CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Boomibulat

Tahniah Lofa

rotijohanz replied at 9-10-2019 11:15 AM
ramai pembackup neelopa msuk serang iols smlm uols....
gigih juga ya.....nampak sgt pnakut theyol ...

aikk lu kena serang dgn lobenak
kat benang fattzura bukan main lu punya terror serang dorang

famri7 replied at 9-10-2019 01:03 PM
Gigih buat akaun sebab nk jilat jubo sendiri? Hinanya kau sis penjilat jubo..sehauk idolate piala  ...

hahaha ammekauuu .....
buat akaun baru untok jadi sparing partner

Penat tawww iols cikcur dari page ke page... benang ke benang nak bagi pencerahan apa masalah award ni...

Haiyoooo setuju dgn porumer (yg kulupa nick nya) ini anugerah utk digital influencer. Kot syasha preggy atau ninieyoga or at least naaajerrr yg menang tu mmg betul la tu... . Dan yes! Bod yg salah.

Kemenangan ini seolah2 menghina diri sendiri yg dah berjaya di dunia nyata... peserta semua dia alam nyata pelik2 (boleh tekan sendiri kat ig nominees)

Awat laaa mamatini bangga sgt dgn puji-pujian beserta doa ...

Seram wak click kat ig @justsul

Gambar tahpape ntah. Level2 nominees anugerah ni camgitu eh

bagi aku pajurah dengan lopak same jer. yang sorang jenis perasan, fake kononnya selalu positive padahal circle dier bapak negative. sikit2 posting quotes play victim tapi hidup kat luar kontra dengan quotes. yang satu lagi sibuk mendonia nak bukti kat orang yang dia paling top,hebat, internasionale tapi hauk. dari pesen muslimah dah bertukar jadi aper ntah. try hard sangat lopah oiii. nasib baik aku tak minat dua2  jadi Hahahaha

lunnny83 replied at 10-10-2019 11:35 PM
bagi aku pajurah dengan lopak same jer. yang sorang jenis perasan, fake kononnya selalu positive pad ...

itu sebab kita jangan taksub atau obsessed dengan artis.ape yang mereka tunjuk belum tentu benda yang benar.

Artis sepatut jadi penghibur pada kita bukan buat kita rengsa ......runsing.... atau marah letop letop

tapi ramai peminat jadi BADIGOL pada artis ..... suka control artis.
Idola mereka dah jadi hak mutlak mereka. tak boleh di kutuk. harus pakai ape, harus kawin dgn siapa, harus berkawan dgn siapa...

Dalam porem punya macam2 character and akaun.... hanya untok hentam artis atau haters idola mereka.

kelakar kan ....

ape ape pun kita enjoy .....wa hari ini sarapan pagi makan roti john dan kopi O

Follow Us
Dan acik2 lobenak  ini satu pesen.... bila idola nya di kutuk terus keluar  nama orang belah sana . Pelik kan.
...

Orang boleh faham bila peminat mahu mempertahankan idola mereka .... tapi guna fakta lah bukan gunak nama owang belah sana. Kalau dalam court fakta2 macam ini tak boleh pakai. Judge buang kat tong sampah.......

Mak dia tau dak dia menang award apa...? Award ni sket pun x menaikkan darjat dan zat2 sekelian alam, malah dia x dak langsung ghupe mcm seorang usahawan.... yg obvious dia seorang yg suka mencuba macam2 fesyen, dan obviouly dah banyak kali jadi mangsa fesyen...

Dan attendence dia pada segala mak nenek fashion show tu sket pun x melonjakkan nama Malaysia or whatsoever.... seriously berdoa berkajang2 x salah, tp jgn sampai nampak kurang cerdiknya.... dan sekadar ghairah nak anak tu jadi popular yg tah apa2.

tapi dia mmg layak dapat anugerah INFLUENCER nih....sbb daripada perangai and body language dia dalam meletup baru nih, on isu hak hak wanita, obvious sgt dia juga seorg influencer pada keinginan kakak dia nak bercerai... sbb nya kakak dia x jatuh talak lagi, dia dah cakap my sister shud know this... dia pula excited nak tau hak wanita selepas bercerai.... ghairah nampak nya nak dpt balik housemate sndiri.

bak kata pepatah org melayu, bodoh tu simpan sket.

