CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: meowlin

sape suka citer Heena?

Originally posted by Khairiyah at 12-7-2006 09:21 PM
uhh! tak da org layan ceeta Heena kah...aku sensorang jee....ttp aje lah..

ada jangan sesedih...ni aku tengah nengok sambil layan bod ni....ceh si akram nak bebaik ngan heeena....wahai heena katakan tidak kepada lakimu yg lupa diri tu....menci:gado:

Originally posted by rosabella at 5-7-2006 06:38 PM
dah lama benor tak tengok citer nih;)

tapi ada gak tertengok sket ari tu ~ masa Akram terpaksa kawin ngan Rubi sebab Sameer hilang ke apa ntah masa hari dia sepatutnya kawin ngan Rubi

lohhh  ...

haahahah dah lama sangat sampai omak si sameer digantikan ngan owang lain...hehe gamoknya org tua tu dah boring nak belakon...

Originally posted by rosabella at 18-5-2006 04:48 PM

ha'ah:hmm: ~ sapa ek ~ Sameer aka jejaka dagu lekuk???

tapi satu lagi nak komen ~ akak mmg tak larat nak tengok bila Akram pakai suit biru dia tu ~ http://i23.photobucket.com/albums/b367/m ...

hahahha kenapa u? badan akram tu macam bunga kembang semangkuk....heee geli i taw...tapi kalu nengok body si sameer tu waw cam model....cair...tapi ada satu episod tu si sameer pakai perfume bebetul dia sembur kat dua ketiak dia...eee geli aku terus tak minat sameer sangat2...biasalah horang India memang cam tu...heheheh ada sesapa yg keturunan india jangan marah daku...:geram:

hmm tadi haku nengok citer Heena...
sian plak si sameer dah jadi bodoh , poyo aje muka dia.
lambat lah lagi nak sedar lepas tu cerita hal sebenar kat family akram tut. si ruby & omak dia plak tak abih2 nak rembat harta si akram...ceh biar si ruby & omak dia rembat reta si akram bodoh tu...bior dia rasa...udahle curang dan ragukan heena....padan muka dia...bior dia rasa...
hai tak sabor aku nak tengok muka ruby & geng jahat dia bila rahsia udah terbongkar....masa tu haku pun tak sabor nengok rupa family akram yg sombong ngan heena....
geram nih./.

LAMBAT LAGILAH NAMPAKNYER, SEBAB SI SAMEER TU DAH JADI MACAM BENGONG SEMACAM JER KENA DADAH SI RUBI NGAN SULTANA BEGUM TU. NANTI DIA KAWIN BALIK NGAN SAMEER KOT.MASA TU GAK BARU BETUL-BETUL PADAN NGAN MUKA SI AKHRAM YANG SEAKAN KEMBANG SEMANGUK TU.:nana:

Originally posted by HeavenLeigh at 13-7-2006 06:21 AM
LAMBAT LAGILAH NAMPAKNYER, SEBAB SI SAMEER TU DAH JADI MACAM BENGONG SEMACAM JER KENA DADAH SI RUBI NGAN SULTANA BEGUM TU. NANTI DIA KAWIN BALIK NGAN SAMEER KOT.MASA TU GAK BARU BETUL-BETUL PADAN N ...

:geram::geram:

Follow Us
huuh ada juga teman yg masih layan ceta Heena ni...aku nak tgu ceta mlm ni lg. Ter emosi juga aku tengok episod-episod sekarang ni. Dah nak habis agaknya. sebab yg aku tau Akram akan menyesal tak sudah bila dia ketahui Rubi dan mak dia punya angkara, dan dia nak ambik Heena balik.. aku tak berapa suka muka terbaru Sameer lebih hansome masa cerita mula-mula dulu...nii..dah mcm muka Micheal Jackson pula..cam pempuan..

Semalam tengok ceta Heena...tapi sayang tak da subtitle..aku tengok ajelah...buat-buat faham....aku fikir tv aku saje yg tak dpt...tv korang sama kot.. frust jugak aku...nak tengok siang ni (siaran ulangan) tentu sama kan takde subtitle...

dorang kan kalo jahat tu teramat jahat.....aku angin manjang bila tgk muka si rubi tu...ngan mak die skali rasa cam nak tembak jer...

Originally posted by Khairiyah at 16-7-2006 07:38 PM
huuh ada juga teman yg masih layan ceta Heena ni...aku nak tgu ceta mlm ni lg. Ter emosi juga aku tengok episod-episod sekarang ni. Dah nak habis agaknya. sebab yg aku tau Akram akan menyesal tak s ...

hah memang benor ko...muka cam michael jackson versi macho...:geram:...
layu dan poyo aje sameer tu...

eh korang taw tak nanti si heena ni beranak kembar...pastu anak dia hilang sorang...aku taw dlm tenet ni juga...memula ayah heena tipu kononnya anak dia mati...so sebagai orang soleh dia redha...tapi bila taw anak dia yg sorang lagi kena kidnap....meraungle....eisk....

