CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: budgetMommy

[Pelbagai] Board pertama ku selepas register CARI

First bod gosip . Hahahahahaha . Senang nak cari sbb byk maklumat . Pastu kes norita samsuddin n khairina ahmad . Hehhehe

Rate

1

Board pertama family,suka baca pasal pengalaman forumer dekat masalah kekeluargaan.lepas tu tergerak nak minta pandangan forumer so buatlah topic yg ada kena mengena dgn diri sendiri.lebih byk kecaman dan kutukan diterima.

Nak join board tu jiwa kena kental sbb ada satu makhluk tu suka sangat kecam dan putar belit fakta.

Rate

1

Memang board gosip la tempat i bertenggek. Jadi silent reader dari tahun 2004. Tahun 2009 baru start register sbb udah main pagar2 pulak. Tp i tak rajin cari kredit sbb tu sedihh kredit i

Rate

1

Masuk Cari sbb nk baca gosip retis & kenamaan..dh few years jadi silent reader, ni baru nk berjinak2 komen

Rate

1

Sebelum dan masa awal2 register Cari guna ID lama: Board MPS
Terjebak baca MPS sebab dulu berkampung di hospital, jaga abah..dua bulan gitu.. Masa terluang agak banyak jadi saya suka baca thread MPS selain makan, tidur, tolong abah itu ini atau berbual dengan sesiapa di situ
Thread pertama yg membawa saya ke MPS kalau x silap ialah thread hotel berhantu. Dapat link dari google kalau x silap..lepastu terus terjebak

Rate

1

dulu i tak register forum pun.. just baca macam tu since kes kokpin-family kek-kes paan tu..
i start register sbb nk minta pendapat.. and lama-lama ketagih bod MPS pula.. sekarang ni bru nk explore semua board..

Rate

1

Follow Us
board mps.. masa tu memang follow semua cerita seram kat situ..seronok and feel baca cite seram orang..pastu board kerabat..then board gosip...

Rate

1

bod MPS sebab tred adik beradik adiya & arian
hahhahaa sampai dm dorang suh aktif balik tred tapi adiya kata tak menang tangan daa
pastu sbb tred damerung
sampai skang sunyi bak dilanggar garuda

Rate

1

Board gosip tempatan, gosip kenamaan hahaha..nmpk sgt pencinta gosip

achik lama dah mendaftar, bertahun lamanya sebb suka baca cerita2 hantu,paranormal dan seangkatan dengan nya..Board MPS kan?? Dulu2 masa lepas mendaftar, suka baca je..jadi silent reader gitu...x reti nak cari  credit pun...baca masa tgh bekfast & lunch kat opis..kat umah x penah bukak pun ...

tahun ni je achik start dok baca2 kat board lain sebb masa tu rasanya cerita2 hantu ni semua macam tak best ler polak...macam tepu je semua story kat situ...jadinya pi ler melawat kat board lain2..try la buat test2 yg depa bagi..rupernya boleh dapat credit...ooooo gitu rupernya ..biasalah orang tua...lambat pick up sikit....hahahahaaaa

Rate

1

Board pertama yang baca board gossip tapi silent reader je. Kemudian board pelancongan terutama benang haji dan umrah - hampir semua qatam baca. Terutama masa tu sedang tak banyak kerja, so asyik masuk forum aje. Lepas tu saya baca board MPS dan juga CI..

Rate

1

rupanya dah sepuluh tahun saya kat cari ni. kredit baru ciput ni.  masuk sini dulu sebab nak taw cerita erra fazira..bertenggek lah kat forum cari sinun.

Rate

1

i google bkenaan gossip kenamaan  sekali kuar cari ni.  i gigih mcari sbb family sendiri yg tlibat hahahahahhaha, tgk2 mmg ada thread khas! dok layan forum sekali tgk family member i pun ada sekali, kantoi!!!!! skrg i sorang jer aktif, tp sr jer kat thread yang sesekali akan naik if ada citer baru

Rate

1

Bod pertama yang dikenali bod mps sebab masa tu memang minat baca kisah seram n mistik. Lepas 2 tahun baru sign up id tapi jadi sr je sebab xpandai sgt nak berborak. Lepas tau ade thread berpagar n kene kumpul tacang, tem tu gigihlah ke bod sana-sini dgn usaha mengumpul tacang. Anyway, skang suke bod belia sebab suke mentakwil puisi, thread mod @seribulan xsilap. Sambil2 kumpul tacang, sambil2 tu belajar bahasa. Sambil menyelam minum air orang kata......heheee

Rate

1

I kdrama fans tegar dari zaman study, so 1st board adalah hiburan asian drama hihi.