Kelakarnya yang beria kutuk neelofa ni..yang kutuk biasa2 aku x kisah ni yang kutuk macam orang tu ada kacau hidup kau..mesti sambil taip kutukan hidung kembang kucup menahan amarah yang tak tau sebab apa benci nau2 kat mek lofa ataupun senyum sengih sebab kononnya kutukan dia lah yang paling hina sekali , nak buat mek lofa marah dia memang tak heran kat korang semua..paling2 buat pentaksub mek lofa marah pun kira dah cukup puas hati la ye..rilek la korang..aku pun ada je artis x minat macam anaknya loy tu tapi nak benci kutuk macam tak ada hari esok nampak sangat hati tu busuk gila..tu semua iblis tu..wpun ni bod gossip..bawak2 mengucap takut tengah taip2 komen hinaan ..pada sesiapa pun lah ..Tuhan ambik nyawa time tu..gitu tazkirah di petang jumaat.

Dah tengok post terbaru lofaaa??

Awanku replied at 12-10-2019 10:24 PM
Dah tengok post terbaru lofaaa??

Suka sgt dia dgn lmbg mata satu

Lagi ko kutuk dia lagi murah rezeki dia..aku rasa klo ko btul2 benci, menyampah or dengki dgn dia baik diam ja..sbb ko kn xnk tgok dia dpt apa2..sbb skali ko mngata dia umpama ko memberi rezeki kt dia

kerill replied at 13-10-2019 03:20 PM
Lagi ko kutuk dia lagi murah rezeki dia..aku rasa klo ko btul2 benci, menyampah or dengki dgn dia ba ...

Ko maksudkan haters ni pemberi rezeki? Pegila ngucap balik.

ckp psl dia ni, kt kubur yg si arwah adam didam kebumi tu, mama tini sponsor pagar satu tanah perkuburan tu tau.kemain lawa lagi. Ok la tu kan.

MelahJanda replied at 13-10-2019 03:50 PM
Ko maksudkan haters ni pemberi rezeki? Pegila ngucap balik.

Ugama dia ugama neelofaism... balik2 gitu je la ulang..taksub sgt dgn retis xbtempat

Edited by kick8buttowski at 16-10-2019 12:58 AM
MatDeghem replied at 8-10-2019 07:30 AM
Bagus kira lu mau memperbetulkan ape yang lu rasa tak betul.... tapi kenape harus seru nama mantan ...

Memang betul la hang ni fatolol, sudah la tolol tapi belagak pandai, ada hati nak spin kata-kata orang.
Tang mana penyataan aku yg mengaitkan Lofa dengan Abdul hang? Aku kaitkan dia kat sini sebab hang tu peminat dia la tolol Dah hang tu panataik Abdul ni hang yg ngaku sendirikan? Jangan dok buat-buat hilang ingatan pulak. Hang hencap Lofa sebab hang nak bela nasib Abdul yg teraniaya, takkan aku nak tulis nama orang lain pula Kelakar sungguh fatolol tak sedar diri ni

Hang tak malu eks dok tuduh kami tak move on, tp hanpa yg tak move on dari Lofa dok meratib syukurlah Lofa tak jadi dengan Abdul, syukurla Lofa tak masuk dalam keluarga Abdul, dah kata bersyukur apa semua awat hangpa dok meratib lagi? Awat Abdul hang ada krisis rumahtangga eks sebab tu hangpa dok trigger dan berzikir syukur di sana, syukur di sini tp dalam hati sedihh pedihhh bini larik eks?

