CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

"Macam Dia Seorang Je Ada Suami, Menyampah!"-Fazura Kena Sindir

I ok je pasangan ni. Suke tengok sebab dua dua elok. Tapi diorang pon jarang tayang sweet mweet melainkan kalau diorang g bercuti atau ada event sesama. Ok la tu. Dulu i suka aeril wawa tapi dah kerjanye menari tak sudah sudah untuk kekal relevan terus menyampah dan unfollow terus. Lagi satu zahirah ngn aiman. Dulu suka gak tapi macam try hard sangat nak jadi power couple. Belum lagi dengan hashtag bbnu nye seperti irapunye lah zahirAHlah. Terus menyampah.

bertabahlaaaaaaaaa

Klu i jadi faz pon dgn bahagia nya i tayang. Hehe

fushimi replied at 19-3-2019 01:00 PM
dah laki sheols kacak bergaya ofcos sheols tayang

Aku makin yakin oang mesia mmg mental n makin ramai mental bila baca komen ko!
Yg tak tayang tu tak kacak ler ye?

So klo kacak ..tayang..nk buat pe? Pelabur asing meluru masuk mesia? Musang King jatuh rege?

Sengal ya robbi.. camni ke otak pmpuan mesia? Tayang laki..tayang bini..tayang anok gitu gini..semua nk tayang..sooooo low lah ok..so inferior..sakit jiwa sebeno nya..kecik kecik minum susu lembu dari sepatutnya susu ibu ni ler jadi nya

Saya sebeno nya maleh layan bab ni seme tapi tgk kan MENTALITY korang sme ni
..tatau lah nasib anak cucu cicit korang nanti..tuhan je tau tapi kita reap besok apa kita sow today..okkkk?

biarlah suda halal jg.lain lah yg blm halal tu mengalahkan yg dah kawin..
tanpa rasa malu..hehehehe

Itu je la modal nak popular .aksi garitt dari couple ni ...esok2 ada masalah diam lahhh

Follow Us
Ramainya bangang xbaca berita smpai habis. Dah ckp kan kwn faz saja usik. Xpsal2 haters faz kene tuduh

Nape gambar kat atas kapal tu mcm bukan patah? Tekezut sistur mcm muka org lain atau dah gemok.. sbb tak ensem naw.. makcik paz tu confirm la diakan? Sbb nampak kertu.

Laaa kiss cmtu pun aksi garit ke.. Kahkah... Butthurt plak.. Theols blanje yg suka tgk... Yg menyampah tu tkyah tgk... Ape susah.. Garit la. Ape laa.. Belum bg comolot tu..video baring2 bagai.. Ha mahu bergegarrrr! Tak tau plak kiss pipi pasangan halal tu tanda garit... Jgn tunjuk sgt diri tu menderita terseksa tgk org lain bahagia...

Laki faz merecik haruslah

Kemon tt.
Setakat gurau senda vee kimK pun chuols nk jadikan benang ke.

aiyoh.... dah macam tajuk Akbar2 picisan. title lain, isi kandungan lain. misleading.

si Vee tu sah2 mmg geng fattzura. Dia bukan perli pun. sekadar membahan manja. between friends.

btw, I used to be 1 of fattzura shippers. now, dah mellow byk laa. sebab masing2 dah halal. alhamdulillah. dolu2 remain Aku pun sama bersengkang mata mata depa shoot Kat Amsterdam. kakakakka. gigih refresh IG fattzura kot2 ada gmbar / video yg suwit muwit. siap follow IG2 shippers tegar.

now? semua Aku dah unfollow. termasuk fattzura sekali aku unfollow. kakakakkakaka

minat still minat. especially faz. tapi kekadang meluat gak sikit tgk ala terlebih sweet. kakakkaka. so - unfollow je laa. minat dari kejauhan sudah. but nowadays, dah ok dah depa. tak over cam masa memula kawen dulu. so - sangka baik je laa. depa over menggeletis sebab masa tu baru kawen. masih dalam tempoh hanimun. cam kita2 laa. baru kawen - semua nk tunjuk. kakakkakaka

and biarlaa depa sweet2 pun. dah sah2 halal. korang kalo mengeship retis yg blom halal, kemainnnnn. sawit laa, kencing manis laaa....

yg dah sah2 halal - korang kata gedik plak. tak payah tayang laa. split personality kah? kekekekke

kalo korang rasa menyampah - buat cam Aku. unfollow. tak sakit jiwa.

Entah laa, iols happy jaa nengok this couple loving doving.. And I always want to see moreeee
Satu kebahagiaan Okey bila tgk pasangan halal berbahagia.. Auto hati rasa sejukkk ajerr

Kenapala aku bole suka aksi2 pajura patah ni padahal aku bukan suka pajura pong. Adeh. Sweet sgt okeh. Nampak ikhlas sgt admire satu sama lain

ajinomotonosuga replied at 19-3-2019 11:06 PM
Aku makin yakin oang mesia mmg mental n makin ramai mental bila baca komen ko!
Yg tak tayang tu t ...

ada iols cakap kalau laki hodoh tak voleh tayang ke

dia macam ni kalau laki ko kacak kalau tayang sweet sweet mesti ramai ummah memuji

kalau laki tak kacak bergaya bini pulak muka sendu ko rasa ada ke orang nak puji

mesti orang cakap eeeeeeeeeeeeeee muka laki cam katak puru pun nak tayang

tajukkkk saje jerr khens

nak tunjuk happy bole..nk tunjuk bahagia pon bole cuma jgn keterlaluan dan asik nk tunjuk aje..bukan pe...masyarakat kita ni ada mcm2 perangai...takut org dengki je...

perpada2 lah... bile terlalu sanjung laki..kite bukan doa yg x elok...kita taktau lelaki ni perangai dia bolak balik..mane tahu tuhan nk uji.....

apepun aku doakan pasangan ni sentiasa bahagia...

suka tengok dorg, especially bila dorg keluar satu family...

Rasa nya jarang sangat kalo pasangan dah berkahwin nak tunjuk kemesraan dan manja2 kat luar. Selalunye perangai cam nie yang baru bercinta, memang sakan tunjuk kemesraan kat luar.

Ritu pi tesco, nampak pasangan melayu yang tak muda sangat. Lelaki lebih kurang 35++ tahun and perempuan hujung 20an or awal  30an. Mesra teramat mesra, pegang tangan, peluk2 dan yang tak boleh terima, ade ke gurau2 dalam tesco tue. Cam main kejar2.

Aku tak rasa dorang pasangan yang dah berkahwin. Rasa macam kekasih gelap pon ade. Dah lah time tue lunch hour. Aku tengok gelagat dorang pon rasa malu kot.

Tahun ni Fazura umur berapa?