Dah lama bila search2 gossip masuk link cari. Tapi tak pernah register. Tp semenjak kes besar kenamaan bekas org no 1 (yeke) negara tu. Semangat register & terus aktif nak panjat pagar serambi ler..sambil2 menyelam lepak2 board lain jugak..hehe

Rate

1

Edited by chocobozhere at 17-8-2019 07:37 AM

Dulu aku ada search something (rasanya pasal gosip) then google sajes aku cari malay forum! Pastu aku terus sangkut kat bod mps. Ada jugak aku bukak thread meluah perasaan kat cinta dan emosi dan jugak mps......pastu berapa tahun aku menyepi 3 tahun lebih kot pas abah aku meniggal aku down dan putus asa dgn diri sendiri. Ada thread aku bukak pun aku tak sempat sambung sebab aku tgh alami fasa kemurungan. Sekali dgn jobless time tu. Now dh active semula hidup aku pun dh complete sikit..ada anak.ada suami. Ada kerja......aku suka lepak forum ni sebab banyak info aku boleh baca cuma aku teringin sangat nak tahu sapa lagi kawan kawan aku yg join forum ni seperti aku sebab aku rasa aku sorg je dalam ni. Mcm kwn2 tak tahu pun kweujudan dia..heee...eh panjang lak aku tulis

Rate

1

I registered ngan CARI sebab AF, tapi, serious  tak ingat, which thread.

Jadi honor sebab rajin masuk dalam bod cerita seram plus ada jugak masuk dalam bod on sech kies tu..

pastuh stop jap as adik meninggal..  jadi silent reader jer nowadays..

Rate

1

Lepas register as forumer kt sini board pertama yg i baca is gosip artis tempatan dan para kenamaan..lepas tu asyik dok layan board MPS..sbb suka cerita2 seram yg di share kt situ dengan benda2 related with sejarah..forum cari ni memang lagi best dari blog2 sbb most of thread dari real life experience

Rate

1

Iols terjebak masa zaman kes lahad datu melalui rekemen kawan. Dia mmg register tapi iols tak register. Jadi bod yg iols baca first ialah isu semasa. Lepas kes lahad datu, iols SR mase kes kapatebang ilang. Iols register masa nak baca benang berpagar tapi mase tu noob, tak tau kena kumpul tacang dan tak tau camna nak kumpul tacang. Fastforward many years, iols nak baca psl misi kena bunuh. Tgk syok2 baca, ada ke patut mod pagar? So iols pun dgn secara tak sengaja terjumpe username and password lama, dan dari situ la start kumpul tacang sbb nak baca psl kes misi kena bunuh.
Iols post benang2 kat isu semasa tapi tacang sikit2 je dpt. Iols pun menjelajah kat bod2 lain tapi bod paranormal lagi sikit tacang diberi. Last2 byk merempan kat bod epistemologi sbb bod ni la yg paling byk bg tacang. Skang tgh kumpul tacang utk masuk istana lama pins mateen. Porumers kat situ klakar. Best. Bod ni best sbb bleh merepek2 dan dpt tacang free. La ni takat isu semasa, sejarah, bod lain iols SR je, jarang bersuara sumbang di situ. Kalau iols rajin dan banyak masa, iols teringin nak post benang kat bod sejarah walopon bkn utk dptkan tacang.

Nah mungee byk2 utk mod seribulan sbb slalu bg tacang byk.

Rate

1

Board pertama selepas register cari adalah board gosip artis. Masa tu seronok baca kisah Siti Nurhaliza vs Sharifah Aini.  Memang register nak baca forum tu.  Forumer pon masa tu best-best. Info memang tip top.   Pas tu bersungguh kutip kacang nak masuk benang tu bila mod memagari benang tersebut.

Rate

1