CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: meowlin

sape suka citer Heena?

Sebenarnyer si Rubi ni anak sapa? Yang dua orang laki bini kawin lari tu dok buat apa kat umah sultana begum lelama. Hmm, tak paham aku.

Originally posted by HeavenLeigh at 22-7-2006 07:19 PM
Sebenarnyer si Rubi ni anak sapa? Yang dua orang laki bini kawin lari tu dok buat apa kat umah sultana begum lelama. Hmm, tak paham aku.

yg dua horang tu si mac(sepupu akram) & adik sepupu heena si sabha tu konon kawin lari kerna tipudaya si ruby tu...depa balik honeymoon singgah umah omak ruby...si ruby plak sebelum si mac tu nak lari dia suruh mac wat surat kononnya heena yg suruh depa berdua kawin lari...so itule sebabnya salah satu omakbapak kandung heena marah kat heena...
budak 2 orang tu duduk kat umah omak ruby tu aku rasa nak siasat jadi prebet eye utk tau ruby anak sapa & siasat lagi pasai si sultana begum....gitule perkiraan aku....

Zapple This user has been deleted
Wah ada juga yg minat ceta Heena ni....aku sekali sekal layan ceta ni ...bagus...tapi aku tak de masa nak nengok sebab waktunya lewat...nak tengok ulangan waktu siang balik keja lambat sampai rumah....aku harap forumers yg nonton ceta ni dpt update kan dlm forum ni boleh tak...dpt juga aku mengikuti...yg penting apa kesudahan ceta ni...

eh....semalm terlepas citer heena ni. Masa tgk....depa tgh dok lawan2 nyanyi mcm berbalas pantun tu la. Apa dah jadi sebnarnya? Dah habis ke?

hi

cheer ingat tak ramai yg tengok citer nih ....cheer dok ikut sampai hubby dok  pangge cheer heena ler ...eiii
geram betui tengok citer tuhhhh ...tah ape kena semalam dok lawan nyanyi plak  a..eiii macam2 citer industan nih  ..
lagi satu lambat nyeeeeeee nak abihhhhhh  menci betui kat akram tuhh ....

Originally posted by cheerful at 25-7-2006 02:27 PM
cheer ingat tak ramai yg tengok citer nih ....cheer dok ikut sampai hubby dok  pangge cheer heena ler ...eiii
geram betui tengok citer tuhhhh ...tah ape kena semalam dok lawan nyanyi plak  a..eii ...

lawan nyanyi sal apa lak? x tenguk decoder (betul  ke eja) rosak ari baru boleh ambik

Follow Us
Originally posted by Zapple at 23-7-2006 02:21 PM
Wah ada juga yg minat ceta Heena ni....aku sekali sekal layan ceta ni ...bagus...tapi aku tak de masa nak nengok sebab waktunya lewat...nak tengok ulangan waktu siang balik keja lambat sampai rumah ...

wokei nengok keadaan ye...

Originally posted by KarmilaBalqis at 24-7-2006 07:45 PM
eh....semalm terlepas citer heena ni. Masa tgk....depa tgh dok lawan2 nyanyi mcm berbalas pantun tu la. Apa dah jadi sebnarnya? Dah habis ke?

haahh aku dengan penuh kesemangatan nengok tetiba nyanyi plak dah aiii...eehhh nyampasssss...
eh ada lagi..tadi aku tekan punat guide tu ada lagi pukui 10 malam ni...

Originally posted by cheerful at 24-7-2006 08:27 PM
geram betui tengok citer tuhhhh ...tah ape kena semalam dok lawan nyanyi plak  a..eii ...

memang tapi aku rasa sengaja aje derang nak relis tensen tu yg nyanyi2 tu kot...apa2pun malam ni sambung...
geram memang aku geram ngan akram budus tuh....kalu kat m;sia ni tentu orang dah agak akram kena nasik kangkang...uihhh :hmm:

Originally posted by mie07 at 24-7-2006 10:17 PM

lawan nyanyi sal apa lak? x tenguk decoder (betul  ke eja) rosak ari baru boleh ambik

bukan menda citer 10.30 tu dia wat lawan nyanyi antara heena jadi geng sameer,
si akram geng ngan ruby & omak dia sekali...alah biasalah citer hindi ni...macam bebalas pantun depa nyanyi...tak ada citer pun...cuma nyanyian lagu2 konon nak tengok sapa yg menang sapa yg kalah...alah cam citer hindi yg besa2 kita nengok tu...apa2pun malam ni mesti sambung lepas heena kena aciden tu...ehk

aku tgk jugak heena ni....

ganaz betul citer ni tampar menampar perkara biasa... siap kurung2 lagi... ruby tu pulak jahat betul

huh..bel pun nampaknya sejak akhir2 ni terjebak gak tgk...

sakit tul hati tgk si Akram yg bodoh sombong tu...
tadi padan gan muka dia si Ruby gan mak dia yg jahat tu dah rampas semua harta benda dia....

tapi episode tadi x ada lak watak Heena..tgk last dia kena langgar...selamat ke...atau x dia....:hmm:

Originally posted by isabel at 25-7-2006 11:59 PM
huh..bel pun nampaknya sejak akhir2 ni terjebak gak tgk...

sakit tul hati tgk si Akram yg bodoh sombong tu...
tadi padan gan muka dia si Ruby gan mak dia yg jahat tu dah rampas semua harta bend ...

amenda harta akram dah kena rampas...abis tu dia camner? Henna camner? his his bila la nak siap decoder tu...........

