CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: R2D2

[Tempatan] Luah media sosial. Housemate wanita pemalas + pengotor. Periuk tak basuh, tandas

beta_carotene replied at 16-11-2019 02:24 AM
Ok ke roomate dgn ummah budu

Well kite kene terima pasangan kita seadanya

Miahahahaa

Acikgomen replied at 15-11-2019 09:25 PM
Amboi dol, chuols marah sape tu dekkkk

Dodol nasib lah belum pernah ketemu hosmet sebegini hauk. Tpi dh byk kali dgar cerita, viral kat fesbuk bagai cerita perangai sundal ni xreti mengemas. Geram jugak lah sis. Kalau jdi kat dodol, dh lama dodol get out atau out kan sundal tersebut drpd situ.

najib888 replied at 15-11-2019 09:35 PM
Cerita berak tak flush ni, baru je terjadi kat aku.. masuk toilet kat klia2.. babi mana ntah berak t ...

Jijik yah tahi jagung! Cari jah tandas lain sis, hadap pulak berak tahi jagung tu. Yucks

Muke Pon

jahcomel replied at 15-11-2019 05:22 PM
Aku ingat Megan fox plakon transformers tu, housemate dia cite Megan kalu berak xpnah nk flush pngot ...

Nampak pengotor..  Macam suke selet selseme kat pipi.  Tiap kali nampak muke dia aku nak muntah..

Kurex replied at 15-11-2019 04:21 PM
bila dia kata katil bersepah, aku yakin yg ain ni pun jenis pemalas dan pengotor..

btw, nama nat ...

Aiols pn rasa begitu..hihihi

Adik.. Ang bgtau kwn2 pengotor ang... Tempat kucing aku lagi bersih dari tandas angpa ok... Sehari aku tukar 2-3 kali lapik kucing + cuci dengan dettol...

Muka make up tebal tara guna kalau pengotor. Yerk

Follow Us
jas7512 replied at 15-11-2019 07:41 PM
Kenapa kalau bab pengotor je salahkan org sebelah pantai timur...ada je org selatan dan pantai barat ...

Org kedah,  Perlis.. Kalau mak2 marah habis seluruh keturunan kena ungkit.. Tu mulut pun... Huhuhuhuhu..

Lagi satu cara arwah tok aku.. Kalau aku malas nak kemas bilik/rumah dan basuh baju.. Dihimpunnya dan dgn kayu api kat tangan bersedia utk bakar barang aku.. Mau aku tak kalut kemas barang... Tu yg buat kebanyakan org belah2 utara pengemas.. Brutal cara didikan

Aiolzs pernah duk rumah sewa ngn seseorg drpd negeri ni,tp pengotor y hamat..and bila aiolzs masuk rumah tu,mmg kotor gila,mcm bertahun2 tak pernah cuci..

Once aiolzs dah masuk elok jah plak dia nak suh aiolzs kemas rumah laa,cuci tandas laa walhal sebelum aiolzs masuk,dia tu xpernah mngemas lgsg..and aiolzs bajet sbb dia pny skeptikal tahap tertinggi sbb aiolzs dr klate..

Bila aiolzs tny other housemates,brg2 sapa y kt ruang tamu berhabuk dan mnyemakkn mata,deyolzs semua ckp tu brg pmpuan td laa..and aiolzs tny laa,pernah kemas x rumah ni,n dia jwb sepanjang dia duduk selama 2tahun,xpernah sekali pun nak mngemas,tup tup aiolzs masuk baru nak tnjuk rajin tuh..cam sh*t sgt

byk je lg aspek kekotoran pmpuan tu tp sbb dia "ketua rumah" aiolzs biarkn jah..kalau citer nak diingat balik mmg geram pun ada..nasib baik aiolzs dah blah drpd rumah tu..last day aiolzs duk situ,tetap xde nampak apa2 perubahan dlm rumah tu..aiolzs cuba tny ada sapa2 tak sewa bilik lps aiolzs blah,housemate aiolzs y sorg lg tu ckp dia pun xtaw sbb dia pn dah blah drpd rumah tu..hihihi~

Victorioussss replied at 16-11-2019 08:25 AM
Well kite kene terima pasangan kita seadanya

Miahahahaa

Sskjp mendonia betoi

Skrg aku duduk kat utara. Duduk kawasan kampung. Banyak jugak umah yang bersepah. Bini suri rumah tapi umah macam tongkang pecah. Ada yg siap nak masuk umah dia kena pakai selipar ok. Gila!

Ade yang meniaga air dan makanan tepi jalan. Mmg takde maknenya aku nk singgah beli sebab dah tau tahap pengotor dorang. Kalau sape2 customer depa dtg tgk umah, mau muntah hijau. Dahlah dia masak siap2 kat umah. Ade yg hanjeng golek2 kat kaki. Anjing bebas masuk umah. Kalau pelawa makan terpksa tolak habaq dah makan siap2 kat umah.

