CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 36305|Reply: 152

"Saya Akan Komen Kalau Pihak Sana Bagi Kenyataan" - Ada Apa Dengan Jan

"Kalau rasa nak tengok, silakan. Mungkin tak sehebat yang diharapkan dan tak semudah untuk sis menyiapkan kerana tak semua jasa akan dikenang."

Ramai netizen yang menganggap posting Sheila Rusly baru-baru ini sebagai sindiran kepada aktres Janna Nick.

Kredit foto: IG Sheila Rusly

Janna bagaimanapun enggan memberi sebarang komen kerana menghormati produser terbabit dan syarikat penerbitan JS Pictures Sdn Bhd selain banyak terhutang budi dengan mereka.

"Apa yang boleh saya katakan, saya menganggap Sis Sheila dan Papa Jinggo sebagai orang yang sangat terhormat dalam industri seni dan saya tak layak nak komen apa-apa," kata Nurul Jannah Muner kepada mStar Online.

Kredit foto: IG Janna Nick

Katanya lagi, Sheila tidak memberi sebarang reaksi negatif ketika ditanyakan mengenai statusnya yang mencetuskan spekulasi itu.

Namun, Janna berkata dia akan mengulas lanjut tentang spekulasi hubungannya dengan produser itu sekiranya pihak Sheila tampil memberi sebarang kenyataan mengenainya.

"Saya hanya akan mengulas lanjut kalau pihak sana bagi kenyataan," ujarnya.

Kenyataan Janna tu macam betul ada sesuatu saja berlaku di antara mereka. Anda rasa sebab apa? - CARI

Rate

1

xpyah layan la dorang berdua ni pdahal marketing nk promot drama sendu nan tgkap muat tu

chicozinn replied at 20-2-2019 10:47 AM
xpyah layan la dorang berdua ni pdahal marketing nk promot drama sendu nan tgkap muat tu

I setuju. Citer tu agak sendu. Tgk x sampai 3 minit pun

Edited by dekmieDandy at 20-2-2019 09:17 AM

menyampah betul tengok cerita tu

kamera dia dari start sampai habis gegar je

xde stabilizer ke apa

Arwah mak iols dulu selalu pesan jangan rapat baik sangat ngan orang sampai tahap bleh tidur sebantal.

Kita kawan biasa2 je ngan semua orang tak perlu kerap berjumpa tak perlu tiap masa nak sembang borak jumpa sekali sekala je barulah tak rasa boring dan byk menda boleh sembang.
Bila dah rapat sgt setiap masa berkepit percaya lah akan mula ade isu itu ini yg boleh merenggangkn hubungan.
Ibarat anak menantu lah kalau duk berjauhan  elok je hubungan  tapi kalau duk dekat serumah hurmmm paham2 la sendiri.

Bukan nak cakap apa lah masing2 mulut boleh tahan..... Janna nick ni pun berkawan pun dgn orang2 yg mulut lancang!

Follow Us
Suchi replied at 20-2-2019 10:55 AM
Arwah mak iols dulu selalu pesan jangan rapat baik sangat ngan orang sampai tahap bleh tidur sebanta ...

betul pesan arwah mak chuols tu
toksah rapat sangat dgn org sbb sok2 org tu lah yg akan tikam kita
sebab dia tau segala rahsia kita
pada2 sudeh...

la ni janna dok baik dgn erma kan

aku baca caption sis tu, takde terfikir ade kaitan apa2 ngan janna... mcm mana diorg leh kaitkan janna ..?

Suchi replied at 20-2-2019 10:55 AM
Arwah mak iols dulu selalu pesan jangan rapat baik sangat ngan orang sampai tahap bleh tidur sebanta ...

betul tu..tak salah nak rapat dan berbaik dgn org..tapi biarlah berpada pada...

drama sis makin bosan..lakonan jannah ala2 kontrol macho..sekian

mnyampah tgk rmbut kejung zana. mcm bdk bodoh je. naseb dh bt scene potong rmbut

"Apa yang boleh saya katakan, saya menganggap Sis Sheila dan Papa Jinggo sebagai orang yang sangat terhormat dalam industri seni dan saya tak layak nak komen apa-apa," kata Nurul Jannah Muner kepada mStar Online.

gituh SANGAT TERHORMAT katanya makan dalam yach.. selayaknyalah buat pasangan yg fefeeling sangat terhormat ni mohon kambus dlm bakul sampah

Udah2 ler tu,boring tgk asyik2 pasal hal sindir menyindir. Promote je lah drama tu elok2,kalau nak gaduh sgt,gaduh belakang2,tak payah nak gaduh kat socmed

Suchi: Arwah mak iols dulu selalu pesan jangan rapat baik sangat ngan orang sampai tahap bleh tidur sebantal.Kita kawan biasa2 je ngan semua orang tak perlu  ...

Betul sangat. Lecture i nasihat yang sama, kebetulan dlm kelas ada 2org ni rapat sangat. tup tup dok jauh2 pulak.

cikgojesss replied at 20-2-2019 12:48 PM
"Apa yang boleh saya katakan, saya menganggap Sis Sheila dan Papa Jinggo sebagai orang yang sangat t ...

sangat terhormat tu ada dua makna
1. HORMAT -iklas la dr hati  jannah

2. terhormat- nak sgt org hormat kenang jasa deols
mmg jenis kaki sentap, mengungkit lakibini minta org hormat deols  

good job jannah

Suchi: Arwah mak iols dulu selalu pesan jangan rapat baik sangat ngan orang sampai tahap bleh tidur sebantal.Kita kawan biasa2 je ngan semua orang tak perlu  ...

Dia mcm adik beradik lah.. kalau duduk setumah jumpa hari2 mesti asyik nk gaduh, kecil hati.. benda kecik pon boleh jd besar..
Berbanding dgn adik beradim yg duduk jauh2. Bila berkumpul time raya kan seronok je bersembang2.

worth it ke u gais tgk drama ni? sbb iols baca review kat twitter condemn kaw2 drama ni, terbantut jap lah niat meols tu nak tgk

Hhhmmmmmm......

dekmieDandy replied at 20-2-2019 10:53 AM
menyampah betul yengok cerita tu

kamera dia dari start sampai habis gegar je

Komen u buat i nak tengok malam ni betui ke dak.. hahaha! Kalau betui.. siap sedia hencapan untuk cerita ini! Awas!