CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bintang^hati

PENGALAMAN BERJUMPA DAYANG

nasib baik jumpa..kalau tk sure bising..ahahahah

Originally posted by eally at 26-5-2006 12:39 PM

time APM masa die blum turun aku sikit punya excited sak nak jumpa die... bile die da turun terus kecut perut sak aku... sebab da lama aku tak jumpa die... haha... den salam suma... den die tan ...

hehehhee....aku dapat bayangkan cara dan gaya dayang cakap ngan ko tu. >> "ish tak de lah..."
dengan mimik muka dia ckp kan.

Originally posted by bintang^hati at 26-5-2006 06:29 PM

hehehhee....aku dapat bayangkan cara dan gaya dayang cakap ngan ko tu. >> "ish tak de lah..."
dengan mimik muka dia ckp kan.

ah2... die ckp mcm malu2 gitu... hehe... den terus amik buku dari tangan aku... den sign... mungkin nak tutp malu kot... entah lah...

as aku mentioned dalam thread satu laie, aku pi tu dah 2 lebey, dayang fly at 3... aku sampai artis2 beramai2 tengah makan kat kafe... i 1st saw kak liza so aku sure dayang mesti ader skali... aku menuju dengan gemuruhnya dan mencuit dayang dari belakang... dia menoleh dan... (OH, HAI!!! DARI MANA NI??) akupun peluk dan cium dia...  aku ingat dia tak ingat aku, so aku bgtau dia aku ler yang kejar keta dia dulu tu... (OO... TU DAYANG INGAT.... SOFIA KAN? TAK,ARINI NI SOFIA DARI MANA?) aku cakap ler aku dari opis... as i was very the selsema teruk, campur ngan gubra, aku cakap ketar2... mesti dia ingat aku nak nangis laie... dia peluk suruh aku bertenang.... mama aku bgtau ler aku demam, and kitaorg plan nak beli dia brownies + flowers tapi tak sempat... (ALA, KALAU DEMAM TAK PAYAH LA SUSAH2 DATANG.... KESIAN, NASIB BAIK SEMPAT..... TAK PAYAH SUSAH2 BELI APE2 LA, DATANG JUMPA DAYANG PUN TERIMA KASIH DAH.....) pastu ader la ntah haper2 kitaorg sembang secra skema nya, pastu dia ajak pi show kat planet july 15th... akupun dah sampaikan salam eally, BH ngan kakak dia... yang BH dia agak tak ingat tapi bila aku sebut, slalu dia pi your show with KAK S dia kater (OOOO....DAYANG INGAT..TU LA, KADANG2 SUSAH.. DAYANG TAK BERAPA INGAT...) dan dia TERkejut coz aku kenal eally si minah singapore tu.... setelah bersembang2 dan dia melayan2 adik2 aku, kak liza ajak dia masuk balai berlepas... kitaorg snap 2,3 keping gambar ja coz kak liza kalut2... mama dok bergebang ngan dayang pasal konsert diraja tu coz 3 hari sebelum tu dia pi jamuan diraja... pas snap gambar aku dipaksa dan TERpaksa teman adik aku beli coklat, dan dayang dah masuk balai berlepas.... aper jadi waktu dan ketika itu, korang PM la aku kalau nak tau... takleh citer sini... nanti menyentuh sensitiviti.......

Rate

1

panjangnyer pertemuan aku ngan dayang..... sori ek kalau korang cam nyampah... TERexcited....

Originally posted by eis_82 at 28-5-2006 09:03 AM
panjangnyer pertemuan aku ngan dayang..... sori ek kalau korang cam nyampah... TERexcited....

haha... psst, i know the story.. hehe... dun PM her... 1 werk 30 cents... can? haha... mane gambar nye? nak tgk lah nyah...

Follow Us
Originally posted by eis_82 at 28-5-2006 08:53 AM
as aku mentioned dalam thread satu laie, aku pi tu dah 2 lebey, dayang fly at 3... aku sampai artis2 beramai2 tengah makan kat kafe... i 1st saw kak liza so aku sure dayang mesti ader skali... aku  ...

ish...nape xleh cite sini?..

