CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Lara_Isteri

Help me! Mcm mana nk skodeng HP psgn!

perati dan tunggu waktu seswai
kau rampas fon dan masuk bilik air dan kunci. baca segala bukti whatapp. ss to ur fon. pastu bgi balik kat dia and say sorry.

Lara_Isteri replied at 30-3-2020 12:00 AM
Mmg plan nye gitu...abis je covid ni.. sy akan ke court....

Itu yg terbaik sis. Jgn seksa hati dan diri sndri. Lelaki jenis dok berahsia dgn bini camni tak berbaloi pon kalau stay. Sok kalau umor dia tak panjang tup2 muncol plak madu sis dgn anak2 kt dpn pintu umah. Baru tau rupanya slama ni dimadukan. Mampuihh

iphone apa?

klu ko dh dpt tau isi2 dlm hp heols
pecayalaa akan terjadi perang dunia ke 4
dh siap sedia ke tu

so baik ko x yah tau la
agak2 x leh tahan lg angkat kaki je la

rospinki replied at 30-3-2020 09:17 AM
perati dan tunggu waktu seswai
kau rampas fon dan masuk bilik air dan kunci. baca segala bukti what ...

Bwk lari pon xleh sis....nk bukak camne.. kena pakai cap jari

im4me replied at 30-3-2020 09:47 AM
iphone apa?

Dia guna iphone 7 klo x silap...

Follow Us
fifie_olin replied at 30-3-2020 11:02 AM
klu ko dh dpt tau isi2 dlm hp heols
pecayalaa akan terjadi perang dunia ke 4
dh siap sedia ke tu

Skang ni pon tuhan dah mula tunjuk skit2 kat saya....

MeghanK replied at 30-3-2020 12:23 AM
mengamuk je la..kawen 8 taun kot..amek hempon dia baling ke dinding dah tak bagi tengok sangat..duk  ...

Sbb ada anak....sy malas nak bergaduh.. klo x kerana pkp dh lama sy halau dia... tp sy x sampai hati..... sy cuba bersabar dan masih lg tersenyum.. dlm hati tuhan je tahu "betapa kesiannya diri saya..."...

Lara_Isteri replied at 30-3-2020 05:19 PM
Sbb ada anak....sy malas nak bergaduh.. klo x kerana pkp dh lama sy halau dia... tp sy x sampai ha ...

bertabah la uols..musim2 pkp ni banyak baca luahan para isteri..semoga ada sinar bahagia untuk uols dan anak2

Lara_Isteri replied at 30-3-2020 09:15 AM
Dia guna iphone 7 klo x silap...

oh ....masih ada harapan sebab ada figure print sensor ....cuba lah waktu dia tengah membuta....kalau nak hack boleh tapi pitis lah...toksah pakai software yang mengarut atau youtube toturial sebab semuanya kencin.......

Tapi kalau dia off kan figure print sensor cuba pulak access phone tu dengan pc dia, sebab selalunya auto trust bila pairing...lepas tu ada software boleh pakai nak tengok semua apa kejadah dlm phone dia....

Selamat mencuba,,,,

im4me replied at 30-3-2020 05:53 PM
oh ....masih ada harapan sebab ada figure print sensor ....cuba lah waktu dia tengah membuta....ka ...

Rasa nya masih guna figure print sensor.... masalah nya nk amik jari dia tu la...... takut masa tido dia TERSEDAR huhuhu..... ke patut bg ubat selsema supaya dia mengantok huhu

Lara_Isteri replied at 30-3-2020 10:39 AM
Rasa nya masih guna figure print sensor.... masalah nya nk amik jari dia tu la...... takut masa ti ...

