CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kelaut23

Isteri curang

Ya ampun teruk betul lah bini kau ni... Manusia jaman now mcm mcm boleh jadi... Kalau aku dkt tempat kau mmg aku chaw je terus tinggalkan dia. Dah kantoi depan mata kalau still kau stay dengan dia mmg kau ni lurus bendul ah hahaha elok cari perempuan lain jelah. Bini kau tu elok sgt ke? Kalau biasa biasa je better g cari yg perempuan lain. Anak dara pun ramai skrg suka laki orang HAHAHAHA nah ni kau boleh usha dkt sugarbook app mana tahu berkenan en

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

tomiko_haza replied at 22-2-2020 06:13 PM
Org cm ko  ni la menggalakkan anak tk sah taraf..suka2 test drive..halal haram tolak tepi  asal dp ...

chill lah tu hal dia dengan tuhan... Ala kau tu mcm bagus? Setakat cakap pasal halal haram tapi solat tah kemana huhu... Org skrg ni pandai cakap je tapi semua benda tak jalan. Mcm aku ni ada satu relay dengan perempuan ni. Kitaorg kenal dkt dating app... Tp kau jangan fikir bukan bukan pula hahaha tak semestinya kenal dkt dating app mesti nak kena test drive. Lain org lain caranya brooo yelah hidup aku ni sunyi so aku just nak ada org teman je di kala sepi heheheh

Amin123 replied at 2-3-2020 03:20 PM
chill lah tu hal dia dengan tuhan... Ala kau tu mcm bagus? Setakat cakap pasal halal haram tapi so ...

eh pandai plak ko cakap jangan pikir bukan2 kan... dating apps ke apa ke..ko punye pasal la..pandai2 la ko bawak diri, jage kelakuan ko..tuhan tu ada di mana2 je...dh buat dose mmg bole taubat..tp takut tak sempat mati melekat..hahaa sapa yang tanggung aib..famili ko la sbb ko dh jadi jenazah punn..so aku kesah ke..takde kene mengena ngan aku pun kan..tp sebagai muslim kene saling ingat mengingati..paham?

yang ko soalkan solat aku knapa? perlu ke aku citer aku tak tinggal solat siap buat tahajjud memalam ..haa ko hado???
ko nak aku jwb cmtu ker?

aiva replied at 27-2-2020 11:48 AM
settle dah masalah ko

ada anak?

Kadang - kadang kite tak payah tanya pun dah tau.. Adik aku sendiri mcm tu, sllu bwk balik member, member rapat la katanya. Tapi tu je lah membe yg dia ada... gf pun takde, muka jambu tapi takde gf, aku mcm dah agak dah dia ada hubungan. Aku tanya dia baik - baik.. first - first mmg tak ngaku laa, mana ko dia tak takut kene buang keluarga. Tapi lepas dah beberapi kali ngaku jugak, aku pun sedih jugak, mana taknya adik sendiri. Tapi lama - lama aku redha, aku selalu doakan dia kembali ke jalan yg benar, jauh drpd dosa besar. Yg tau cuma aku je lah.

Utk TT, cari je lah yg lain byk lagi gegel kat luar tu yg memerlukan anda.

Rate

1

sabar la TT..sedeh kan bile rumahtangga yang kita bina hancur sebab orang ketiga..siapa yang nak jadi mcmani ..semua orang nak hepi

sis ada kawan jgak..lesbi tapi pangkat adik2
dulu b4 jd lesbi dia wanita sejati, cantek je..breast besar lawa la..tp lepas lama tk jmpa terkejut tgk dh hilang breast nya..mmg jd tomboy la..ada awek..terkejut sis tapi awek dia bujang lah..

sis layan je dia kawan kan..tp dalam masa sama nasihat la..hidup tk lame..sampai ble sis nak jadi cmni..sbb sayang kt dia..

orng cmni kdg2 ada kesah dia yang menjadikan dia mcamtu..tp hati diorng tetap hati wanita..so kene pandai pujuk2 la..

tkpela TT dh ada keputusan..dh takyah pening2 pikir kan..sis tgh berusaha ..semak ase

Rate

1

tgoku replied at 2-3-2020 03:59 PM
Kadang - kadang kite tak payah tanya pun dah tau.. Adik aku sendiri mcm tu, sllu bwk balik member, ...

apa punca dia terjebak
ada dok asrama ker?atau family touch ? sorry tau just curious nak tahu

Follow Us
Amin123 replied at 2-3-2020 03:14 PM
Ya ampun teruk betul lah bini kau ni... Manusia jaman now mcm mcm boleh jadi... Kalau aku dkt tempat ...

perempuan2 ni bukan cari sugardaddy ker maksud aku lelaki yang berada

semoga TT tabah, jangan sedih sedih ok. Doakan yg terbaik. Kalau ada anak, jaga anak baik baik. Ur the man..so be strong. Apa yg berlaku bukan salah TT tapi bekas isteri barangkali masih lagi seronok..nanti bila dah masanya dia akan sedar.

