CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Nash^Roy

gossip2 tahun 80an and awal 90an

Close [Copy link]
Post Last Edit by Nash^Roy at 25-1-2010 18:53
Originally posted by lemak_masin at 17-2-2005 03:03 PM:

tak pernah dengar pun...sapa rambo m'sia tu??

laa... takkan hang tak penah dgr kot.. masa tu 1987.. ader sorg komando ni mengamuk kat area chow kit.. and tembak org merata2 guna M16 kalau tak silap aku.. siap bwk pisau rambo yg bergigi tu..

mamat tu ngamuk dari chow kit smpi ke area safuan plaza .. kirenya dia main tembak je org2 kat situ smbl dia berjalan (cam cite omputih)..

polis dpt tgkp dia after few days.. time tu sume org kecut perut.. satu KL tak berani kuar mlm..

after kena tgkp diorg kater mamat tu mslh mental.. tp citer lain yg aku dgr.. mamat tu ngamuk pasal a.. edit lg..

berasap .. berapi lah gosip korang nih

Originally posted by Nash^Roy at 17-2-2005 03:23 PM:

laa... takkan hang tak penah dgr kot.. masa tu 1987.. ader sorg komando ni mengamuk kat area chow kit.. and tembak org merata2 guna M16 kalau tak silap aku.. siap bwk pisau rambo yg bergigi tu. ...

Ris ingat peristiwa ni.............. tapi lupa lah sapa VIP yang dikaitkan tu......... dan akhirnya mat rambo tu rasanya dicharge mental....... tutup kes....

Originally posted by jojoba at 17-2-2005 02:57 PM:
ogy juga dikatakan ambil pil khayal sebelum membuat persembahan waktu dia tengah top sebab cousin saya kaki tangan salem masa tu kena bawa artis buat konsert bawah tajaan mereka dan nampaklah dia a ...

Kisah nasik lemak ogy terlambak masa dia tengah terkinja2 nyanyi atas stage. Bandboy udah bontang2 mata bagi hint kat dier tentang keadaan nasik lemak dia tu tapi minah tu ingat penonton pakat sorak suitttt.. suitttttt ...suittttttt.... tu pasai dia nyanyi baguih sangat. Aleh-aleh lirik ke bawah, baru dia sedaq...nak cover pun dah tak bulih pasai nasik lemak tu dia cuma ikat pakai tali haluih dan tali tu pun nakal sangat..itu jam jugak dia nak putuih. :lol Itu jam jugak ogy lari ke blakang stage...nangis. The next day keluar ler kenyataan, dia dah tak nak buat show lagi. Tahan la 2,3 minggu. Pastu nyanyi balik. Dia majuk pun nak buat camana..cempedak dah jadi nangka...brapa banyak penonton udah pukui gambaq dan aku antara orang yang nengok gambaq tu sambil menikmati keindahan nasik lemak ogy....putih siottttt :ting::mll:

[ Last edited by icelemontea on 17-2-2005 at 03:47 PM ]

Originally posted by lemak_masin at 17-2-2005 03:03 PM:

orang panggil dia adam rambo. dengarnya jadi ngeng sebab memberontak atas ketidakadilan pemerintah. adik dia pecah kepala kena bantai ngan seorang sultan (uppppss...rahsia) tu pasai dia panas hati dan memberontak kat chow kit...last2 depa settle pas famili dia kena bayaq ribu riban ngan sultan tu..:kant:

OOOHH.. terserlah jua ye nasi lemak ogy tu.. nasi lemak berapa sen tu? hehehe..

masa 80s gak kan that m.nasir decided that dia tak nak compose song for alleycats lg.. rasanya reason becos alleycats tak reti sgt BM.. tp yg aku tau aku mmg suke lagu2 alleycats..

Follow Us
Originally posted by icelemontea at 17-2-2005 15:45:

orang panggil dia adam rambo. dengarnya jadi ngeng sebab memberontak atas ketidakadilan pemerintah. adik dia pecah kepala kena bantai ngan seorang sultan (uppppss...rahsia) tu pasai dia pana ...

aku tau sultan mana.....ehehhehe

Originally posted by Nash^Roy at 17-2-2005 03:45 PM:
OOOHH.. terserlah jua ye nasi lemak ogy tu.. nasi lemak berapa sen tu? hehehe..

masa 80s gak kan that m.nasir decided that dia tak nak compose song for alleycats lg.. rasanya reason becos alleyc ...

nasik lemak buah bidara....bulih tahan laa...singgit lima kupang..ada sambai sotong. kata mat indon...ngaceng!!:mll:

ingat tak mnasir tak respect PM...kena interview ..dia bulih kata siapa DrMahathir. Bertahun2 kena banned ngan RTM. Orang spore masuk msia nak tunjuk lagak, orang kata tempat cari makan jangan berak...dia ni jenis berak merata...la ni barulah nak kenal jamban. Kalo tak tak merasalah jadi hang tuah. :lol

Originally posted by nevberg at 17-2-2005 03:54 PM:

aku tau sultan mana.....ehehhehe

aku pun rasa2nya tahu:gila:
tapi tak tahulah betul ke tak??
sultan negeri belah selatan kan??

