CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: copy_paste

Aku rasa tak selesa bila duduk kat rumah.

MissVixen replied at 6-2-2020 06:44 PM
Sepupu aku pendiam dan paling sabar antara adik beradik dia.. Mula2 dia protes pasif agresif denga ...

aku rasa mcm nk rosakkan pintu jamban aku je,
tombol pintu bilik SIL aku dah rosak,xleh kunci bebila je aku boleh terjah masuk jam 3pg kalau aku ni gila sek hahahahahha

MissVixen replied at 6-2-2020 06:45 PM
Susahnya kalau suami atau isteri fikir macam tu. Jangan pandang rendah masalah spouse kita. Sikit2 ...

ade jenis org xkisah campur2 cecamerba,tu pasal ade kes rogol lah,cabul la,aku cakap je pandai tapi aku x buat,
bagi aku x berbaloi nk buat benda x elok....

epal21 replied at 6-2-2020 07:02 PM
Habis tu dia dlm rumah tu bertudung, long sleeve 24 jam ke main redah aje? Dia tak segan ke tidur  ...

mmg xlah bertudung,kadang pakai baju kelawar sampai terselak nampak bulu ketiak bercabang,kalau perogol dtg xjd nk rogol..

Edited by Meiizu at 6-2-2020 08:06 PM

bini ko pun sejenis lembam kot...kalau dia tak kawin tah dia pun suka menunpang kakak abang ipar duk ramai2 tu sebb budaya diorang ....iollssss perati je komen bini2 org dlm ni,smua jawap nak privacy dgn laki,nak mesra merata ceruk dlm rumah
tapi iollls kagum jugak laaa tt reply smua cool cooler jeee..hAhha puji puji betul ni

bloodyamuk replied at 6-2-2020 07:05 PM
ko hensem tak? takyah cari skandal...ko open je ngan bini ko kata nak cari bini no. 2 buat teman b ...

kalau aku ckp mcm tu kena perli je lah,dia pun tahu aku x mampu tiada harta benda walaupun aku kacak...kacak tu xlah takat makcik jemah tu boleh pergi lagi lah,kalau nak test janna nick atau mira filzah say bye2....

epal21 replied at 6-2-2020 07:08 PM
Itulah, kita bukannya tak bagi tapi tanyalah dulu. Bukan budak aje yg makan,mak budak pun sama. Ba ...

ermm,kos barang basah ngn sabun basuh baju lebih kurang 1k la sebulan utk isi rumah aku, sabun seminggu sebotol besar...tiap2 minggg barang basah dlm 200lebih... ermm blom barang kering lg...
kalau org lain sebulan paling byyk pun 500 jerk....hadoii

Follow Us
msdummy.2018 replied at 6-2-2020 07:52 PM
Lahhhh... Patutlah dia xnk keluar dr rumah ko... Dh jatuh cinta dgn ko ni. ..habislah koooo(bc dlm ...

aku kenal la lintah dikaki beza suka atau duka inikan pula cinta,
kalau cinta aku dah kasi tabur benih diperut

copy_paste replied at 6-2-2020 08:08 PM
aku kenal la lintah dikaki beza suka atau duka inikan pula cinta,
kalau cinta aku dah kasi tabur  ...

Alamak... Dah bermadah pujangga.... Ko sedih ek kena rejek.... Kekekek

Meiizu replied at 6-2-2020 08:03 PM
bini ko pun sejenis lembam kot...kalau dia tak kawin tah dia pun suka menunpang kakak abang ipar duk ...

bini aku anak sulung mana ade abg kakak dah,
xmungkin dia nk menumpang rumah org,tgwb dia besar sbg penyetel masalah keluarga

msdummy.2018 replied at 6-2-2020 08:15 PM
Alamak... Dah bermadah pujangga.... Ko sedih ek kena rejek.... Kekekek

xhingin aku,bukan lawa pun,baik la aku toron ex aku je....

copy_paste replied at 6-2-2020 08:02 PM
mmg xlah bertudung,kadang pakai baju kelawar sampai terselak nampak bulu ketiak bercabang,kalau pe ...