Dulu time study, member2 suke tgkp gmbr bilik aku tunjuk kat budak2 lelaki. Kena puji ok bilik dgn almari aku kemas gile. Menurun perangai nenek dan mak aku. Bilik air depa boleh bt tido ok. Huhuhu
#doneupdirisendiri

Jangan la shallow sangat ya mgata orang suka melawa, org pakai mekap semua pgotor, masa study kt Perak berapa ramai da I jumpa perempuan huduh, jongang tak lawa pakai buruk yg pengotor, bila kentut perempuan Tu berkangkang lagi sambil sengih sengih. nasib baik lah keluarga I berduit sikit so sem 3 terus keluar menyewa seorang ya

Roommate aku dulu pun hazabedah, sewa tak bayar, pinggan makan tak pernah cuci, baju aku yg mahal2 pun dia rembat pastu rendam sampai turun warna lain. Wadaheck gila. Dah la habis baju aku koyak sbb aku size xs dia saiz L ok.

seri_mawr replied at 15-11-2019 05:15 PM
perangai pengotor ni sejak zaman aku belajar lagi..hahhaa...

mmg bersepah mahasiswa begini...klu  ...

Oh ya kan bukan jaki sgt dgn yg suka dressing sentiasa make up ni tp mmg jenis2 bilik berkulat ni mesti pandai melawa. Hadoi la.

Tp ada jgk yg pandai melawa & rumah bersih contoh aku heheheheh

pearl.silver replied at 15-11-2019 05:15 PM
Klu berak pun xreti flush, i saspek period berdarah pun main buang je dlm bakul sampah. Bernasib bai ...

Ada je yg letak bersepah dlm toilet tak buang dlm tong.

Pernah masuk rumah sewa bujang, aku suspek rumah tak pernah langsung bersapu. Habuk Kat lantai ada seinci. Gila.

Geli aku baca pengakuan kt sini.
Ingatkan ummah PRC je hazab..

Syukur aku tak pernah kene kongsi rumah dgn org pengotor.

Sebab tu I tak pernah rasa nak duduk serumah ramai2... Baik masa study dan masa kerja.. I sanggup aktif kat kolej sebab nak secure hostel dari first year sampai la final year... Bukan ramai yang dapat stay hostel kolej 3 tahun berturut masa tu... Nasib baik roommate 3 tahun tu semua takde yg come from rubbish bin...

Edited by sarahmirza at 16-11-2019 11:06 AM
seri_mawr replied at 15-11-2019 05:15 PM
perangai pengotor ni sejak zaman aku belajar lagi..hahhaa...

mmg bersepah mahasiswa begini...klu  ...

I pernah terpaksa sewa bilik sebulan dengan perempuan spesies mcm ni....
Rupa mekap punya la cun, dressing pun lawa2, kerja concierge hotel masa tu dia...
I baru2 kerja masa tu.... Dah duduk sebilik baru tau perangai malas dan pengotor namampus dia... Itu yang tahan sebulan aje...

mawarputih2612 replied at 15-11-2019 05:06 PM
sebagai ibu yg ada anak lelaki, takut nya aku klu bermenantu pompuan mcmni.
bukan nak suruh masak h ...

Saya sebagai bapak...risau dan nyampah ngan anak bujang sendiri..

Kerja pemalas...rokok pun bapak beli...tapi ada hati nak ada gelpren. Nak gelpren lawa dan hipstur plak tuh..tapi bila lapar,minyak keta abis pandai pulak datang rumah bapak paw duit..
Macam dunia ni dok keliling dia.
Semayang memang ke laut..

Malas la dah amik tao...nasib ko la nakk

namr replied at 16-11-2019 12:08 AM
Yang ni pun tak larat nak ceramah sis
Kena ugut kuar rumah baru la behave sikit.penat wei layan ...

Benda ni kesedaran azali sis. Menjaga kebersihan separuh drp iman.

Kalau solat pun tak. Hade ke dia kesah pasal kebersihan. Kalau spesis kepam tu kepam jugak la sampai ke mati. Mmg susah nak berubah dah.

Jorja replied at 16-11-2019 10:11 AM
Jangan la shallow sangat ya mgata orang suka melawa, org pakai mekap semua pgotor, masa study kt Per ...

Hosmet i kimpi, botak. Sama jugek pengotor tahap mughalazoh sis.

Kalau hot ensem meletop mcm remy ishak ke kamal adli ke mebi i boleh consider lg. Pastu dah la suka melalak. Suara langsung xsedao dok verangan sedap. Heeeeee