CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Lady39

Anda pernah buat orang?

Cari-Mod replied at 7-2-2021 12:39 AM
gambar2 tu dia print cemana chuols? kalau crop screenshot dia jadi low quality kan macam send gamb ...

Nak tahu jugak

AyaqMeloSuam replied at 7-2-2021 03:55 AM
Org2 ug mngamalkn mcmni mcm psycho kan... dok buat org merata2 sb kpntingan.. nnti lps tu aman x hid ...

Itu yang saya fikirkan...apa lah yang membuat sampai sanggup ketepikan kepercayàan kepada Allah..

Tiram replied at 7-2-2021 10:16 AM
Setahu saya “buat orang” ni syirik. Sbb percayakan kuasa lain selain Allah. Bukan takat percaya. M ...

Malangnya diaorang tak fikir dah pasal semua tu. Asalkan matlamat tercapai

evilcooler replied at 7-2-2021 12:12 AM
Tak faham la kenapa nak kena jumpa bomoh dukun bagai. Kalau ada yg pernah disihir atau dizalimi oleh ...

Aku pernah amalkan Yaasin 7 mubin ni. Niat dan doa secara umum saja tanpa tujukan kepada sesiapa secara khusus. Dgn kuasa Allah, aku dapat tau apa yg org tu hantar pd aku.. Berbalik pd dia semula. Allahu a'lam.

Aku xpernah lagi terlibat dgn sihir ni
Tapi bff aku pernahlah kena sihir ni
Ada org berminat dgn dia
Tapi dia dah ada bf
Sampai jumpa macam2 perawat.berubat
Alhamdulilah skg dah ok
Dah kahwin & mengandung dah
Memang jenis hati hitam la ye sanggup nak menyihir org
Lagi satu, janganlah kita menunjuk2 kebahagiaan, kekayaan..
Ada mata2 yg x suka & dengki dgn kita
Bak kata pepatah
Rambut sama hitam, tapi hati kita x tau niat mereka
Lepas tu, bukan org lain buat.. darah daging kita sendiri, org yg rapat dgn kita..tu lagi sedih

Edited by evilcooler at 7-2-2021 03:49 PM
Tinot7 replied at 7-2-2021 12:09 PM
baca yassin 7 mubin ni lepas maghrib ka bila2?

Bila2 boleh buat tapi afdhal time tgh mlm  la sebab time tu xde org kacau. Boleh baca dgn khusyuk sikit. Ulama berselisih pendapat tentang mendoakan utk keburukan org ni. Tapi dah bnyk sirah Sahabat Nabi s.a.w yg mendoakan kecelakaan org yg menzalimi dan org2 jahat. So mmg boleh kita doa kepada Allah supaya binasa dan dipulangkan kejahatan mereka

Follow Us
Lady39 replied at 7-2-2021 01:20 PM
Terima kasih share. Cerita lah pengalaman awak kena buat

Time ni masih muda lagi. Saya baru grad n dpt la kerja kat company MNC satu ni. Walaupun exec je, tapi big boss Jepun suka tanya pendapat saya sebab apa idea yg saya cakap selalunya menjadi.  Dah lumrah manusia, mesti ada yg dengki walaupun kita x ada cuit langsung periuk nasi mereka.
Masa awal2 kena tu saya perasan asal time Maghrib mesti badan saya naik gatal satu badan mcm ruam2. Akan hilang bila nk masuk Subuh. Nk tido jgn citer la mmg x selesa. Kerja pun sedikit sebanyak pun terjejas sebab x cukup rehat semua. Selepas tu ada juga saya perasan mcm ada je mata yg memerhatikan bila saya seorang diri. Kengkadang bulu roma naik sorang2 especially time malam. Yg buat saya x tahan bila saya nk mkn kat luar tiba2 ada jmpa ulat bangkai dan rambut. Time ni saya dah confirm mmg ada org menghantar kat saya.
Saya tanya la guru, nk buat apa ni. Dia sengih sambil ckp saya patut bersyukur, org tu hantar nk buat saya gila atau lebih teruk, tapi atas asbab Allah sygkan saya dan amalan ayat Manzil setiap Subuh dan Maghrib, tempias sihir setakat jadi gatal2 je kat bdn saya. Pastu guru beri pilihan, nak buat solat tahajud 44 mlm atau Yassin 7 mubin 7 hari. Saya ckp Yassin 7 mubin la, sebab x yah bgn tgh mlm .
Tak sempat habis 7 hari, hari ke 4 dah dpt info ada colleague senior saya kemalangan sehingga patah riuk badan masuk hospital. Yg anehnya kereta dia remuk, tapi isteri calar2 dkt tgn je xde kecederaan. Allahu. Jgn memain.

jari10 replied at 7-2-2021 02:07 PM
Aku pernah amalkan Yaasin 7 mubin ni. Niat dan doa secara umum saja tanpa tujukan kepada sesiapa s ...