Originally posted by icelemontea at 17-2-2005 03:45 PM:

orang panggil dia adam rambo. dengarnya jadi ngeng sebab memberontak atas ketidakadilan pemerintah. adik dia pecah kepala kena bantai ngan seorang sultan (uppppss...rahsia) tu pasai dia pana ...

aku pun tau gak sultan mana.. tp tak nak ckp.. hehehe

Originally posted by mamasaffiya at 17-2-2005 16:14:

aku pun rasa2nya tahu:gila:
tapi tak tahulah betul ke tak??
sultan negeri belah selatan kan??

anggap le ianya benar.....;)

Originally posted by Nash^Roy at 17-2-2005 03:23 PM:

laa... takkan hang tak penah dgr kot.. masa tu 1987.. ader sorg komando ni mengamuk kat area chow kit.. and tembak org merata2 guna M16 kalau tak silap aku.. siap bwk pisau rambo yg bergigi tu. ...

ini kesah prebet Adam tu....tak boleh nak bukak cite banyak2..takut plak aku yang mati..kena pelangkong ngan kayu golf....:nyorok:

Originally posted by Nash^Roy at 17-2-2005 04:15 PM:

aku pun tau gak sultan mana.. tp tak nak ckp.. hehehe

Sultan kat negeri belah selatan??Aku rasa dah tau dah.. sbb memang aku dgr sultan ni samseng ya amat..boleh penampor org depan2 lagi..dah tu pakai rantai emas bagai...eiiii...tapi ada org kata dia ni berjiwa rakyat jugak sebenarnya..macam Sultan yg bnayak skandal ngn artis anak beranak tuh:bgrin:

Originally posted by O2 at 17-2-2005 04:24 PM:

Sultan kat negeri belah selatan??Aku rasa dah tau dah.. sbb memang aku dgr sultan ni samseng ya amat..boleh penampor org depan2 lagi..dah tu pakai rantai emas bagai...eiiii...tapi ada org kata  ...

siap cakap >> SAYA BERKETURUNAN BUGIS...lollol:lol....

memang depa ni...anak beranak suka pada tradisi 'membelasah' artis..

Originally posted by nrshahirah at 17-2-2005 04:23 PM:

ini kesah prebet Adam tu....tak boleh nak bukak cite banyak2..takut plak aku yang mati..kena pelangkong ngan kayu golf....:nyorok:

Moral of the story...kalo jadi caddy jangan ketawakan orang yang pukui bola tak masuk lobang. Lobang golf bulih ditutup, lobang di kepala tak ramai yang tau...:cak:

Satu lagi pasal Julia Rais, lepas dia terlibat eksiden ngn Susan dulu..terus dah tak masuk majalah lagi sampai laa nisenyap terus. Masa eksiden tu dia memang teruk kena muka dah cacat. ada la sorang tengku ni support dia buat pembedahan pastu terus kawin dah bahgia seadanya..

Post Last Edit by Nash^Roy at 25-1-2010 18:54
Originally posted by icelemontea at 17-2-2005 04:27 PM:

Moral of the story...kalo jadi caddy jangan ketawakan orang yang pukui bola tak masuk lobang. Lobang golf bulih ditutup, lobang di kepala tak ramai yang tau...:cak:

edit lg beb

Originally posted by Nash^Roy at 17-2-2005 04:52 PM:

caddy tu india kan? mati kan?

india ke malay? yup..mati! tu yang abg dia mengamuk tu...

AdrianMutu This user has been deleted
Originally posted by lemak_masin at 17-2-2005 15:03:

nama dia Prebet Adam

meh aku tambah sikit

- kisah saharah yaacob masuk kumpulan al-arqam, pastu tak tahan sebab layanan yg diberikan teruk... at this one time kalau tak silap dier kena rompak n kepala dier kena tetak

- kisah amy search yg bercium molot ngan anak dier

- ehh kisah deja moss "hajjah I Will survive" tuh in 2000+ kan??

[ Last edited by sinbad^boy on 17-2-2005 at 06:57 PM ]