CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: FOTHER-MUCKER

[Dunia] MASJID Nabawi yang terletak di Madinah merupakan masjid kedua paling suci bagi s

Yahudi_Bisex replied at 2-10-2018 05:08 AM
Sekarang ni nyah, Ko pulak yg dah macam Lobai buat tred2 ugama. Lepastu nak betul akidah lobai2.
...

Kalau kau asik berfikiran -ve seperti lelobai tu tak perlu masuk forum lah. Lebih baik kau duduk mesjid je tunggu mati. Mana tau kalau dapat mati dalam mesjid, nak nak pula dapat mati dalam mesjid number satu tersuci!

Changa replied at 2-10-2018 09:18 AM
Kann? Kalau akak dok kat mekah pun akak shalat jah kat mesjid kaabah itu sekali setahun begitu jah ...

mungkin sudah sampai masanya negara2 OIC berdo'a menuntut supaya sistem pemarkahan pahala ini dikaji semula kan sister....

FOTHER-MUCKER replied at 2-10-2018 09:14 PM
Kalau kau asik berfikiran -ve seperti lelobai tu tak perlu masuk forum lah. Lebih baik kau duduk m ...

Tengok tu nyahhh...Ko mendakwah kan aku ke nyahhh??? dah serupa Lobai dah ngko ni nyahhh.

Yahudi_Bisex replied at 2-10-2018 05:16 AM
Tengok tu nyahhh...Ko mendakwah kan aku ke nyahhh??? dah serupa Lobai dah ngko ni nyahhh.

Kau pun jenis lelobai kaki sentap ke nyah?

Cuba baca balik postings kau yang leaps lepas tu.

Orix replied at 2-10-2018 08:51 PM
Bongok laaaaaa hahahahahhaa tapi WIN gilerrrr

zaman2 transformasi digital ini, boleh jah upah orang untuk audit dosa pahala kita in real time gitu. senang tak payah nak tunggu akhirat acah2 surprise konon nya.

FOTHER-MUCKER replied at 2-10-2018 10:42 PM
Kau pun jenis lelobai kaki sentap ke nyah?

Cuba baca balik postings kau yang leaps lepas t ...

Sentap ke apa ke nyahh.

Yang pasti Ko tengah berdakwah persis Lobai.

Follow Us

Edited by FOTHER-MUCKER at 2-10-2018 07:34 AM
Yahudi_Bisex replied at 2-10-2018 06:59 AM
Sentap ke apa ke nyahh.

Yang pasti Ko tengah berdakwah persis Lobai.

Jadi bila kau nak masuk isle sebenar? Jadi ghey tu Di lahanat tohan tau! LoLLLLL

Edited by sam1528 at 2-10-2018 11:40 PM
Maideen. replied at 2-10-2018 06:08 PM
Tak menjana minda langsong hujah pakar hukom buang hood totey dalam Isle...........Prrrrrrrrrrrrrr ...

Cheeey ... abam deeen seks kambing dok cakap pasal hujah menjana minda you

Tu dia ... maklum lah mati2 klaim ada firma guaman sendiri , kononnya lah

Ikut pemikiran abam deeen seks kambing , menjana minda sangat lah kalo suka sgt cakap pasal seks
- kanak2
- dgn binatang terutamanya kambing
- kulum totey
Pasal abam deeen seks kambing amat teransang , teruja & gairah apabila cakap pasal demikian

Nak cover line , mula lah merepek ttg
- Allah perintah Nabi Muhammad(saw) utk jadik paedophile
- paedophilia menepati hukum syarak

Ha ha ha ha , abam deeen seks kambing yg kureng fasih english

Macam beruk mabuk todi aje

Tunggu aje bila abam deeen seks kambing lintang pukang lari .....
@JohnnySins
@Redskin
@sofea_uk
@dargo

Maideen. replied at 2-10-2018 06:08 PM
Tak menjana minda langsong hujah pakar hukom buang hood totey dalam Isle...........Prrrrrrrrrrrrrr ...

Hahaha...abam deeen pakar seks kambeng dan kulom totey tak bersunat..

Loyar bahalol tanya soalan bodo "Kenapa kena guna medical definition plak"??

Adoiiyaii loyar abam deen seks kambeng...ada ke org nak hire ko ??

Patutla 24/7 ada masa asyik main forum..

Phheeewitttt..

FOTHER-MUCKER replied at 1-10-2018 05:19 PM
Artikel asal pon sebut paling suci dan kedua paling suci kan? Takde pon artikel sebut kurang suci. ...

Yg ada 3 masjid yg paling suci mengikut turutan Masjidil Haram, Masjid Nabawi dan Masjid Al Aqsa.

Lain2 masjid semuanya suci.

Yg kureeng suci tu adalah ko sebab ko tak bersunat

totey penoh taik2 palat selebet . Kaper Kincing tarak basoh..

Ada jugak org yg berbangga tak bersunat..cehhh tak tahu malu..

Maideen. replied at 2-10-2018 06:19 PM
Walaupon senarai masjid nombor satu paling suci dan yang nombor dua suci tak boleh dipertikaikan l ...

bro, kalu nak buat ranking mesejid suci, m mau syorkan satu kriteria saja, mesejid mana yg tak pernah lesap selipar dapat ranking paling tinggi dalam donia.

