CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sweetie^

chatroom..tempat pancing sex?

ya ke chat room apa tu...mirc ke

Iyo la tu.....mirc tu rasanya lebih kepada nama program chatting tu

wacayasamalula This user has been deleted
kalau kat YM korang perasan tak yg gila2 nak ajak org buat cybersex ni laki India... bukan India Mesia, tapi India negara India..... jauh tu dorang cari partner...

5-6 thn dulu maybe senang la nak dpt kawan utk sex....especialy kat chatroom....tp entah la...org sekarang ni lain la......tak minat sex kot?

dah tunjuk kenalah tgok....

Chippo This user has been deleted
Memanglah selalunya Chat Room ini digunakan oleh sesetengah pihak untuk memancing untuk Sex. Sebenarnya saya dah lama main YM, sejak tahun 1997, time tu YM pun lom ada lagi, pakai Java Chat aja dan ramai kenalan kenalan chat yang saya dapat.

Masalahnya bila dah chat selalu, macam ketagih, jadi siang malam masuk chat dan mengikut pengalaman saya sendiri, banyak godaan yang diterima didalam Chat Room. Salah satu yang ingin saya ketengahkan ialah bini kawan chat saya sendiri. Kami telah banyak menghadiri gathering dan sebagainya jadi kami saling kenal satu sama lain. Pada suatu malam, seorang chatter wanita ni ajak saya tengok web camnya. Ternyata dia sedang berbogel sambil mengangkang dan bermain sendiri. Mukanya dia tidak tunjuk tetapi mengikut katanya, saya amat kenal dengan dia. Setelah didesak dan berjanji saya tidak akan memberitahu identitynya, dia pun tunjuk mukanya. Alangkah terkejut bila saya melihat, isteri rakan saya sendiri. Setahu saya dia wanita decent, memakai tudung dan mempunyai 3 orang anak tetapi ternyata dia gersang, bukan itu sahaja, malah dia mengajak saya melakukan hubungan sex dengannya. Katanya dia suka saya dan lama ingin kan saya.

Manakah mungkin saya berbuat begitu dngan rakan saya sendiri. Bukan sahaja berdosa malah menganiayai kawan saya sendiri. Saya kata tidak boleh dan tidak akan berbuat demikian dengan beliau. Dalam 9 tahun ini, banyak dugaan saya tempuh kerana chat. Ramai kawan kawan saya yang rumah tangga mereka runtuh akibat chat. Pernah juga saya pergi gathering, tidak akan saya bilang room mana dalam YM. Gathering ini kira overnight di sebuah chalet dua tingkat. Sedang si suami tidur di atas, isterinya kena rolling ramai ramai di tingkat bawah. Perkara perkara sebegini yang membuat saya kurang bercampur sekarang dengan chatters chatters yang tak betul otak mereka.

Bukan saja itu, mereka pernah bercadang dengan saya supaya saya bawa isteri saya bersama, dan mereka akan bubuh obat mabuk untuk semua wanita yang hadir malam itu dan kemudian kami boleh berpesta sex beramai ramai. Tentu sekali saya tidak bersetuju. Jikalau iman tidak kuat, terjerumus lah kita kedalam lembah ini, saya tidak mengatakan saya ni baik sekali, memang pernah saya dapat menjamah juga wanita2 yang ada didalam chat room ini, paling ramai wanita Malaysia melayu kita sendiri. Walaupun begitu saya sedar akan keburukannya dan tidak pernah melakukannya lagi. Jadi bagi yang ingin masuk chat room selalu, awas kerana memang banyak buaya buaya lapar berkeliaran didalam chat room yang hanya mau memuaskan nafsu semata mata.

Follow Us
encik_hyper This user has been deleted
Originally posted by Chippo at 9-3-2006 12:35 PM
Memanglah selalunya Chat Room ini digunakan oleh sesetengah pihak untuk memancing untuk Sex. Sebenarnya saya dah lama main YM, sejak tahun 1997, time tu YM pun lom ada lagi, pakai Java Chat aja dan ...

thanks for the info

encik_hyper This user has been deleted
jum memancing...hahhaha untung2 dapat mak ikan...

ermm

xde webcam..tak penah la dpt tgk..tapi kalu ada webcam, dan ada org nak offer..aku ok je...

