CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: copy_paste

Aku rasa tak selesa bila duduk kat rumah.

Tt ni kannn.. Eh lain kali buka benang tag aku tau.... Menghiburkan betul benang ko nie... Aku dahlah tgh stress nie... Sorrylah... Aku xmksd nk buat ko terasa... Fhm rasa tuh sb pernah duk situasi mcm tuh... Tp cr ko meluahkan perasaan tuh.. Btol2 buat aku geli hati

Untuk tak ot.. Ko kena psycho org mcm tuh....

imatt replied at 6-2-2020 12:43 PM
Knp nk kne tunggu bini ko yg cakap kat adik2 dia ek? Ko xleh direct ckp terus kat dorg ke? Masa tgh  ...

tt plis guna idea ni imatt...
ko tak tegur wife 2hari dia nangis kan??? so???
takde kesudahan prob you kalau wife yg cakap, dia takkan cakap..ko guna cara terus terang.

Lolalala replied at 6-2-2020 12:57 PM
Good luck cari rumah sewa. Tgk kat 7e news board. Selalu ada je yg tampal iklan. Ni ibarat lari da ...

thanks awak..tu la memang betul nampak gaya kena cari rumah sewa gak ni..stres la camni bukan tak nak mengalah @ adapt ngan gaya belah mil tapi its too much..ingatkan dok uma mil boleh la save duit tapi lebih kurang je sbab ade benda2 cmni la..

tau xpe, tah setan apa merasuki dia nih sampai nak join politik..for me dedua waima PH ke BN ke sama je mengkayakan kroni..ni lagi la dia baru nak join level bawahan aduh lagi la memang nak tunggu duit claim parti memang lambat la

ReginaGeorge replied at 6-2-2020 01:28 PM
Eh sat sat.. TT ni laki aku ke

Sis ada berwasap lucah dengan laki.lain x....sebab bini tt ada...siap tt paste wasap tu kat FD...hehe

msdummy.2018 replied at 6-2-2020 02:46 PM
Tt ni kannn.. Eh lain kali buka benang tag aku tau.... Menghiburkan betul benang ko nie... Aku dahla ...

buat luahan kat bod cinta...dr stress pon dah jadi hati berbunga2. hah..lawa..merenyam sume kuar. hah..mau tak gelak tt ni. cuba buat luahan kat bod CI sana, mau berbakul stress fakta auta fake sume kuar..

epal21 replied at 6-2-2020 01:16 PM
Part kena curi makanan tu iols pernah rasa. Dia ingat semua dlm fridge tu atoknya beli. Suka hati  ...

kan, bukan stakat buah je air2 kotak tu baru beli sekarton soknya aku gi keje tinggal 3-4 kotak je..aku sampai cakap kat laki aku anak2 buah ko ni srupa beruk, pantang nampak barang orang sume ingat dia punya..masalahnya mak pak dia xnak belikan utk anak2 dorang sebab bebudak ni jenis slagi ade dlam fridge, slagi tu dorang akan habiskan..

nak dijadikan citer, salah sorang anak sedara laki aku yg kaki copet jenis keteghaq satu hari tu pepagi subuh sebelum bekfes da makan oren aku dalam 3biji skali tu tengahari terus masuk spital sebab semput..sampai nak dekat sebulan tak g uma mil aku sebab semput..xtau la nak cashkan ke nak kesiankan dia tu..aku jenis xkisah nak amik makan tapi adab tu takde ke?aku kekecik dulu kalu nak makan aku tnya dulu sape punya ni n nak minta sikit..mostly owner akan bagi sbab kesian kat aku time budak dulu sbab yela xsampai ati budak nak makan tapi xbagi..tapi bebudak zaman la ni xtau la mebi ipar duai aku jenis malas nk naik tangan ke jenis xkisah anak2 dia selongkar barang2 orang lain..even anak aku nak minta barang orang lain aku dah ajar xboleh main amik kena tanya dulu..bese anak aku kalu nak jenis tarik tangan mak pak dia n tunjuk barang dia nak sebab dia xpandai cakap lagi..camtu xpe janji jangan main amik je..aku cukup pantang tau

Follow Us
noor2 replied at 6-2-2020 02:52 PM
Sis ada berwasap lucah dengan laki.lain x....sebab bini tt ada...siap tt paste wasap tu kat FD...h ...

yeke bini tt ade wsap lucah ngan jantan len???

dah cam jiran aku wife dia mesej lucah ngan pakistan 1 kilang ngan dia..ri tu jiran aku sampai bawak bini dia gi pejabat agama tapi bini plak xnak bercerai sebab anak da besar2..xpadan jiran aku ni kadazan non muslim kawen ngan bini dia melayu islam tapi bini lak bagi contoh xbaik kat sominye yang mualaf tu..hmmmm

chicozinn replied at 6-2-2020 03:06 PM
yeke bini tt ade wsap lucah ngan jantan len???

dah cam jiran aku wife dia mesej lucah ngan paki ...

