CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

"Suami Hipokrit Dan Kaki Betina!"- Tauke Jambu Dan Isteri Gaduh Besar?

Melalui pemerhatian akak juga,lelaki yg kaki betina ni mmg takkan pernah insaf.Datang lah bini cantik taraf mana sekali pun lelaki mcm ni ttp akan curang. Jantan sejenis ni mudah jatuh cinta dan seronok bila ada perhubungan dgn org ketiga begitu. Berasa diri good looking dan menjadi dambaan semua wanita walaupun hausss sgt mukanya. Bagus la sultan melaka dah sedarkan heols hanyalah berwajah tikus bendang..kot la selama ni duk prasan handsome. Kaum wanita semua,selidik dahulu ya bakal suami tu kalau terkena dgn kaki betina,mmg hidup berendam air mata la.Baik siasat betul2 sblm kawen.

cam forummer atas tu cakap, aku nak sentuh pasal fizikal orang ni aku pun tak selawo mana. Tapi dalam pada orang yg kureng lawa sure ada yg special tu yg buat opposite sex attracted to them.

TAPI..... agak agak lah wahai sang wanita. Walaupun jenis tak memilih paras rupa, selidik dan pilih lah tingkah laku dia. Kalaupun dia is a doctor, lawyer, professor. Tu semua suatu pekerjaan. Tapi perilaku ni kena bagi extra lagi attention.

Jangan main kaut je jantan yg on the surface nampak OK. Be smart. Da nak masok 2020 ni.

pumpkinpatch replied at 7-1-2019 07:27 AM
cam forummer atas tu cakap, aku nak sentuh pasal fizikal orang ni aku pun tak selawo mana. Tapi dala ...

setuju dgn pandangan uol

kann.. susah these days. Aku nak cakap lelebeh pun payau cos aku ada anak dara.Takot terkena kat batang hidung sendirik.

Tapi semua ni bukan ke common sense. Bila jantan tu sendiri mengayat manis kat kita, aku otomatik da pikir... lain macam jer ni.

doubleA replied at 4-1-2019 06:50 PM
Iols tertengok ig live toke ni dok marah2 cakap konspirasi nak jatuhkan dia. Dan dia cakap sikit pas ...

konspirasi la konon,

org jenis dia bila dah buat salah, akan divert kesalahan kt orang lain, untuk alih perhatian..

iq dia mmg jenis  rendah

pumpkinpatch replied at 7-1-2019 07:50 AM
kann.. susah these days. Aku nak cakap lelebeh pun payau cos aku ada anak dara.Takot terkena kat b ...

Ayat mesti power rangers gitu

Follow Us
abadi84 replied at 6-1-2019 08:53 PM
Tak acilah gambar edika yusof mse mude hihihi

takpe sbb edika yusof tua pon tetap bertiang jauh ensem dia dari taukeh ni.. boo tauke!!

am2020 replied at 6-1-2019 02:07 AM
Lelaki tulen mmg kaki betina dan hipokrit...cuma berani dan x berani tunjuk jer...tp aku rasa pompua ...

mak awak asal lelaki ke? transgender?

dua_chzy replied at 5-1-2019 08:02 PM
Khuenst! If Jerin boleh diboikot mengapa tidak jantan hudoh ni!

iols memang dah lama boikot semua pelawak kat msia ni lagi2 jantan ni dgn shahrol shiro tu
shahrol shiro tu pun ada bad record kan

Pada aku la...maaflah org pempuan ye...bila yg dah masuk 30 tak kawin dah mula gelabah. Sapa datang ayat sikit ok terus kawin. Ada tu lansung tak dapat restu mak bapak. Bila karma, yg laki kena tangkap jd pusher dadah, anak OKU, diri sendiri kena sumbat dalam penjara sementara nak tunggu perbicaraan..semua tu sebab apa. Sebab cinta buta.
Main terima je laki.....jenis laki malas sembahyang pun gasaklah..asal org keliling nampak dah kahwin. Jadi masalah, dah satu keja aku nak naik mahkamah tengok perbicaraan, kena p penjara sebab nak dapatkan tandangan staf pempuan yg terpedaya cinta buta. Nasib baik laki tu mengaku dadah tu dia punya. Selamat la bini dari ke tali gantung.
Nasib bini tokey masih baik sebenarnya.

tauke nie, ce bayangkan dia dgn rirut . baut perangai mcm nie comfirm tak boleh carik makan dah

sranua replied at 7-1-2019 12:16 PM
Pada aku la...maaflah org pempuan ye...bila yg dah masuk 30 tak kawin dah mula gelabah. Sapa datang  ...

Maaflah nk ckp ye..sila luaskan pergaulan..

sranua replied at 7-1-2019 04:16 AM
Pada aku la...maaflah org pempuan ye...bila yg dah masuk 30 tak kawin dah mula gelabah. Sapa datang  ...

bini tokey ni dah 30an ke sis?

kesian..baru sethaun lebih kawen.

kene setepek selayaknya dihencap khuennnnn

NurAlia14 replied at 7-1-2019 01:10 PM
Maaflah nk ckp ye..sila luaskan pergaulan..

Kes betul sis....nak bergaul apa lg. Sy doakan yg dalam ni....nak kahwin carilah lelaki betul-betul.

NurAlia14 replied at 6-1-2019 10:56 PM
Die siap nk saman lg sultan melaka tu..nmpknye terkesan btl kali ni..

terasa sgt la tu psl muka pecah rumah vs muka hemsem hahahhaha..

booooooooo tauge eh tauke..boooooo

sranua replied at 7-1-2019 12:16 PM

maaf ye tak semua wanita  begitu ye. iolss nie haa, umur nak masuk 37 tahun rilek jer tak kawin. biarlah di gelar andartu or tak laku . dari pada ter kawin ngan jantan keparat cam tokey jambu nie tak pasal2 menanggung beban  zahir dan batin.  sekadar pendapat sahaja .  ramai antara kawan2 i kat opis nie haa, mengamal kan konsep asal berlaki . in the end , laki `makan luar` , bini nya yg merana.

You betul...ada yg bijak dan tak kahwin..pursue PhD...labih baiklah dari merana pikir suami buat hal. Dan seronok diorang happy dapat keluar oversea sama-sama. pergi Turki, London, Europe....Kalau mak ayah masih ada berbakti dgn org tua. Ada jugak one guy kat my dept. Tak kahwin sebab nak jaga ibunya...awal tahun lepas ibunya meninggal dan this guy pun tahun depan nak pencen. Dia pun tak payah nk pening kepala nak layan kerenah wifey.

abadi84 replied at 6-1-2019 08:53 PM
Tak acilah gambar edika yusof mse mude hihihi

edika yusof skang pun kacak uols.. walaupun botak.
anak meols satu sekolah dengan anak heols... tahun lepas ade beberapa kali jumpa kat sekolah.
skang anak dia dah naik menengah... tak nampak dah.