CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: YgBenar

[Politik] Breaking:Kesihatan PM merosot,buat rawatan ke Singapura.Hishammuddin bakal TPM?

Sokong Malaysia takde gomen.

lostnfaun replied at 10-1-2021 09:20 AM
Hisham siap naik private jet lagi nak jumpa sultan.. bukan biasa perjumpaan diorg nie..

muhyiddin katanya dah hilang majoriti semlm bila mp machang tarik balik sokongan utk kerajaan pn. sekrg 110 vs 110 mp. muhyiddin patut dah mengadap ydp agong

kelapaparut replied at 10-1-2021 02:10 AM
Muhyiddin stress dgn politik malaysia sampai sakit dia,  tp knp muhyiddin lantik hisyamuddin jd tpm, ...

Yg ni saya setuju.dia dah pecahkan hubungan pas dgn umno.skrg dia nk pecah belahkan umno pulak.

badaksumbu replied at 10-1-2021 09:57 AM
muhyiddin katanya dah hilang majoriti semlm bila mp machang tarik balik sokongan utk kerajaan pn.  ...

Yup..ikutkan dia dh hilang majoriti yg tipis amat tu. Mungkin ni cara dia nk dapatkan balik sokongan especially dr umno

Sah2 la h2o pro bersatu. Sekali lg umno dibodohkan.

Nasib la da presiden korang kurang cerdik. Mmg jd mangsa pembodohan je la selagi presiden x ditukar.

please la bagi muka baru muka fresh jd tpm ke pm ke
kalau set2 ni yg duk jadi mmg selamanya mcm ni je

fedup dah aku ngn politik malaysia ni
undi tu salah
undi ni salah

eh emo plak aku hahaha

Follow Us
Apahal lak nak jadi TPM gi jumpa Sultan Johor? Kerajaan PN tetap xde majority. Tu hah banjir kat Johor dah teruk tu gi lah tolong. Datang jauh2 naik private jet rakyat sendiri merana.

Malaysia Now sape funder ya? Jemin kan...mula2 buat romours dulu utk bg team zahid najib marah.lps tu buat plan lain pula.last2 umno berpecah belah.

Rogue98 replied at 10-1-2021 10:12 AM
Apahal lak nak jadi TPM gi jumpa Sultan Johor? Kerajaan PN tetap xde majority. Tu hah banjir kat Joh ...

Laa sultan johor kan abg ipar kpd agong...ada leteww perkara penting nk dibincangkan tu kak

hahaaaaaa.  padan muka puak2 hancenggggg.  makin mendidih laaaaaa ianya...                    

ultra78 replied at 10-1-2021 09:02 AM
Pemikiran ahli politik tak sama dengan manusia normal. Mereka nak ada kuasa aje

Pemikiran sama jahh.. cuma ade satu je extra kat depa ni.. NAFSU yg tak sama dgn kita.. aku pun ade nafsu dan nafsu aku mmg nak.duit bykkk.. cuma satu jah aku ade Allah.. bila sesuayu aku buat tp tak dapekkk aku patsh balik pf Allah..

Aku tak kata aku ni baik tp rasanya nafsu aku tak setamak depa ni

chaos_sweetly replied at 10-1-2021 10:14 AM
Malaysia Now sape funder ya? Jemin kan...mula2 buat romours dulu utk bg team zahid najib marah.lps t ...

Kalau akak perasan ,umno dah lame berpecah lps pru 2018 lg la...tp org luar je xtahu menahu..akar umbi umno xnk kluster mahkamah ni ada dlm mjlis kpimpinan ttinggi (mkt) umno dr dulo lg..

jangan mudah lupa tsam dengan kes MARA dan ostolia.. abahcow pun nak jgk bertaut rapat lagi walau kuasa dah paras hidung ... kesimpulan dia , semua gila kuasa...

Edited by akusukaq at 10-1-2021 10:32 AM

Abah sebenor nya bukan pergi rawatan kanser tp ke spore utk general.medikel cek up . dah stress bp meningkat.dengar dr member diJPM

Yang penting bukan wak jahid & kawan2 jadi TPM. Wak Jahid tu setiap kalu aku tengok je rasa menyampah yg amat. Apatah lagi bila anak dia mencapob merata-rata

Dlm dok mengata parti PBBM kecij.. Hat tu juga la cerdik

MissYouSayang replied at 10-1-2021 10:16 AM
Laa sultan johor kan abg ipar kpd agong...ada leteww perkara penting nk dibincangkan tu kak

Tengok jer lah nanti.....
Abang ipar lah pulak....

sarah82 replied at 10-1-2021 10:38 AM
Dlm dok mengata parti PBBM kecij.. Hat tu juga la cerdik

Tu pun masih ada yg kat forum nie halusinasi. UMNO memang menuju ke arah perpecahan sekarang.

Cuma apa option UMNO sekarang nie? Nak kekal dgn Bersatu? Sekutu dgn PAS only? Beralih arah ke PH atau Pejuang?

batu kikir replied at 10-1-2021 04:58 AM
Bsnyak sangat dah orang Johor jadi PM...... Hussein Onn,  Mahyuddin dan sekarang sok sek sok sek H2O ...

tokmat menang adun je..takleh jd pm..klu menang parlimen pru 15, tokmat calon terbaek jd pm

Reymz replied at 10-1-2021 10:46 AM
Tu pun masih ada yg kat forum nie halusinasi. UMNO memang menuju ke arah perpecahan sekarang.

...

Ramai x faham.. Yg politik adalah peperangan.. Bukan yg kuat dan besar armada/ahli yg menentukan kemenangan.. Tapi yg bijak menggunakan strategi + ambik kesempatan yg akan menang.

Bila UMNO umum tak sokong PN.. Rakyat nampak umno sedang cuba selamatkan diri dari kes rasuah.. Dan PAS nampak tetap setia dgn janji  sokong PN.

Kebodohan UMNO adalah miliki sekumpulan pemimpin benak.

Kita tengok aturan seterusnya.

Oh.. Ramai yg lupa.. Wak Jidin berdarah jawa.. Kalau Jawa 600 tahun dulu boleh kalahkan dan sekat tentera Mongol.. Pasti wak jidin miliki DNA trait yg sama utk bermain seni politik kat malaysia..

Top up popcornnnnnn