Hadoii kesian kat hang, ni la orang kata hangpa ni ludah ke langit tapi jatuh atas muka sudirik? Tak geli ka dok lumur ayaq liuq kat muka? Ooo petua fatolol untuk muka nampak muda nanti dapat laki muda

Hang dok kutuk dia andartu la apa, tapi pada aku la kan aku tak kisah pun Lofa tu tak berlaki lagi sebab aku takmau Lofa nikah untuk tutup mulut2 puaka macam hang ni, asalkan berlaki kira HEBAT tu la award paling terbaik didunia, padahal hazab dapat lelaki perangai ntah apa-apa. Hidup Lofa sekarang sengat dicemburui oleh orang2 yg berlaki tau!! dapat pusing dunia, dapat kenal ramai orang2 ternama, dapat duduk hotel dan villa2 mewah, dapat beli apa yg teringin guna duit sendiri TAK HARAP DUIT LAKI, dapat makan makanan mewah guna duit sendiri TAK HARAP DUIT LAKI macam-macam la nikmat yg Lofa dapat sementara masih single ni sampai aku tak larat nak list kat hang, punya la special jadi single girl ni Yang paling penting dia happy dan enjoy dengan hidup dia tak serabut nak urus laki, tak serabut nak kena minta izin kat laki bila nak pergi ke mana-mana, tak serabut dengan perangai mertua dan ipar duai. Bestnya hidup Lofa...  Syukur alhamdulillah

Aku dok tengok dok baca geng-geng fatolol ni kehulu ke hilir dok mengata Lofa katik la apa, hangpa tak tau ka tu satu bentuk body shaming? Hangpa tak malu ka idolat hangpa dok pejuang jangan body shaming orang tapi hangpa dok mengata Lofa. Hangpa yg konon-konon suci ni tak malu ka kutuk pemberian tuhan? Kalau gemuk atau kurus tu boleh di adjust lagi dengan diet seimbang dan amalkan gaya hidup sihat, tp kalau tinggi rendah takkan nak potong kaki nak bagi rendah, atau tampah spring nak bagi tinggi? Otak hangpa letak kat lutut ka? Dasar FATOLOL.

Pasal kemenangan Lofa, hanpa ni memang buta penghut kan? Dah sah-sah Lofa bertanding dalam kategori entrepreneur apa kena mengena dengan gelaran tibaiunta yg siputupig tu bagi? Dah dia memang berjaya dalam business yg dia ceburi, celah mananya dia tak layak dapat award tu?. Dasar fatolol + busuk hati tak boleh tengok orang lebih dari idolat dia. Yang kelakar tuduh Lofa yg dengki tak boleh tengok orang berjaya. Hahaha Cakap depan cermin la korang semua ni

Dah la p jaga tepi kain idolat hang tu yg tunggu hari menanti koyak tu, takyah dok nak cari salah Lofa dengan peminat dia sangat. Aku takut hangpa tak menang tangan nk menjawab nanti untuk coverline

Edited by MatDeghem at 16-10-2019 08:38 AM
kick8buttowski replied at 16-10-2019 12:55 AM
Memang betul la hang ni fatolol, sudah la tolol tapi belagak pandai, ada hati nak spin kata-kata ...

aikkkk panjang nya taskirah fatolol lobenak  

wa hanya mampu hastag kahkahkah lotsoflove dan hastag guling2

oh luper nak tag member @Inessa

kerill replied at 13-10-2019 03:20 PM
Lagi ko kutuk dia lagi murah rezeki dia..aku rasa klo ko btul2 benci, menyampah or dengki dgn dia ba ...

kalau gitu acik2 lobenak harus berterima kaseh lah dgn poremer2 kat sini. Rejeki hajjah dtg bercurah2 kerana mereka.Patut lah acik2 lobenak semua asik kejor2 dan stalk bg mat.... nak tima kaseh la tuuu

MsCinderella replied at 8-10-2019 10:07 PM
tp rasa mcm biadap tgk lofa dgn nabil asyik bersembang kat belakang time zarina tu nyanyi...nabil at ...

tetamu naim danial dan tuju...dia duk halau nyamuk ke ape ntah dpn tetamu...mmg jenis gini ehh
byk kali pesen gini dpn tetamu

rama2samar replied at 8-10-2019 06:53 PM
Namanya icon muslimah hijabista hajjahx2.. Takkan lerr tak check background award tu.. Ke main kaut  ...

kan................