CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: KoSe

NoRaNiZa IdRIs:SaWo MaTaNG: Tahniah ] Persembahan Terbaik AJL04

Originally posted by burung_pungguk at 11-10-2004 12:46:

lagi sekali kau berjaya buat aku jeles!!!..:geram::geram::geram:

apa2 pun tqs sebab sampaikan salm aku...:hug:

hehe

takpelah ko pun betapa kat atas gunung tu macam mana nak join yek...

haritu MI dapatlah tengok live yer?

lagu HATINYA TAK TAHAN berada pada kedudukan ke-2 dalam carta MTV BOOM..

boleh check kat

www.mtvasia.com.

congrates kak ani

HATINYA TAK TAHAN dah 2 minggu menjadi juara CARTA MTV BOOM..

http://www.mtvasia.com/Onair/boom.htm

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

ni gambo kak ani bersama award LAGU GLOBAL PILIHAN AE04..

semalam kitaorg berbuka bersama kak ani di sebuah restoren di TTDI..

kak ani bergegas dari melaka jam 5 petang(waktu habis kerja)...padahal dia boleh keluar awal tapi kak ani adalah seorang yang mempunyai disiplin diri yang amat tinggi...

kak ani sampai selepas 5 minit waktu berbuka poser...(kitaorg dah makan dulu..hehehe)...

yang bestnya kak ani yang belanja kitaorg dan juga penari2 n org kuat kak ani....banyak perkara yg diperbualkan...pasal SAWO MATANG , aktiviti kak ani dan juga research kak ani utk next album...

dalam pukul 9 kak ani mengajak kitaorg pergi ke studio rakaman di PJ untuk recording lagu raya khas utk TV3...so, kitaorg dengan excitednya pergi ikut kak ani masuk studio dan dapat lihat dgn mata sendiri bagaimana recording lagu dijalankan...sore kak ani memang best...kak ani record lagu RAJUK RINDU dari album SAWO MATANG dalam versi HARI RAYA berjol RAJUK RINDU DI AIDILFITRI...lagu tersebut khas utk program MELODI RAYA dan SAMPAIKAN SYAWAL TV3 pada malam hari raya...

dalam pukul 10 kitaorg meminta izin utk pulang ke rumah sebab kenalah tido nak bangun pagi pegi kerja...

selepas itu kak ani ke office dia dan pulang semula ke MELAKA malam itu juga...

p/s best sangat...tak semua org mendapat peluang bersama artis fav. mereka di dalam studio rakaman...

Originally posted by KoSe at 27-10-2004 09:01 AM:
semalam kitaorg berbuka bersama kak ani di sebuah restoren di TTDI..

kak ani bergegas dari melaka jam 5 petang(waktu habis kerja)...padahal dia boleh keluar awal tapi kak ani adalah seorang yang ...

Tak sembahyang Maghrib ker? :lebai: :lebai: :lebai:

Jangan tipu.....banyak mata yang memandang tau....

Follow Us
bestnya...minggu depan nak pergi berbuka lagi ngan kak ani..

Kose, dah tanya ke persiapan Kak Ani untuk semi-final MM19 nanti? Kalau belum tanya, jangan lupa tanya. Kim salam sekali.

Originally posted by Rhyno at 29-10-2004 18:03:
Kose, dah tanya ke persiapan Kak Ani untuk semi-final MM19 nanti? Kalau belum tanya, jangan lupa tanya. Kim salam sekali.

penari2 kak ani kat mlk dah pun memulakan latihan utk semi final nanti..
menurut kak ani diorg akan perform step2 baru utk lagu ni..

harap2...meletops performance kak ani that day nanti..

ok, nanti sy kim salam..don wori..

Single kedua kak ani Sama Tak Serupa, sgt unik dan sedap sekali..kalau ezlynn dan dato m.daud kilau ada lagu pening....Lagu Sama Tak Serupa dari kak ani dan david arumugam(alleycats) juga tidak kurang hebatnya...:tq:

Originally posted by parwana at 15-12-2004 17:17:
Single kedua kak ani Sama Tak Serupa, sgt unik dan sedap sekali..kalau ezlynn dan dato m.daud kilau ada lagu pening....Lagu Sama Tak Serupa dari kak ani dan david arumugam(alleycats) juga tidak kur ...

betul tu..lagu tu memang best..tapi menurut kak ani lagu tersebut tidak dapat bertanding di JL nanti..tetapi lagu AYUH JURAGAN dan RAJUK RINDU yg akan masuk bertanding utk JL tahun depan..

Originally posted by KoSe at 16-12-2004 09:33 AM:

betul tu..lagu tu memang best..tapi menurut kak ani lagu tersebut tidak dapat bertanding di JL nanti..tetapi lagu AYUH JURAGAN dan RAJUK RINDU yg akan masuk bertanding utk JL tahun depan..

tak kisah lagu mana...jgn penting kita support kak ani kat MM & AJL...

" ayuh juragan semua, kiter support kak ani...:bgrin:"

Originally posted by burung_pungguk at 16-12-2004 09:52:

tak kisah lagu mana...jgn penting kita support kak ani kat MM & AJL...

" ayuh juragan semua, kiter support kak ani...:bgrin:"

ko suka tak lagu AYUH JURAGAN?

kat radio malaysia KL dah fofular lagu ni dan juga RAJUK RINDU..tqs to DJ2 RMKL...