Sangat powerful yea yasin mubin ni. Banyak yang saya belajar dari thread ni.

lady_bonia replied at 7-2-2021 03:12 PM
Aku xpernah lagi terlibat dgn sihir ni
Tapi bff aku pernahlah kena sihir ni
Ada org berminat dgn d ...

Kan...bila tayang2 kan social media ramai jek yang dengki. Yang bukan friend pun ada stalking semata2 nak cek.

Edited by Lady39 at 7-2-2021 08:17 PM
evilcooler replied at 7-2-2021 03:48 PM
Time ni masih muda lagi. Saya baru grad n dpt la kerja kat company MNC satu ni. Walaupun exec je,  ...

Subhanallah. Agaknya orang yang buat ni sedar ke kecelakaan yang dia terima tu akibat dari perbuatan sihir dia?

evilcooler replied at 7-2-2021 03:29 PM
Bila2 boleh buat tapi afdhal time tgh mlm  la sebab time tu xde org kacau. Boleh baca dgn khusyu ...

iols tak main sihir2 ni... iols sekadar solat hajat je..
tapi baca 7 mubin ni utk 7 malam iols baru tau

little_sis replied at 6-2-2021 11:39 PM
Skrg hidup dia mcmana pulak, dan mangsa2 dia mcmana, ada ke yg kenakan dia balik.. dan dia dah dpt ...

skrg hidup dia susah dgn usia dah lanjut, sakit & x de income tapi masih taksub dgn tok moh. mangsa2 dia pulak hidup makin berjaya tapi dorg x tahu disihir oleh kazen iols melainkan iols. boleh saja iols nk pecah mulut tapi takut huru hara nanti. dia dpt hidup mewah hasil amalan sihirnya tu termasuk dibela oleh vvip sedara kpd retis femes. tapi benda mcm ni x lama maybe sheolls kene selalu bg duit dekat tok moh atau tuhan dah bg balasan dekat dia.

evilcooler replied at 7-2-2021 03:48 PM
Time ni masih muda lagi. Saya baru grad n dpt la kerja kat company MNC satu ni. Walaupun exec je,  ...

Ayat manzil tu apa ya u? Al ma'surat tu ke?

Anyone tau tak mcm mana kita nak pasang pendinding diri cara Islam? Please share, thanks  

Cari-Mod replied at 7-2-2021 12:39 AM
gambar2 tu dia print cemana chuols? kalau crop screenshot dia jadi low quality kan macam send gamb ...

dia curi pic dari fb & print dekat booth kedai gambar bukan print atas ketas. mcm tu gambar lg clear. kalau filter tu iols x pasti sebab tgok kepakaran tok moh jugak kot nk tuju sihir mcm mana. tapi iols pernah dgr ustaz ckp kalau nk buh pic dlm socmed mesti yg x cukup sifat cth pic kita ada emoji love ke & mata jgn pandang tepat ke camera mcm pandang tepi ke pandang bwh ke sebab lg senang nk tuju sihir dekat mata lg2 gambar yg sempurna.

Lady39 replied at 7-2-2021 05:01 PM
Kan...bila tayang2 kan social media ramai jek yang dengki. Yang bukan friend pun ada stalking sema ...

Tu la... yg dengki tu pun bukan org susah tapi sbb hati tu sakit. yg kita ingat baik dgn kita pun dahsyat dia punya hasad. Pelik.

chilly replied at 5-2-2021 11:20 PM
Pernah sekali.

Share la experience u
u buat sbb u balas balik atau sebaliknya?

Lady39 replied at 7-2-2021 05:01 PM
Kan...bila tayang2 kan social media ramai jek yang dengki. Yang bukan friend pun ada stalking sema ...

kadang x perlu org sihir kita pun kita boleh terkena sihir al-ain iaitu sihir melalui mata yg hasad akibat flex kekayaan & kebahagian hidup di socmed. even org kafir pun percaya dgn sihir mata ni dipanggil evil eye.

Heydidle replied at 7-2-2021 07:27 PM
Tu la... yg dengki tu pun bukan org susah tapi sbb hati tu sakit. yg kita ingat baik dgn kita pun  ...

musuh kita sebenarnya org yg rapat dgn kita. sebab tu bila berkwn kene berhati2 selalu. kadang a good news utk kita boleh jadi bad news utk dorg kerana dengki cth nk kwen ke dpt baby ke.

haifawehbe replied at 7-2-2021 07:43 PM
musuh kita sebenarnya org yg rapat dgn kita. sebab tu bila berkwn kene berhati2 selalu. kadang a g ...

Betul sgt. Cousin iols mcm terkena tak sure sekadar ain atau org hantar. Sampai dia asingkan diri. Lepas dia remove some friends and family members (based on her gut feelings) - dia ckp dia rasa aman. Rasa sihat balik. Dia bukan jenis show off, tapi sesekali bila share psl travel ke, graduation mungkin ada yg dengki.
So faham la kan..