CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: MsAnonymous

Keputusan FORUMER of THE MONTH

Close [Copy link]
Aku peliklah...:hmm:

Camana buleh kalah dengan Cumi & Ciki nih....:hmm:

:geram::geram::geram:

Originally posted by skyline at 21-5-2006 01:59 PM

aiik abe dino ada di hari ahad...

tak menjahit ke ari ni, selalu full je jadual weekend :lol

bykle menjahit hikhik

Reply #81 TeNuK's post

engko lah cumi n ciki.. budak skolah hingusan mengaku matured la konon.. gi lepak bod teens sana lagi sesuai untuk ko.. hahahah

Originally posted by mesmerize at 22-5-2006 10:50 AM
engko lah cumi n ciki.. budak skolah hingusan mengaku matured la konon.. gi lepak bod teens sana lagi sesuai untuk ko.. hahahah

marah mes hari nie...sabo2....

Reply #84 dino's post

tak marah.. cuma meluat ngan pihak lawan yang banyak cengkadak takleh terima kekalahan dengan hati terbuka.. tu la cumi ciki yang sebenarnye kalau ko nak tahu..

Originally posted by mesmerize at 22-5-2006 11:19 AM
tak marah.. cuma meluat ngan pihak lawan yang banyak cengkadak takleh terima kekalahan dengan hati terbuka.. tu la cumi ciki yang sebenarnye kalau ko nak tahu..

dah tahu lama dah....kehulu kehilir isu same....
salima tue takde yg nak kasi nasihat plak.....triple standard btul....
aku konpiden salima org paling keluar.....

Follow Us
Originally posted by mesmerize at 22-5-2006 10:50 AM

Statement kat atas menguatkan lagi andaian aku... bahawa peminat Mawi ni semuanya golongan tua tak sedar diri!!!.... Semua golongan yang dah hampir menopos...

Ingat lagi tirai AF4 tempohari... Makcik tu rasa sedih bila tengok Mawi.. terasa macam kembali ke zaman remaja... Aduh.. akupun sayu tengok makcik tu nangis... Uhuk uhuk... :lebai:

Originally posted by dino at 22-5-2006 11:22 AM

dah tahu lama dah....kehulu kehilir isu same....
salima tue takde yg nak kasi nasihat plak.....triple standard btul....
aku konpiden salima org paling keluar.....

Salima tu bala yang dibawa oleh MAWI ko tau tak!!!... Sebenarnya Tuhan nak tunjukkan kepada fanatik.. Islam itu syumul... jangan memandai nak buat hukum!!!.. kalau dah hukum tu haram, haramlah jawapnya... Jangan ada yang buat fatwa bersentuhan guna sarung tangan tu boleh... (Kalau macam tu, baik pegang anjing atau babi guna sarung tangan je....

Lepas ni Salima @ Saliha pula muncul... so apa kata fanatik?.. Takkan kalau Mawi semuanya ok, tapi kalau salima semuanya HARAMMMM????....

Atau sekarang baru nak terfikir.. "Ditelan mati Mawi, diluah mati salima?...'

Reply #87 TeNuK's post

orait la tu orang2 tua ni jenis redha terima qada dan qadar.. tak macam budak hingusan yang tak dapat apa yang dia hendak, hentak2 kaki kat lantai.. takpun guling2 nangis... macam kes ahli GAM tak menang bulan ni lah.. dah ada yang hentak2 kaki dan guling2 meraung sebab tak puas hati ngan keputusan..

Originally posted by TeNuK at 22-5-2006 02:11 PM

Statement kat atas menguatkan lagi andaian aku... bahawa peminat Mawi ni semuanya golongan tua tak sedar diri!!!.... Semua golongan yang dah hampir menopos...

