CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Lilrose

"Saya Sentiasa Jaga Adab" - Nana Rujuk Peguam Terkilan Nama 'Busuk'

Ya ampun muka masing2

Skuau: dedulu aku ok bila orng kata..'nak belanja'...semenjak ada sorang kawan kata.."bila nak belanja..saya sudah(pernah) belanja kamu".Aku terkejut tap ...

Yep.. Tau xpe... Aku kne beehati-hati gak org spesis ni... Sbb die mnta return ok.

cahaya_almas: Nana ni jenis air muka sombong..kalau jmpa depan2 agak2 dia layan ke peminat...

Layan je.. Pernah terjumpe kat mytown... Anak buah aku hai kat die.. Die balas je hai balik dgn senyum... X nampak lal kesombongan di situ...

cahaya_almas replied at 22-7-2021 02:29 PM
Nana ni jenis air muka sombong..kalau jmpa depan2 agak2 dia layan ke peminat...

Pernah jumpe die depan2. tp time die free hair dl. rasenye mase die stop jap jd penyanyi. mukenye xla sombong tp xla ramah. tp cara cakap dgn kawan2 xdela lembut2. gaya kasar ala2 tomboi sket time die borak dgn kawan2 die time tu.
bile ckp dgn kitorg pun gaya die xberubah pun. same je.

Tetap nyampah tgk si retis sendu, penyanyi sendu yg kena reject oleh band sdr dan bininya yg sendu kepam.pls la nana...get urself away frm those manusia kepams.not your level hokeyy nana...ure way better than them.dorg dengki dgn nana....thats pretty obvious.semoga mereka terus sendu mereput dah tua nanti mintak bantuan rumah ppr.pfftthhhh

annadonna replied at 22-7-2021 02:49 PM
Perbualan macam ni kenapalah dibesar besarkan sampai masuk live IG. Apakah bodoh semua yg terlibat n ...

dalam pada dok mengata nana tu... dorang tak berani pun mengaku dengar direct dr nana.... contoh kot la nana mengata lan pd syura.. atau mengata syura pd lan.... tp semua nya sebut orang kata... org tu kata... org ni kata.... siapa kah orang tu ?   tak siapa yg tau.... ini lg bahaya.. sbb kat opis sy ni dulu pernah ada sorang makhluk perosak jenis ni... pasal melagakan sesama opismet serah kat dia... dia punya menghayati watak tu memang kalah pemenang oscar golden globe...  tapi hujung2nya orang tau jugak dia la ibu segala culprit....  semoga dalam kes nana ni.. ada penghujung yg cerah...

Follow Us
aku syak nana kena pijak ngan parashit2 akibat terlalu baik, pastu lama2 perasan digunakan mula rasa annoyed dan mengadu la kat kawan2 terdekat

opie5662 replied at 22-7-2021 03:27 PM
Layan je.. Pernah terjumpe kat mytown... Anak buah aku hai kat die.. Die balas je hai balik dg ...

Mak n makcik meols pon pernah je ternampak Nana Ngan Zoey Mase g umrah tu.Nana okay je lambai dorg balik .x de nmpk kekwat pulak

Kepada acik acik porum, acik acik retis (sendu mahupun tidak tapi kegigihan mengendap forum..ye la..curious, kan) , ini semua pengajaran untuk kita. Betul atau tidak tu buang ke tepi sebenarnya sebab perbuatan upload / share sesuatu di soc media ni impak dia besar. Senang untuk dimanipulasi dan akan jadik bukti betapa dungu nya seseorang itu. Bila ber IG live tu, walaupun kita berkomunikasi antara beberapa orang saja, tapi banyak mata memandang dan telinga mendengar. Dan dia akan beranak pinak lepas itu.

anak veranak muka macam ungka amazon..ada hati nak blonde

TeamNana

Retis2 sendu jeles ker tak meletop mcm Nana lps join GV???

Gitu la zaman semakain canggih. Mengumpat berjemaah secara live

huhuhu

ni mesti jenis geng time nak bayar buat buat lambat bangun atau buat buat betulkan kasut ank sbb nk ngelat bayau... hanat

Mawar91 replied at 22-7-2021 03:44 PM
Mak n makcik meols pon pernah je ternampak Nana Ngan Zoey Mase g umrah tu.Nana okay je lambai dorg ...

iols pon jumpe sheols ngan anak die ngan zoey.... Kat molten mytown...

bbasir replied at 22-7-2021 02:16 PM
eleh ntah2 dorg ni mmg ambil kesempatan kat Nana pun.. ye laaa smua tu senduuuu aje.. mana la nak ta ...

Kannn.
Ruginya korang yg buat hal ni. Nana tu folower puluh ribu sekali like. Banding korang yg sendu ni. Sekarang ape jadi. Abihla pyokong nana boikot korang. Bodoh ya amattttt  
Kalo aman2 je kan senang. Folower nana pun boleh sokong korang. Sekarang ni mmg tak laaaa. Adoiiiii

princessmiang replied at 22-7-2021 03:48 PM
anak veranak muka macam ungka amazon..ada hati nak blonde

Hahaha..jujur sangat ni cuolsss

bakingsoda replied at 22-7-2021 03:43 PM
aku syak nana kena pijak ngan parashit2 akibat terlalu baik, pastu lama2 perasan digunakan mula rasa ...

aku fikir benda sama....yg lain tu parashit aje... tumpang glemer.. ala awal2 2000an dlu pun yg lain tu mmg sendu dr nana pun... sampai ke sudah la sendu... dorg buat mcm ni lagi la org tak suka

Plis nana....jauhkan drpd manusia2 gini.....sian u dpt kwn mcmni ...kalaupun x suke....xyahlah canang seluruh dunia pun...ape punye kwn lah....isteri artis pun over....ewwww

no_el replied at 22-7-2021 12:01 AM
Kannn.
Ruginya korang yg buat hal ni. Nana tu folower puluh ribu sekali like. Banding korang yg  ...

ni aku sokong..fan nana banyak support kawan2 nana.mcm sheila dulu pernah kata, fan nana ziarah masa arwah ibu dia meninggal dulu..n support barang2 dkt kedai diaorang..bila jadi mcm ni, mmg tak la fan nak support.lantak laa..

entahlah...tapi iols rasa nana ni seorang yang baik dan lurus bendul. Mungkin kawan2 rapat atau orang yang pernah bekerja dengan dia lebih faham lah, berbanding iols yang orang luar ni.

Tapi bab2 belanja orang makan ni, kalau dah selalu kena, dia mula2 rasa ikhlas lama2 jadi meluat gitulah. Faham2 sendiri sudah lah