CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Lilrose

"Saya Dah Tak Sesuai Berlakon Rebut Lelaki, Cinta Tiga Segi" - Fazura

PrinceAlladin replied at 19-4-2021 10:02 PM
Yang bitter disini adalah kau dari awal point kau situ saja.bila aku hujahkan benda betul kau kata ...

Yes that’s why aku kata video sometime never lies. Uish kalau orang cakap A, kau cakap B. Apa orang faham A macamtu, macamtulah. Perception orang berbeza. Dapat apa burukan orang? Ini tempat gosip kot. Kalau bukan aku burukkan, orang lain burukkan sesiapa lah. Kau jangan panjang lebar pulak reply. Bit

Edited by Tudungpink at 19-4-2021 10:15 PM
kabshigam24 replied at 19-4-2021 10:05 PM
Dah cakap pasal jantan, aku bagi lah contoh mase kat klfw tu. Hihi viral doh kat twitter . Tapi lo ...

Sendiri x paham artikel pastu kaitkan benda x de kene mengena.. Klfw tu pun xde kene mengena ngan artikel tu.. Lopak lepas dah kawin biar fanatik dia ambik tau hal dia...ko pun silakan ambik tau skali,  nampak mcm ko tau byk kisah dia...

Mohon Faz pertimbangkan watak ibu-ibu pelindung anak dalam filem bergenre Thriller.

Tudungpink replied at 19-4-2021 10:11 PM
Sendiri x paham artikel pastu kaitkan benda x de kene mengena.. Klfw tu pun xde kene mengena ngan  ...

Dah reporter highlight topik terus pasal jantan.. hehe jangan salahkan i. Kalau takde kena mengena takdelah aku cakap. Klfw itu ramai kot orang comment yang mengaitkan...  So yeah

kabshigam24 replied at 19-4-2021 10:10 PM
Yes that’s why aku kata video sometime never lies. Uish kalau orang cakap A, kau cakap B. Apa ora ...

Kau tak ada hujah dan kebenaran yang nyata sebab tu kau gagal menjawab soalan dan bangkitkan benda lain.memang tempat gossip pun tapi tak salahkan betulkan apa yang salah.
Aku suka reply panjang dengan hujah yang betul bukan separuh jalan cari jalan lain pulak kan.sebab tu aku ckp dari awal orang dh move on kau saja yang tak move on

Edited by Tudungpink at 19-4-2021 10:21 PM
kabshigam24 replied at 19-4-2021 10:15 PM
Dah reporter highlight topik terus pasal jantan.. hehe jangan salahkan i. Kalau takde kena mengena ...

Memang xde kene mengena pun... Dia cerita pasal drama sekarang... Klfw tu celah mana ada kaitan pun.. Ko yg kaitkan.. Lopak bercatwalk terjojol dada  bersaksikan rms kat bawah ko xnak komen pulak.. Kisah lain pulak yg ko heran...

Follow Us
Dah reporter highlight topik terus pasal jantan.. hehe jangan salahkan i. Kalau takde kena mengena ...

dik wartawan highlight pasal lakonan dik bkn pasal jantan...
....
Nur Fazura Sharifuddin atau lebih mesra dengan panggilan Faz mengakui dia agak memilih watak ditawarkan.

Katanya, dia lebih tertarik jika diberi peluang membawa watak membabitkan perjuangan dan semangat kental seorang wanita.

"Kisah cinta tiga segi tak sudah, menangis lagi kerana lelaki, saya rasa dah tak perlu dilakonkan lagi. Apapun, saya akui ada tertarik dengan tawaran jalan cerita dan watak diberikan pengarah, Michael Ang untuk drama terbarunya nanti," katanya kepada Harian Metro.

Kancilkering replied at 19-4-2021 08:43 PM
istanbul aku datang tu...lisa x dapat apa apa anugerah pun kan?
lepas cerita tu bernard buat fil ...

Heh. Lisa dapatkan Best actress FFM tahun tu dengan Istanbul tu. Fazura menang next yearnya. Kalau sheolls berlakon Istanbul tu menang jugak rasanya. Boleh menang back to back patutnya. Tiber kan.

kakngah80 replied at 19-4-2021 10:20 PM
dik wartawan highlight pasal lakonan dik bkn pasal jantan...
....
Nur Fazura Sharifuddin atau le ...

Ok thanks bagitau elok elok. Btw i rasa i sama baya dgn u jek . Dah tua dahhh

Dah2 lah tu jennie.kau tukar berapa kali bertukar kulit pun ayat dan komen kau tetap sama.

Jennie dengan ketinggalan zaman dan cerita to kadok berpisah tiada

Tudungpink replied at 19-4-2021 10:20 PM
Memang xde kene mengena pun... Dia cerita pasal drama sekarang... Klfw tu celah mana ada kaitan  ...

Haha disebabkan thread ini thread fazzy. Aku ckp benda betul. Bukan aku sorang je ckp okayh. Nanti thread psal sop lofa fam aku hentam kawkaw .

GegarVaganja replied at 19-4-2021 10:21 PM
Heh. Lisa dapatkan Best actress FFM tahun tu dengan Istanbul tu. Fazura menang next yearnya. Kalau ...

Sayangkan dia tak ambik watak tu.. Diorg offer kat dia,  dia pulak bg lisa.. Kalau tak dapat tgk gandingan dia ngan beto... Kalau version faz mcm mana agaknya..

PrinceAlladin replied at 19-4-2021 10:17 PM
Kau tak ada hujah dan kebenaran yang nyata sebab tu kau gagal menjawab soalan dan bangkitkan benda ...

Elok lah kalau dah move on.. actually aku banyak baca orang kata fazzy mencuka gila babs sebab jahlop try try. Kalau depa dah move on, kalau kau orang dlm, kau suruh lah depa duduk dlm satu stage eh ? Boleh? We all nak tengok or lakon ka. Time meletop dulu ada kata fazzy takkan hadir kalau ada lopa mcmtu. Tapi dlm cita ini, aku paling kesian fattah, sebab kena kakikan jek dgn lofa.

Kejap lagi jenni aka kab tuduh aku fitnah dia same MO macam dulu2 bila ramai yang perassan terus tak timbul2 MN baru dan buat lagi MN sampai ajm

Addrianna replied at 19-4-2021 10:23 PM
Dah2 lah tu jennie.kau tukar berapa kali bertukar kulit pun ayat dan komen kau tetap sama.

Jenn ...

Lol kat thread lain pun kau ada. Aku bukan jennie lah. Giler betul kau ini. Orang ckp psal fazzy sikit je dah kira jennie ke lol .

kabshigam24 replied at 19-4-2021 10:27 PM
Elok lah kalau dah move on.. actually aku banyak baca orang kata fazzy mencuka gila babs sebab jah ...

Mind your own business.tak payah kesian kan orang baik kau kesian kan diri kau yang tak habis2 nak atur hidup orang dan ungkit kisah lama yang tak ada faedah lagi.aku tak rasa kau akan sanggup duduk bersama dengan orang yang pernah buat toksik,trouble dalam hidup kau.

kabshigam24 replied at 19-4-2021 10:24 PM
Haha disebabkan thread ini thread fazzy. Aku ckp benda betul. Bukan aku sorang je ckp okayh. Nanti ...

Aku kesian kat ko n diorg yg kaitkan pasal klfw tu... Sebab aku kesiankan jahlopak penat bercatwalk pada waktu tu nak tunjuk kat bf dia waktu tu,  benda lain yg korang kisahkan.. Tp takper la... Semoga jahlopak bahagia ngan PUbird...

kabshigam24 replied at 19-4-2021 10:29 PM
Lol kat thread lain pun kau ada. Aku bukan jennie lah. Giler betul kau ini. Orang ckp psal fazzy s ...

Yang gila tu kau.aku bukan semua thread masuk pun kau dh kenal aku?wow menarikmisti kau kenal kan aku pernah kantoikan kau.sudh2 lah tu nak menipu  ayat kau sebijik lah dengan jeni.

PrinceAlladin replied at 19-4-2021 10:36 PM
Mind your own business.tak payah kesian kan orang baik kau kesian kan diri kau yang tak habis2 nak ...

Mind my own business pulak dah? Serious lah wehh. Ini tempat gosip. So we just gosip. Nak kesian ke, worry ke forumer sini punya pasal. Bila kau kesian, kau tunjuk empathy. Depa artis.. so? Really to mind my own business ke?  So kau nak ckp fazzy takkan duduk in one stage sama dgn lopa lah sebab toxic gila namatii?ohhhhh begitu

Tudungpink replied at 19-4-2021 10:25 PM
Sayangkan dia tak ambik watak tu.. Diorg offer kat dia,  dia pulak bg lisa.. Kalau tak dapat tgk g ...

Nak jaga hati boipren chuolls.
benda dah berlalu pun. Baik mengharapkan Fazura dapat naskah2 berat pulak next time.
Hopefully ada la naskah2 best on true story ka.
Nak jugak tgk sheolls pegang watak ala Angelina Jolie dalam Changeling ka.