Ingat lagi tirai AF4 tempohari... Makcik tu rasa sedih bila tengok Mawi.. terasa macam kembali ke zaman remaja...

selamat petang cik TENUK.... ko jgn main ckp tanpa usul periksa...makcik tu rasa sedih tgk mawi sbb dia teringat kat arwah anak dia.....bukan mcm kembali ke zaman remaja... occaaay.

Adakah golongan yg hampir menopos tu satu perkara yang ,melawakkan..yg boleh ko gunakan utk mengejek org lain...Ibu ko satu hari nanti pun akan menopos juga...atau kalau ko perempuan,ko pun akan mengalaminya satu hari nanti...

Kalau iapun ko nak marah makcik2 yg dah berumur nie meminati mawi..tak payahlah ko guna Menopos tu sbg bahan utk mengejek....ia satu peringkat peralihan yg perlu dilalui oleh setiap wanita dan ia bukanlah sesuatu yg seronok utk diperkatakan.

Originally posted by adiela811 at 22-5-2006 02:19 PM

selamat petang cik TENUK.... ko jgn main ckp tanpa usul periksa...makcik tu rasa sedih tgk mawi sbb dia teringat kat arwah anak dia.....bukan mcm kembali ke zaman remaja... occaaay.

Adakah ...

lelaki pun melalui proses yg sama iaitu andropaus........

Originally posted by mesmerize at 22-5-2006 02:15 PM
orait la tu orang2 tua ni jenis redha terima qada dan qadar.. tak macam budak hingusan yang tak dapat apa yang dia hendak, hentak2 kaki kat lantai.. takpun guling2 nangis... macam kes ahli GAM tak  ...

Bila masa ahli GAM hentak kaki kat lantai?... Ko kena bagi bukti kukuh!!!... Kalau tak, ni dah kira sebagai FITNAH!!!.... Bangsa ko memang suka buat fitnah ek?... no wonder lahhh....:nerd:

Originally posted by adiela811 at 22-5-2006 02:19 PM

Adakah ...

Aku tak kata ianya menyeronokkan, atau mengharukan...

Aku cuma respon dari apa yang telah berlaku...:nerd:

Originally posted by dino at 22-5-2006 02:21 PM

lelaki pun melalui proses yg sama iaitu andropaus........

PAM ... Persatuan Andropaus Menopaus?....:hmm:

Originally posted by TeNuK at 22-5-2006 02:25 PM

PAM ... Persatuan Andropaus Menopaus?....:hmm:

huhuhu......ko nie ade2 jer......woit jgn gado.....

Reply #94 TeNuK's post

haha ...tergelak dog aku di sini

p/s harini tersangatlah lucu nya yg mengeletek hati aku ...LOL

Wey nak tahu mana tempat org mengundi untuk calon forummer of the month ek? dah 2 bulan acara ini diadakan selama ni aku ingat cuma moderator yg pilih rupanya forummer2 yg pilih.  Kenapa tak diberitahu ada poll? cuba lah cakap awal2 senang aku pangkah nama sendiri..haha

Originally posted by babybueno at 22-5-2006 02:42 PM
haha ...tergelak dog aku di sini

p/s harini tersangatlah lucu nya yg mengeletek hati aku ...LOL

So fikir-fikirkan je lah baby.... Jangan menyesal lak kawin ngan Mr. Presideng tu... hahahahhaa

Originally posted by TeNuK at 22-5-2006 02:46 PM

So fikir-fikirkan je lah baby.... Jangan menyesal lak kawin ngan Mr. Presideng tu... hahahahhaa

ewah2 korang sesodap hati ngutuk....takfe asalkan takde gado abe tak kisah...

Originally posted by babybueno at 22-5-2006 02:45 PM
Wey nak tahu mana tempat org mengundi untuk calon forummer of the month ek? dah 2 bulan acara ini diadakan selama ni aku ingat cuma moderator yg pilih rupanya forummer2 yg pilih.  Kenapa tak diberi ...

mana ada poll... cuma dibuka satu thread,then forummer cadangkan nama2...lepas tu kira nama paling banyak..