Ada.....pi baca thread tt kat FD tu...tu aku kata tt ni baik..pemaaf. .hehe

noor2 replied at 6-2-2020 03:08 PM
Ada.....pi baca thread tt kat FD tu...tu aku kata tt ni baik..pemaaf. .hehe

urm...xtau la nak cakap pe..nauzubillahiminzalik..siap tanya private part lagi i kenot brain weyh...i reserved my comment takut TT kecik ati lak..thanks kak noor bru tau pasal kemelut TT laki bini nih..huhu

chicozinn replied at 6-2-2020 03:12 PM
urm...xtau la nak cakap pe..nauzubillahiminzalik..siap tanya private part lagi i kenot brain weyh. ...

Oh chico dah baca ya...tu la rasa kesian juga kat tt ni...apa pun moga rumah tangga beliau sentiasa bahagia. ..amin

Lolalala replied at 6-2-2020 12:29 PM
Bilik ada extra ko buat la opis ke, bilik bertukang ke, makmal ke.

ade 3 bilik je,1 bilik omen aku,
bilik ke dua bilik ank2 aku,
bilik ke 3 aku nk buat stor....

noor2 replied at 6-2-2020 03:15 PM
Oh chico dah baca ya...tu la rasa kesian juga kat tt ni...apa pun moga rumah tangga beliau sentias ...

baru je baca kak sebab xtau plak psal TT ngan wife dia tu..tadi komen2 saya bgi kat TT time tu xtau plak psal bini chat ngan fake acc tu..ksian TT, bini dia ni dah xhormat TT lagi2 bagi muka kat adik beradik pijak kepala TT..kalu saya jadi jantan saya lempang je muka bini saya bagi peringatan sikit sebab keteghaq sangat..nak buat repot polis pun polis malas nak layan sebab xsampai tahap severe domestic violence (eh, terciter lak..ampa2 suma jangan plak lempang bini kalu takde sebab munasabah tau..huhu)

yuki812 replied at 6-2-2020 02:58 PM
buat luahan kat bod cinta...dr stress pon dah jadi hati berbunga2. hah..lawa..merenyam sume kuar.  ...

aku dah few time bc dia punya benang..mmg buat aku hilang stress wehhhh....hahahhahah....

chicozinn replied at 6-2-2020 12:35 PM
urm, memang kita relate to each other..cam aku lak msalah2 skang :

1. kluar makan tapi ipar dua ...

lagi senang duk jauh dari parent masing2,
masalah kalau ade yg ikut tu yg paling x best,semak,
dulu zaman kita boleh je merantau dengan kawan2....

MissLana replied at 6-2-2020 12:36 PM
kesiannya sesak jgk tu rumah kau 4 dewasa, 2 kanak2. ishhh aku baca pun naik geram dgn SIL kau. ma ...

ade je lagi ibu bapa masih sihat kat kg,tp tu lah suh balik kg xnk,lg suka duk ngn kitorg sbb bandar,

imatt replied at 6-2-2020 12:43 PM
Knp nk kne tunggu bini ko yg cakap kat adik2 dia ek? Ko xleh direct ckp terus kat dorg ke? Masa tgh  ...

mmg aku akan ckp mcm tu kalau bini aku xleh nk ckp,mase rumah baru dah siap,dah nk pindah nt akan ditanya,barang2 tu nk hantar blk kg atau nak hantar tempat sendiri?
tindakan aku senang je,kalau dia xde tempat sendiri mmg mase blk kg aku angkut masuk bonet hantar sane,
time tu mmg kalau nk gaduh pun gaduh la dgn bini aku,sbb bini aku ni jenis lembut sgt dlm mase same dia mcm backup adik2 dia,dia x suka cara kasar aku..

Lolalala replied at 6-2-2020 12:46 PM
Adoiii awak ni yg problem duduk dgn mak, tapi mak asyik pakai duit tu ya? Sekarang duduk dgn mil p ...

betul tu,payah duduk dengan org tua,mcm2 hal nt x puas hati

supermum replied at 6-2-2020 12:04 PM
Ko jadilah annoying kat rumah tu. Pakai boxer je tak pakai baju masa kat rumah. Lepas makan jgn cu ...

mcm ex laki adik perempuan iols.. ddk rumah pakai boxer je kuar masuk bilik..

tk reti malu kat iols sbg kakak..
perli2 cam mana pun apa pun tk rasa.. dasar bwak hidup

Mz1271 replied at 6-2-2020 12:54 PM
bini ko ank sulung ke?dorg xde parents?

yup anak sulong,masih ade parent tapi dia mcm tulang belakang keluargalah,bab masalah duit dia kena settlekan,ade adik lelaki pun xde fungsi sbg wali ke dua

noor2 replied at 6-2-2020 01:02 PM
Kes aku adik ipar lelaki. ..lain sikit kisahnya. ..hehe tapi akhirnya laki aku halau adik dia kelu ...

tu la,soal adik beradik biar diorg yg urus,kalau jenis bertegas xpe,ni jenis backup pastu sendiri stress