Originally posted by Yeehaa74 at 15-3-2006 04:33 PM
xde webcam..tak penah la dpt tgk..tapi kalu ada webcam, dan ada org nak offer..aku ok je...

aku kalau org tunjuk webcam nak tgok muke..ni tunjuk btg malas aku..dah la btg lebam berbirat, itam pulak tuh..yikes

leajoena78 This user has been deleted
Originally posted by msms2005 at 8-3-2006 10:27 AM
5-6 thn dulu maybe senang la nak dpt kawan utk sex....especialy kat chatroom....tp entah la...org sekarang ni lain la......tak minat sex kot?

setahu aku la... dulu aku chat tak ada pula yg mengoffer sex...
tapi sekarang ni asalkan tau org tu perempuan je terus ajak sex... fening2

tak penah ler plak terjebak dlm kancah nie. Tapi baru-baru ni ada terbaca hasil chatting member satu opis. Dia chat dgn sorang mamat nie. Rasanya umur pun dah lebih 40 kot. Baru jer kenal melalui chat  tak sampai sehari, terus jer mamat tu ajak "main". Cheh..... pastu minta no phone nak buat phone sex.
Yg aku pelik, member yg duk melayan ni, dia bertudung dan dah ada 4 anak..
hemsss.. musykil kejap.

masa dulu 2 aku rajin la chatting....senang gak nak dpt kawan yg suka borak pasal seks....dan bila time offer lak....semuanya boleh.....tapi bila dah jumpa.....byk lak tak boleh......kengkadang tu ada yg buang masa jer jumpa....ada gak yg interesting....tapi keseluruhannya....masa chatting ni adalah time utk luahkan segala fantasi dlm kepala otak.....tp tak dpt di laksanakan pada masa yg sebenar....

ade ke chat tu kat room.ade ke room yang pakai webcam

yup..mmg dekat chatroom skrg ni gejala sex ni dah berleluasa. aku dulu kerja cybercafe so selalu la lepak dlm chatroom utk habiskan masa. saja masuk dan letak nick dkt situ. so pengalaman aku, byk bdk2 yg umur dlm 17-20an yg ajak jumpa dan main tapi aku kurg minat sbb bdk2. selain budak2, wife orang yang selalu masuk dlm room ni utk lepaskan kebosanan dan kegersangan mereka. bila time diorg dah h####y ko nak mintak apa2 pon bole. tu yg sampai tunjuk cam,phonesex,cybersex..adoi..dulu2 ada jugak aku tgk tapi skrg dh malas la. lagipon aku takut nk jumpa walaupon diorg ajak. dosa beb. and kdg2 membe2 aku yg selalu chat ni diorg akan bising2 cerita psl apa diorg dpt and tukar no tel yg diorg dpt dgn membe2. yg lawaknya, no yg diorg dpt ni boleh kata semuanya dari org yg sama je.so tukar pon no sama je..hehe

Originally posted by msms2005 at 21-3-2006 01:16 PM
masa dulu 2 aku rajin la chatting....senang gak nak dpt kawan yg suka borak pasal seks....dan bila time offer lak....semuanya boleh.....tapi bila dah jumpa.....byk lak tak boleh......kengkadang tu  ...

tak pernah jumpe member chat..menakutkan..mana tau kot2 perogol bersiri..pas rogol,bunuh,pastuh campak dlm gaung..no..no

Originally posted by miss_comel at 21-3-2006 07:36 PM

tak pernah jumpe member chat..menakutkan..mana tau kot2 perogol bersiri..pas rogol,bunuh,pastuh campak dlm gaung..no..no

betul kata awak... skrg ni macam2 jenis manusia yg ade ... kena berhati-hati...

....

nicemeetingu This user has been deleted
sapa yang baru nak belajar chat memang akan terpranjat kalo tiba ada je nick pelik datang menyapa pastu steady je ajak "jom sex chat".. masa nice mula chat dulu terperanjat beruk gak sebab tak sangka memang ada manusia yang gunakan medan tu untuk memancing seks.. tak kira lelaki ke.. perempuan ke.. apa nak jadi nih..

Nice memang ada kawan.. dah kawin ada anak pun.. tapi kira macam kes yang disebut sblm ni la.. ketagih chatting.. siap bangun tengah malam tinggal hubby kat katil sebab nak chat.. nice ada gak chatting tapi waktu siang je la.. takde lagi terjerumus dalam kancah seks kat chatroom. Jaga2 semua..

:pmuka: angguk2

aku jarang jumpa pompuan yang mintak..