The best u can do is untuk u sendiri move on, forgive and forget. Sometimes ada benda yg beyond kemampuan kita utk ubah. so doa doa banyak banyak muga diberi kekuatan dan move on. Future is more important than the past.   @kelaut23

Rate

1

MasyaAllah... takutnya aku hal mcm ni
it can happen to anyone
sejak aku join forum
& baca cerita2 mcm ni
& dgn radar berdenting2 msg2
aku mmg buruk sangka je pd yg kwn rapat sgt3 sesama jenis ni
tak kira la lelaki ke pempuan
yg bwk masuk bilik, lepak, tinggal sama2
muda ke tua ke
was2 je aku
ampunnnnn kan aku wehhh
radar aku pun dh activate kekdahnya

aiva replied at 3-3-2020 08:55 AM
apa punca dia terjebak
ada dok asrama ker?atau family touch ? sorry tau just curious nak tahu
...

Yang diceritakan, adik aku ni dari darjah satu mmg minat kat kaum dia. Takkan darjah satu terjebak ye tak? Kami tak pernah masuk sekolah asrama. Lepas tu pulak masa kecik mak bapak aku ni suka hantar anak - anak balik kampung, yang aku sedih dia ada cerita yg sepupu aku(abg sedaranya) ada ajak dia buat perlakuan sumbang taip kali balik kampung, time ni aku rasa marah jugak kat mak bapak aku kat sepupu yg buat tu..dia cerita berat sgt dia rasa jijik sgt nak cerita kat aku. Tapi dia kata tak tau sama ada benda tu efek kat dia sebab, kalau dia jijik kena macam tu takkan dia buat ye tak?  Tapi nak buat camna, sepupu tu dah kawin dah pun, adik aku jadi mcm ni. Aku pun tak dapat cakap apa sebab bukan kat tempat dia.

Rate

1

aiva replied at 3-3-2020 09:21 AM
perempuan2 ni bukan cari sugardaddy ker maksud aku lelaki yang berada

Tak jugak la, ramai je gegirl malay bertudung yg cari jodoh dalam ni, ade yg nak berduit lebih ade yg biasa - biasa. Kenal - kena mcm biasa.. pernah cht dgn beberapa orang gak. Ok laa, mostly nak LTR, klu dating site lain byk tak reply, pengalamn aku je. Jgn tanya sbb apa kau masuk situ.

tgoku replied at 3-3-2020 07:23 PM
Yang diceritakan, adik aku ni dari darjah satu mmg minat kat kaum dia. Takkan darjah satu terjebak ...

masalahnya ko tak kena pulak kurang ajar laa sepupu tu kes adik ko ni sama dengan kawan adik aku
dia nyah jadi mak andam punca dia jadi macam tu pun
sebab mak bapak dia hantar kg
kat kg bapak bapak sedara yang buat dia jadi macam tu
sedihnya
kenapa orang kg meliwat budak hah????

adila39 replied at 3-3-2020 10:09 AM
semoga TT tabah, jangan sedih sedih ok. Doakan yg terbaik. Kalau ada anak, jaga anak baik baik. Ur t ...

TT dah ceraikan isterinya????

menakkautau replied at 4-3-2020 05:28 AM
TT dah ceraikan isterinya????

ye kot tu TT ada tulis kan. Sigh.. manak dah makan belum? jom makan.

adila39 replied at 4-3-2020 01:46 PM
ye kot tu TT ada tulis kan. Sigh.. manak dah makan belum? jom makan.

posa rejab....

gantikan posa org tersayang....

tomiko_haza replied at 2-3-2020 04:49 PM
sabar la TT..sedeh kan bile rumahtangga yang kita bina hancur sebab orang ketiga..siapa yang nak jad ...

merepek kontol ler hang...

nak sedeh pasai apa???..dah tertulis manusia tuh yg menzalimi diri mereka kan????

anyway perceraian tuh halal per???

menakkautau replied at 4-3-2020 02:09 PM
merepek kontol ler hang...

nak sedeh pasai apa???..dah tertulis manusia tuh yg menzalimi diri m ...

itulah nya..mcam ko la kan manak..hidup terbuang

tomiko_haza replied at 4-3-2020 02:24 PM
itulah nya..mcam ko la kan manak..hidup terbuang

terbuang macam hang kah????

talak berapa hang dapat????

menakkautau replied at 4-3-2020 02:32 PM
terbuang macam hang kah????

talak berapa hang dapat????

talak takde balak ada

tomiko_haza replied at 2-3-2020 03:34 PM
eh pandai plak ko cakap jangan pikir bukan2 kan... dating apps ke apa ke..ko punye pasal la..panda ...

suka hati aku lah aku nak cari perempuan dkt dating app ke apa ke tak kacau hidup kau pun... At least aku kasi perempuan tu hidup mewah and better life... Yg perempuan aku kenal ni dia kena buang family yelah ada family issue sikit. aku ni pula umur dah 38 tapi masih bujang hahaha jd bujang terlajak dah aku ni. Ada baca article ni pasal sugarbaby hahaha mcm aku punya girl skrg ni pun aku kasi dia kereta senang sikit dia nak g kerja balik kerja https://www.malaymail.com/news/m ... elf-respect/1824753