CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

"Disebabkan Bisikan Syaitan Dan Iblis, Aku Dan Anak Semakin Jauh," - S

kaklimahcomot replied at 11-11-2019 11:25 PM
nanaih dgn mulut hansuangnya, itu BIASA. yg LUAR biasa kalau dia bermulut suci.   tak heran p ...

biler diam dikutuk..biler dia marah pon kne kutuk... patut nanaih hamun je org yg suke sgt dok jadi batu api.... pelik betulla manusia2 ni.. org dh pijak2 maruah kowt.... xkn nak kne diam2 plak....

JiEunTak replied at 12-11-2019 12:44 AM
Aku rasa kuaq setan iblih ni bersebab
Nanaih ni mmg dah tone down, banyakk compared to dulu2
Mulut ...

tula pelik... dorg buat jebat tu seolah xde bapak.... sepatutnye kemana2 pon nak bawak jebat tu bgtawla bapak dia.. bapak dia hidup lg kowt... mmg pttla si nanaih tu nak black & white... cube klw nanaih buat x reti je kat jebat.. mesti lain plak laharan netijen2 ni... kang dikate nanaih adelah aidil 2.0......

kesiannye lahai si jebat

nuril86 replied at 12-11-2019 09:13 AM
tula pelik... dorg buat jebat tu seolah xde bapak.... sepatutnye kemana2 pon nak bawak jebat tu bg ...

Aku cuba bygkan.. Lepas depa cerai ni, jebat sakit lagi.. Sure nanas jgk yg di cari sbb makcik dia kan doktor. Dulu pun makcik nini dia gak yg jd advisor masa sakit. Bila sihat maknya lupa diri. Apo la kak nab ni.

JiEunTak replied at 12-11-2019 08:44 AM
Mulut ...

betoi aku setujuuuuuu gila dengan komen hang. kita bukan team sapa-sapa tapi sebagai mak bapak, aku boleh la nak kata kat nanas ni "I feel you". Sapa yang takdak anak dia tak paham okay. Macam lopak tu bujang tua mana nak paham kasih sayang bapak-anak ni. Yang dia tau duk royan menganjing nanas -- drama tv berapa drama tv berapa.

dua_chzy replied at 11-11-2019 06:41 PM
Jebat ni anak jantan mak sangat. Kopipes sangat muka maknya.

Aku nampak muka sanaz jah kat jebat ni

Follow Us
kaklimahcomot replied at 12-11-2019 07:25 AM
nanaih dgn mulut hansuangnya, itu BIASA. yg LUAR biasa kalau dia bermulut suci.   tak heran p ...

Suka posting ni..i love 3000 kekdahnyer..hahahaa

shahirakay replied at 12-11-2019 08:40 AM
Those yang menganjing royanan nanas pasal jebat ni kan, aku presume ampa ni sama ada bujang, bujang  ...

setuju sangat, rindu dengan anak ni jangan buat main ye. Tak kena kt batang hidung sendiri mmg tak rasa.

Dia yang tak pandai layan anak, nak salahkan orang pulak bila budak tu taknak kat dia.

yang cakap banyak tu belum rasa lagi terpisah dengan anak....cakap senang..

pinkzara replied at 12-11-2019 01:20 AM
Aku cuba bygkan.. Lepas depa cerai ni, jebat sakit lagi.. Sure nanas jgk yg di cari sbb makcik dia ...

tula.... patutnye bertolak ansur soal anak... jgn sebab ego anak jadi mangsa.... biler senang dihalau bapak tu.. biler susah.. tahu plak cari bapaknye.....

Aku rasa simple je apa yg nanaih bagitau tu...bisikan setan la punca deme nak bercerai tu..tp boleh jd bisikan setan pd hajah & family or diri sndiri.. tp dsbbkan hajah dah tunjuk over sgt dlm kes ni mana x la org tala ke hajah..yg karats jahlop tu rengsa sgt da knp..cuba kalau jahlopminati tu duk diam2 flip todong dlm kes cerai hakaknya xda la dipoint finger gituh. Da la jakun kuat sentap plak tu pemenat hajah