Aduh..memang. urut dada aku
..bulu ketiak pun boleh nampak. ...

copy_paste replied at 6-2-2020 08:05 PM
kalau aku ckp mcm tu kena perli je lah,dia pun tahu aku x mampu tiada harta benda walaupun aku kac ...

ishk ko...andartu kan ramai...ko cari andartu yang berkerjaya walau rupe non hado, asalkan ko ikhlas...gitew...

ahhh !!mane bole sabar....dah 5tahun...!! Jerit kat telinga bini ko n adik dia...

Buat sehari 3 kali..

Edited by epal21 at 6-2-2020 01:46 PM
copy_paste replied at 6-2-2020 12:02 PM
mmg xlah bertudung,kadang pakai baju kelawar sampai terselak nampak bulu ketiak bercabang,kalau pe ...

Hahaha. Ewww. Teringat dulu kawan laki iols cerita. Akak ipar dia tak kawen,duduk dgn mak dia lah. Tapi bila balik kg,akak ipar dia selamba aje lepas mandi, keluar bilik air bersarungkan t shirt dgn berkainkan tuala so nampaklah bulu kaki yg lebat. Maybe bulu ketiak panjang, bulu kaki lebat tu cara nak patahkan nafsu kot.

copy_paste replied at 6-2-2020 12:07 PM
ermm,kos barang basah ngn sabun basuh baju lebih kurang 1k la sebulan utk isi rumah aku, sabun sem ...

Ye lah. Kalau dah ramai yg guna memanglah cepat habis. Tambah kalau sorang aje yg belinya.

copy_paste replied at 6-2-2020 08:07 PM
ermm,kos barang basah ngn sabun basuh baju lebih kurang 1k la sebulan utk isi rumah aku, sabun sem ...

Amboi. SIL ko memang menumpang semata2 ke? Makan tempat tinggal takda nak hulur-hulur ke? Dah macam mmbela anak 3,4 orang

copy_paste replied at 6-2-2020 07:51 PM
yg x jd belajar tu sbb xpandai berdikari alasan family jauh,padahal bodo ,

awal2 aku dah bgtau, ...

Urm..dah kakak dia buat derk je,mstilah adik2 pn buat derk jgk..skrg mmg tt kne btegas dgn bini tt jah..kalau xnak jgk,halau jah adik2 ipar tu..

Tp igt laa jgk bila kita dah halau2 org tu..karma sntiasa ada..hihihi~
Pasang ceramah psl aurat semua..kasi full volume..biar malu sikit adik ipar tt..xpun time tt baca porem ke ape,borak ngn wife tt ke ape,saja ckp kuat2 psl duduk menumpg tp xtlg,malas yada yada..kasi panas telinga adik ipar tt..

Tp kalau semua tu xjalan,tt jelaa kuar rumah..and sewa rumah suh dorg y tanggung..gitu haa..hihi~

Tt ko sound direct la kt adik ipar ko tu time2 tidur kt ruang tamu tu ko nasihat tutup2 la aurat tu aku ni abang ipar ko kena ada batas dan aurat. Malu tu kena ada. Aku sebagai perempuan yakin dia mesti terkesan bila laki tegur cmni.  Lantas dengan sndri akan timbul rasa malu dan tak selesa.

copy_paste replied at 5-2-2020 07:17 PM
dah bincang aku dah bgtau x suka adik2 dia tinggal sekali,dia pulak nk jaga hati adik2 dia...
lel ...

Ini kena bertegas juga ni. Kalau isteri risau adik dia, ajak cari sama2 rumah atau bilik yg selesa dgn keselamatan yg terjamin. Rasa terkongkong plak kat rumah sendiri

copy_paste replied at 6-2-2020 08:20 PM
xhingin aku,bukan lawa pun,baik la aku toron ex aku je....

Bukan ex ko dh berkawin ker... Xyah r kacau rumah tangga org... Ko cr lah janda mcm ko nk... Zizi kirana ko xnk try? Hikhik