CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: R2D2

[Tempatan] PETRONAS rugi bersih RM21 bilion pada 2020

Edited by sam1528 at 3-3-2021 07:38 PM
kiroshell replied at 3-3-2021 02:29 PM
La butthurt bontot panas lagi samdol macai dap komunis totok samseng tarak fengshui ong oink oink  ...

Baaahwahwahwa ... bila kena cuit sikit , macai totok party assobiyyah macam ko meroyan lagi , terhoyong hayang mabok todi

Soalan aku :
Soalan aku senang aje : apa dah jadik pada 4 billion dari KWSP ke SRC International ... duit tersebut dah lesap kerja chief penyamun tu

Jawapan ko :
Soalan aku lagi senang dari soalan taik kau: Kenapa PH biol sangat menjahamkan diri sendiri, 22 bulan je perintah. Macam sial nya performance.

Nampak gaya ko ta tau apakebenda tu SRC International atau ko takut jawab?

Pssssttt ... bukan filem melayu tau (kalo filem omputih ko mesti tak paham punya)

Jawapan aku senang aje , PH jatuh pasal pengkhianatan ... ye lah depa yang tak ada harga diri khianat

Macam ko lah ... foaming in your mouth

Gelak besar aku tengok macai totok party assobiyyah macam ko marah & beremosi bila kena tampar kiri kanan

Ha ha ha ha ... tengok aje kerajaan PN dimana party assobiyyah ada saham - paling gagal

sam1528 replied at 3-3-2021 07:33 PM
Baaahwahwahwa ... bila kena cuit sikit , macai totok party assobiyyah macam ko meroyan lagi , terh ...

soalan kau tu....jika ada berlaku salahlaku, rompakan duit kwsp ke..1mdb ke...gst ke...
dakwa dimahkamah ... biar mahkamah yg buat keputusan....

sam1528 replied at 3-3-2021 07:33 PM
Baaahwahwahwa ... bila kena cuit sikit , macai totok party assobiyyah macam ko meroyan lagi , terh ...

Gila detail reply main quote unquote. Tak habis2 lagi kau ye. Memang macam karen, tak boleh kalah.

Apapun, aku ulang, yang penting, PH jatuh, PHitnah lingkup. Macai DAP meroyanlah sampai tak sudah. Kesian kau samdol.

Hidup Samdol macai DAP totok komunis fengshui tarak ong oink oink bontot sakit aka butthurt !!!
Hidup Samdol macai DAP totok komunis fengshui tarak ong oink oink bontot sakit aka butthurt !!!

Ayuh, luaskan reply mu.

rashiman replied at 3-3-2021 10:08 PM
soalan kau tu....jika ada berlaku salahlaku, rompakan duit kwsp ke..1mdb ke...gst ke...
dakwa ...

Tu pasal chief perompak dah kena kat makamah tempoh hari

Tapi macai2 totok macam ko masih tak mau terima realiti yang he is just a common thief

Senarai yang ko bagi tu , semua dah kena dengan mamat tu

Tu pasal ko tak berani jawab tang KWAP & kononnya pelaburan kat Mongolia

kiroshell replied at 4-3-2021 12:27 AM
Gila detail reply main quote unquote. Tak habis2 lagi kau ye. Memang macam karen, tak boleh kalah. ...

Ha ha ha ha ... he he he he ... senang2 aku tampar ko

Cepat2 ko sambar todi , togok dulu .... lepas eeeerrrrrkkk baru ko cuba jawab

Tengok aje jawapan ko ... samada ko mabok todi atau tak sekolah atau kedua2 sekali

Nak tergolek aku dari kerusi ketawakan ko

Camno sekarang? Boleh jawab tak soalan senang aku :
Soalan aku senang aje : apa dah jadik pada 4 billion dari KWSP ke SRC International ... duit tersebut dah lesap kerja chief penyamun tu

Terlebih dulu ko kena tau apa tu SRC International ... ko tau tak?

Ko contoh terbaik macai totok party assobiyyah

Sekarang kita tau pasal apa negara ni tak maju walaupon dah 60 tahun party assobiyyah perintah

Tak susah tau pakai otak ... cuba ko try ... try aje

Kah kah kah

sam1528 replied at 4-3-2021 09:51 AM
Ha ha ha ha ... he he he he ... senang2 aku tampar ko

Cepat2 ko sambar todi , togok dulu ....  ...

Lagi tak susah pakai otak nak pikir macamana PHitnah boleh jatuh trrlingkup. Punyalah bodoh bebal boleh lingkupkan kerajaan sendiri sebab bertekak. Bodah serupa macam macai samdol kena cocok hidung talibarut PHitnah.

Jangan bodoh sangat bai.

Follow Us
kiroshell replied at 4-3-2021 10:51 AM
Lagi tak susah pakai otak nak pikir macamana PHitnah boleh jatuh trrlingkup. Punyalah bodoh bebal  ...

