CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kentang.Goreng

[Tempatan] UPDATE DETAIL PENCABULAN #1 & #262 [Video] Gadis Melayu bertudung yang DICAB

I support the girl. Komen komen tu semua celaka ya. Nampak sgt cyber bully the victim. Masa budak tu raba, mana la perempuan ni tau budak tu autism. Kau ingat kena raba tu mcm gosok kucing ke? Trauma tau tak. Tak kira la dia pakai mcm mana pun.

untuk manusia yang kata : balak ko pegang bole pulak : tu... akak nak tanya, ko ok ke kalo strangers pegang breast ko??? gila cheap ko kan...  boso melantun pulak tu...

susah nak ckp
yg sorang autisme, sorang lg mangsa..
bertabah je laa..
smoga dipermudahkan

ntah la..tak tau nak ckp camne...yang bongok kenapa perempuan tu pulak kena salahkan?xkena kat diri sendiri bolehla sembang..bcakap kemain...cube ko yang kena raba tu..tengok meroyan ke x...yang budak autisme tu aku salahkan mak bapak dy je..dah tau anak ko mcm tu kenapa ko xsentiasa kat sisi anak ko?bila jadi mcm ni sibuk suruh org paham keadaan anak ko..dah tau jenis suka explore badan org pantau je la anak tu..jangan gunakan kelemahan anak ko untuk raih simpati org

Jagalah tutur kata kita tentang dugaan yang menimpa orang lain. ...

Jangan sampai satu masa nanti kita atau anak kita berada di tempat budak perempuan ni....

Dan

Jangan sampai satu masa nanti anak kita diuji Allah lahir sebagai anak autism yang hyper seperti budak lelaki ni. ..atau anak kita normal tiba2 terjadi musibah cacat otak  (contoh akibat kemalangan atau penyakit ) yang menjadikan mereka tidak berupaya menilai buruk baik perbuatan. ....

Masa tu baru kita tahu baru kita rasa macam mana keluarga kedua2 belah budak ni rasa. ..

Skrg ni kami tak faham definisi raba ppuan tu. Aku bg contoh. Cuba la one day sorang gila dok dekat ngan kita. Mesti kita nak elak2 sikit. Pastu org gila itu gentel tetek kita. Kenapa tak bubuh penyepak, jerit ka, ataupun laki tu dah pin down ko sampai ko tak self defence. Aku mesti otomatik tepis tangan org tu jerit woi.

Pastu mak dia datang ckp anak dia mereng sikit. Mesti aku hamput mak dia. Makcik tak nampak anak makcik approach stranger. Pastu mungkin aku tak wat repot polis kot. Org kurang akal takle kena tindakan mahkamah

Apa maksud bertanggungjawab tu. Nampak sangat dia mau makcik tu bayar ganti rugi 5 juta kot. Apapun mak o.k.u pun bayar je la dah ko cuai time tu

Follow Us
memula ms news ni kuar aku kesian kt parent budak autism tu..lama2 aku rs x kesian laa plak..saman jer makpak budak tu x pandai jaga anak bley x??

Rounders replied at 20-9-2018 05:55 PM
Aku sokong ko ,jgn tarik balik tuduhan tu.

Semua lelaki yang mencabul dan merogol akan didapati a ...

Bukan ke memang dia dah ada kad OKU ke? bukannya lepas raba baru nak cakap dia ni autisme.

sokong pon berpada2. fikir dulu. yang dituduh tu orang OKU, mentally disabled. naik turun mahkamah pon last2 lepas jugak. menyusahkan budak tu je nak kena tahan reman dok lokap. sape nak jaga?

yang patut dakwa, parent si OKU tu. dah tau anak OKU, main lepas pegi kedai sorang2 apsal. nak dakwa parent tu, aku tak kisah. nak dakwa orang OKU yang mentally disabled, yang ni tak patut. dah sah2 dia tak boleh fikir waras.

Kes begini merupakan kes kurang nye didikan agama. Sila huraikan permasalah ini dengan menggunakan theory ethlom.

mcm tu pun di katanya seksi...

yg dlm ig belungok minah melayu pakai cam omputeh x da plak bising...

sronok layan mata lg ada... babs sgt...

kedai tu takder cctv ker?

ssh betul kes nie... the parent say this, the girl say that....

selain dalam fb, dalam forum ni juga aku telah menganalisa dan membuat kesimpulan bahawa kebanyakan komen2 berbentuk emosi kemarahan di kedua-dua pihak adalah bersifat bingai dan tolol. malahan tidak merujuk kepada mana-mana punca kuasa pun (undang-undang) yang ada tetapi ikut kepala sendiri which is iq low.
sekian.

Sama dicabul org normal @ sakit , traumanya tetap sama. Marah tetap marah.

Dicabul org normal , kemarahan tu dihala pd pelaku.

Dicabul autism , kemarahan tu pd penjaga.

Tindakan patut diambil terhadap penjaga. Tp kesian plak coz deyol pun separuh mati jg budak camni.  So mebi vley court vley bagi warning pd penjaga tu. If jd lagi , kena tindakan.

Pening la dok baca masing2 dok mencarut. Nak komen, komen la elok2. Bab aurat kemahen masing2 dok suruh jaga. Bab mulut tu tak reti pulak nak berbahasa elok2..

Dulu ...masa akak umur 20. ...pernah kena cabul dari belakang oleh mamat motor. ..sambil lalu dia ramas punggung aku. ..masa tu aku pakai kebarung  (zaman kebarung)...tapi disebabkan ketakutan. .tak terfikir nak mereport polis. ...walau pencabul tu lelaki normal. ...takkan autism boleh bawak motor kan. ..waktu kejadian tu pagi. .masa melenggang nak pi kerja. ...perasan. ...rasa marah ..terkejut dan takut. ...

Tapi kes budak autism ni.....entahlah kenapa aku kesian dengan budak ni dan emak dia yang kena kecam. ...ni perasaan aku....mungkin aku dah jadi ibu. .aku bayangkan aku ada anak yang tak normal macam ni. .tentu susah. ..berat dugaan. ...

Moga dapat diselesaikan cara baik. ....

penuh dengan pakar aurat je @Maideen.

Report ibu bapa cuai.. macam mana kita marah orang normal amik kesempatan rogol wanita oku sampai beranak pun ada.. mcm tu jugak utk kes ni..

lkick2113 replied at 21-9-2018 10:22 AM
penuh dengan pakar aurat je @Maideen.

Mereka mungkin lobai lobai  pakar aurat yang sama yang beronani sesambil pegang gambar gymnast negra Farah Anne Hadi.....

Wallahualam.

noor2 replied at 21-9-2018 10:11 AM
Dulu ...masa akak umur 20. ...pernah kena cabul dari belakang oleh mamat motor. ..sambil lalu dia ra ...

Bukan mangsa saja trauma, mak autism pun trauma.

Saya ada abg autism, saya berpihak pada mak autism. Mmg cuai kalau terlepas pandang. Anak normal pun boleh terlepas pandang. Mak mesti tau anak autism ni obsess pasal apa. Pasal sexual ke, pasql makan ke. Jadi mmg kena aware hal2 ini.

saya pun pelik apa definisi raba mangsa. Tempat awam kot, takkan dibiarkan anak autism tu pegang lama2. Dia ramas ke. Nampak mcm lebih kepada golddigger je. Sbb mak autism tu, pangkat datin. Sbb tu asyik emphasise pasal mak autism tu kena bertanggungjawab. Dia tak tarik kes polis pasal tu la.

Ko bayar je la kat pompuan ni suruh shut up. Nak buat mcm mana. Takkan nak sumbat anak autism dlm penjara kot. Lagi kena rogol anak kau nnt

Maideen. replied at 21-9-2018 10:27 AM
Mereka mungkin lobai lobai  pakar aurat yang sama yang beronani sesambil pegang gambar gymnast neg ...

baru semalam I tgk youtube aksi farah kat sukan asia tempoh hari,dalam komen ramai pakar aurat yg nak beronani tgk aksi farah tu maideen.