CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 22140|Reply: 199

sape suka citer Heena?

Ello seme...meow ni baru aje kat board dan thread kat sini...so nak kongsi minat ngan korang seme...buleh tak?

Ha korang ada tak nengok citer Heena every nite kat astro prima at 10.00pm....memula tak berapa suka tapi lepas tu syiok pulak le aku melayan perasaan.....

hero ngan heroin memang padan....sebenornya aku ni bukan le minat sangat citer hindi...cuma filem kuch2 hotta hei , dan dilwale aje aku minat...kalu citer lain susah sket aku nak nengok coz meleret2...tapi siri heena ni pula membuai hati dan perasaan le....ha lagi satu yg buat aku suka sebab citer ni satu2nya citer india muslim.....:hatdown:

cerita ni aku kekadang tengok kekadang tak pun, biasalah crieta keling berbelit

sorry...
tak minat la...

topik ni cam lebih sesuai kat board  TV Soap Operas...

aku adalah salah seorang penonton heena
hehehe
rasa cam malu2 plak nk mengaku :malu:

kadang kadang sahaja gua tgk.  apa yg belaku skrg?  the last i tgk heena punya ex husband punya gf tinggal kan dia untuk org kaya.  tapi org itu kahwin lain.  after that, i dah tak tgk.

Follow Us
Originally posted by marissa_jc at 15-5-2006 10:49 AM
kadang kadang sahaja gua tgk.  apa yg belaku skrg?  the last i tgk heena punya ex husband punya gf tinggal kan dia untuk org kaya.  tapi org itu kahwin lain.  after that, i dah tak tgk.

akak pon nengok gak skali-skala ~ :lol

sian btui kat heena tu ~ mcm2 dugaan dia dapat ~ bila dah kawin ngan akram ni ~ ingatkan dia akan bahgia terus tapi rupa2nya ujan di tghari ~ ada ajer org busuk hati ~ akram ni pon satu hal gak :geram:

sameer lak sekarang dok nyesal tak sudah ~ dok gila bayang kat heena lak ~ tapi dia tak lah jadi busuk hati lak ~ dia terpaksa redha ler heena dah kawin ngan kwn baik dia ~

Mula2 tu kurang minat tapi bila ada sedikit conflict coba nak tengok baliklah pula. Agaknya macam manalah Sameer tu nak dapatkan Heena tu lagi???? Curious juga nak tau...... masihkah Henna ada perasaan cinta dengan bekas suaminya itu????

aku pun tensen dgn akram tuh. sblm kawen kemain lg kata cintakan heena. lps kawen mula la percayakan sgt makcik dia tuh..tensen tol!

yg si sameer ni plak tx abih2 dgn gila talak dia tuh. padan muka. agak2nya ending...heena dgn sameer ker?taatnya anak2 kt mak bapak dorg dlm citer nih

yg aku kelakar ex-awek sameer si Ruby tuh....yg tx jd kawen dgn Adnan.........hooorayyyyyyyyy........

aku memula tak minat citer ni sbb citer hindi ni aku kurang sket...biasalah coz mana2 citer hindi dia nyer ending mesti sama....tapi sejak last week aku tgk baru aku mula minat nak tgk citer ni....apa bodo punya si heena tu kawin dgn akram hanya semata2 nak jaga maruah...sian lak aku tgk akram walaupun heena tak tido sekatil dgn dia tapi dia tetap mempertahankan heena....aku memula kesian kat heena tu tapi bila dia dah mempermainkan perasaan si akram tu aku jadik tak suka kat heena....

yg si sameer tu lak apa ke jadahnya dia nak cuba ambik heena balik....kan berdosa memporak-perandakan rumahtangga org....aku paling benci tgk makcik akram tu....buat plan tak baik lak nak suh akram ceraikan heena....dah tu belah si sameer lak dia nyer makcik batu api tu....kan ke mak sameer tak suka sameer mengganggu heena sbb heena dah jadi isteri org....yg makcik batu api dia tu lak yg beria2 nak suh sameer ambik balik si heena tu....

episod yg aku tgk hari khamis lepas tu...biar padan muka heena tu bila org semua dah tau dia tak membahagiakan akram....pasni berkobar2 ler si sameer tu nak ambik balik si heena tu....tapi citer hindi ni biasalahkan ending mesti sama nyer.....so aku rasa mmg heena tu akan balik semula ke pangkuan sameer walaupun pada hakikatnya agak kejam pada akram...

