CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: aku_EnSeM

Alien

Reply #39 MACD's post

Hi!!!!

Dah lame aku tak operate thread yg aku buat.... takut kene dilit... kah3.....

takut takde mase nak lawat porem slalu

maresiajin This user has been deleted
saya juga percaya ada allien

Ejen Mulder kata kalau betui ada alien kenapa dia tak mai landing jer depan White House?
Ejen Scully kata pulak, kalau betui ada alien dia nak kawin dgn alien jantan supaya dapat baka yg lebih baik dari sekarang

alien?
aku percaya alien as an organism yg bukan sama dgn human, dan ianya makhluk ciptaan Allah juga.
dari segi attribute aliens nih, dia mirip2 kepada attribute jin... glimpse of light when they come around, disturbance of electrowave n stuffs...
kan kan???    :hmm:   :hmm:

:gila: :gila:

aliens do exist..:kerek:

Follow Us

Reply #46 aLFa_SieRRa's post

Pernah jumpa dgn alien ke.

Siapa sini pernah jumpa dgn alien angkat mouse!

Pada suatu hari...

Aku pernah tengok kat National Geographic tentang alien..

dia kata.. setiap bintang berkemungkinan mempunyai planet-planetnya yang tersendiri.. :bgrin:

Jadi tak mustahil la kalau kita kata Alien tu wujud.. :cak:

Wallah'hu alam.. :lebai:

:malu: :malu:

ko ke alien tu???? :nyorok:

Reply #49 aku_EnSeM's post

Looks like her.

hmm....:kerek:

Originally posted by MACD at 6-5-2006 05:02 PM

Bila (tarikh & masa) dan dimana?

dah lama daa...time tuu aku skolah lg..aku time tuu tido kat hall rumah aku..ader certain part bumbung rumah berkaca so aku nampak clear giler..nak ckp airplane x mungkin dia turun serendah tuu..cahaya dia plak btl2 tembus rumah aku..punya ler aku takut campur excited time tuu..:lol

the next day when i told my father..dia x caya langsung..dia ckp aku terpengaruh ngan x files..but after that ader kuar kat paper yg ader org ternampak ufo kat kedah and kat US at the same day aku nampak..so aku percaya ler yg aku nampak tuu mmg ufo..:pmuka:

Originally posted by MACD at 6-5-2006 05:02 PM

Satu penjelasan yang logik. Beratus ribu tahun akan datang, manusia akan evolve kepada rupa bentuk fizikal yang lain. Kepala kita akan menjadi lebih besar utk menampung saiz otak yang semakin b ...

aku rasa stereotype deskripsi fizikal alien ni bermula sejak konspirasi roswell dulu yang mana telah terbukti ianya hanya satu hoax. tapi mungkin ada benar gak apa yg ko cakap tu.. evolution.. tapi yang peliknya apsal dia stakat round2 kat angkasa je ye?.. :hmm:  

lagi satu aku tak puas ati tol bila orang cakap alien je mesti dia nak ada rupa macam manusia.. ada kaki ada tangan.. takleh ke kasi bentuk2 lain.. bentuk paramesium ke.. bentuk mcm pleurokokus klamidomonas ke.. tak kreatif langsung la koang ni :bgrin:

aku percaya gak
sebab universe besar
earth ni hanyalah setitik kat milky way tu...
mungkin alien x dtg sini lagik sebab diorang xleh nk seswai ngan climate bumi ni

ada ke alien nih?? setahu aku yang idup di alam nyata ni manusia, haiwan, tumbuhan segala yang bernyawa kat bumi ni...manakala yg idup di alam ghaib pulak..jin, syaitan, iblis dan malaikat... alien ni kategori mana pulak yer??

Originally posted by matlampir at 29-1-2007 05:41 PM
ada ke alien nih?? setahu aku yang idup di alam nyata ni manusia, haiwan, tumbuhan segala yang bernyawa kat bumi ni...manakala yg idup di alam ghaib pulak..jin, syaitan, iblis dan malaikat... ali ...

Posthuman perhaps?

Gambar ini diambil oleh seorang pelancong Australia, bertempat di Tanjung Bungah pada hari selasa. Ketika itu pelancong tersebut ingin mengambil gambar pemandangan di waktu senja sebagai kenangan.

Namundia hanya perasan sesuatu yang ganjil pada gambar tersebut padakeesokan harinya setelah mencuci gambar tersebut. Dan mendapati adaobjek tak dikenali(piring terbang) pada imej tersebut.

LAgi satu..

http://videos.caught-on-video.com/video/70C3A00C-50AD-4777-8E34-9CB0567C7899.htm

Beberapa remaja sedang gembira bermain bola. Seorang dari merekamengambil video dengan menggunakan handphone kameranya. Sedang khayalmereka bermain, rupa-rupanya mereka diperhatikan oleh makhluk bijakyang mempunyai sifat ingin tahu yang kuat. Saksikan lah... dan nilaikansendiri.

[ Last edited by  musang_pulut at 31-1-2007 05:49 PM ]

Rate

1

Originally posted by matlampir at 29-1-2007 05:41 PM
ada ke alien nih?? setahu aku yang idup di alam nyata ni manusia, haiwan, tumbuhan segala yang bernyawa kat bumi ni...manakala yg idup di alam ghaib pulak..jin, syaitan, iblis dan malaikat... ali ...

Jin, syaitan, etc itu alien sebab tak tinggal/asal bumi.

if there are no aliens out there..it would be an awful waste of space out there...

Reply #58 reinloch's post

jins dan syaitan adalah makhluk Allah yg tinggal di dalam dimensi yg lain walaupun di bumi..