CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

Gara-Gara Video Tunjal Kepala, Aliff Syukri Terpaksa Pulangkan Qayyum Kepada Ibu

tikusmontok replied at 13-3-2019 02:56 PM
ntah la.kengkdg tgk mcm byk menipu jer. satu contoh pak arab suap nasi arab kat budak tu, caption  ...

Owh..ingat2 dia ada update dlu..nmpk mcm nasi bungkus tp just fikir maybe dia masak dkt rumah lain kot (fikir laki bini xkahwin duk asing2) tue yg mcm nasi bungkus

Izaabelle replied at 13-3-2019 09:46 AM
Mcm tu lah klau nak ambik ank angkat ada proper docs ni ambik kerna kesian(kes luth)abis bila jadi ...

Entah la nok.. pngajaran utk 2-2 pihak n utk kta semua.. jgn sewenang wt hbgan haram smpai klua anak.. pas2 gan alasan xmampu senang je bagi anak kt org...sebelah sana plak.. jgnlah sewenang2nya percaya org bulat2.. ambik anak atas alasan kesian..xd background check.. so kita ambik pngajaran.. dr isu ni bru byk jgk ak dpat maklumat sal adoption..

aini_peza replied at 13-3-2019 04:05 PM
Ntahnlah cakap lah apa pun.. Aku mmg xboleh nak bersangka baik dengan mak si yom ni.. Hari dia amik  ...

Weh apasal ig dia dh xd?

jointhecurse replied at 13-3-2019 05:28 PM
Weh apasal ig dia dh xd?

Ada je ..nama je dah tukar..ke ko kene blok

aini_peza replied at 13-3-2019 05:47 PM
Ada je ..nama je dah tukar..ke ko kene blok

Nama pa.. tah ak follow xberkutik apa pn.. diam ja

jointhecurse replied at 13-3-2019 05:59 PM

Luthali rasanya

Follow Us
jointhecurse replied at 13-3-2019 05:59 PM

Xkan tak keluar feed weh..  Mesti ada kalau ko follow kan..

lola replied at 13-3-2019 06:10 PM
Luthali rasanya

Rasa luth ali benda tah

aini_peza replied at 13-3-2019 08:34 PM
Xkan tak keluar feed weh..  Mesti ada kalau ko follow kan..

Selalu klua.. ak igt dia deactivate...klo dia block pn xpa.. xd effect pn kat ak..hahah

jointhecurse replied at 13-3-2019 10:56 PM
Selalu klua.. ak igt dia deactivate...klo dia block pn xpa.. xd effect pn kat ak..hahah

Mmg xde effect pun..lainlah ko onni onty ontu aunty yang baik hati selalu puji melambung dan pemurah ..terus ko jadi vvip.. Takpelah xpenting pun..

aini_peza replied at 14-3-2019 08:13 AM
Mmg xde effect pun..lainlah ko onni onty ontu aunty yang baik hati selalu puji melambung dan pemur ...

Haha.. ak follow awal2 dlu nk tgk la apa jd gan bdak tu.. ok ke idok.. yela la dok gan alip asyk nangis je.. dok gan mak dia ok ke..tgk cm ok.. bguslah.. hopefully nasib bdak tu terbela smpai dia besaq.. jgn awal2 ni ja sbb tengah jd perhatian ramai.. dh suam2 kuku.. bdak tu terbiar.. nauzubillah..

jointhecurse replied at 14-3-2019 08:18 AM
Haha.. ak follow awal2 dlu nk tgk la apa jd gan bdak tu.. ok ke idok.. yela la dok gan alip asyk n ...

Samalah aku.. Kita doakan yg baik2 je buat yom ..kesian budak tu tak tau apa mcm bola.. Aku dulu geram gak ngan toklip ngan datin sebab xpertahankan si yom tu.. Sekarang aku rasa mangsa sebenar adalah si yom yg putih bersih tak tau apa tu.. Harap nasib dia terbela sampai besar dan dia x malu jadi anak luar nikah..adik bersepah2 .. Sian lah weh..

aini_peza replied at 14-3-2019 09:44 AM
Samalah aku.. Kita doakan yg baik2 je buat yom ..kesian budak tu tak tau apa mcm bola.. Aku dulu g ...