-

Originally posted by matahari1009 at 15-5-2006 11:11 AM
Mula2 tu kurang minat tapi bila ada sedikit conflict coba nak tengok baliklah pula. Agaknya macam manalah Sameer tu nak dapatkan Heena tu lagi???? Curious juga nak tau...... masihkah Henna ada pera ...

maybe pasni akram ceraikan heena ~ jadi bolehlah sameer kwin balik ngan heena :bgrin:

Reply #11 rosabella's post

k.ross
sameer cuma blh kawen semuala dgn Heena kalau heena dgn akram SUDAH bersama walaupun sekali
kalu belum disentuh....heena belum menjadi isteri Akram dlm ertikata yg sbnr.......Sameer tetap tak buleh kawen gak dgn Heena
ini mengikut hukum Islam & dlm citer nih pun benda nih distresskan gak oleh Nameera kt Sameer

ceewah
siap hafal nama watak tuhhh
wakakaka

Originally posted by kumang at 15-5-2006 12:06 PM
aku memula tak minat citer ni sbb citer hindi ni aku kurang sket...biasalah coz mana2 citer hindi dia nyer ending mesti sama....tapi sejak last week aku tgk baru aku mula minat nak tgk citer ni.... ...

kumang
akram tuh pun tak betul gak
dia pun mencurigai heena
walhal sblm kawen heena dah ckp

wah........aku ni follower setia ker citer Heena nih???::

Originally posted by oghang_kedah at 15-5-2006 12:22 PM
k.ross
sameer cuma blh kawen semuala dgn Heena kalau heena dgn akram SUDAH bersama walaupun sekali
kalu belum disentuh....heena belum menjadi isteri Akram dlm ertikata yg sbnr.......Sameer tetap  ...

well, maksud akak maybe selepas ni akram & heena akan "bersama" ~ dan selepas tu ler ada lagi satu konflik dan akram ceraikan heena

btw, now akak lagi suka akram dari sameer ~ mengenangkan apa yg sameer pernah buat kat heena dulu

ff: sikit......rosabella......wowii!!! avatar tu asyik bercium aje......awak pasti seorang yang sangat romantik......heheheh!! Jangan marah ye gurau aje!!!

Originally posted by matahari1009 at 15-5-2006 12:51 PM
ff: sikit......rosabella......wowii!!! avatar tu asyik bercium aje......awak pasti seorang yang sangat romantik......heheheh!! Jangan marah ye gurau aje!!!

ff: gua mmg romantik beb ~ sebab tu sampai la ni membujang ~ sume lelaki takut nak rapat

tak minat & tak ambik tau ..hehehe

aku cam rs cite nih mengarut jek..penah ler 2-3 kali tgk..tp mmg x brp best..byk gak le yg aku nk komen..tp yg plg terok ler bg aku kan:
  ms kawen ngan samer,dorg x penah bersama..kalo dlm islam, kalo x penah bersama, jk blaku cerai maka xde edah..jdnyer kalo nk rujuk,dorg kene nikah blk ngan cara akad..tp cite nih,pas 2x cerai, main rujuk gitu jek..:

Originally posted by oghang_kedah at 15-5-2006 12:23 PM

kumang
akram tuh pun tak betul gak
dia pun mencurigai heena
walhal sblm kawen heena dah ckp

wah........aku ni follower setia ker citer Heena nih???::

betul tu....ada ke smlm apa ke jadahnya dia bagitau kat sameer yg dia belum lagi bersama dgn heena :no:

yg heena pun satu gak...camne lah dia leh buat gitu kat akram....nama jer suami isteri tapi suami dia langsung tak leh sentuh dia :kant: ...baik dia toksah kawin dgn c akram tu dulu...nasib baiklah akram tu still sayang kat dia ;)

dah tu masih gak sibuk tanya akram samada akram masih mencurigai yg heena tak cintakan dia....dah tu camne nak cinta sedangkan akram tak pernah sentuh dia :cak:

-

Originally posted by nohara at 15-5-2006 06:52 PM
aku cam rs cite nih mengarut jek..penah ler 2-3 kali tgk..tp mmg x brp best..byk gak le yg aku nk komen..tp yg plg terok ler bg aku kan:
  ms kawen ngan samer,dorg x penah bersama..kalo dlm islam, ...

mmg mengarut pun tapi aku still tgk gak :bgrin: