CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: xpdckelate

I Can See Your Voice Malaysia #ICSYVMY

Since aku tak penah tgk versi korea or chinese, so far aku tgk yg malaysia punya ok ape. Takde masalah bagi aku. Ade je lawak2 yang kelakar bagi aku.

Game nie lain dari pertandingan nyanyi yang lain. So ada kelainan di situ. Laki aku pon pada awal nye tak mo tgk, dok tgk sekali dengan aku. haha

aku layankan aje korea ke malaysia ke,dua2 best...x payah compare walopun rancangan sama,tapi budaya dan suasana lain

Best!! Mark adam tu xpayah beriya buat lawak,tengok muka dia pun nak gelak dah. Host alvin dgn syuk iols suka,tak payah tukar host dah. Karang ntv7 tukar bapak lara lagi stress iols nak tengok. Penyiasat jihan dgn selan paul tu tak best. Tukar orang lain takpe. Hihi

I tgok versi malay je. Best. mengekek2 gelak sampai husband tanya I tgok cite ape yg kelakar sgt tu. Tapi paling x best minggu Hazama. Poyo. Gila sgt ngan pompuan cantik. Amik kau. Smpi bertekak ngan Jihan. Dah la mcm org tgh lalok je. Yg best minggu Faizal Tahir. Sgt charming n pandai buat keputusan. tapi hujung2 terkena jugak. Paling lawak si black bila bergabung ngan izzue lagi la menjadi gila dorg.

xpdckelate replied at 30-9-2018 10:18 AM
I Can See Your Voice Malaysia Minggu 1 - Cakra Khan | #ICSYVMY                        

I Can See  ...

tenkiuu tt for the links ! kadang kadang lupe nk layan program ni..

ok je program ni..kelakar gakla..cm sealan paul cam skema sket..

Follow Us
So bila konsert akhir.. harap2 jemput la mana2 yang nyanyi sedap tapi tersingkir untuk buat persembahan.. antaranya si digital da vinci dengan yang pakai turban nyanyi lagu alyah tu.

cammie1711 replied at 2-10-2018 11:57 AM
I tgok versi malay je. Best. mengekek2 gelak sampai husband tanya I tgok cite ape yg kelakar sgt tu. ...

n aku rs paling menyampah, masa minggu aida jebat. cringe btol aku tgk dia menggedik tepekik telolongyg susah sgt nak buat keputusan, minggu De Fam 3 kepala . mmg la susah
paling kesian nasib malam, minggu 1st si Cakra Khan. kat indonesia dia salah pilih. kt m'sia pn dia salah pilih

I enjoy okay tengok icsyvm ni. Pelek jugak yg kritik2. Bagi iols okay je. Alvin tu dah lama2 jadi masuk air jangkit ngan syuk . Dah bertahun2 tak tengok ntv7 tp sebab rancangan ni ntv7 antara channel pilihan di kala boring.

i setuju dengan sape yg cakap tadi..korea bezla mcm mane skali pun..dah letak nye kat chanel korea mmg takla aku nk tengok..lagi nk bandingkan.

cina malaysia pun aku xtengok..sbb timing die mcm melayan budak main basikal..

tgk malaysia punye ok bez..lg waktu perdana kan..seelan paling skema haha..btw camne nak masuk ha..ade audition ke,aku teringin do

cahayamataku replied at 1-10-2018 02:45 AM
Bunga Terindah ke ? Aah lupe pulak masuk list yg tu. Yg ni pun suara dia sedap khens chuols.

Btui2..adore sgt suara dia..tp betui ke dia penah train kt Korea under apa tah,iols baca komen dlm youtube..kt IG dia x tunjuk tp nmpk la gambar dia kt korea

Managerara replied at 3-10-2018 04:22 PM
i setuju dengan sape yg cakap tadi..korea bezla mcm mane skali pun..dah letak nye kat chanel korea m ...

Ko nk jd my mana satu,penyamar ke haha..bg iols ok je utk first season,bila rating naik nnt berebut la org nk sponsor maka makin gah la nnt show ni..sbb iols dh start tgk yg korea dulu maka iols suka sbb bakat2 yg iols x sangka,transgender filipina tu pun gigih join yg korea sbb show ni femes..harap2 nnt ramai la penyanyi sebenar join yg Malaysia punya bila show ni dh femes kt sini kelak

cammie1711 replied at 2-10-2018 11:57 AM
I tgok versi malay je. Best. mengekek2 gelak sampai husband tanya I tgok cite ape yg kelakar sgt tu. ...

Suka minggu Faizal Tahir..dia sgt humble Dan opinion dia mmg bagus..

Dalam banyak2 episod icsyv malaysia, episod ziana zain paling krik krik krik tak best. Bukan sebab contestant, sebab ziana.

Kata legend, penagalaman dlm industri lamaaaaa tapi pilih macam main2 tak serious.

I can not brain.

gadis_tulip replied at 6-10-2018 09:54 PM
Dalam banyak2 episod icsyv malaysia, episod ziana zain paling krik krik krik tak best. Bukan sebab c ...

I pun ada tengok tadi. Menyirap je rasa bila penyanyi sebenar awal-awal lagi dah keluar. Ziana ni jenis yang ikut kepala dia jer, jenis taknak dengar pendapat majoriti. Orang dah kata singkirkan yang oh my family tu, dia degil. Bodo nak jugak pilih penyamar.

Dalam banyak2 ep, ini paling boring. Paling best bagi iols ep Hazama.

Malam ni kak ziana dikecam secara trending skali yach antara artis jemputan plg dibenci stakat ni katanyerrhh sikit lg nk pintas ayda jebat

hahaha wei..aku sampai cakap..wei bongoknye ziana tak bez..pasni kes mahkamah die aku sokong armin hahaha bongok kan aku..serius tensen tadi takbez lansung..retis lain nk buat lawak pun tak jadi sbb mcm respek kat pilihan die

MistrezHermanaz replied at 3-10-2018 06:38 PM
Ko nk jd my mana satu,penyamar ke haha..bg iols ok je utk first season,bila rating naik nnt berebu ...

haha aku lah penyanyi sebenar..suare aku boleh ubah ubah mcm sarah,elyana,wani hasrita..

tapi aku hanyalah suri rumah aka tukang jahit..tu teringin wei..haram tak dibagi dek laki aku kang haha

iolss pun rasa ep. kak ziana sendooo
Ep. kaka iolss tak tgk sbb dh boleh agk dia menggedik
tgk kat utube org cakap digital da vinci tu best..org nak dgr da vinci tu nyanyi semak je betina tu

Memang hambar giler ziana tu hokeh..serius iols yg tak pernah miss program ni tengok separuh jalan je td sebab ziana bosan nak mampus..boleh bayang dia punya personaliti macam mana..mesti boring giler seboring program malam ni