CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: top5complete

follow my youtube zevfei [youtube]5MdawWH_MvE[/youtube]

semoga cepat la ke jinjang perkahwinan

lumie replied at 19-12-2018 02:11 PM
Tiz ni klo dlm gmbr selim.tp dlm tv cm berisi cket. Samada baju dia or bdn jenis gebu2

badan nyer gebu skit..

jumpa dia kat kedai makan warung ngan her exbf

Iols suka tgk tiz berlakon. Congratss kalau jadi kawin

nightwinkle replied at 20-12-2018 03:22 PM
badan nyer gebu skit..

jumpa dia kat kedai makan warung ngan her exbf

Jenis gebu yg cpt naik bdn tu eh...

lumie replied at 20-12-2018 11:27 PM
Jenis gebu yg cpt naik bdn tu eh...

yup...tp rasa nyer tiz ni cepat naik or turun..

kalau pakai sleeveless tgk lengan nyer

Minami2013 replied at 18-12-2018 07:23 PM
Patut la ade nmpak sipi2 dlm ig dia.

Oh ex dayana anak wayang ka...?

Follow Us
melnanzz replied at 18-12-2018 04:47 PM
introducing the new boyfriend, Mr. Syed Hafiz

sekali imbas mcm Rich...vocalist Estranged tuuuu..

Tiz ni ialah seorang pelakon yg badan senang naik turun..mcm uqasha juga..

duffyduck replied at 18-12-2018 07:43 PM
Bf dia yg lama tu lagi ensem.. yg kwn zaman skolah/ stdy dlu n mcm penah cople je ngn sorg dj sexi k ...

Arabyd ke?

Tahniah le

rayray28 replied at 23-12-2018 12:19 AM
Arabyd ke?

Haziq Daniel, Ex Arabyd, anak Maggie bestpren Tin E

eh ingat amar baharin td

Edited by Hackers007 at 12-1-2019 02:12 AM

Hai gang Saya merupakn seorng baru sahaja nk kenal.Saya sbnrnya mmg ada nk kena tanya ttg sesuatu yg mmg terlalu agak2 sangat2 penting sekali ttg Hubungan Cinta Syed Hafiz & Tiz Zaqyah.

Edited by Hackers007 at 25-1-2019 06:51 AM

Wei korng semua aku tgh nk tanya ni dgn korang semua ni mmg nk X sama2 join aku dlm Plan nk Jatuhkn Maruah,Memburukkn lagi Keadaan yg X elok,X Baik & juga Putuskn Hubungan Cinta Syed Hafiz & Tiz Zaqyah.Aku merupakn seorng yg mmg ada High IQ & mmg terlalu sangat2 Bijak Pandai dlm Hal Urusan Peribadi seseorng & juga Aku merupakn seorng yg mmg terlalu sangat2 terror dlm semua Hal2 ini termasuk juga dgn merupakn seorng yg mmg Boleh sangat2 berharap menjadi Sbg seorng Stalker,Spy,Under Cover,Hackers,Orng Tgh & Pihak Ke3.Aku nk korang semua ni Join Aku utk Kita semua dkt Forum Gossip ni sama2 Plan Bagaimana Cara utk Kita nk Putuskn Hubungan Cinta Syed Hafiz & Tiz Zaqyah.

kwn nk botak gk la..jadi pujaan

Sebab berduit je ni..

