CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3299|Reply: 8

SAYA SELESA DENGAN HAEL,TAK KISAH PEMINAT DOAKAN KE JENJANG PELAMIN - dayang nur

PENYANYI Dayang Nurfaizah tidak kisah jika ramai peminat terus mendoakan hubungannya dengan Hael Husaini diteruskan hingga ke jenjang pelamin suatu hari nanti.

Dayang, 37, berkata, dia sudah terlalu selesa dengan rakan duetnya menerusi lagu Haram itu, namun tetap menganggap Hael sebagai antara rakan artis paling rapat dengannya.

“Saya tahu ramai peminat doakan yang baik-baik. Saya lihat ia dari sudut positif. Apapun yang dikatakan mereka adalah untuk perkara terbaik untuk saya dan Hael.

“Saya juga anggap perkara ini adalah biasa kerana kami pun memang rapat dan selesa antara satu sama lain. Disebabkan itulah peminat pun susah untuk tidak bercakap mengenai kami.

“Apa yang saya boleh katakan Hael antara rakan duet paling serasi dengan saya setakat ini. Dia tahu melakukan apa saja ‘magik’ ketika kami membuat persembahan bersama,” katanya.

Dalam pada itu, penyanyi Lelaki Teragung ini belum ada sebarang projek baru untuk berduet dengan Hael selepas lagu Haram.

Dayang berkata, dia sebenarnya terbuka untuk berduet dengan sesiapa saja walaupun sekarang dia kelihatan lebih banyak menjayakan persembahan bersama Hael.

“Saya tidak pernah meletakkan sebarang jurang untuk berduet dengan mana-mana penyanyi lain. Sebenarnya saya sangat terbuka untuk menjalin kerjasama dengan sesiapa saja.

“Bagaimanapun, saya akan melihat secara terperinci adakah saya layak untuk berduet dengan artis itu atau tidak? Maklumlah, bukan semua lagu sesuai dengan kebolehan kita”

katanya.

Jambang tu tak sesuai dengan haelina. Bersungguh betul dia nak cover sexuality dia ke arah kaum adam tu.
Cuma acik2 je yg berharap setinggi gunung haelina di satukan dgn dayang norpaijah. Hakikatnya terang lagi bersuluh haelina tu gayah

jambang tu macam mana nak buat sis? nampak mcm lukis2 gitu je.. meols pun teringin gak nak ada jambang...mesti gojess

putehkundor replied at 21-5-2019 02:48 PM
jambang tu macam mana nak buat sis? nampak mcm lukis2 gitu je.. meols pun teringin gak nak ada jamba ...

mohon kakteh berimej woman di pagi syawal yach

hyie replied at 21-5-2019 03:02 PM
mohon kakteh berimej woman di pagi syawal yach

meols nak shaari amin yg mekapkan muka meols di pagi raya nanti....

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

adoii adik , dah 5 rumah topik ni kat sini dik. Tak apalah mungkin sini boleh versi kecaman

Follow Us
Dok sibuk gayah gayah so gayah tak boleh nak kahwin n cuba berubah ke? Yihhhh minda kelas kw sepuluh! Aaagitchewww

Betuila kata kawan mek.. Hael ni hauk kalu xdo spek mato...samo cam qiqiem.. Mungkin penyambung legasi panca sitara..   

putehkundor replied at 21-5-2019 02:48 PM
jambang tu macam mana nak buat sis? nampak mcm lukis2 gitu je.. meols pun teringin gak nak ada jamba ...

jambang ori bela sendiri teh.