CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jagung

KARAK.... Ape sudah jadi..

Reply #180 pinkunoneko's post

oh yer ker...uwan masih ader lg ekk..umah dia area maner..?

Reply #181 sump81's post

uwan alhamdulillah sihat lagi...kat karak setia..kg batu 3...yg dekat ngan kedai makan..ala camna ek nak terangkan...

Originally posted by pinkunoneko at 23-8-2007 09:36 AM
uwan alhamdulillah sihat lagi...kat karak setia..kg batu 3...yg dekat ngan kedai makan..ala camna ek nak terangkan...

kedai makan mana pinku?bintang 12 ker?dekat dengan umah arwah ustaz jamaludin ker?

pinku, kita sempat sekolah rendah sesama la........ mu tua 2 tahun dr aku....

mana pinku nih.......

Reply #185 piot's post

hehehe..dia ader tu..cumer nk ingat semula...

Follow Us
sat sat pinku ader nie hah....marayap ke bod2 laen hehehehe....sat ustaz jamaluddin yg mana satu eh?? alah ada kedai makan siam kat tepi jalan tu...pastukan ada batu penunjuk jalan (yg tulis kl bp km, kuantan baper km tu) hah kat situ arr umah uwan pinku..raya nie datanglah huhuhu....seberang jalan tu ada workshop kalo tak silap..alamak tak ingat plak...dulu arwah aki pinku dorang panggil malek sirih..sebab dia kuat makan sirih..oo..piot junior pinku eh..hehehe...ingat cikgu jamal???

eh nak tanya lagi..piot dok teroh eh? kenal norafzan, khusairi sumer? dorang batch pinku tu..tapi tak sekelas kot..ilang ingatan dah..

Originally posted by pinkunoneko at 23-8-2007 11:21 AM
sat sat pinku ader nie hah....marayap ke bod2 laen hehehehe....sat ustaz jamaluddin yg mana satu eh?? alah ada kedai makan siam kat tepi jalan tu...pastukan ada batu penunjuk jalan (yg tulis kl b ...

muahahahahah......ayah aku selalu sebut malek sirih nih....sedara la nih......hahahahahah.....

Originally posted by pinkunoneko at 23-8-2007 11:24 AM
eh nak tanya lagi..piot dok teroh eh? kenal norafzan, khusairi sumer? dorang batch pinku tu..tapi tak sekelas kot..ilang ingatan dah..

hahahahah....ijan tu dok depan umah aku....kushairi tu kat penjara mana ntah..... (terror kan.... )
ijan dah ader sorang anak...
tak nak tanya yang lain ker.....zarina....ipah.....shuhada....

Originally posted by pinkunoneko at 23-8-2007 11:21 AM
sat sat pinku ader nie hah....marayap ke bod2 laen hehehehe....sat ustaz jamaluddin yg mana satu eh?? alah ada kedai makan siam kat tepi jalan tu...pastukan ada batu penunjuk jalan (yg tulis kl b ...

pinku....cekgu jamal bini dia cekgu zaleha.......
cekgu malek.....cekgu nordin.....cekgu jamilah......puan tang.....
mak cik nab......

pinku....nak tanya dulu gi sek naik bas apa.....bas kumar ke bas senget aka bas ke lengkong....ke bas muthu....

wah excited sungguh pinku nie..muahahah...eh ayah piot kenal arwah aki pinku?? pinku nie cucu sulung dia.....heheheh...org panggil lala hehee....sedara ke kita??? ekeke...waa..khusairi wat jenayah apa?? dulu2 masa skolah mmg aku slalu rasa dia jahat pon (ceh tak baik aku)..zarina..kelas aku tu..ipah yg mana ek?? shuhada tu nuyu ek?? ko kenal sitah??? tapi bukanler dok kat teruh...fuiyoo..ko ingat lagi ek..aku suker cikgu jamal tu baik je..cikgu buyong ko ingat?? dia penah lempang aku dulu tak dapat jawab sifir..bengong betul..disebabkan dia sampai skang aku benci math.

aku rasa naik bas kumar ar....hehee...ingat tak ada pakcik gemuk tu bawak bas..molok ke nama dia..meninggal dah kena kencing manis..

Originally posted by pinkunoneko at 23-8-2007 12:28 PM
wah excited sungguh pinku nie..muahahah...eh ayah piot kenal arwah aki pinku?? pinku nie cucu sulung dia.....heheheh...org panggil lala hehee....sedara ke kita??? ekeke...waa..khusairi wat jenaya ...

waaahhhhhh......lawak sungguh cite mu,pinku,...... cekgu buyong tu ingat...poyo jek dia tu......anak dia sorang pompuan muka blur2 tu sama umur ngan aku....tp lain kelas......kelas belakang2....yang dah nak bih urup.. anak cekgu tu.....
ha'ah...nuyu tu shuhada.....mau nyer tak ingat....satu kg beb ngan diaorg tuh....sitah tu tak ingat la.....

baru lepas ku kol mak ku...memang ayah ku kenal ya amat ngan arwah aki mu......ader sorang pak cik mu keje risda kan,pinku? mak aku kata sedara...tapi kalo aku ngan pakcik n makcik mu tu dah 3,4 kali pupu...kiranyer ko anak sedara 3,4 pupu aku ler.....
tapi aku lagi muda dr ko.....

ko tanya wan ko kenal tak hamid bini dia mi....mesti kenal....dok rumah murah....

Reply #194 piot's post

ha'ah pakteh aku keja risda bentong..makngah aku risda ampang...abah aku anak sulung..keja polis kat kepong..org kg panggil atan...dulu2 polis utan tu yg pindah randah je..

dasat ko terus kol mak ko huhuhu.....nanti aku bila2 tanya uwan aku lak huhuhu..raya nie arr kot....wah kita 2 org je ek kat umah nie??

hah....ayah aku dulu pon selalu attend kursus risda..... mungkin sama la ngan mak ngah ngan pak teh ko.....

pantas sajer aku kol mak aku....excited bertanya.....

tulah....aku jek la org karak tunggal kat sini.....ko ader nih ader la sedara kat sini tolong up up kan umah nih........

aku raya nih balik side asben aku ler sarawak.....kalo tak boleh aku sebok2 beraya umah wan ko.....wan ko mesti suka jumpa mak aku.....mak aku cite kalo wan ko jumpa mak aku abih di peluk2 di cium2 nyer mak aku.,.....

Reply #196 piot's post

aiyo..leh wat gossip nie pasal uwan aku ngan mak ko .....takpe raya haji leh jumpa hahaahaa..nanti raya haji dah bawak balik husband .... aku kawen bulan 11 nie.....hehehe..

eh zarina keja kl eh skang? nuyu plak wat per??

Originally posted by pinkunoneko at 23-8-2007 02:28 PM
aiyo..leh wat gossip nie pasal uwan aku ngan mak ko .....takpe raya haji leh jumpa hahaahaa..nanti raya haji dah bawak balik husband .... aku kawen bulan 11 nie.....hehehe..

eh zarina ...

kalo tak silap zarina dah kawin...nuyu aku tak tau cite......

pinku...ko kawin ngan org mana?ko kawin kat karak ke kat kajang..... tak nak jemput aku ker? aku mmg muka tak malu.....

uish bukan kajang ler kepong...aku kawen kat kepong..meh arr datang.....

ajak piot sorang jer ke? kome awok taknok ngajak sekali...  kalau dema berdua orang karak ..kenai dok bekas chegu Zainal binAbu Samah dulu ngajor kat SK Sg. Dua..skarang rumah nya kat atas bukit kat pekan karak nuu..