Kih kih kih ... this is sooooo funny

Hang dah berbuih mulit & dok kacip gigi ... penuh dengan emosi

Konfom , ko ni agak slow sikit , hanya muntahkan balik apa yang suap oleh pemimpin ko ... tak guna akai langsung

Tak habis2 dok ratib fitnah ... fitnah ... fitnah ...

Ye ke ni?

Hmmmm .... yang menang saman fitnah adalah bukan melayu/Islam

Yang kalah & konfom tukang fitnah adalah melayu Islam geng2 totok party assobiyyah & party ehem ehem

Hadith Sahih Muslim catat macam ni:
It is reported from Hudhaifa that news reached him (the Holy Prophet) that a certain man carried tales. Upon this Hudhaifa remarked:

I heard Allah's Messenger (ﷺ) saying: The tale-bearer shall not enter Paradise.

Ko paham tak omputih? Uh- oh .... susah ni

Masih tak mampu jawab soalan senang aku?

Takut sangat pasal apa?

Pung pang , pung pang ... tapi pengecut nak jawab soalan senang

Booo ... hooo hooo

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Edited by kiroshell at 4-3-2021 10:31 PM
sam1528 replied at 4-3-2021 12:44 PM
Kih kih kih ... this is sooooo funny

Hang dah berbuih mulit & dok kacip gigi ... penuh dengan  ...

Gila betul samdol ni, dah tahap sakit mental.

PHitnah merobek diri sendiri sampai jatuhnya kerajaan PHitnah. Kesian betul supporters dia macam kau sisamdol meroyan sampai sekarang.
Dah page berbelas2 ni, kau masih nak jadi samdol macai komunis totok dap fengshui tarak ong? (Aku keluarkan yang lain, kesian tengok kau macam orang tak betul, siap tampal-tampal gambar nak bagi effect post).

Power siot kau punya meroyan. Sampai bila nak habis dengan burung kakaktua ni pun taktaula. Aku ulang je sampai kau berenti.

Edited by sam1528 at 4-3-2021 10:35 PM
kiroshell replied at 4-3-2021 10:15 PM
Gila betul samdol ni, dah tahap sakit mental.

PHitnah merobek diri sendiri sampai jatuhnya kera ...

Kah kah kah ... ko dah tersepit lah tambi

Tu lah ... dok ratib fitnah sana fitnah sini ... tetiba yang kalah saman fitnah adalah pemimpin party assobiyyah ko

Contoh ... si Mael Sabri yang kalah dengan Nurul Izzah ... sekarang dia buat dek aje macam tak ada apa2 jadik

Bila dah tersepit , ko tukar pulak isu tentang PH jatuh ... malu oooiii ... ko dah mula nak lari

Berapa kali nak jawab tentang hal ni ... ko ni slow sangat ... tak paham apa orang jawab

Bila lagi nak jawab soalan aku? Ni kali 6 aku tanya

Takut sangat pasal apa?

Sudah kecut ka? Biasak lah kan ... macai totok party assobiyyah macam ko mana berani jawab isu yang berfakta

Auta aje lebih ... ha ha ha ha ... oooppppssss ... konfom lah ko ni memang slow

Edited by kiroshell at 5-3-2021 12:44 AM
sam1528 replied at 4-3-2021 10:32 PM
Kah kah kah ... ko dah tersepit lah tambi

Tu lah ... dok ratib fitnah sana fitnah sini ... teti ...

Kesian samdol macai komunis totok DAP fengshui tarak ong oink oink.
Bila nak jawab apa aku tanya dah kali keberapa entah: Kenapa PHitnah bodoh sangat lingkupkan diri sendiri?? Bodoh betul.

Apapun, janganlah sedih sangat PHitnah jatuk terciduk. Anwar ada nombor tu. Esok lusa naik la balik.

Hasil sokongan umno dan pas..

kiroshell replied at 5-3-2021 12:14 AM
Kesian samdol macai komunis totok DAP fengshui tarak ong oink oink.
Bila nak jawab apa aku tanya  ...

Ha ha ha ha ... aku tampar ko dari kiri - ko lari kanan , aku tampar ko dari kanan- ko lari kiri

Ni lah dia kalo orang mental mabok todi

Ko dok royan tentang kononnya fitnah , rupa2 nya pemimpin party assobiyyah ko yang banyak kalah saman fitnah

Orang dok cakap pasal chief penyamun yang kantoi kes SRC International tapi ko mati2 kata fitnah pasal ko tak tau apakebenda to SRC International

Habis2 dok royan :
Kenapa PHitnah bodoh sangat lingkupkan diri sendiri?? Bodoh betul.

Kan dah jawab ... PH lingkup pasal pengkhianatan , ye lah macam geng party assobiyyah yang muka tak malu kalah PRU pon nak secara haram jadik kerajaan tapi sekarang kena main dengan PPBM - dah jadik bahan gelak

LOOOOLLL ... ko tanya berulang kali pasal takut jawab soalan aku ... chaaaayyyy!! Muka tak tau malu

Soalan aku , kali 7 aku tanya

Takut sangat pasal apa? Kah kah kah ... macai totok party assobiyyah yang dah hilang ehem ehem

Chaaaaiiiitttt!! Malulah

Edited by rashiman at 5-3-2021 03:05 PM
sam1528 replied at 5-3-2021 02:27 PM
Ha ha ha ha ... aku tampar ko dari kiri - ko lari kanan , aku tampar ko dari kanan- ko lari kiri
...

kes SRC nie , sama ada fitnah atau pun tidak, tunggulah hingga habis perbicaraan.jangan cepat menghukum....tertuduh pun masih lagi bebas kesana kemari...
Perbicaraan dimahkamah persekutuan belum lagi bermula...

Edited by sam1528 at 5-3-2021 07:40 PM
rashiman replied at 5-3-2021 03:03 PM
kes SRC nie , sama ada fitnah atau pun tidak, tunggulah hingga habis perbicaraan.jangan cepat meng ...

Tunggu habis perbicaraan? Kat mana yang ko pikir perbicaraan masih berjalan?

Ni lagi satu temberang yang sering dilontarkan oleh macai2 totok party assobiyyah

Perbicaraan dah habis ... habis tau ... chief penyamun dah didapati bersalah kat kesemua 7 pertuduhan (setiap satu 12 thn) & dijatuhkan hukuman 12 thn berserta denda ~RM200 juta (kalo tak bayar , tambah 5 thn)

Bahasa mudah : guilty unless proven otherwise

Lah ni rayuan lah tambi

Cuba ko pikir sikit : apa probability chief penyamun lepas dari kesemua 7 kesalahan yang telah dibuktikan?

Edited by rashiman at 5-3-2021 11:13 PM
sam1528 replied at 5-3-2021 07:36 PM
Tunggu habis perbicaraan? Kat mana yang ko pikir perbicaraan masih berjalan?

Ni lagi satu tembe ...

Rayuan untuk menolak keputusan yg dibuat oleh hakim Mahkamah Tinggi.........tentu ada hujah2 dipihak peguambela untuk membuktikan yg anak guamannya tidak bersalah ....untuk  diadili pula oleh sekurang-kurangnya  3 orang hakim.  Kita tunggu aje selesai perbicaraan yg dijangka akan dibicarakan pada april ini.

rashiman replied at 5-3-2021 11:11 PM
Rayuan untuk menolak keputusan yg dibuat oleh hakim Mahkamah Tinggi.........tentu ada hujah2 d ...

Sekarang ko paham tak yang chief penyamun dah dibuktikan kat makamah bersalah kat 7 tuduhan

Dia nak rayu tak jadik hal , hak dia & dibenarkan

Lagi sekali aku tanya : apa probability yang dia akan lepas 7 kesalahan tersebut?

sam1528 replied at 5-3-2021 11:45 PM
Sekarang ko paham tak yang chief penyamun dah dibuktikan kat makamah bersalah kat 7 tuduhan

Dia ...

Itu hak dia nak buat rayuan di Mahkamah Persekutuan yg diadili oleh sekurang2nya 3 hakim...
mungkin bagi pihaknya yakin yg Hakim Mahkamah Tinggi terkhilaf dalam membuat keputusan...dan mohon para hakim mahkamah persekutuan menolak keputusan yg dibuat oleh hakim mahkamah tinggi.

probability yang dia ada : tunggu ajelah perbicaraan di Mahkamah Persekutuan yg akan dikemukakan oleh Peguambela2nya.

Edited by kiroshell at 6-3-2021 07:14 PM
sam1528 replied at 5-3-2021 02:27 PM
...

Chaiiit malulah trngok perangai meroyan kerajaan PHitnah gagal 22 bulan jer. Lingkupkan kerajaan sendiri.

Bodoh betul Phitnah sebijik macam supporter samdol macai dap totok komunis persis hindraf fengshui tarak ong oink oink.

Kenapa bodoh sangat susah nak faham ni? Terencat akal ke? Dari kecik lahir dah bodoh tolol mental ke? Suka sebar fitnah ke. Macam sial perangai. Ni contoh orang kata kecik2 tak nak mampos, dah besar menyusahkan forum.

Kesian tak lama lagi masuk hospital sakit jiwa ni.

Tak pernah ada sejarah kerajaan lingkupkan diri sendiri sebab gaduh dalaman kecuali PHitnah. Rekod tu.

Kesian samdol bodoh tolol.

Dah rugi tak perlu lagi taja team F1, team Petronas srt MotoGP.. bukan bawa nama Malaysia pun

rashiman replied at 5-3-2021 11:52 PM
Itu hak dia nak buat rayuan di Mahkamah Persekutuan yg diadili oleh sekurang2nya 3 hakim...
m ...

Akhirnya ko yakan apa aku kata

Apa yang ko nak cakap lagi?