Originally posted by mie07 at 26-7-2006 01:47 PM

amenda harta akram dah kena rampas...abis tu dia camner? Henna camner? his his bila la nak siap decoder tu...........

habis semua dari rumah hingga ler ke business dia pun dah kena rampas..pastu syarat dlm dokumen tu...si Akram bodoh percaya aje sign tanpa tgk gi kata yg Akram x leh ceraikan si Ruby tu tapi in the same time Si Akram kena tendang keluar dari rumah dia sendiri...

Heena x tau apa jadik..last tgk dia kena langgar...

rasanya mlm ni baru citer apa jadik kat Heena akan keluar....

Originally posted by eyka at 25-7-2006 05:16 AM
aku tgk jugak heena ni....

ganaz betul citer ni tampar menampar perkara biasa... siap kurung2 lagi... ruby tu pulak jahat betul

:setuju:..ruby muka cam busuk...rambut cam maggi basi

Originally posted by isabel at 25-7-2006 08:29 PM

habis semua dari rumah hingga ler ke business dia pun dah kena rampas..pastu syarat dlm dokumen tu...si Akram bodoh percaya aje sign tanpa tgk gi kata yg Akram x leh ceraikan si Ruby tu tapi in ...

tapi memang kalu dah citer...hindi biasalah...punyalah bodoh...rampas ajelah dokumen yg ada pada tangan si ruby & omak dia yg perasan seksi tu....isk....bodoh poyo...udah tu kalau lah dokumen tu 2 beranak tu sorok baru lah betul...ni susah apa rampas pastu bakor...memang bengong citer ni...tapi nak gak nengok nya...

si heena plak tak timbul2 lepas aksident ni...camne le si heena nih...uhuhuh

Originally posted by meowlin at 26-7-2006 05:15 PM

tapi memang kalu dah citer...hindi biasalah...punyalah bodoh...rampas ajelah dokumen yg ada pada tangan si ruby & omak dia yg perasan seksi tu....isk....bodoh poyo...udah tu kalau lah dokum ...

hiii....x der ke yg nak tolong beri sinopsis untuk ari semalammmmmmm.:nyorok:

Originally posted by mie07 at 26-7-2006 09:03 PM

hiii....x der ke yg nak tolong beri sinopsis untuk ari semalammmmmmm.:nyorok:

ari semalam? yang mana yek aku tak berapa hingat...tapi kalu malam tadi...yeyeyye...si sameer telah jumpa siheena dan dia tolong bayor bil hospital heena...depa nak jadi sahabat baik pulak dah...tapi heena tak moh pulang umah makbapak kandung dia coz rajok...then sameer suggest dia sewa rumah...so patu si sameer bawak omak bapak heena dtg jumpa heena...heena rajok lagi coz terasa ngan omakbapak dia....then bapak dia plak nangis2 rasa dosa sangat...so heena pun peluk & sayang balik orang tua dia...tapi dia cakap biarlah dia duduk sorang2 dulu....tak moh nyusahkan omakbapak dia...tapi omak heena dah ckp bila nak terberanok nanti mesti kat umah dia...heena setuju..patu depa balik...rupa2nya si akram dah ikut belakang masa sameer & omakbapak heena pi umah heena tu...jadi tak tahu la apa jadi malam ni sambung...

amboiiiiiiiiii penat aku nerangkan...cepat bagi aku air minum segelas...dahaga lahhh....ehehhe:geram:

Rate

1

selamba rock jer si akram tu pergi duduk rumah heena. Siap bawa beg besar lagi. Emak Ruby dah mula mainkan permainan dia utk mengjahanamkan Ruby pula. Padan muka nanti.

Siapa ye lelalki yg muncul kat rumah Heena di akhir cerita tadi? Jeng jeng jeng......

p/s depa ni tak reti nak kunci pintu ka...Tgk semua main terjah masuk aje tak kira rumah sapa pun.

Geramya, decoder rumah kita kena himpap dengan pokok tumbang masa ribut hari sabtu lepas terus disconnect tak leh nengok Heena.  Eh si Sameer dah ok ke?  Kita kalau boleh nak lempang-lempang muka Ruby yang jahat dan Si Akram yang bodoh,  tapi kita setuju kalau at last Henna rujuk semula dgn si Sammer tuuu.