Ada la kawan aku lelaki.. Cerai dalam 2 thn gitu. Anak skrg 7thn.ex dia xkasi lansung bermalam ngan ayah. Nak jumpa keluar takat 3-4  jam. Kdg ayah cakap nak ambik pukul 4.smpai dpn rumah anak xde. Mak bawak keluar xbalik 2. Kdg dah smpai dpn rumah anak x keluar. Boleh cakap telephone je. Kata xboleh keluar sbb selesema. At least ko bg la anak tu keluar sembang ngan ayah kat dlm keta. Ini tak. By phone je cakap. Tp bab Belanja pandai mintak.laju je mintak. Even duit tuisyen RM30 pun xleh nak dulu kan duit sendiri. Bla kawan aku lambat sket dia punya hamun kawan aku. Installment rumah kwn aku byr.barang dapo kawan aku beli. Bibik kwn aku bayar. Boleh kata sehelai sepinggang kuar umah. Nak bg anak selesa ddk rumah besar. Dia pegi menyewa rumah Dekat2 situ supaya dkt boleh jumpa selalu dgn anak. Tp mak hati busuk amat. Atok meninggal pun dia xbawak anak p ziarah. Smpai mati atok xdpt jumpa cucu. Ayah tgh fight kebenaran bermalam. Bkn apa.. Kdg nak bawak anak bercuti dengan family ayah. Nak ttp xkasi. Kasi kol 8 pg smpai 8 mlm je. Anak lak pnh mengadu umi bawak uncle balik rumah.. Pening kawan aku mengadap perangai gila ex. Duit nafkah anak nak. Tp anak takmo kasi jumpa ayah

JiEunTak replied at 12-11-2019 08:44 AM
Mulut ...

Rsa cam nanaih bakalan jd pacik mat noor..nasib lahhh.baru tau langit tinggi rendah

dua_chzy replied at 11-11-2019 10:41 AM
Syaitan = Neelofa
Iblis = Mama Tini

hahahaha! kelakar tp hati2 chuols. kang kena angkut kang

virgo19 replied at 12-11-2019 10:04 AM
Dia yang tak pandai layan anak, nak salahkan orang pulak bila budak tu taknak kat dia.

nanaih tak pandai layan anak? bio betul ni.. tgk vdeo nanaih layan ank, kemain brtepuk sakan si jebat tu layan lagu tamil. nanaih suap ubat.  ok je jebat masa tu. nanaih sorong anak tu jln2 dpn umh. bdk tu xnk kat dia bila dh susah nk jmpa. tapi kan, biasanya anak2 yg mak ayah stay sama pun , dia lbh mesra dgn mak. xkira la apaknya pndai layan ke xpndai layan.

apedehal replied at 12-11-2019 02:22 AM
Rsa cam nanaih bakalan jd pacik mat noor..nasib lahhh.baru tau langit tinggi rendah

Sebab x mau end up mcm tu laa dia nak fight for his right...
Kalau depa nih pesen x pulun anak and berperangai 'normal' aku rasa nanaih pun x kan tarik kes ni lama2...

Kak nab dah mmg menjanda dah...
tgk muka dia mcm dah lega... happy...
tgk gaya dia sudah...
si nanaih jaa x jadi duda lagi....
tu pasai muka dia nampak serabut melo

800214 replied at 12-11-2019 10:21 AM
Ada la kawan aku lelaki.. Cerai dalam 2 thn gitu. Anak skrg 7thn.ex dia xkasi lansung bermalam ngan  ...

sama kes abang aku, sampai menangis mak dgn abg aku rindukan anak/cucu. dah la jarang jumpa bila nak jumpa ade je halnya, lepas abang aku kahwin dpt anak baru ex wife die pulak meroyan surh jaga anak, sampai die tak ambik taw pasal anak smua serah bulat2 kt abang. Dulu orang tu nk rujuk jual mahal bile org tu kahwin meroyan pulak die.

800214 replied at 12-11-2019 10:21 AM
Ada la kawan aku lelaki.. Cerai dalam 2 thn gitu. Anak skrg 7thn.ex dia xkasi lansung bermalam ngan  ...

mesti kawan ko penah ckp camnelah aku bley kawen dgn org camni?? camnelah aku bley sayang org camni?? giler jahatnya hati ex wife dia.. ex wife dia xkawen lg kot..

LadyCarefree replied at 12-11-2019 08:51 AM
Iols pon speku camni. Tp nanaz pon toyol.

Nanaz tu dajjal kata Stingok.