Originally posted by orang_kampong at 28-5-2006 11:23 PM

ish...nape xleh cite sini?..

tak bleh cite sini... censored... actually dangerous lah kalau cerite kat sini... bahaya wo...

Originally posted by eis_82 at 28-5-2006 08:53 AM
as aku mentioned dalam thread satu laie, aku pi tu dah 2 lebey, dayang fly at 3... aku sampai artis2 beramai2 tengah makan kat kafe... i 1st saw kak liza so aku sure dayang mesti ader skali... aku  ...

dayng peluk suh ko bertenang?ahahahaha..mmg parah arh ko nih

Originally posted by puteri-jelmaan at 29-5-2006 08:51 PM

dayng peluk suh ko bertenang?ahahahaha..mmg parah arh ko nih

haha... die gabra kot... haha.... kau ni baru jumpa dayang ... blum jumpa beyonce da gabra... hehe

Originally posted by eally at 29-5-2006 10:50 PM

haha... die gabra kot... haha.... kau ni baru jumpa dayang ... blum jumpa beyonce da gabra... hehe

aku kalau jumpa artis aku minat jer aku gabra... kalau jumpa artis yang minat kat aku, aku ok jer.....

Originally posted by eis_82 at 30-5-2006 08:29 AM

aku kalau jumpa artis aku minat jer aku gabra... kalau jumpa artis yang minat kat aku, aku ok jer.....  

in the 1st place, kau famous ke? ade artis yg akan minat kau? rasanye tak kan? haha... perasan jek lebih2... ape dar...

Originally posted by eally at 30-5-2006 04:21 PM

in the 1st place, kau famous ke? ade artis yg akan minat kau? rasanye tak kan? haha... perasan jek lebih2... ape dar...

that's why ler aku selalu gabra.... coz sampai skang nih aku lum jumpa artis yang minat kat aku.... muahahhahahaha!!!!! aku memang cenggini ler, gemuruh dan pemalu.... :nyorok:

Originally posted by eis_82 at 31-5-2006 08:22 AM

that's why ler aku selalu gabra.... coz sampai skang nih aku lum jumpa artis yang minat kat aku.... muahahhahahaha!!!!! aku memang cenggini ler, gemuruh dan pemalu.... :nyorok:

haha... pemalu konon! dgn aku tak tau malu pun! haha... nak malu buat ape? die ok kan dgn peminat die...

Originally posted by eally at 31-5-2006 10:11 PM

haha... pemalu konon! dgn aku tak tau malu pun! haha... nak malu buat ape? die ok kan dgn peminat die...

ntah, aku memang cenggini kot.... laiepun dayang tak kecoh2 pun ngan aku.... kitaorg sembang ala2 skema jer.... tak pandai la nak havoc sorang2..... cam tak brapa nak betul jer....

Originally posted by eis_82 at 1-6-2006 08:29 AM

ntah, aku memang cenggini kot.... laiepun dayang tak kecoh2 pun ngan aku.... kitaorg sembang ala2 skema jer.... tak pandai la nak havoc sorang2..... cam tak brapa nak betul jer....

haha... kau havoc kan diri lah... mesti die join kau havoc2... haha... kau 2 action malu jek depan die... padahal tak tau malu... weeeeeeeeee....

Originally posted by eis_82 at 30-5-2006 08:29 AM

nasib baik gabra..bukan gubra

Originally posted by puteri-jelmaan at 1-6-2006 08:22 PM

nasib baik gabra..bukan gubra

eh gubra cerite kan? da tgk korg? gubra 2 makna nye ape seh?

faceythingy This user has been deleted
aku jumpa dyg pagi first day raya :pmuka:

Originally posted by faceythingy at 14-6-2006 09:35 PM
aku jumpa dyg pagi first day raya :pmuka:

wah best nye! den tak amik gambar dgn die ke?