Boleh juga, cubalah mana tau hajat tercapai

Kesian kan diri kita sis. Bincang dulu hati ke hati.

bertabahlah TT. selalu nye instinct wife ni mmg tepat. saya dah kawin 18 thn. suami mmg sangat berahsia.. no pin ATM / cc / passcode hp semua saya tak tau. even gaji pun saya tak tau. betul kawan-kawan dalam forum ni cakap, husband n wife patut takde rahsia benda-benda ni.

instinct saya macam TT juga kuat mengatakan suami curang.. saya doa je semoga Allah tunjukkan pada saya kebenaran dan apa yang terbaik untuk saya. alhamdulillah tak perlu hack hp, Allah tunjuk satu persatu.. sekarang suami saya pandai.. lepas 'bercinta dkt wa'(maklumlah MCO tak leh jumpa).. dia akan delete conversation. padahal saya takde access dkt hp dia pun.. nampak tak betapa org buat salah akan cuba cover jejak dia.

kita ingat satu je lah, dengan kita boleh lah dia delete ke letak password ke apa.. Allah Maha Mengetahui, Allah Maha Melihat even dia curang tu pun dengan izin Nya. Allah sedang uji kita macam mana nak hadapi ujian suami curang dan Allah juga uji suami tu dengan apa yang dia ada sekarang macamana dia hadapi.

saya dalam process nak bercerai.. exactly awal minggu MCO start tu baru agreement tuntutan saya siap.. tak sempat nak sign.. plan asal nak failkan perceraian persetujuan bersama hari khamis tu.. tapi nampak nya kena tunggu lepas MCO lah..

toughchoice replied at 1-4-2020 11:55 AM
bertabahlah TT. selalu nye instinct wife ni mmg tepat. saya dah kawin 18 thn. suami mmg sangat berah ...

Sama lah kita sis... saya pon semua benda xtau....so sis skang dlm proses permohonan bercerai secara baik ke? Yg agreement tuntutan tu sis buat kat court ke? Sy lepas mco baru nak gi court

Gam.Gajah replied at 1-4-2020 05:47 PM
Tp macam kes sy pulak mmg sy n ex husband xde rahsia. Password ATM, email passcode semua sy tau. T ...

Instinct isteri selalunya mmg tepat.. mulanya last year mmg dah rasa ragu2 tp Allah dah tunjukkan kisah sebenarnya skang.... satu2 terbongkar.... sedihnya tuhan je tau....

Lara_Isteri replied at 2-4-2020 07:22 PM
Sama lah kita sis... saya pon semua benda xtau....so sis skang dlm proses permohonan bercerai se ...

ya.. suami bersetuju untuk lepaskan saya.. saya cari lawyer.. mintak lawyer preparekan agreement untuk semua tuntutan.. hadanah, iddah, mutaah, nafkah anak, harta sepercarian. bila dua-dua pihak dah bersetuju dengan isi agreement tu, sign baru failkan permohonan cerai.. saya buat semua ni supaya senang nanti hakim akan rekodkan persetujuan. lepas tu bila failkan tuntutan2 ni semua just gunakan je agreement yang hakim dah rekodkan masa cerai. hopefully tak perlu turun naik mahkamah utk tuntutan dah..
betul kata TT, lama-lama turun naik mahkamah penat mental dan fizikal.. saya sebolehnya nak elakkan ni..

Lara_Isteri replied at 2-4-2020 07:25 PM
Instinct isteri selalunya mmg tepat.. mulanya last year mmg dah rasa ragu2 tp Allah dah tunjukkan  ...

be strong TT.. mohon dengan Nya banyak-banyak.. mengadu dengan Allah.. yakin Allah akan kurniakan jalan penyelesaian untuk semua masalah kita ni

toughchoice replied at 3-4-2020 11:54 AM
ya.. suami bersetuju untuk lepaskan saya.. saya cari lawyer.. mintak lawyer preparekan agreement u ...

Berapa kos utk lantik lawyer buat semua tu?

toughchoice replied at 3-4-2020 11:54 AM
ya.. suami bersetuju untuk lepaskan saya.. saya cari lawyer.. mintak lawyer preparekan agreement u ...

Byw utk hadanah ni bukan dia automatik pergi kepada ibu ke jika anak dibawah umur? Klo x tuntut, nanti akan ada kesulitan di kemudian hari ke?