Originally posted by KoSe at 16-12-2004 10:32 AM:

ko suka tak lagu AYUH JURAGAN?

kat radio malaysia KL dah fofular lagu ni dan juga RAJUK RINDU..tqs to DJ2 RMKL...

suka gak...masa raya ari tu kak ani nyanyi lagu rajuk rindu kat MHI...tapi versi raya ler...

KOSE, cam ner persiapan kak ani utk AJL 19...? ko dah risik ke blom ???...dia nak pakai extra tak??? bleh kiter offer diri...:bgrin:

Originally posted by burung_pungguk at 16-12-2004 11:10:

suka gak...masa raya ari tu kak ani nyanyi lagu rajuk rindu kat MHI...tapi versi raya ler...

KOSE, cam ner persiapan kak ani utk AJL 19...? ko dah risik ke blom ???...dia nak pakai extra tak ...

ko pandai menari ker nak jadi xtra? hehehe..penari kak ani semua teror sangat menari...aku ni hanya mampu tengok n kagum ngan tarian mrk tu?

masa semi tu kak ani memang ada kata nak tumpukan hanya pada vokal jer..tarian penari latar tu memang step yg diorg perform setiap hujung kat tmn mini tu...

utk JL nanti memang kak ani akan berbuat sesuatu..abg fareez yg banyak uruskan persiapan utk final nanti...aku pun taknak korek sangat sebab takut tak surpriselah plak...

p/s RAJUK RINDU raya tu liriknya diedit skit oleh AHMAD FEDTRI YAHYA..hehe..depan aku dia edit lirik tu..kejap jer dah siap dan terhasillah lagu RAJUK RINDU DI AIDILFITRI tu...dan yg bestnya kitaorg ikut kak ani masuk studio utk rakam that song..(brapa banyak kali aku nak citer..hehehe)

Originally posted by KoSe at 16-12-2004 12:00 PM:

ko pandai menari ker nak jadi xtra? hehehe..penari kak ani semua teror sangat menari...aku ni hanya mampu tengok n kagum ngan tarian mrk tu?

masa semi tu kak ani memang ada kata nak tumpukan ...

nak kata pandai tu, kira OK la jgk...hehehe...ala, kita amik part pegang tombak sudah ler..janji masuk TV...:bgrin:

tak yah citer pepanjang pasal persiapan AJL kat sini...nanti ada yg curi idea plak...hal ni pernah berlaku dulu, kan??? konsep persembahan diaorg sama ngan kak ani...sapa artis tu??? ko kena tanya kak ani..dia sure tau...:bgrin:

tak per kose, ko citer 1001 malam pun aku tak kisah..:bgrin:

Originally posted by burung_pungguk at 16-12-2004 12:20:

nak kata pandai tu, kira OK la jgk...hehehe...ala, kita amik part pegang tombak sudah ler..janji masuk TV...:bgrin:

tak yah citer pepanjang pasal persiapan AJL kat sini...nanti ada yg curi i ...

ko pandai menari yek? kelas gitu..aku ni kalau menari..ko letak tiang kat sebelah aku ko dah takleh bezakan mana satu org mana satu tiang..hehehe..
takutlah masuk TV..harus terspoil nanti show tu..hehehehe

ko pandai buat lagu tak? kak ani memang suka kalau ada fan yg pandai buat lagu...utk tahun depan kak ani akan buat album berteraskan GAMELAN PAHANG..sekarang ni selain persiapan utk AJL kak ani sibuk buat homework utk album baru nanti yg disponsor oleh KERAJAAN NEGERI PAHANG...haritu dia ada tanya kitaorg pasal cipta lagu nie...aku memang tak pandai..kalau ko boleh buat lagu yg best..bagitahulah..mana tahu ada rezeki nama ko terlist dalam album baru kak ani nanti..hehehe

Originally posted by KoSe at 16-12-2004 01:49 PM:

ko pandai menari yek? kelas gitu..aku ni kalau menari..ko letak tiang kat sebelah aku ko dah takleh bezakan mana satu org mana satu tiang..hehehe..
takutlah masuk TV..harus terspoil nanti show ...

alahaiiiiiiiiiiiii!!!nyanyi pun sumbang mambang...pitching berterabur ke laut, ni kan pulak nak cipta lagu??? :bgrin:...kalau bab cipta lagu ni, aku awal2 lagi dah surrender...nak2 lagu etnik ni...lagi ler...ya ampun...:bgrin:

temui kak ani di PLAZA GURNEY, PENANG pada 19 DECEMBER 2004 pukul 2-00 hingga 5-00pm sempena ROAD SHOW AJL 19...RUFFEDGE & SYURA pun turut serta...

jumpa di sana sini sinunnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!

baca paper aritu....album baru kak ani kuar tahun depan.start recording bulan 2 kalo tak silap...album tu ada 16 lagu...album berkembar,satu album utk muzik gamelan pahang, satu album lagu fusion etnik...yg menariknye,antara komposer yg contribute dlm album akan datang ni termasuk le m.nasir & cat ruffedge..pastu kak ani nak ajak anuar zain dgn sapa ntah lagi orang artis tu berduet..bagus2

nak wat album gamelan...interesting..setau aku 1 je album gamelan penah kuar kt pasaran, tu pun album instrumental,tahun bile ntah...aku pun tau gak sket2 pasal gamelan nih...bonang,saron,baron,peking,kempul,kendung...hahahaha...

mmg menarik album akan datang nih