Originally posted by budakbaru at 17-7-2006 10:18 PM
dorang kan kalo jahat tu teramat jahat.....aku angin manjang bila tgk muka si rubi tu...ngan mak die skali rasa cam nak tembak jer...

heee memang betul tu...kekadang aku tengok muka ruby tu cam busuk aje...ntah nape...macam orang seminggu tak mandi pun ada gaya....ish omak si ruby tu pun satu geli aku tengok stail mekap dia yg tah apa2 tuh....bibir dilukisnya tebal2...eish tak ada seksi2 pon...nyampah adale...

lagi satu kalu nengok si mac sepupu akram tu pun aku sakit hati...segala serbaserbi tentang mac tu wat aku geli.....

Malam ni aku tak dpt tengok....please siapa-siapa tlg update kan ceta ni yee...ada tv tapi tak de Astro....keja ni..alahaii..

Originally posted by Khairiyah at 19-7-2006 01:59 AM
Malam ni aku tak dpt tengok....please siapa-siapa tlg update kan ceta ni yee...ada tv tapi tak de Astro....keja ni..alahaii..

heheh ni kira mlm tadi ko tak dpt nengokle nie...hmm aku pon tengok gitu2 aje...yg boleh aku citer...si akram dengan ganasnya tampor si heena...pastu dia kurung heena dlm bilik tak kasi heena pegi jumpa sameer...pastu ayah sameer dtg..ckp ngan ayah akram & marah2 kenapa ayah akram bior aje perbuatan akram tak guna tu...heena plak masa kena kurung tu ashik baca Quran aje...sampai terpengsan...sedar2 ayah sameer dan ayah akram ada disisi...si ruby plak ashik nak jadi batu api aje..dia ckp kat akram ntah2 anak yg heena kandung tu anak sameer...pastu sebijik penampor besor hinggap kat muka ruby tu...marah betol akram...pastu abih...

malam nie ntah cam ne plak...kekadang bosan le...lambat benar nak tau kebenaran nie...:gado:

itu la....lambat betul cerita ni nak habis. Byk yg akak skip sbb tension tgk ruby tu. Asyik menang jer dlm perbuatan dia. And satu lagi.....lambat benar perut heena nak membesar.

Originally posted by KarmilaBalqis at 20-7-2006 01:16 AM
itu la....lambat betul cerita ni nak habis. Byk yg akak skip sbb tension tgk ruby tu. Asyik menang jer dlm perbuatan dia. And satu lagi.....lambat benar perut heena nak membesar.

aku geram tol la nengok segalanya tentang ruby...ko perasan tak muka ruby tu ada iras linda rafar!...
udah tu rambut kusut masai macam me maggi lama....
heena plak konon nak tunjuk berani...hih kalu aku jadi heena ni udah lama aku berambus dari situ...dan kendian upah prebet eye utk settle masaalah dia...

hai si sameer ni poyo memanjang...

Originally posted by meowlin at 20-7-2006 09:46 PM

aku geram tol la nengok segalanya tentang ruby...ko perasan tak muka ruby tu ada iras linda rafar!...
udah tu rambut kusut masai macam me maggi lama....
heena plak konon nak tunjuk berani...h ...

sy pun suka tgk tapi kekadang menyampah sebab Ruby tu selalu menang & laki dia tu cam bodoh sombong ....................bilaa nak abis ........x der ke gambar2 cam drama2 lain tu.............

Originally posted by mie07 at 20-7-2006 04:15 PM

sy pun suka tgk tapi kekadang menyampah sebab Ruby tu selalu menang & laki dia tu cam bodoh sombong ....................bilaa nak abis ........x der ke gambar2 cam drama2 lain tu......... ...

tulah lambat betul si heena nak menang...biasalah citer hindi...yg jadi sedap tu coz depa ni islam tu yg beria nak nengok nih....kurang asam tul le si akram tu...datang merosakkan majlis besday si sameer tu....udah tu tuduh heena bukan2 dpan public....cis kalu aku jadi heena tak hingin dah aku kat si akram tuh....mau aje aku tampo muka ruby tak guna tu...

hai malam ni tak da...tunggu isnin plak dah aiii..

gambor aku tak jumpa pun lagi..kalu ada nak gak tepek.

sukanya aku bila finally heena bersuara. Mengangkat beg meninggalkan akram. Kalau tak asyik mengalah aje. Tapi tak tau la pula kot2 bila si sarfaraz ayah akram tu pujuk heena semula. Kesian heena....semua org dah buang dia including mak bapak dia. Akram tu sibuk aje.....dah tuduh anak dlm perut heena tu bkn anak dia....watpe nak simpan lagi heena tu.

Baru bersemangat nak tgk citer ni balik sbb dah mula nampak ketegasan heena. Tapi kalau dia mengalah lagi sekali....alahai..............

Originally posted by meowlin at 18-7-2006 06:28 PM

heee memang betul tu...kekadang aku tengok muka ruby tu cam busuk aje...ntah nape...macam orang seminggu tak mandi pun ada gaya....ish omak si ruby tu pun satu geli aku tengok stail mekap dia ...

emak ruby tu kadang2 sy tngok mcm drag queen pn ader gak

ruby         
emak ruby

Originally posted by rogue85 at 22-7-2006 02:41 AM

emak ruby tu kadang2 sy tngok mcm drag queen pn ader gak

ruby         
emak ruby

ekekekkeke memang ye gaya bapok.....omak ruby tu pun lip liner dia besor sangat kunun seksi le tu...nampak gatai aje...