Betul tue..tue la cuba takut bila dh besar bercinta dgn adik sendiri..mintak di jauhkan..

aini_peza replied at 14-3-2019 09:44 AM
Samalah aku.. Kita doakan yg baik2 je buat yom ..kesian budak tu tak tau apa mcm bola.. Aku dulu g ...

hopefully budak tu besar n kebal la hati dia sebab kebanyakan org tau taraf dia atas sbb "kesilapan" or pilihan tak berapa cerdik mak dia.. tmbah2 bdak2 nakal..mngejek ke buli..jauh plak ak pk..xpala..pndai2 la mak pak dia didik dia

Edited by tikusmontok at 15-3-2019 03:50 PM
jointhecurse replied at 14-3-2019 08:18 AM
Haha.. ak follow awal2 dlu nk tgk la apa jd gan bdak tu.. ok ke idok.. yela la dok gan alip asyk n ...

ok sangat hidupnya sekarang..ramai onty onny yg belas. rumah pun ada yg hadiahkan.

luthali_alhaq Rumah ni pun orang hadiahkn untuk anak saya 😊 berbaik sangka dgn Allah, Allah bantu dlm pelbagai cara. Rezeki anak saya. Klau asyik berburuk sangka dgn orang, rezeki pun susah masuk😊 Alhamdulillah. Orang susah xkn selamanya susah, dan yg senang tak akan selamanya senang. Semua dari Allah. Allah yg bagi dan Allah boleh rentap bila2 masa sahaja. Skrg saya bersyukur dan menikmati sahaja 😊

nrl_jannebukan nak kata apa lah kan.. bukan dengki.. sy sendiri pernah nmpk mak luth ni kat luar.. sy pun piker die mcm ibu ibu normal.. rupanya.. malam2 bawak luth jalan pasar karat.. ramai dgn kengkawan.. baju ketat2.. cara bercakap pun..siap dengar dialog dorang bebual.. maaf lah ye.. mmg acc ni pelik.. mcm nak sesuatu..

luthali_alhaq@nrl_janne pasti ke itu saya. Awk kenal saya ke?  Kata ramai. Mcm mana boleh kenal saya?  So klau ibu normal tu mcm mana ye?  Boleh jelaskn. Rasanya ramai selebriti yg dah ada ank berpakaian ketat sexy dan sebgainya. So mereka semua bukn ibu normal ke?  Boleh terangkan mcm mana ibu yg normal?

masih cikcurkah mak yom tu?

tikusmontok replied at 15-3-2019 03:47 PM
ok sangat hidupnya sekarang..ramai onty onny yg belas. rumah pun ada yg hadiahkan.

lu ...

Wow baik nya hati org tu hadiah kan ulgan hadiah kan condo mewah dekat dgn laut wow terkesima makk

Bersangka baik org kaya jutawan arab bagi ni alhamdullilah

Masih ada org yg baik hati kt dunia ni

mixed replied at 15-3-2019 04:14 PM
Wow baik nya hati org tu hadiah kan ulgan hadiah kan condo mewah dekat dgn laut wow terkesima makk ...

hebat kan...terkesima jugak ni.

tikusmontok replied at 15-3-2019 03:47 PM

lu ...

Wahhhh..mak nya pun tau menikmati sahaja..

OsHiN_hOnEy replied at 11-3-2019 03:36 PM
Overwhelmed, but wanting more
Peterson has seen several women in her practice who’ve been overw ...

Kt luar sana xpe lah diorg bkn islam..yg siti suriani ke apa nm mak yom..dh sah2 nama islam..tp berzina mcm anjing/kucing..beranak mcm teran berak..mkin meramaikn umat yg xde nasab..anak2 lh kasihan..dah tahu kaki kongkek pakailah kondom xpun ikat terus pernakn tu...aku xleh nk bygkn bila yom besar esok2 nk bangga ke mcm mn dgn ig yg mak dia buat skrg ni..

aini_peza replied at 13-3-2019 04:05 PM
Ntahnlah cakap lah apa pun.. Aku mmg xboleh nak bersangka baik dengan mak si yom ni.. Hari dia amik  ...

Dah jadi suci murni sbb dia post quote dr pu mn ntah ttg taubat,..org kalau taubat xde nk war2 kan 1dunia.duk diam2 beribadat senyap2..hrp2 lps ni xde nk beranak lg..lain la dia betul2 nikah.