CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kuppit

DAFTAR DI SINI FARAH DIANA FANATICS FANS CLUB (FDFFC)

kita nak join gak leh tak??
kita newbie kat cni...
so AFUNDI FARAH k

p/s: korang rasa Farah match ngan adam ke zahid??:hmm:

aRoddC This user has been deleted

suara farah POWER

FARAH ruleZ

OKIES MALAM NI AFUNDI FARAH OK

psst psst....

10 undi farah, satu undi untuk mas yer...

larrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lol:lol

kekeke...okey tu Remy..kami akan pastikan gak bintang kesayangan ko tu tak keluar malam ni

Aku pasti akan undi FARAH malam ni!...kalau dia terkeluar malam ni...akan terkeluar lah jugak aku dari Forum ni dan berehentii menyaksikan konsert AF tu!...tak sanggup aku nak tengok yang 2 tu sampai ke akhir..........

Follow Us
Originally posted by Huz12002 at 24-7-2004 10:24 AM:
Aku pasti akan undi FARAH malam ni!...kalau dia terkeluar malam ni...akan terkeluar lah jugak aku dari Forum ni dan berehentii menyaksikan konsert AF tu!...tak sanggup aku nak tengok yang 2 tu samp ...

Ngko jangan risau..aku dah beli RM 50.00 reload untuk undi FARAH..kami disini lebih kurang ada 40 orang dah beli reload masing-masing...paling ckit RM 50.00, paling banyak RM 200.00

kuppit.. mmg nyampah ngan ko.. tapi farah punya pasal.. terpaksa join gak sini... okey AFUNDI FARAH.. kalau farah terkeluar.. who else yang tinggal..?? so.. jgn lupa vote farah hingga ke titisan kredit terakhir..

kuppit ngan white pearl!...ko org tau tak!...semangat aku tengah lemah tadi  bila dapat call yang  my sis & hubby dia undi berhabis untok si Mas sejak dorang tengok Si RMS tu marah kat si Mas tui!...tapi bila baca message korang berdua kat atas tu...baru lah semangat aku ni sikit!....

marilah sama-sama dengan aku dan kami disni utk mengundi FARAH..karang malam kami nak lepak kat kedai makan yang dah ditempah khas untuk peminat FARAH dan setiap yang datang akan diberikan makanan percuma but, kena UNDI FARAH..at least RM 30.00 seorang...yang kompom dah hampir 40 orang....jum...ramaikan lagi biarpun dari jauh...

Originally posted by kuppit at 24-7-2004 10:44:
marilah sama-sama dengan aku dan kami disni utk mengundi FARAH..karang malam kami nak lepak kat kedai makan yang dah ditempah khas untuk peminat FARAH dan setiap yang datang akan diberikan makanan  ...

bagus sangat lah idea ko tu kuppit!..:hmm:..hmmm...daripada aku buang duit bayar tiket kapal belon nak melepak dan makan ngan ko kat sana...baik kau belikan kredit untok mengundi is Farah!...betul tak????:bgrin:

kekek...ala, ngko dari situk jak la...kita ngundi sesama....

Originally posted by kuppit at 2004-7-24 10:44 AM:
marilah sama-sama dengan aku dan kami disni utk mengundi FARAH..karang malam kami nak lepak kat kedai makan yang dah ditempah khas untuk peminat FARAH dan setiap yang datang akan diberikan makanan  ...

laa.. betul ker nih kuppit.. macam tak caya jer.. tapi kalau betul ko mmg hebat dan best.. okey.. teruskan perjuangan yg belum selesai.. kalau perjuangan farah selesai malam nih.. tak taula.. sedihla.. sebab dia yg paling best..

SILAKAN MASUK.....KEKEKE...HIDUP FARAH...I LOVE U FARAH...

Erm....Farah Tak Keluar,,Alhamdulillah...Ada dua lagi minggu yang getir...FDFC...Sediakan Kredit Anda..

Farah was at her best malam tu...pakaian dia...dgn senyuman manis dia tak lekang dibibir...dengan suara nya yang memang menyerlah power....memang terhibur tengok dia malam tu!...she look so bright & so sweet and very entertaining...even Apek pun terhibur!.....GO FARAH GO!!!..You can do it girl!!!...AFUNDI FARAH!!!

[ Last edited by Huz12002 on 26-7-2004 at 08:54 AM ]

AFUNDI FARAH oki.... % dia dah turun la

best! best! farah tak terkeluar..selamat lagi satu minggu...penat malam tu berkempem suh adik beradik afundi farah....go farah!!! breep...breep...

untuk 2 minggu yang getir ni and dah ramai plak penggundi yang dah gaji, hari ini 26.07.2004, kami dah pakat seorang beli reload RM 50.00 untuk satu minggu ni dan RM 100.00 utk minggu penyingkiran terakhir untuk AFUNDI FARAH...wei...FDFC yang setia dah bertambah ke angka 60 orang....malam tue kami kat sini lebih kurang 50 ++ termasuk mereka yang dari luar tapi ngundi FARAH gak...kekeke...meriah bebeh...

semalam tengok peratus farah, antara top 5. kuppit, kumpul orang lagi, kempen lagi...jangan kasi farah AFOUT..sayang farah...breep...breep..