CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: Cari-Azza

"Kerusi, Helmet, Ampaian Baju Jadi Cop Parking. Bila Alih, Kita Yang Kena M

olee_77 replied at 3-10-2019 02:50 PM
terganggunye emosi sis... kalau ai... da pindah dah...

hihihi...InsyaAllah dear...doa2kan lah moga2 i dan suami murah rezeki.....memang ada plan nak pindah jugak......2 tahun lepas dah pasang iklan For Sale....susah sikit nak dapat buyer and kalau ada pun....minta harga rendah sgt....mcm x berbaloi nak jual.....lagipun nak pindah rumah pun perlukan modal kan.......

dinihari replied at 3-10-2019 03:02 PM
hihihi...InsyaAllah dear...doa2kan lah moga2 i dan suami murah rezeki.....memang ada plan nak pind ...

Ooo rumah sendiri ke.. Ingat rumah sewa..  tapi xleh imaginela umah sis ah camne.. Rumah taman ke..

dekmieDandy replied at 1-10-2019 10:48 AM
dekat rumah mak sedara aku orang tu siap letak gate parking tu, nak masuk guna remote lagi

negeri mana tu. Euwww

olee_77 replied at 3-10-2019 05:34 PM
Ooo rumah sendiri ke.. Ingat rumah sewa..  tapi xleh imaginela umah sis ah camne.. Rumah taman ke. ...

yes dear..rumah taman........rumah teres 2 tingkat berkembar....ada la dalam 7 buah rumah yg bersambung2....my house no.3 kira intermediate unit lah.......and my kawasan ni x leh buat pagar.....semua rumah x boleh buat pagar...melainkan ada sebab2 kukuh dan kena minta kebenaran pihak berkuasa tempatan....

Edited by olee_77 at 4-10-2019 10:56 AM
dinihari replied at 4-10-2019 08:53 AM
yes dear..rumah taman........rumah teres 2 tingkat berkembar....ada la dalam 7 buah rumah yg bersa ...

Oh man.. Sis yg xbole buat pagar tu yg kasik hidup uols terganggu tu.. Kalau ai.. Relalah buat tembok batu terus.. Especially kalau dpt jiran india mcm jiran ai skrg.. Bukan racist tapi derang ni xrespect jiran.. Saya doakan jiran sis insaf.. Perangai kampungan sangat tu..

kejiranan mahal pon kadang2 minda pprt jugak

Follow Us
olee_77 replied at 4-10-2019 10:53 AM
Oh man.. Sis yg xbole buat pagar tu yg kasik hidup uols terganggu tu.. Kalau ai.. Relalah buat t ...

ohhh...thanks dear.....memang makan hati pun....i pun x baik sgt dengan my jiran sebab dia suka dok nak menjual barang2......pantang ja nampak i kat luar....mula lah dia.....i ni try to respect sebab dah baya2 mak kita sendiri kan..x nak biadap walaupun sakit hati dgn sikap diaorg 1 family...

sama sama la kita yer......mcm u berjiran dgn warga India...i faham lah jugak sebab my abg ipar pun seksa berjiran dgn org India...but x semua lah yang perangai teruk.......actually my jiran sebelah kiri pun org India...mcm Singh la...but sgt menghormati jiran dan x kacau sesiapa...dia buat hal dia ja........and dia pun penah tegur my husband dan cakap yg kami ni.....sabar sgt2 dengan jiran i yg buruk ni...even my jiran yg Singh ni pun penah beberapa kali buat report....dia pun x suka...dia kata....duduk rumah taman dalam bandar...tapi perangai mcm org tak de tamadun dan x de sivik.....

sharlenetexas replied at 30-9-2019 02:56 PM
Kat rumah aku ni jiran2 suka letak kereta kt laman rumah aku. Malas nak masuk parking rumah diorang  ...

Kejiranan aku sama jugak. Dahlah jalan sempit two way sahaja, gegeh parking tepi jalan sampai depan rumah org pun on. Sudahnya peak hours jem sebab tu main road. Kalau mcm ni boleh report PBT ke? Kalau dah tau parking tak cukup jgn beli kereta banyak2.

Mende ni takkan berakhir kl bt repot tp takde tindakan...kl rse berani bt la tindakan sendiri smpai viral...dh viral bru la celik mata2 org yg berkenaan..tp harapan aku satu je....org2 yg selfish smpai menyusahkan org ni aku doakan agar dorg mandul selamanya

Tawaran Terbaik untuk Buah Pinggang Urus dibeli dengan jumlah maksimum $ 800,000.00USD. B + ve, O + ve dan A + ve adalah Urgently Needed di Apollo Hospitals India sesiapa sahaja yang sanggup menjual buah pinggang / Nya yang salah, sepatutnya menghubungi kami serta-merta dan akan menawarkan anda semua Ubat dan Ubat Terbaik. Kami terletak di India, Kanada, UK, Amerika Syarikat, Malaysia, Afrika Selatan dan lain-lain. Kami membayar Wang Pendahuluan anda sebelum Pembedahan, Hubungi kami sekarang, WHATSAPP NUMBER: +61422359109 .. E-mel: jaslokhospital20@gmail.com
Salam Sejahtera: Dr David Kumah

Buka YouTube cari akaun GTOger..kadang I suka tengok vids dia coz puas hati tgok driver yg suka parking tempat orang ni kena

I dulu duduk Kira apartment luxury pun perangai tenants camni Gak...parking berlambak kosong tapi rebut dekat ngan pintu ke lif..sampai keluar email Dari Mgmt parking sini takde main cop2 ye

memang annoying perangai manusia mcm ni. kat tempat aku pun sama la. satu rumah, ada 3 kereta, 2 kereta buruk tak jalan, seme parking depa punya.  yang dah ada org dok parking pun ttibe ada anak pindah, claim parking dia walaupun pintu rumah nun jauh di blok sana.