Edited by kopokleko at 3-10-2018 03:18 PM

Kenapa para kafir dan etis butthurt pasal muslim ada 3 masjid suci iaitu Masjidil Haram, Masjid Nabawi dan Masjid Al Aqsa? Ehh kau bagitaulah apa kelebihan Vactican City atau Athies Center ke ada banyak ganjara,.....ada kami kisah
Ini agama kami menyatakan tentang ganjaran kepada kami, kat mana yang korang susah hal ni. Sesuailah dengan nama Allah iaitu Ar Rahman yang bermaksud Maha Pemurah, maka ganjaran sebegini terlalu mudah bagi Allah. Barulah dikatakan Allah itu Maha Pemurah akan pemberianNYA.

Tidak bermakna orang yang beribadat di sini lepas tu boleh joli tak payah solat bagai sebab pahala dah banyak sebagaimana ditulis oleh si lembu @Changa.....Kalo ko dah tinggal sembahyang itu namanya derhaka, dan dosanya membawa jadi kafir. Jadi apa maknanya ada pahala beribadat di Masjidil Haram sebanyak  100K kali ganda kalau dah jatuh kafir? Gila bodoh pondan tua ni. Orang suruh belajar pandai2 malas hahahhahaha.

Ganjaran ini adalah motivasi dan galakan Allah supaya umat islam berlumba2 beribadat di sini, Orang mukmin semakin bersemangat beribadat dan bukannya stop?? pahala aku dah banyak?? Sebab tu belajar banyak2 supaya tak bodoh macam @Changa atau @FOTHER-MUCKER atau @Chazey.

Juga tidak bermakna orang  beribadat di masjid lain dalam kerugian, padahal Allah menjanjikan pahala 27 kali ganda kepada yang rajin berjemaah. Cuma kalau dia boleh ke 3 Masjid utama itu, tersangatlah bagusnya.

FOTHER-MUCKER replied at 2-10-2018 11:32 PM
Jadi bila kau nak masuk isle sebenar? Jadi ghey tu Di lahanat tohan tau! LoLLLLL

Kau nak betulkan akidah aku nak jadi Lobai lahanat kuku kilir pulak ke nyahhh?

Yahudi_Bisex replied at 2-10-2018 11:21 PM
Kau nak betulkan akidah aku nak jadi Lobai lahanat kuku kilir pulak ke nyahhh?

Betul tu! Kau tau jadi gay di lahanat tohan. Kalau kau tak faham islam sila pergi perkim sama belajar. Jangan sia sia kan hidup jadi hamba napsu sesama jenis! Kau faham? So kembali kepada isle sebenarrrr! Cari guru agama yang boleh memimpin kau ke jalan benar.

FOTHER-MUCKER replied at 3-10-2018 03:28 PM
Betul tu! Kau tau jadi gay di lahanat tohan. Kalau kau tak faham islam sila pergi perkim sama bela ...

Sebuk beno Ko dengan akidah aku nyahhh.

Jaga akidah masing2 nyahh...tak payah nak sebok akidah orang. Akidah Ko pon tak betol.

Yahudi_Bisex replied at 2-10-2018 11:30 PM
Sebuk beno Ko dengan akidah aku nyahhh.

Jaga akidah masing2 nyahh...tak payah nak sebok akidah  ...

Pergi lah belajar di perkim sana! Hidup sia sia jadi hamba nafsu sejenis. Nabi tak mengaku umat.
Kalau kau tak pernah dengar apa itu perkim disini saya serata kan alamat dan number tele..

Ibu Pejabat PERKIM Kebangsaan, Tingkat 4 & 6, Bangunan PERKIM, 150 Jalan Sultan Azlan Shah (Jalan Ipoh), 51200 Kuala Lumpur, Malaysia.

Tel: 03-4041 2482, 03-4042 6224Faks:03-4042 7403 Email: info@perkim.net.my

FOTHER-MUCKER replied at 3-10-2018 03:35 PM
Pergi lah belajar di perkim sana! Hidup sia sia jadi hamba nafsu sejenis. Nabi tak mengaku umat.
...

Gigeh nye Ko ni melobaikan diri...sejak bila islamik pulak ni sampai nak betulkan akidah aku nehhh.

Akidah kau tu betul sangat ke nyahhh

Edited by FOTHER-MUCKER at 2-10-2018 11:55 PM
Yahudi_Bisex replied at 2-10-2018 11:37 PM
Gigeh nye Ko ni melobaikan diri...sejak bila islamik pulak ni sampai nak betulkan akidah aku nehhh ...

100% betul. Kau memang tiada akidah dah la sex sesama jenis! Nak muntah saya bayangkan. Orang islam nak jadi lobai pun kau tak suka? Apa punya islam lah kau ni. Dah la hidup di lahanat tohan. Bila saya nasihat kau marah. Kau tak faham apa itu maksud lobai?Saya nak taburkan syiar islam pada kau pun kau tak suka?

FOTHER-MUCKER replied at 3-10-2018 03:43 PM
100% betul. Kau memang tiada akidah dah la sex sesama jenis! Nak muntah saya bayangkan. Orang isla ...

So memang betullah kau Lobai Muallaf

Mengata orang lain Lobai hujung2 diri sendiri Lobai...siap Lobai dengan pakej boleh dengar bisikan Elohim lagi.