 replied at 20-9-2018 11:46 PM

Macam bangang...i bukan ckp kat u tau..cakap kt pengomen tu..

Aerhys replied at 20-9-2018 11:53 PM
Oo.... Jadi kalau ada perempuan pakai seksi maka dia boleh dicabul, rogol dan bunuhlah sebab tak t ...

Paling hina ialah mereka sanggup guna nama agama untuk 'menghukum' mangsa instead of kesian kat mangsa.

Dia je yang tau macamane rasenye.  Aku yang dah tua tetek dah layot ni pon rase terhine tau kalo orang tertunjal tetek aku ni..

Mohon Kak Vokuro masok mengadap..

Edited by Redskin at 21-9-2018 12:09 AM

Simpati pada kedua2 pihak.

Yg patut di pertanggungjawabkan adalah PENJAGA nya ketika itu.

Dah tahu anak itu bermasalah autisme, mengapa dilepaskan seorang diri !!

Mana2 pompuan pon akan trauma kalo tiba2 tak disangka2 dipelok picit tetek !!

Kalo anjing mengigit orang, tuan nya dipersalahkan,

maka penjaga budak autisme ketika tu yg patut bertanggung jawab kerana LALAI.
Takkan setiap kali budak ni buat kesalahan alasannya budak oku autisme.

Kali ni meraba, mungkin lain kali merogol, adakah alasan yg sama  ie. Autisme !!!

Jaga anak tu baik2, tidak dibiarkan berseorangan supaya tidak mencederakan orglain.

Komen kat cni rata2 sokong perempuan tu.
Beza dekat fb..xleh tercuit cikit.
Aku dr mula lagi rasa tak senang dgn parents autisme yang mcm tak sudah kecam family pmpuan tu. Kesian tu memang kesian..cume perempuan tu pon ada hak dia.
Macam aku beritahu sebelom ni anak autisme bukan tiket untuk lepas bebas.cmtu je bila.salah melibatkan orang. Jangan desak untuk semua orang faham kita dulu..
Biar polis buat keje dulu..
Ni tak..lagi nk bodohkan sop polis kenapa pg tangkap budak oku.

Simpati pada kedua belah pihak. Kenapa bapak budak tu marah kena faham. They understand budak tu autistic tapi guardian budak tu tak responsible jaga dengan baik

You tak boleh buat alasan everytime dia buat. You kenalah take action dan pantau dia.

Bodohnya, apsal mangsa pula kena hencap? Dalam kes ni yang banyak disalahkan pompuan juga, mangsa dan datin mak budak autisme tu. Netizen kalau bercakap macam dorang hebat sangat pftt

Dua cousin saya ada autism. Saya tak paham org main lepas2 anak autistic ni. Depa dijaga dan dikawal setiap masa. Mana ada lepas lepas keluar rumah. Gila! Anything can happen to them.