Edited by Hackers007 at 12-1-2019 04:40 AM

Wei Korang Semua dkt Forum Gossip ni mmg nk tahu X yg Aku ni sbnrnya mmg ada cerita yg mmg paling tergempak sekali utk Korang Semua ni tahu,dgr,lihat & juga bukak korang punya semua mata ni & juga akal fikiran sbb Apa yg Aku Sendiri mmg dpt tahu ttg info ni bkn kemain lagi Aku Sendiri yg pergi tgk gmbr2 tu semua bkn kemain lagi mesra & berseronok konon2nya berpura2 lagi bersandiwara sahaja berlakon dh lah berlagak sombong lpstu konon2nya tgh BerCinta walhal padahal Ke2 ni merupakn 1.(Yg si Lelaki Botak ni sbnrnya merupakn seorng yg mmg Kaki Perampas,Kaki Kuat Hisap Rokok & juga kalau korang tgk sendiri dr segi dia punya sikap Perangai,Agama,Akhlak & Akidah ni mmg seorng yg tidak Baik langsung & X elok sangat sbnrnya utk dijadikn contoh kesian2.) 2.(Yg si Perempuan ni pulak sbnrnya merupakn seorng Kaki Perampas,Kaki Kuat Anti Social life,Kaki Kuat Hisap Rokok & juga Kaki Kuat Clubbing sbnrnya in Real life rupanya.Dh lah si Perempuan ni jugak merupakn jenis Perempuan Yg mmg X ada Murahan langsung & cuma tahu mmg Boleh pandai berlakon je dpn2 TV kesian2) Kalau Korang ni semua mmg nk tahu sangat2 Bagaimana Aku Sendiri Boleh dpt Tahu ttg isu2 si Lelaki ni & juga si Perempuan ni Ke2 mereka ni punya sikap  Perangai,Agama,Akhlak & Akidah mmg X cukup Baik langsung & juga mmg X elok sbnrnya utk nk dijdkn contoh.Kalau Aku Sendiri yg tgk mmg mcm nk muntah pun ada & juga menyampah pun ada Aku Sendiri yg tgk buatkn Diri Aku ni mmg rasa mcm Sakit Hati dibuatnya mcm tu sekalipun. Kalau Aku Sendiri tgk gmbr2 si Syed Hafiz & Tiz Zaqyah ni Aku tgk Sendiri pun rasa mcm meluat tgk rasa jijik.Aku mmg drpd dulu lagi sehinggalah skrng ni mmg Aku rasa sangat2 Benci & mmg dh X tahan lagi Aku tgk si Syed Hafiz & Tiz Zaqyah ni Aku mmg skrng ni mmg tgh merasa mcm geli Aku nk tgk eeee....Apa yg Aku Sendiri skrng ni mmg Boleh  dpt merasakn adalah Rasa sangat2 Geram,Menyampah,Meluat,Benci,Cemburu & juga rasa mcm nk Balas Dendam dkt si Syed Hafiz & Tiz Zaqyah ni lbh Baik & lbh bagus jugak kalau korang semua ni tgk sama2 si Syed Hafiz & Tiz Zaqyah pergi mampos buat utk selama2nya.Dh lah si Syed Hafiz & Tiz Zaqyah ni Ke2 mereka ni Aku Sendiri Yg tgk pun rasa mcm X Puas Hati mmg ada je Perkara2 yg X kena & juga dr segi sikap Perangai,Agama, Akhlak & Akidah berpura2lah sangat kononnya bersandiwara berlagak sombong tetapi buat mcm kononnya X tahu padahal walhal berdpn2 buat2 Alim kononya nk tunjuk Baik sangat dkt semua orng tetapi disebaliknya kalau kita sendiri yg tgk dpn mata kita secara Real life  buknnya kemain lagi tunjuk hebat sangat diaorng tu punya dr segi sikap Biadap,Korang Sopan & juga mmg Kurang Ajar pun ada dkt si Syed Hafiz & Tiz Zaqyah ni sbnrnya.Hasrat Niat Aku ni sbnrnya mmg dh lama sangat2 Aku Sendiri mmg nk sangat2 jugak Bongkarkn ttg segala2 Rahsia & juga Aku selama ini tlh pun Simpan segala2 Rahsia yg Aku selama ini tlh Aku Pendamkn.Andai kata ini cuma Aku nk tahu sahaja sbnrnya Korang semua ni punya dr segi sudut  Pandangan & juga Pendapat Kalau Korang semua ni cuba bayangkn yg Korang Semua ni mmg Betul2 berada di tmpt Aku skrng ni.Apa yg mmg Boleh korang semua ni mmg rasa2nya yg korang semua mmg rasa ni nnti yg mmg akn Boleh cuba dpt merasakn sesuatu yg Perkara2 semua ni nnti mmg akn menjadi Kenyataan in Real life Reality & Korang rasanya nnti apa yg korang semua mmg akn buat nnti.Bg Aku skrng ini mmg Aku nk kena sangat2 tahu Korang Semua ni punya Jawapan Secepat Yg Mungkin ASAP.

Hackers007 replied at 12-1-2019 01:19 AM
Wei Korang Semua dkt Forum Gossip nk tahu X yg Aku ni mmg sbnrnya ada cerita yg mmg paling tergempak ...

Ko budak darjah berapa? Ko pandai menulis ke tak? Ko tulis bagi betul,ada koma, ada titik bagi betul dulu baru orang percaya ko ni hackers -_-

Wei Korang Semua dkt Forum Gossip nk tahu X yg Aku ni mmg sbnrnya ada cerita yg mmg paling tergempak ...

Drpd citer ko ni...elok la kalau dorang berjodohan...sekufu. Yg ko sakit hati sgt kenapa? Ko ex gf si syed tu ke? Btw...kat sekolah ada belajar punctuation tak dik? Pening aku baca komen ko ni

Wei Korang Semua dkt Forum Gossip ni mmg nk tahu X yg Aku ni sbnrnya mmg ada cerita yg mmg paling te ...

baca komen ko ni buat aku sakit ati..bkn sakit ati psl pembongkaran ko tu..tp sakit ati sbb aku lgsg x phm apa yg ko cuba nk sampaikan..nk kata ko guna google translate pon bkn..ke ko taip sambil mabuk ketum